צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

Morticia
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

Re: BDSM והשפלות עד הסוף.

Morticia • 28 באפר׳ 2006
כחולית היקרה, זה לא מה שאני אומרת. אני מסכימה עם דברייך ואם קצת תכירי אותי, גם תביני.
אין ספק שאישה וגבר, בין אם הם וניליים או במסגרת יחסי שליטה, צריכים להיות ראויים זה לזו.
אבל כשאת קוראת משפט כמו:

סקיפר כתב/ה:
הנשלט מתחיל עם עלבונות על צורתן החיצונית הנוראה של כל המלכות באתר כדי להביא מלכה שתוכיח לו שהיא יפה וראויה לנשלט.

את באמת ובתמים אומרת לי שזה לא מקומם? הנשלט מעליב את השולטת כדי שזו תוכיח לו את יופייה?
שיסתכל עליה ויראה לבד. ושיתחיל להוכיח את עצמו.
זה מה שאני אומרת.
בענייני האהבה, אני הרבה יותר שוויונית ממה שנדמה לך ואני, קודם כל לעצמי, חייבת את ההוכחה להיותי יפה, אני לא חייבת להוכיח את זה לאף אחד אחר.
זה מה שניסיתי להגיד, אני מקווה שאני יותר ברורה ושאנחנו טיפה יותר מסכימות...
icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
מסכימה איתך ועקבתי אחרי השרשור ההוא ופשוט לא הגבתי לו, כי בעיניי הוא קטנוני ומיותר.

בעיניי יופי הוא בעיני המתבונן ולכל סיר יש מכסה.

וגם אם הוא צודק ואכן יש חלק גדול מהרגיל בקרב המלכות של שמנות מכוערות וכו', זה מה יש ושיתמודד.

כמו בכל תחום בחיים, כשמחפשים מישהו, צריך לברור את מוץ מן התבן, ואם זה אל מראה שקולע לטעמך, זה אופי או תחומי עניין וכו'.

אני לא נגררתי לכל הקטע של "להוכיח שאני יפה".
לא מתביישת במראה שלי, מפרסמת תמונות שלי, באה למפגשים ומוסרת תמונות למי שדורש ואנחנו בהתקשרות ושיחשבו מה שבא להם, אני גם עושה את הבחינות שלי.
לא צריכה להוכיח כלום לאף אחד ואני בטח לא אשים פה תמונה שלי בענק:
"הנה, זאת אני. רואה שאני לא שוקלת מאה קילו???"

בעיניי הוא עוד אדם קטן שמנסה לעשות רוח וצלצולים. שישאר במאורה שלו, אני לא אתקרב לשם.

איש לא יכחיש שמראה חיצוני זה חשוב, אבל מכאן ועד לצאת בהצהרות כאלה שעשויות לפגוע באנשים רק בשביל הצומי? המרחק רב.
ועובדה שהוא פחדן ולא מפרסם בניק המקורי שלו.

אני אפילו לא אגרר למהלומות נוסח "תראה מי מדבר, בוא נראה תמונה שלך".
סתם מיותר.
יש פה דיונים חשובים יותר כמו למשל זה: לגרום לתקשורת טובה יותר בין האנשים באתר שרוצים כן להכיר אחד את השני.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
כחולית, אני נהנית מכל מילה שלך ושמחה לסכם שנראה שבכל זאת יש בינינו הסכמה.
אני מברכת אותך וכל אישה חזקה שעומדת בפני עצמה על פני העולם הזה.

מורטישה
icon_wink.gif
סקיפר

אני מסכים עם כחולית

סקיפר • 28 באפר׳ 2006
הפריע לי כל עניין "הראוי למלכה" והירידות על הנשלטים.
אני חושב ששני הפוסטים נראים אותו דבר כמעט.
בפוסט הזה מדברים על חוסר האינטיליגנציה של הנשלטים ושם על חוסר היופי של המלכות.
הטראנד החדש של ההתבכיינות בפורומים על הנשלטים או על המלכות וההשפלות של כולם או כולן הוא לא My cup of tea.

מורטישה, רציתי לתת לך כמה מחיאות כפיים כל כמה דברים שאמרת בפוסט הקודם וקילקלת כאן אבל No offece taken.
אני חושב שהפוסט של גיא Goddess היה קיצור דרך כדי להשיג מלכה.
אני מסכים שאיבר המין החשוב ביותר הוא בין האוזניים אבל הוא נמצא גם אצל הנשלטים.

