שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון שפחד

בל{SK}
לפני 18 שנים • 26 במאי 2006

...

בל{SK} • 26 במאי 2006
....
FrozenLips
FrozenLips • 26 במאי 2006
ציטוט:
רק כאשר היא מציעה לי את עצמה, בגלל מי שאני בעיניה, יש לי הזכות להיות אדון. וכל השאר - סתם פנטזיות שכל אחד מדמיין לעצמו ומגשים מפעם לפעם כשבא לו להיות "גדול".

זה בדיוק מה שחשבתי והתכווונתי אליו
כנעניה​(לא בעסק)

Re: מת מפחד

כנעניה​(לא בעסק) • 26 במאי 2006
Brave Dwarf כתב/ה:

אדון הוא זה שאישה המביטה בו נכנעת לו מרצונה. והוא מחליט אם לקחת או לאו. האדונות אינה נמצאת בתוך הזכר, אלא דווקא בתוך הנקבה.

בדיוק.
ערגה
לפני 18 שנים • 27 במאי 2006

:-)

ערגה • 27 במאי 2006
ישנם שולטים שבאים ממקום של פחד וצורך לשלוט במה או מי שהם פוחדים ממנו. הם כאן לדעתי האישית מהסיבה הכי לא טובה ואני מתרחקת מכאלו ברגע שאני מבינה שזה כך. זה מקביל לדעתי לעובדה שיש סאביות שנמצאות בעולם הזה מכיוון שהן לא חושבות שהן יכולות "להשיג" קשר טוב יותר עם גברים.

כן את צודקת שיש כאלו, אולם מכאן ועד ההכללה לכך שאם מישהו הוא שולט סימן ש.... לא, זו לא הנחה נכונה בעיני.

דפוסי התקשורת יכולים לנבוע מהמון גורמים - אפילו עמי ותמי icon_wink.gif , ולפעמים הם אפילו לא משהו שקרה לנו מתישהו אלא פשוט ככה... כי כך אנחנו, וזה גם בסדר.

מעבר לכך שאלתך הביאה אותי לשאלה האחרת - אז מה קורה עם שולטים השולטים בבנימינם בעצמם? גברים בגברים ונשים בנשים?......
newoldone

Re: מת מפחד

newoldone • 27 במאי 2006
כנענייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אדון הוא זה שאישה המביטה בו נכנעת לו מרצונה. והוא מחליט אם לקחת או לאו. האדונות אינה נמצאת בתוך הזכר, אלא דווקא בתוך הנקבה.

בדיוק.

גם אם כן, אז מה (בהקשר הנוכחי)?

גם לשיטתכם, המחשבות של FrozenLips מנסות לענות לשאלה מניין הרצון או הצורך של הזכר לממש את האדונות המוצעת לו ולקחת.
FrozenLips
FrozenLips • 27 במאי 2006
newoldone, נדמה לי שהטבת לנסח מחדש את שאלתי -

ציטוט:
מניין הרצון או הצורך של הזכר לממש את האדונות המוצעת לו ולקחת.