בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי הוא דוםחרא מזויף

חדשה מאוד​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006

שיט, שכחתי לומר ש...

חדשה מאוד​(נשלטת) • 25 בפבר׳ 2006
אני לא מחפשת צומי (תשומת לב). אני סתם שועטת לכושיליאחתק של גרעין האמת שלי.
ומרצה על כך בכיכר העיר אפלה, והחפץ לשמוע ישמע. והחפץ ללכת לא יקרא.
אני פוסלת דוםחרא, והכל מנקודת מבטי המחורבנת, כמובן. מה יש לכם אתם ??? מה נהייתם כאלה רציניים? לוקחים הכל אישי אישי. צאו מזה וכנסו לכושיליאחתק.
כבני אדם אנחנו נעלבים ממה שיש בו גרעין של אמת שחושף את בושתנו וערוותנו שלא רצינו שתגלה. או בלשון כוסאחתקית: כוססאמקקקםם חשפתי לכל העולם והחברים שלו את המנוש הפגיע. ומי שחש שזה שייך לו...נפגע. אתם כבר "מעבר" לשפת הביבים שלי. יופי, בראבו. תקבלו את תעודת יקיר העיר. לכו להזדיין, הכי בריא. אל תשכחו לאהוב לפניי.

פרק ב קרוב: איך למצוא דוםזהב. (נוגוש.. בסדר? )
גלתיאה

Re: מי הוא דוםחרא מזויף

גלתיאה • 25 בפבר׳ 2006
חדשה מאוד כתב/ה:

מי הוא דוםחרא מזוייף ?

אל תדבר איתי עם זין עומד
דבר עם המיץ של הזבל שלך, עם הפחד שמרטיב אותך בשתן צהוב.

גם אם רימית ילדות מצויצות להאמין שאם הן רק תקשבנה לאמרות השפר הנדושות שלך הן תזכנה בחוויה עמוקה, הרי חיש מהר הן גילו שחוויה זו מתמצה בלמצוץ את איברך המדובלל והמסריח.

גם משפטיך הפלצניים: "תתחנני שאחדור ת'כוסאחתק"; "על הזין שלי מה שהמזדיינת שלי רוצה"; "כן, ככה, כי אני קינג ושתדעי שיש עוד ששותות עם קשית את השפיך המלכותי שלי"; "תגידי תודה שזכית".

נכנס ישר לכוסאחתק שלה, מבלה שם, מנצל, יוצא החוצה ונמלט.
מדמיין שהזין המטופש שלך שביקר בה גאל אותה

ריח הבושם שלי, עם הסרחון המזוויע של זיעת הביצים שלך אחרי חירבון.
רק ככה תבוא אליי.
רק אז תמלוך, אחחחחח... רק אז תהיה מלך הכוס שלי.

אל תהיה נרקסיסט צואני.
הבא את עצמך, כמו שאתה.
אל תמכור לי מסכות מזורגגות.
אל תהיה חסר חוט שדרה.
הלוואי והיית נוגע במיץ הכוסאחק שלך.
אז היית מפסיק כנראה לזיין את השכל, מפסיק לזיין שפחות כאילו היו כלי שרת למען גחמותיך המיניות הפלצניות.
התחבר למיץ כוסאחתק זה יעשה אותך צנוע, וחסר יומרות חרטטניות.
זה יעשה לך טוב.

הרי מי שבורח מהצד האפל, החלש, הנשי, הלפלפי שלו מזלזל במיצכוסאחתק.

מוכר שקרי שליטה לבתולות נפש.
אתה לא יפה ולא מבין נפש, אתה סתם חרא קטן נרקסיסט ונצלן.
מוכר קוליות מאוסה ומחורבנת ושחצנות מלוקקת לשפחות נאיביות.
חושב עם זין גמדי סוציומאטי.
אינך מסוגל להכיל את חרא הנפש שלה, את דם הכאב שלה ובטח לא את מיץ הכוסאחתק שלה.
אתה סתם סרסור אשליות מצחין וזול שדוחף בגסות זין לפה שלה.
מוכר הבטחות שרשומות על הקרח, אותן אתה מגלגל ודוחף לכוס שלה.

.

ועכשיו?

מה, באמת אף אחת כאן לא נתקלה " בדום" כזה?

חדשה- גם המלך שלי..... אבל את יודעת מה? יש כאן אנשים שהם לא כמו שאת כותבת. אני מודה שהם הרבה פחות, אבל כשאת תמצאי את האחד הזה שיודע לקבל אותך באמת ולא יראה בך כלי למילוי הזרע שלו בלבד. הכוסאוחתו הזה יקבל מילה אחרת, יותר נכונה- החלקים שמרכיבים את הנשמה שלך, שהיא מיוחדת, הנשמה שהיא הזהב הטהור שלך.
כל עוד תשתמשי במילים חרא כדי להגדיר חלקים מעצמך, את עוד שם. ולא משנה מי את ומה את, מה עברת ומה הפנטזיות שלך. זה לא חרא.
תחשבי על זה כעל יהלומים שבבוא היום תשבצי אותם בכתר של אדון נפשך.