אם אומרים שכל הנשלטים פונים בחוסר אינטיליגנציה וכבוד וצריך לחפש נשלט אינטיליגנטי שידע איך לפנות למלכה זה אותו עלבון אבל על הרמה השכלית של הנשלטים וגיא Godess כתב עלבון על המראה של המלכות.
זו אותה גברת בשינוי אדרת.
מעליבים את כולם או כולן ומבקשים אחד שיראה שהוא יוצא דופן.
מורטישה כתבת:
"תפנים היטב:
לא על המלכה חלה חובת ההוכחה להיותה יפה אלא על העבד חלה חובת ההוכחה להיותו ראוי לה. "
לא מקבל:
יש נשלטים שצריכים לבחור את המלכה שראויה להם.
כל נשלט יבחר את המלכה שהוא מחפש.
גיאGodessמחפש כוסית על ונשלט אחר מחפש אישה סקסית עם שליטה מנטלית.
הטעם שלי הוא אישה סקסית עם פתיחות מינית ולא קולב רזה מהלך על שתיים אבל כל הפוסט הזה אמר שהפניה לא מתחילה סשן.
בפניה הראשונה אין שולטת ונשלט.
יש שני בני אדם ואני לא רואה הבדל בין הכבוד בפניה לנשלטת או לשולטת או לשולט או לנשלט.

צריך לכבד את כולם.
אני נגד הטרנד להתחיל עם מלכה אחת ולהעליב את כל המלכות ולהתחיל עם נשלט אחד ולהעליב את כל הנשלטים.

בסוף, מורטישה, אני חושב שכמו שאומרים Black is beautiful אומרים גם Big Beautiful Wemen.

אני אוהב BBW אבל לא אוהב שאומרים שהנשלטים צריכים ללמוד נימוס לפני שפונים למלכה.
נימוס הוא בין שולטות לנשלטים, בין שולטים לנשלטות ובין כולם.
עוד דבר.
אני לא גיא Godess.

הדבר האחרון הוא שאני מסכים עם כל מילה של כחולית.
בני אדם לפני הכל והם בוחרים אחד את השני.
גם הנשלטים בוחרים את השולטת וגם השולטת בוחרת את הנשלטים.
נימוס בפניה צריך להיות אצל כולם.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
אני חושבת שאתה נתפס למשפט שנאמר בהקשר מאוד ספציפי ומכליל אותו עלי.
גם אני, כמו שכבר כתוב כאן, מסכימה אתך ועם כחולית.
תקרא את הפרופיל שלי, תקרא דברים שאני כותבת, זה שם.
אין ספק שכולנו בני אדם ועלינו להיות ראויים זה לזו בהדדיות מוחלטת, האמן לי שאין אדם המכיר אותי ולא יודע שכזו הומניטרית אני ברוחי.

אבל אותו קיצור דרך שאתה מצביע עליו ואני רואה אותו גם, אותה שיטה לא שיטה להשיג במרמה ובעלבון, וואלה גרמה לי להזכיר לבחור (לך שכתבת את זה במקרה זה) שעליו חלה חובת הוכחה לא קטנה בפני עצמה.
אז הייתי קצת קיצונית ועוקצנית באופן שאמרתי את זה.
ולא שאני משוועת כאן לכפיים אבל קח את המשפט בהקשר וקבל אותי כמכלול.

תודה
icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
הערה נוספת:

אני נמצאת באתר הזה, כמה? שנתיים וחצי?
קיבלתי הרבה מאוד הודעות ואין לי מושג מי עומד מאחוריהן בלפחות 90% מהמקרים.
יש הרבה נשלטים ושולטים ומתחלפים שלא יודעים לפנות או עושים את זה בצורה משעממת, אז אני לא מתייחסת. כל מי שפנה אליי ועשה זאת בחן ובנימוס, קיבלת תשובה גם אם זה "לא, תודה".
אני בטוחה שאת יודעת כמה כאלה שפונים גם אם לא עומדים בכלל בקריטריונים שלי.
אז מה, אני בוכה בגלל זה? לא. מתרגלים.

לדעתי זה דווקא יתרון עצום לכל הסאבים והדומים האיכותיים, בגלל שהם לא צריכים להתאמץ הרבה כדי לבלוט מעל פני השאר.
באתרים האלה לא צריך יותר מידי כדי להרשים מספיק בשביל שתהיה התקשרות בסיסית.
מה שקורה אח"כ תלוי כמובן בכימיה בין שאר האנשים, אבל התחושה שלי היא שיש פה הרבה אנשים נפלאים שפשוט לא יודעים לפנות והורסים את סיכוייהם מלכתחילה.

זו הסיבה שהחלטתי לכתוב את המאמר ההוא, והרבה החמיאו לי שזה עזר להם להבין כמה דברים, למרות שכביכול כל מה שכתוב שם הוא ברור ומובן מאליו.

