שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבורה

גלתיאה
לפני 18 שנים • 17 במאי 2006
גלתיאה • 17 במאי 2006
אני בהחלט מבינה, אבל יש משהו מאוד בולט בקטע הזה, לעומת שאר הדברים שכתבת כאן,
ובהם גם לא הזכרת אפטר קיר, או חיבוק ונשיקה. אבל זה היה מאוד ברור שאת שם.
מה שכתבת בשרשור הזה, גם בו לא הזכרת אפטר קר, אבל התחושה הייתה שאת לא שם, וזה מה שאני חושבת שהפריע כאן, שאת לא בתוך הסשן ( לי לפחות ) .

השאלה כמה המשאלה להיות שפחה נכספת, הוא חשובה עבורך, ואם כן למה.
Anubis

אוקי הרבה זמן לא הגבתי כאן...

Anubis • 17 במאי 2006
ושום דבר לא השתנה כל כך אותם דיונים נלעסים כאן שוב ושוב.
עכשיו פלג אמרה שהיא כתבה זאת כדי להתאוורר אז קחו את זה כמו שזה ואל תלחצו יותר מדי.
החופש הכי בסיסי של שפחה הוא לעמוד ,להגיד לא וללכת ,אלא אם הוא מחזיק אותה כנגד רצונה (שזה מקרה אחר לחלוטין) אף אחד לא מכריח אף אחד לעשות כלום.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: אוקי הרבה זמן לא הגבתי כאן...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 במאי 2006
Anubis כתב/ה:
ושום דבר לא השתנה כל כך אותם דיונים נלעסים כאן שוב ושוב.
עכשיו פלג אמרה שהיא כתבה זאת כדי להתאוורר אז קחו את זה כמו שזה ואל תלחצו יותר מדי.
החופש הכי בסיסי של שפחה הוא לעמוד ,להגיד לא וללכת ,אלא אם הוא מחזיק אותה כנגד רצונה (שזה מקרה אחר לחלוטין) אף אחד לא מכריח אף אחד לעשות כלום.

אני חושב שיש לך שגיאה בהנחות יסוד - גם מי שנמצאים בדינמיקה של התעללות לא יכולים להגיד לא וללכת בשלבים מסוימים.
romi{A}
romi{A} • 17 במאי 2006
גם לך יש שגיאה בהנחת היסוד דן. דינמיקה של התעללות היא תמיד הדדית ומשותפת לשני הצדדים. ולכן גם הצד שמתעלל וגם הצד שעובר התעללות ישארו שם עד שהם יגמרו לקבל את מה שהם צריכים. אבל זה ככה הערת ביניים, כי לא חשבת שפלג עוברת התעללות כמובן.
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 במאי 2006

היפה והחיה ותן לחיות (כל אחת תבחר איך היא רוצה לפסק...)

מאלף סוררות​(שולט) • 18 במאי 2006
אהבתי.
ובניגוד לגל תגובות האמפתיה בסגנון וי לאב יו פלג אני דווקא (למרות שלא מכיר אותך) מחזיק משיקול דעתך ומניח שאת שם כי בדיעבד זה טוב בשבילך.

אם תהייה התפייסות תנסי לפרסם גם אותה, רק ככה שנהייה בטוחים פה שלא כל ימיך את בגטו של המגפר מלקקת סוליות ומחכה לאביר עם נייק אייר...

נכון שאני מתוק?
icon_twisted.gif