לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פאקינג סיסי !!

גלתיאה
לפני 18 שנים • 5 בפבר׳ 2006
גלתיאה • 5 בפבר׳ 2006
המון פעמים קרוסדרסינג הולך ביחד עם השפלה.
אבל ההשפלה היא לא בגלל בגדי הנשים, אלא הפעולות שאתה נדרש לעשות כשאתה לבוד בבגדי נשים. אני חושבת שזה קצת יותר יחדד.

תחשוב על גבר שמסתתרת בו סאבית כנועה, שרק בקונוטציה של לבוש נשי יוצאת בכל הדרה.
זה אולי נשמע קצת מסובך למישהו שמסתכל על זה מהצד, אבל לפי דעתי זה פחות או יותר כך.
לכן הרבה קרוסרים כל כך אוהבים מלכות עם סטראפ און. כי זה בדיוק ההיפך שלהם וזה המשלים שלהם מבחינת השילוב גבריות\ נשיות.

עד כמה שידוע לי קרוסרים לא מתחברים לסאדו, אבל מתחברים לאלמנטים אחרים של שליטה והשפלה.

יכולות להיות הרבה סיבות לכך שאין לך עניין בלבוש נשי, מהסיבה העיקרית כי כנראה אין לך באמת שום עניין. זה אולי לא מגרה אותך, אפילו לא משפיל, סתם משהו שמבחינתך רק המחשבה על זה גורמת לך ליובש רציני.
Morticia
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006
Morticia • 6 בפבר׳ 2006
kamor כתב/ה:

בקיצור כמו שאמרת אגו גברי . הגיוני ? scratchead.gif

הנה הזדמנות נהדרת להעלות כאן שאלה שעלתה בפורום השכן רק אתמול:
עד כמה האגו שלך מאפשר לך לעשות ויתורים למען זו השולטת בך?
נניח והיא ממש בקטע ואחד הדברים שהכי מענגים אותה הם להוציא את האישה שבך בכוח.
נניח ואתה ממש מעריץ את האישה הזו וחש כנוע לרצונותיה.
האגו שלך מאפשר לך לעשות את הויתור למענה?

מרי ג'יין, אינטליגנטית את בעצמך! icon_wink.gif

גלתיאה, באמת מרבית הקרוסדרסרים שפגשתי בחיי (או קראתי עליהם בחיי) לא היו בעניין הכאב וה-S/M בכלל ועניינם בדומית נבע מתוך הערצה לנשים ולגוף הנשי, מתוך תחושת דימוי עצמי וגופני נמוך יחסית לאישה אמיתית (כמובן שלא לכל אחת אבל לכזו שמייצגת נשיות כפי שהם תופשים אותה) אבל יש יוצאי דופן מן הסתם.
יש גם יותר מסוג אחד של הלבשת גברים בבגדים נשיים וזה משרת יותר ממטרה אחת כמו שראינו כאן.
לי היה פעם משרת שהיה משרת אותי אך ורק בבגדי אישה. הוא היה משרת מצויין וממש חשתי את ההערצה שיש בו לנשיות ה"אותנטית" או ה"אמיתית" אם תרצו, שקיבלתי מלידה. אני חושבת שאני בעיקר הפקתי ממנו את זה - את ההערצה ואת השירות המסור. הוא למשל בכלל לא היה בקטע של חדירות אנאליות, עוד דוגמא לכך שאינדיבידואליים רחוקים מהגדרות אנושיות כוללניות.
עבורו, לבישת בגדי נשים במהלך השהות אתי גרמה לו לחוש מושפל, עד כדי כך שהוא לא היה מסוגל לעמוד בהשפלות נוספות וממש היה חשוב לו שאהיה עדינה אתו, מה שזרם לי בסדר אתו, בדרך כלל... icon_twisted.gif
אני לא תמיד הבנתי למה זה משפיל אותו כי לי זה נראה נורא טבעי אבל זה קורה לי לפעמים שאני מקבלת סיטואציה שפלה כביכול של אדם כלגיטימית ונורא בסדר.
במקרה שלו, ואני יודעת ממנו שיש מיני קהילה שלמה בעולם של דומים לו, מדובר באבר מין גברי בעל פגמים כגון גודל מזערי, חבלות ואימפוטנציה. יש גם הרבה מקרים שונים לגמרי, אין לזה באמת חוקים קבועים מראש וזה משתנה מאדם לאדם אבל למשל.

