לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

AFTER CARE - מתי ואיך?

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 19 באפר׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 19 באפר׳ 2006
בסיכומו של דבר, אני מסכימה עם חואן, נויה, דן ו – master of senses – ואחרים שהגיבו כאן – לחום ורכות יש בהחלט מקום ביחסי שליטה, כך סברתי גם אני וזה מה שבהחלט היה מתאים לי לצד נוקשות, תקיפות וכן הלאה כלפי הנשלט. ואכן אני מנסה ומתנסה, זה חלק מהענין וגם מטעויות לומדים ללא ספק. אולי אני אתמקד בסוף רק באפטר קייר וזהו.... (בצחוק, בצחוק, למי שלא הבין.) ואם כבר מדברים, מה לדעתכם – להומור יש מקום ביחסי שליטה בנוסף לחום ולרכות? בשבילי הומור הוא סם החיים....

ותודה לדן על איחולי ההצלחה.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 19 באפר׳ 2006
כמובן שיש מקום להומור.
אחד הדברים שאני בודקת זה החוש הומור.

אני חושבת שאנחנו מביאים את עצמנו ליחסי השליטה.
הדמות הנשלטת או השולטת זה לא משהו שמנותק מהאדם.
ואם הומור הוא חלק חשוב מאיתנו, הוא יכול להכנס גם לקשר שליטה שיש לנו.
בדיוק כמו החום והרכות, זה לא בסתירה לשום דבר.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 19 באפר׳ 2006
הומור זה מקסים בסשן.
נגיד דוגמא, לתת לספור את ההצלפות. אף פעם לא באמת מצליחים. ואז לשאול: "אתה בטוח שזה 67 ? לא 68 ? אתה יודע שאם תטעה, נתחיל מהתחלה." בהתחלה נלחצים מזה לאללה. אבל אחרי כמה פעמים כאלה, שאת כמובן רחמנייה לטעויות, ולפעמים לא, שניכם מתגלגלים מצחוק. וזה לא פוגם ברצינות של הסשן בכלל.
Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 באפר׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 20 באפר׳ 2006
פרח גדולה כתב/ה:
כמובן שיש מקום להומור.
אחד הדברים שאני בודקת זה החוש הומור.

וצ'יטה כתב: הומור זה מקסים בסשן.

מסכימה בהחלט. מה דעתכם למשל להטיל על הנשלט ללמוד בע"פ מערכון של הגשש ולצטט אותו מילה במילה (כמובן עם עונש מתאים על כל טעות בציטוט?).....
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2006
Madame T כתב/ה:

מסכימה בהחלט. מה דעתכם למשל להטיל על הנשלט ללמוד בע"פ מערכון של הגשש ולצטט אותו מילה במילה (כמובן עם עונש מתאים על כל טעות בציטוט?).....

נשלט מסכן icon_lol.gif
תשמעי, מה שעושה לך טוב.
אבל אני שמחה שזה לא אני.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 20 באפר׳ 2006
פרח גדולה כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

נשלט מסכן icon_lol.gif
תשמעי, מה שעושה לך טוב.
אבל אני שמחה שזה לא אני.

הומור או לא הומור?... טוב, נו, אז רק חצי מערכון.... icon_lol.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 22 באפר׳ 2006
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 באפר׳ 2006
Madame T כתב/ה:
...ואם כבר מדברים, מה לדעתכם – להומור יש מקום ביחסי שליטה בנוסף לחום ולרכות? בשבילי הומור הוא סם החיים....

...

להומור יש מקום ביחסי שליטה, בדיוק כמו לכל רגש ותכונה אנושית אחרים.

אני אוהב למשל משחקי חותל ועכברונת, ומשום מה יש בהם הרבה הומור, כזה שיכול לגרום לשני הצדדים להתפוצץ מצחוק במהלך הסשן.

פלאפ ואני זוכרים עד היום סשן במסיבה בבריסל, שבה מי שהחזיקה עבורנו את הנר רעדה כל הזמן מצחוק (אולי בגלל המשחק שכלל משהו עם חזקות של שתיים).

זה טבעי לחשוב בהתחלת הדרך ששליטה זה משהו שאם לא מחזיקים בו בציפורניים ומקפידים על גינוני שליטה - ייעלם.

זה טבעי לחשוב בהתחלת הסשן דומ/ית נשמעים כמו רס"ר קשוח בטירונות או פיראט עם מילון הקללות השלם.

עם הזמן מוצאים את הסגנון האישי שמתאים לך - והוא מרגיש הרבה יותר טבעי מהתדמיות שבאות מסיפורי הפנטזיה על בדסמ.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

נשמע לי שעדיף לפתוח שרשור חדש - על הומור בסשן

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 באפר׳ 2006
ולהשאיר את הדיון באפטרקייר (יש כאן מתרגמים בקהלicon_question.gif ) בשרשור הזה...
זאלופון​(שולט)

Re: נשמע לי שעדיף לפתוח שרשור חדש - על הומור בסשן

זאלופון​(שולט) • 22 באפר׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
ולהשאיר את הדיון באפטרקייר (יש כאן מתרגמים בקהלicon_question.gif ) בשרשור הזה...

שרשור כמו זה? icon_smile.gif
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13417
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 22 באפר׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
...ואם כבר מדברים, מה לדעתכם – להומור יש מקום ביחסי שליטה בנוסף לחום ולרכות? בשבילי הומור הוא סם החיים....

...

להומור יש מקום ביחסי שליטה, בדיוק כמו לכל רגש ותכונה אנושית אחרים.
זה טבעי לחשוב בהתחלת הדרך ששליטה זה משהו שאם לא מחזיקים בו בציפורניים ומקפידים על גינוני שליטה - ייעלם.
זה טבעי לחשוב בהתחלת הסשן דומ/ית נשמעים כמו רס"ר קשוח בטירונות או פיראט עם מילון הקללות השלם.
עם הזמן מוצאים את הסגנון האישי שמתאים לך - והוא מרגיש הרבה יותר טבעי מהתדמיות שבאות מסיפורי הפנטזיה על בדסמ.

מסכימה איתך בהחלט. התחושה הפנימית שלי אומרת להיות פשוט אני... ונכון שמצטייר לי מין דימוי כזה לפעמים שעלי להיות המפקדת הקשוחה עם מילון הקללות כאמור, אבל אני בוודאי לא אוותר על חוש ההומור שלי, הסאב שלי פשוט ייאלץ לסבול ממנו בשקט.... (דרך טובה לענות את המסכן, לא?....)