צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

tch​(נשלט)
לפני 18 שנים • 25 במאי 2006

Re: אני מחפשת מנקה ואני... חרמנית?

tch​(נשלט) • 25 במאי 2006
kamor כתב/ה:
לא נראה לי שנשלטות מנקות באופן כללי.
נשלטים הם יותר בקטע של נקיונות . בעצם נשלטים הם יותר בקטע של לעשות הכל למען השולטת.

נשלטות קצת יותר מפונקות .

טוב , לפחות זה הרושם שקיבלתי מהרבה מאוד אנשים פה ששאלתי פעם בפורום האם נשלטות מנקות.

.

מדוייק.
ניטפיקינג​(נשלטת){מאסטרמיינד}
לפני 18 שנים • 25 במאי 2006

אין דבר כזה שאין דבר כזה

אין לי מושג איך הגעתי לפה, שהרי זה פורום "הבנות על הבנות", והפעם האחרונה בה היתה עליי בת התרחשה כשהייתי בת שלוש, וענבל - הדומית של הגן, התיישבה עליי ולקחה לי את הסנדוויץ'.
למרות זאת, הנני כאן, ואפילו טרחתי וקראתי את כל השרשור הארוך והמהוקצע, שכל תכליתו לגרום לזו שפתחה אותו להשלים עם גורלה, ועם תלתלי האבק שהיא מגדלת מתחת למיטתה.

אבל לא זו הסיבה שאני מגיבה, שהרי אין לי מושג מה קורה פה, הרגע הגעתי, ולא יודעת מי נגד מי ולמה. הסיבה שאני, כילדה החדשה בשכונה, מעזה לפתוח את הפה היא שנאמרו פה דברי הבל, שגרמו לוריד החביב עליי לנצנץ כמו צ'קלקה במוצאי שבת בטיילת של תל-אביב.

מישהו, ואפילו מישהם, ציינו שאין להשיג שפחות ניקיון, שסאביות לא אוהבות לנקות, שבלתי אפשרי למצוא מישהי שתהיה גם צייתנית וגם חובבת אג'קס, ואני לא מתכוונת ליישום ה-web 2.0. נרמז פה שסביר יותר שתנחת למישהי צלחת מעופפת ובה שלושה חייזרים קטנים וירוקים ששיבקשו שקל כדי להגיע לבאר שבע, מאשר שתפציע על סף תיבת המסרים של מישהי סאבית, שתשמח לעשות לה קצת אבק-כביסה-חלונות.

נניח שאני מתעלמת מהעובדה שפותחת השרשור מחפשת עוזרת בית עם נטיות בדסמיות, ולא שפחת ניקיון. נניח שאני שוכחת שקראתי שהיא בעצם לא שוללת את האפשרות שאדון בעל-בית יכניס אותה למיטה, ולא כדי להחליף מצעים. אם נניח לכל אלה, נגלה שהדעה השלטת היא שסאביות לא מוכנות לשמש כשפחות ניקיון, ולא כך הדבר. אמנם לא טרחתי לבצע סקר בהשגחת רואה חשבון, אבל על עצמי בהחלט לספר ידעתי, ואני בהחלט אשמח לשמש כשפחת הניקיון של אדוני, כמו גם לבצע כל מטלה שיטיל עליי, ואני משוכנעת שאינני היחידה.

אולי זה הזמן להדגיש במארקר הכי עבה באופיס דיפו, את ההבדלים בין סאבית לשפחה, בין נשלטת וכנועה, ובין אקונומיקה סמיכה לרגילה.

(הצהרה: אין הכותבת מחפשת שולטים-שולטות-נשלטים-נשלטות-מתחלפים שמעוניינים לבדוק את כישורי הניקיון שלה).