וחדשה- טעיות כול הזמן עושים. אבל הם בדיוק מה שמעניקים לנו את הנסיון בחיים.
אני לא יודעת מי הטמבל הזה, אבל הוא באמת שווה את כל הכעס הזה?
hulego

בריתה

hulego • 25 בפבר׳ 2006
galia כתב/ה:
מה שמאוד מעניין - מעניין במובן מסוים, למה אתה הולגו עונה במקומה. למה במקרה הזה היא לא בוחרת לענות בעצמה לכמה שאלות.

אני לא עניתי במקומה, רק סיפקתי את נקודת מבטי הצינית והטנטטיבית. כפי שאת רואה היא מסוגלת בהחלט לדבר בשם עצמה. מי שלקח באמת את הזמן לקרוא את מה שהיא כותבת ולא רק להתמקד בשפה בוודאי שם לב שלטקסטים של חדשה יש התפתחות כרונולוגית ותכנית. בהתחלה, אני חושב, שהיא הקיאה באופן כמעט אינטואיטיבי דברים ממקום מאד עמוק ולא מודע לחלוטין ואז התחילה לבנות בניין שלם על היסודות הללו, בוחנת עצמה תוך כדי המסע. אני חושב שכעת היא נוברת בקרביים של עצמה באופן מודע, מנסה באמת ובתמים להגיע לאמת שלה וזה די מדהים. כמה אנשים עשו את זה? לכמה יש אומץ לעשות את זה? מי שמבקש לסרס את השפה שלה, מבקש ממנה לעשות לעצמה בריתה.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2006
אז זהו שכאשר ביקשתי ממנה להסביר - בעצם להסביר את האמת שלה, מסתבר שעדיין לא הגיעה לשם כפי שאתה כותב . אז מה זה בושה להגיד :אני עוד לא שם, אני בעצם בודקת. עכשיו אני מבינה שזו מעין התגוננות. אולי איתך היא מדברת ומסבירה.
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: מי הוא דוםחרא מזויף

[quote="גלתיאה"]
חדשה מאוד כתב/ה:

ועכשיו?

מה, באמת אף אחת כאן לא נתקלה " בדום" כזה?

חדשה- גם המלך שלי..... אבל את יודעת מה? יש כאן אנשים שהם לא כמו שאת כותבת. אני מודה שהם הרבה פחות, אבל כשאת תמצאי את האחד הזה שיודע לקבל אותך באמת ולא יראה בך כלי למילוי הזרע שלו בלבד. הכוסאוחתו הזה יקבל מילה אחרת, יותר נכונה- החלקים שמרכיבים את הנשמה שלך, שהיא מיוחדת, הנשמה שהיא הזהב הטהור שלך.
כל עוד תשתמשי במילים חרא כדי להגדיר חלקים מעצמך, את עוד שם. ולא משנה מי את ומה את, מה עברת ומה הפנטזיות שלך. זה לא חרא.
תחשבי על זה כעל יהלומים שבבוא היום תשבצי אותם בכתר של אדון נפשך.

וחדשה- טעיות כול הזמן עושים. אבל הם בדיוק מה שמעניקים לנו את הנסיון בחיים.
אני לא יודעת מי הטמבל הזה, אבל הוא באמת שווה את כל הכעס הזה?

יקירתי יש בי יהלומים וגושי חרא, שניהם כנראה באותה מידה ומשקל סגולי. חרא נשאר חרא ויהלום נוצץ תמיד. גם אם אמצא נסיך, דוםזהב, ממש מלך. החרא נשאר חרא. והיהלומים ינצצו רק אם אדע גם להתבונן בגושי החרא המצחינים שלי ושלו. זה המסר. לא שאיו יהלומים, בטח שיש. אלא שיש גם חרא ויש להתבונן בו. מי שמתכחש לכוסאחתק המחורבן שלו, היהלומים שלו נוצצים פחות.
איזה טמבל ? לא היה שום טמבל. ואני מקווה שגם לא יהיה. לא כועסת ולא נרגנת. סתם מרוצה לשפוך את המעי בגס רגע לפני החירבון. למה צריך להיות לי רע ומאכזב ולבכות כמו אשכנזיה טיפשה, כדי לשוחח על הכוסאחתק שלי ?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 25 בפבר׳ 2006
אני בכלל רוצה לפנות לחוליו.
תגיד, למה אתה מרגיש צורך לתקוף דומים אחרים, את באדיגארד ויהלום ? מה זה נותן לך ?
אתה נראה לי בחור חריף. למה אתה זקוק להשפלה של אחרים כדי לרומם את עצמך. וחוצמזה, אתה לא באמת משפיל אף אחד חוץ מאשר את עצמך בכך.
וזה במיוחד נראה קונטראסטי, לעומת שפת המיצמוצים, לבחורות בעלות תמונה נאה בפרופילן.
עזוב אותך.