אני חושבת שבשורה תחתונה, אדונים ונשלטים כאחד צריכים להבין דבר אחד פשוט:
אנחנו נשים, אנחנו בנות אדם ומעל לכל אנחנו רוצות להרגיש כאלה.
לא רוצות להרגיש השעיר לעזאזל שלכם, לא רוצות להרגיש כאילו אנחנו סתמיות (כמו אלה ששולחים את אותה הודעה לכולן). אנחנו רוצות תשומת לב, להרגיש מיוחדות ושפניתם אלינו בגלל שהפרופיל שלנו באמת נגע בכם.

יחסי שליטה הם דבר מתפתח ולכן אל תצפו לזה מלכתחילה.
אתם תכבדו מלכה שקודם כל תעריצו את האישה והאדם שבה.

אין לי ספק שיש פה הרבה נשים, בעיקר מלכות, שהשתן עלה להן לראש והן בהמיות וחסרות נימוס. אבל אני בטוחה שזה נגרם קודם כל בגלל שזה סוג של הגנה מפני המתקפות של חלק גדול מכם, בגלל המיאוס שעלה בנו שיש כביכול מבחר גדול, אבל תחושה שאין חומר אנושי איכותי.
יוצא שאנחנו אנטי גם כלפי מי שלא ראוי לזה וזה קורה לכולן, אם כי בתדירות שונה.

בשורה תחתונה, אם תלמדו להתייחס אלינו בכבוד ובנימוס ותפנו אלינו בצורה נאותה, אין שום סיבה שלא תיענו ומלכה שתתייחס אליכם בזלזול ותגיד לכם "אל תפנה אליי בלי לקרוא לי "מלכתי", היא פשוט כנראה לא מתאימה לכם, כי אתם אולי רוצים מלכה רעה וקשוחה, אבל זה משהו שלעניות דעתי הצנועה מתאים רק לסשן, ולא מעבר לא ובטח שלא בלי להכיר בכלל את האדם שמאחורי המקלדת.

שאו את ברכתיובהצלחה לכולכם
icon_smile.gif
Morticia

ועוד דבר חשוב...

Morticia • 28 באפר׳ 2006
אני חושבת שפוסט זה נכתב במטרת צמיחה, הועברה כאן ביקורת בונה, סופרמן בוודאי התכוון לטוב, הדומיות שלקחו חלק באו מרצון חיובי להכוונה, ולא, לא נעשו כאן הכללות גסות. אני למשל, ואני בטוחה שאני לא לבד, משוכנעת שלא כל הסאבים/עבדים וכולי טיפשים, ממש לא, זה אבסורד לחשוב את זה.

לעומת זאת, הפוסט השכן נבנה מזרע של הרס, שפיכת חימה מתוך זעקת ייאוש, חוסר תקווה, חוסר אמון ביכולת לתקן, הרס ורוע של איש אחד קטן נקודה.

אתה באמת לא רואה את ההבדל?
ובכן, בוא נאמר את זה שוב:

יש הרבה בחורים מקסימים באתר הזה, יש הרבה עבדים צייתנים ומכובדים באתר הזה, בהחלט כן.
לצדם, יש הרבה טמבלים ויש שאינם יודעים לשאול.
אלה שאינם יודעים לשאול לפעמים מתפספסים ולכן טוב שיש נשים ככחולית ואחרות שעוזרות להן להבין מהי הדרך הנבונה לחדור ללבה של אישה.

אישה חכמה מבחינה בין גבר המחפש לחדור ללבה לבין גבר העסוק באופן אגוצנטרי מוחלט בחדירתה הפיזית אל ישבנו...
השפוט של דוויל
השפוט של דוויל • 28 באפר׳ 2006
ברצוני להבהיר משהו

שלא כמו כול השרשורים פה, השרשור הזה נפתח למען מטרה מסויימת ולזה לתת רעיונות ועצות לפניה לשולטות, לא לשום דבר אחר...

הואילו בטובם כמה מלכות ונתנו עצות משלהן איך הן רואות את הנושא, אני לא מבין למה זה מתחיל להראות כמו עוד שרשור מפגר וחסר כל נושא....

כנ"ל השרשור של גיא , שזה נראה כאילו יש פה מהין תחרות על תגובות ....

בכל מקרה...
יש לי רעיון חדש לפניה... בהקשר למכבי היום בערב : האם תרצי מפצח גרעינים ? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

שיהיה בהצלחה
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
סופרמן, זה קצת בדיחת "אבא שלך גנן" כזו, לא?
השפוט של דוויל
השפוט של דוויל • 28 באפר׳ 2006
אבא שלך גנן מורטישה... אחרת איך יצא כזה פרח כמוך ?? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

ואני מבקש , רק רעיונות ועצות בקשר לנושא