לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על השולטות והמלכות

Toxic Princess
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

נו

Toxic Princess • 28 באפר׳ 2006
עוד שירשור משעשע icon_lol.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

תגובה לגורב גרב.

מוזר שלא רוב מלכות האתר התאחדו-הנה אספק את
סקרנותך על מנת שמוזריות אחת תיפתר לך:

מי אתה חושב ביקש מגיא שלנו לפתוח את הפוסט??
אנחנו!!
פשוט התרגלנו שכל חודש יש שרשור של תלונות/מענות/סעד/מין(לא תמיד יו נואו)וכלכלה,
נגד השולטות.
והיות ועבר חודש ללא פוסט כזה, התחלנו לפתח סימפטומים של קריז ועל כן
ביקשנו מגיא שיפתח ניק פיקטיבי ולו רק על מנת להרגיע אותנו
ולתת לנו את מנת ההשמצות החודשית.

עכשיו אנחנו רגועות ומביטות בשעשוע על ההתרחשות.

נפתרה לך בעיית המוזר הספציפי??
icon_lol.gif
godisafemale​(שולטת)

מצטרפת לקרנבל התלונות נגד שולטות

godisafemale​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
כל המתלוננים, יישר כוח.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 28 באפר׳ 2006
[quote="גבר גורב גרב"]
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
גיא
ביצעת 3 טעויות

1) הכללת יתר. חלק גדול? עשית מחקר? אפשר לראות את התוצאות שלו?
2) רדידות. יש כל כך הרבה סיבות שמסבירות למה נשים מגיעות לכאן. בחרת את הפרימיטיבית ביותר.
3) חוסר טקט. אבל מילא. תסכול זה גורם ידוע לפגיעה בטקט.

icon_rolleyes.gif

הפסיכולוג עשה גם 3 טעויות
1) התחנפות יתר למלכות למרות שדבר זה לא יתן לו כלום.
2)לא עשה מחקר... ולא טיפל בבעיות הפסיכולגיות... אלא פשוט ראה בעיניים.
3) והפסיכולוג שפט אחרים לפני ששפט אותו...

רק רציתי שמי שפספס יראה את מה שכתבת. חבל להחמיץ טמטום כזה icon_twisted.gif
יהואש​(נשלט)

גיא והמראה

יהואש​(נשלט) • 28 באפר׳ 2006
"א מה מה" אמר גיא לעצמו בלחישה
"גבוה אני, ונאה אף חטוב.
וב-Mensa חבר אנוכי...
אני סוף"
התבונן לו גיא במראה הגדולה
בדק ריבועיו בקפידה ענוגה
השקה הנרקיס
ופתאום..... "הברקה!!!"
"אאורקה" צעק אז בקול הזמיר
הוסיף Goddess לשמו,
"זה מדהים, זה מסעיר"
ונישק את ידו
והצליף בגבו
ובתרם נחה נפשו
עוד מלמל:
"יפה את Goddess גיא"
"רעה את Goddess גיא"

cheers,
icon_wink.gif
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
חחח... חופשי תום... וגם רחפנית... הצלחתם לשעשע אותי icon_lol.gif

עכשיו, ברשותכם, אני אנסה...
בואו אני אספר לכם מה אני שומעת פה:
אני שומעת בחור מתוסכל מינית שכנראה מתקשה למצוא זיון הן באתרי בדס"מ והן בעולם הונילי שם בחוץ ובוחר להאשים את כולם מלבד עצמו. רקדן שהחליט שהרצפה עקומה, נאצי של שמנות שזה לרוב סממן להומוסקסואליות מודחקת, איש קטן, כל כך קטן שגם אם הזין שלו בגודל כושי מעורב עם ג'ינג'י, הוא גדול בממדיו על כל אבר או תכונה אחרת.

עכשיו בואו אני אספר לכם עוד משהו:
הדבר הכי קל בעולם לאישה זה להשיג זיון. לא משנה רזה, שמנה, כוסית, כונפה, וואלה אם בחורה רוצה זין, העיר ת"א רבתי מלאה בבחורים שיתנו לה אותו.
לך פעם למתחם אלנבי ותראה כמה כונפות מזדיינות בשירותים ובאיזו קלות, לך פעם למסיבות חילופי זוגות ותראה כמה מלאות ושמנות יפות יותר ופחות מרביצות שם עבודה כאילו אין מחר.
הכל ונילי וכל קשר בין זה לבין בדס"מ מקרי בהחלט.

עכשיו בוא אני אספר לך עוד משהו:
את מרבית ה"עבדים" (אני אישית מעדיפה סאבים) שהיו לי "אספתי" בעולם הונילי, בבאר השכונתי שלי אני המלכה ואין על זה עוררין, גברים מתחילים אתי על ימין ועל שמאל, אני מוצפת בהצעות בדס"מיות בעולם הונילי שם בחוץ ובחיי, "הפכתי" וניליים לבדס"מיים בחיי בקלות שאתה לא מאמין בכלל וכך הלאה...
רק אתמול, ארבע בבוקר, מאפייה מחורבנת באמצע ת"א, אנוכי השמנמנה מורעבת ודופקת סמבוסק, לבושה בשמלה ומגפיי שפיץ קטלניות ומתחיל לדבר אתי איזה בחור, קולט לי בעיניים את הכיוון שלי ומתחנן לבוא להיות העבד שלי.
במאפייה (ונילית למיטב ידיעתי) באמצע רחוב תל אביבי סואן, עם שמנמנה זרה שדופקת סמבוסק.
אז תפסיק לזיין לי את השכל איש קטן.