ואם כבר התחנפויות לבעלות תמונה נאה.
חדשה מאד, קיבלתי את הסיגנון שלך מהתחלה כלגיטימי לחלוטין, ואפילו צידדתי בזכותך להתבטא כך. אבל עכשיו הוא עובר תפנית מסויימת. ואני באופן אישי, אוהב את המגמה. וכדי שלא אשמע מתקתק מדי, עדיין , הדרך ארוכה ומתפתלת (החיפושיות).
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2006
חדשה, יש לציין שגילית את אמריקה: אף אחד לא מושלם, אם הבנתי אותך נכון, את גם לא רוצה שמישהו יספר לך שהוא מושלם. ואם מישהו הולך ברחוב ולא עושה שום דבר מוזר ומחורבן וכוסאוחתוקי ברבים, הרי שהוא מסתיר וכו' וכו'. כדי לגלות את חוסר השלמות צריך רק לא להדחיק . אם סאבית נתקלת בדוםחרא אבל היא לא רוצה לראות שהוא חרא, היא לא תראה. למרות שהיא בעצמם רואה . כשהוא יורק עליה היא תגיד שהתחיל טפטוף.
מה אני בעצם מסבירה לך, את יודעת כי את לא אשכנזייה בכיינית. את חשבת לרגע שיש מישהו שלא מגלים אצלו חרא? מישהו שאין לו גזים? אולי תסבירי לי בבקשה איך את רואה את הדום היהלום המנצנץ באור גדול יותר? מה את רוצה לראות אצלו ? זה לא חוכמה לומר, אני רוצה לראות את החרא שלו את התחת המסריח שלו , את הביצים המסריחות שלו... תגידי מה זה הדברים האלה שאת רוצה לראות. אני באמת סקרנית.
הוא​(שולט)

מה נסגר

הוא​(שולט) • 25 בפבר׳ 2006
עם דום אמיתי

הוא חבשי או סודאני
חדשה מאוד​(נשלטת)
galia כתב/ה:
חדשה, יש לציין שגילית את אמריקה: אף אחד לא מושלם, אם הבנתי אותך נכון, את גם לא רוצה שמישהו יספר לך שהוא מושלם. ואם מישהו הולך ברחוב ולא עושה שום דבר מוזר ומחורבן וכוסאוחתוקי ברבים, הרי שהוא מסתיר וכו' וכו'. כדי לגלות את חוסר השלמות צריך רק לא להדחיק . אם סאבית נתקלת בדוםחרא אבל היא לא רוצה לראות שהוא חרא, היא לא תראה. למרות שהיא בעצמם רואה . כשהוא יורק עליה היא תגיד שהתחיל טפטוף.
מה אני בעצם מסבירה לך, את יודעת כי את לא אשכנזייה בכיינית. את חשבת לרגע שיש מישהו שלא מגלים אצלו חרא? מישהו שאין לו גזים? אולי תסבירי לי בבקשה איך את רואה את הדום היהלום המנצנץ באור גדול יותר? מה את רוצה לראות אצלו ? זה לא חוכמה לומר, אני רוצה לראות את החרא שלו את התחת המסריח שלו , את הביצים המסריחות שלו... תגידי מה זה הדברים האלה שאת רוצה לראות. אני באמת סקרנית.

יהלום נוצץ יותר טוב אם מתבוננים בחרא שלידו. למה? באופן פשטני זה ענין של ניגודיות. באופן עמוק יותר ואמיתי: סבית מזדנזנת רוצה דום שיעזור לה לקבל את עצמה. גם על כל החלקים המחורבנים לטעמה שבתוכה, הפחדים, הקמטים, השומן, החרא והמיץ של כוסאחתק. כדי לעזור לה הוא חייב לעבור תהליך כזה בעצמו, אחרת הוא דום מזדיין בנזונה מניאק. ואיך תדע הזנזונת שהוא עבר את זה? אם הוא יביא את זה איתו. אז קדימה.. שיראה.
Toxic Princess

וואלה

Toxic Princess • 25 בפבר׳ 2006
אני לא מבינה מה אתם מתבכיינים פה.. וחדשה צודקת- למה אתם לוקחים הכל כל כך קשה !?!?

אישית, אני נהנת מאוד... משעשע ביותר.
לא יודעת איך אבל אני מצליחה להבין את מה שהיא מנסה לומר, ואני אוהבת את זה, והיא צודקת בקטעים מסויימים.. נראה לי...

בקיצור, קחו הכל בקליל.. icon_rolleyes.gif