שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדו זו לא מילה גסה!

נסיכה בערפל
לפני 18 שנים • 6 במאי 2006

לצאת מהארון.

נסיכה בערפל • 6 במאי 2006
הדרך שבה הקהילה ההומוסקסואלית השיגה את המקובלות החברתית היתה "יציאה מהארון".
אני לא יודעת עד כמה הציבור הוונילי לא יקבל את מי ש"יצא מהארון" אם הוא יציג את מה שהוא עושה כעוד דרך של יחסים בהסכמה ולא יצא במסע מתוקשר על סאדיזם.
הניסיון האישי שלי הוא של זוג חברים שלנו שכל החברים שלהם וגם המשפחה יודעים שהם "דום" ו"סאבית". הם לא עשו את הקישור לסאדיזם אלא לדרך אחרת לזוגיות והם הביאו אותי לכלוב.
בעבודה שלו החברים יודעים שהוא "דום" ובעבודה שלה חלק מהחברות יודעות שהיא "סאבית". באותה נשימה גם אני "הוונילית" לא מספרת לכולם מה אני עושה במיטה ואיך.
כל אחד מהקהילה שיספר לחברים שלו ולמשפחה שלו יגרום לשינוי. אם יש פגיעה בזכויות צריך להלחם אבל מקובלות חברתית גורמים אנשים.
נוריתE
נוריתE • 6 במאי 2006
דיברתי על זה עכשיו עם הבת שלי
הנערה כמעט בת 20
והיא שואלת אותי שלאה אחת בכלל
את מי זה בכלל מעניין בציבור או בחוק?

הוא צודקת.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
בקרוב תבוא הודעה על קיופ פגישה ראשונה של הקבוצה, בה כל אחד יוכל להביא את דעתו על הנושא. כמובן וכמובן שזה לא אומר שמי שבא נחשף אלא רק בא להביע את דעתו על עם מה ואיך אנחנו צריכים לצאת. יעזרו לנו אנשי מקצוע ככה שלא נהיה כמגששים באפילת הכלוב.

עמק
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

הצעה לגבי הפגישה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 במאי 2006
עמק יא רוק כתב/ה:
בקרוב תבוא הודעה על קיופ פגישה ראשונה של הקבוצה, בה כל אחד יוכל להביא את דעתו על הנושא. כמובן וכמובן שזה לא אומר שמי שבא נחשף אלא רק בא להביע את דעתו על עם מה ואיך אנחנו צריכים לצאת. יעזרו לנו אנשי מקצוע ככה שלא נהיה כמגששים באפילת הכלוב.

עמק

מאחר ופגישה שכזו יכולה להתבדר במשך שעות וימים על מגוון של נושאים - האם אתם יכולים להגדיר כאן מהן מטרות הפגישה ומהן מטרות היוזמה?
electro-z
electro-z • 6 במאי 2006
laila כתב/ה:
דיברתי על זה עכשיו עם הבת שלי
הנערה כמעט בת 20
והיא שואלת אותי שלאה אחת בכלל
את מי זה בכלל מעניין בציבור או בחוק?

הוא צודקת.

לא, היא טועה
וגם את טועה

הטעות שלך נובעת אולי מההשוואה המיותרת למגזרים כאלו או אחרים.
אני לא מכיר אף אחד שלא נתנו לו להביא ילדים לעולם בגלל שהוא אוהב קצת סלאפים לתחת, אף אחד גם לא נושל מירושה או גורש ממשפחתו וכו', אבל זה בכלל לא העניין.

מה שהאנשים פה מדברים עליו זה לא הכרה ציבורית כזו או אחר בנטיה שלהם לבצע פעולות כאלו או אחרות בחדרי המיטות שלהם. זה באמת לא אמור לעניין אף אחד (גם אם זה מסקרן).
מה שהאנשים האלה כן מדברים עליו הוא שינוי שעשוי להיות מבורך, ובמסגרתו למשל, פושע שמבצע את פשעיו בחסות בדסמית לא ימלט מעונש רק בגלל שגורמים אנושיים במערכת המשפטית או במערכת האכיפה אינם מבינים דיי את הנושא ואת הניואנסים שלו, ובשל חוסר ההבנה הזו הם מזכים את החייבים בדין.

מתוך הבנה כזו, הסיכויים שתובעת מחוזית תאמר לנאנסת ש"אין מקום לתביעה פלילית בעניינה כי מדובר ביחסי שליטה" קטנים יותר. וזה שווה את זה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

חזרה לעובדות, בבקשה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 6 במאי 2006
[quote="electro-z"]
laila כתב/ה:

מה שהאנשים האלה כן מדברים עליו הוא שינוי שעשוי להיות מבורך, ובמסגרתו למשל, פושע שמבצע את פשעיו בחסות בדסמית לא ימלט מעונש רק בגלל שגורמים אנושיים במערכת המשפטית או במערכת האכיפה אינם מבינים דיי את הנושא ואת הניואנסים שלו, ובשל חוסר ההבנה הזו הם מזכים את החייבים בדין.

מתוך הבנה כזו, הסיכויים שתובעת מחוזית תאמר לנאנסת ש"אין מקום לתביעה פלילית בעניינה כי מדובר ביחסי שליטה" קטנים יותר. וזה שווה את זה.

מצטער - אבל אתה מבסס את כל הטיעונים שלך על בסיס מקרה אחד שפורסם כאן בכלוב.

ולגבי אותו מקרה, אין סמכות לא לך ולא לי לערער על החלטת הפרקליטות - אלא בידי המתלוננת.