המלכה רוני, השבת יפה. אני מקווה שלא תראי לנכון לקחת כזה יצור קטנטן תחת חסותך אבל אם כן, הבטיחי לי דבר מה. ביום שיגיע עונשו, תביאי איזו דובה דובה ששוקלת 120 ק"ג שתשב עליו ותרמוס אותו בכל כוחה.
עוד נגלה שבעמקי סודותיו, זו הפנטזיה הגדולה מכל...

ודבר אחרון שנותר לי לומר לך מתחזה קטן:
אתה כותב שבחרת בניק חדש כדי לא לפגוע ישירות באף אחת. ובכן, מבחינתי זו הגושפנקא, החותמת שסוגרת את היותך איש קטן ופחדן.
אבר המין הפעיל והענף ביותר של האדם הוא מוחו ואישה סקסית היא אישה סקסית היא אישה סקסית, בכל העולמות.
לך, חרמן מסכן, יש אבר מין מאוד... מאוד... קטן.
עכשיו, אתה יותר ממוזמן לבוא, להסתכל עלי ולומר לי את דברי ההבל שלך בפנים.

icon_moon.gif
(זו אני, מפליצה עליך כי המניפולציה שלך כל כך בולטת שקשה לתת לה יחס נעלה מזה)
גיא goddess​(נשלט)
גיא goddess​(נשלט) • 28 באפר׳ 2006
מורטישיה, אשיב לך במטבע הגועל שבחרת לכתוב:
את לא מכירה אותי, אין לך מושג מי אני, אבל מהרוע של דברייך, ארשה לעצמי לכתוב קצת עלייך:
את כנראה שמנה, מכוערת, צלוליט אחז בגופך זה מכבר. בטח גם קצת שעירה. את משוכנעת שכל הזמן מתחילים איתך, אבל בלילה במיטה, או עמוק בתוך הראש, את יודעת את האמת..
בטח היית דחויה חברתית, את בזה למיינסטרים כי "זה לא אינטליגנטי", ומגפי השפיץ שלך בטח נראים עליך כמו נעלי ליצן. אילו היית נראית טוב, אזי לא היית כותבת פה. בטח אין לך ביקיני ואת שונאת להשתזף.
דבר אחד אמרת והסכמתי - אין כמו למצוא שולט/נשלט מבחוץ, או למצוא וניל ולפתח אצלו את השליטה. מערכות היחסים הטובות ביותר שלי היו ככה. לא צריך שוט, לא צריך מגפי שפיץ.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
גיא goddess כתב/ה:
מורטישיה, אשיב לך במטבע הגועל שבחרת לכתוב:
את לא מכירה אותי, אין לך מושג מי אני, אבל מהרוע של דברייך, ארשה לעצמי לכתוב קצת עלייך:
את כנראה שמנה, מכוערת, צלוליט אחז בגופך זה מכבר. בטח גם קצת שעירה. את משוכנעת שכל הזמן מתחילים איתך, אבל בלילה במיטה, או עמוק בתוך הראש, את יודעת את האמת..
בטח היית דחויה חברתית, את בזה למיינסטרים כי "זה לא אינטליגנטי", ומגפי השפיץ שלך בטח נראים עליך כמו נעלי ליצן. אילו היית נראית טוב, אזי לא היית כותבת פה. בטח אין לך ביקיני ואת שונאת להשתזף.
דבר אחד אמרת והסכמתי - אין כמו למצוא שולט/נשלט מבחוץ, או למצוא וניל ולפתח אצלו את השליטה. מערכות היחסים הטובות ביותר שלי היו ככה. לא צריך שוט, לא צריך מגפי שפיץ.

אתה צודק בכל מילה, אתה גם באמת בכלל לא היית מגעיל, למה הגיע לך?
אני באמת כונפה שעירה, שמנה מלאה בצלוליטיס, אף אחד לא רוצה לזיין אותי, פעם הייתי מתחננת בפני בחורים ברחוב שיעשו לי טובה ואז גיליתי שיש בדס"מ ואני יכולה להשבית בחורים לספק אותי מינית אז... אתה יודע... איזה כיף לי... מצאתי אחלה פירצה...

ואתה, רב שגל מהמם שכמוך, היית מזיין כל היום, אם היית מצליח למצוא כוסית אחת לרפואה בין ים הכונפות שמסתובבות כאן.

העובדה שאתה מגיב בצורה כה שונה לי ולמלכה רוני, כשברור ששתינו מבטאות דומיות אותנטית, כל אחת בדרכה, רק מדגישה את כל הגועל שכבר ציינתי לרבות מסקנתי הסופית:
נאצי של שמנות, הומוסקסואל בהדחקה, חרמן אומלל שאף כוסית לא תכניס למיטה... (ולהערכתי, אף אישה נקודה)
שיהיה לך בהצלחה מתחזה פחדן.
אתה עדיין מוזמן לבוא ולומר לי את זה בפנים.