מצד שני, אם למשל אקח מישהו כמוך קאמור ואאלץ אותו להפוך לזונה שלי, במלוא מובן המילה - עם הלבוש המתאים, האיפור המתאים, ההליכה והתנועות הנכונות וכמובן, ביצוע מטלותיו הזנותיות (או זממי בקיצור), אנחנו כבר מדברים על משהו מאוד משפיל עבורך כי אז אתה בעצם מוותר על האגו הגברי שלך למעני ואני לגמרי שולטת במי אתה כשאתה לצדי.
יש גברים שחוויה כזו תשחרר להם צ'אקרה ויש גברים שיכנסו לטראומות. אדם צריך להכיר את עצמו ולדעת את גבולותיו מול שליטתו. עם קצת מזל, מוצאים שליטה אמינה והולמת לביצוע אקספרימנטים ועם הרבה תקווה, מוצאים פשוט את השליטה המתאימה, ועבור כל אחד ואחת מאתנו, זו מישהי אחרת.

icon_biggrin.gif
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006
The Shield​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
זה מזכיר לי את המשפט מהספר מיכאל שלי: כל המשפחות המאושרות מאושרות באותה הדרך. לעומת זאת המשפחות הלא מאושרות כל אחת אומללה הצורה שונה.
בדסמ מופיעה אצל כל אדם ממקומות שונים בנפש ובצורה שונה ומגוונת. מזל שאנחנו שונים גם בפטישים שלנו. אצל הונילים השעמום בא ממקום אחד.
"רק דגים מתים שוחים עם הזרם"
Ocean​(נשלט)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006
Ocean​(נשלט) • 8 בפבר׳ 2006
KAMOR, אני מופתע מזה שאתה עוסק כל כך הרבה בדבר ש"לא מושך אותך".
אומרים ש"כל הפוסבל, במומו פוסל". מומול זו אולי לא המילנה הנכונה כאן,
אבל המסר כן.
ברור שמותר להיות להיות סקרן ולחקור, אבל השאלה למה לחקור ולבחוש במשהו
שאתה מצהיר בריש גלי שהוא דוחה אותך. יש גישות שאומרות שהרבה דברים
שלכאורה מגעילים אותנו, אנחנו בעצם נמשכים אלייהם בתת מודע.
אני לא מנסה לעשות לך פסיכולוגיה בגרוש, אבל טוב תעשה עם עצמך אם תשאל
את עצמך למה אתה דן כל כך באריכות בנושא שאתהנ נרתע ממנו.
אני לא הייתי פותח נושא בשום תחום, במידה והוא לא מעניין או לא מעסיק אותי,
מסיבות טבעיות.
כערת אגב, לאיים לקפוץ מהחלון, נשמע אפילו קצת יותר סיסי מללבוש ביריות.
מ"גבר" כמוך הייתי מצפה למשפט כמו "הייתי מעיף את המלכה מהחלון".

ולמען יוסר ספק, ננכסתי לנושא הזה כי הכותרת לא היתה ברורה לי וכי ראיתי
הרבה מגיבים, אבל אני מודה שהסיבה המרכזית שהמשכתי לקרוא זו התגובה שלך
שבעיני היא פרדוקס מושלם. יש סיכוי שנשמע עליך פעם שגילית את ה"אני החדש שלך" ( :

לילה טוב.
kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 8 בפבר׳ 2006
kamor​(נשלט) • 8 בפבר׳ 2006
יכול להיות שאתה צודק Ocean .
אבל אני מבטיח שברגע שאלבש בגדי נשים שאשלח לך הודעה. נלך ביחד לקניות ונעשה שעווה .

אני אהיה נחמד ואסביר לך , כי כנראה אתה לא כל כך ... אין לי מילים עדינות , אז אולי כדאי שלא אומר . כי כמו שציינתי אני נחמד .
העניין שלי בנושא נובע מכך שהרבה שולטות ונשלטים אוהבים את הפטיש הזה , אני לא . אבל אני כנשלט בפורום בדסמ ( שים לב ידידי , בדסמ ) מנסה להבין למה ? איפה ? וכמה ? . מאחר שאני כנשלט ( שים לב שוב , נשלט) יכול לפגוש את הדרישה לפטיש הזה מחר או בעוד חודש .
לכן אני חוקר . אני מקווה שלא היה קשה לך להבין .

אבל כנראה שיש אנשים שרגישים לפטיש הזה .

גליתאה , הבנתי ממש הרבה מהתגובה שלך . במיוחד מ "עד כמה שידוע לי קרוסרים לא מתחברים לסאדו, אבל מתחברים לאלמנטים אחרים של שליטה והשפלה."

מורטישה ,
לא יודע מה אני אעשה אם היא תצווה זאת , כנראה שכן . אבל אני ארגיש מאוד מאוד מוזר .לא מושפל . כמו שגליתאה אמרה : יובש ( אז אולי זה לא קשור כל כך לאגו) . אולי זאת גם הסיבה שאני לא אצליח להבין את הנושא . במיוחד לא העניין של השולטות בזה .

.