לאף אחד מאיתנו אין שום מידע על חומר הראיות או על שיקולי הפרקליטות.

על מה אתה מבסס את הקביעות שלך?
electro-z
electro-z • 6 במאי 2006
זה ממש לא עקרוני אם מדובר על מקרה אחד בלבד שקרה או לא קרה. אפילו אם הוא היה היפוטטי לחלוטין זה עדיין לא משנה.

במקרה אני מכיר את פרטי האירוע שאתה מדבר עליו ממקור ראשון, אבל זה בכלל לא רלוונטי לדיון.

המציאות היא שמקרים כאלה עשויים לקרות וזה הדבר היחיד שמשנה לעניין הפוסט הזה.
באם קרה מקרה כזה, ההישג הגדול ביותר של מפעל המודעות הציבורית שאתם מציעים יהיה אי הישנותו של מקרה דומה נוסף.
המלט
המלט • 6 במאי 2006
electro-z

מה שיש לנו כאן זה פתרון שמחפש בעיה. אין בעצם שום בעיה אקוטית שדורשת
פתרון - ובזאת אני מסכים לגמרי עם דן-קאפ ומוסיף עוד, שעם כל הצער שבדבר,
מקרה אחד עדיין לא מוליד אג'נדה.

ההשוואה לקהילה ההומו-לסבית היא שגויה מיסודה. להם יש אג'נדה. להם יש קיפוח
זכויות יסוד. להם יש על מה להילחם.

תראה לי מישהו שלא התקבל לעבודה כי הוא אוהב להצליף או לקבל הצלפות.

תראה לי מישהו שלא נתנו לו לאמץ ילד כי הוא מבלה במועדון הדנג'ן.

לענין חינוך הציבור -- אני מסכים עם הבת של לילה. זה לא מענין אף אחד.

לענין חינוך החוק -- אני לא רואה שום בעיה עם החוק. הפורום הזה עושה הרבה
מאד רעש על מעט מדי מקרים.

להתחיל להילחם על דברים שעוד לא באו לעולם - לא יועיל לאף אחד, פרט אולי, להרגשתם
הטובה של הנלחמים.

מה שכן -- זה עלול למשוך תשומת לב מיותרת, כותרות לא מחמיאות, ולגרום נזק למי
שרוצה שיניחו לו לנפשו בבחירת סגנון חייו הפרטיים.

electro-z
electro-z • 6 במאי 2006
באופן אישי לי אין שום בעיה עם אף אחד בנוגע או בגלל מה שאני בוחר לעשות בחיי.
אם קראת אותי היטב אז הבנת שאני לא רואה שום סימנים של קיפוח, אפליה או שטויות שקשורות לעניינים כאלה בגלל שאני או אחרים עושים בחירות כאלה או אחרות. מסכים איתך ועם לילה ועם הבת שלה שזה באמת לא מעניינו של אף אחד.

מה שכן מבאס אותי זה הקלת ראש של רשויות במיקרים של פגיעה חמורה באדם אחר.

וסורי, אין דבר כזה מעט מידי מיקרים.
נפש מרוסקת היא אדם מרוסק.

אני לא מוביל אג'נדות חברתיות, אבל כשכואב לי אני צועק...לפעמים שומעים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 במאי 2006
המלט כתב/ה:
electro-z

תראה לי מישהו שלא התקבל לעבודה כי הוא אוהב להצליף או לקבל הצלפות.

אני יכול להראות לך אנשים שסביר שיאבדו את עבודתם אם ייחשף כי הם אוהבים להצליף או לקבל הצלפות.

ציטוט:
תראה לי מישהו שלא נתנו לו לאמץ ילד כי הוא מבלה במועדון הדנג'ן.

אני יכול להראות לך מישהו שלא מבלה במועדון הדאנג'ן מחשש שייחשף ולא יתנו לו כל מיני דברים.

ציטוט:
לענין חינוך החוק -- אני לא רואה שום בעיה עם החוק. הפורום הזה עושה הרבה
מאד רעש על מעט מדי מקרים.

לדעתי גם מקרה אחד מספיק, בייחוד אם הוא מלווה בחשש סביר ממקרים נוספים.
נכון, לא מוכרים הרבה מקרים, ומן הסתם כך יהיה שכן בדיוק בגלל החששות שמועלים פה, רובנו לא נחשפים וחלקנו גם לא מוכנים לקחת צ'אנס להיחשפות. אם נשים שנפגעות לא פונות למשטרה מחשש שיצחקו עליהן, מן הסתם לא יהיו הרבה מקרים של זלזול משטרתי. אם אדם ידוע נמנע מלבלות בדאנג'ן מחשש שנטייתו תיחשף והקריירה שלו תיפגע, מן הסתם הדברים לא יקרו בפועל ולא נשמע על כך.
אז נכון, תיאורטית יכול להיות שהכל בראש שלנו, כל החששות הללו, ושכולם דווקא מבינים ומקבלים ואין בכלל ממה לפחד. אבל יש לי הרגשה חזקה, גם אם מגובה במעט מקרים, שלא זה המצב.

מה שכן, אני מסכים שמאבק בדרכים לא נכונות (ואל תבקש ממני להגדיר מהן דרכים נכונות) יכול לגרום נזק ולא רק לא להביא תועלת, ואני מסכים שהבעיה שלנו חמורה פחות מהבעיה ההומולסבית כי לנו הרבה יותר קל להסתיר את נטיותינו. אבל אי אפשר לומר שאין בעיה כלל.