שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוראה להיות עם אחר !!!

אורחת 40​(אחרת)
לפני 18 שנים • 30 במאי 2006
אורחת 40​(אחרת) • 30 במאי 2006
אכן, סוג כזה של שליטה קיים במציאות שלי.
כסאבית, זה מסעיר אותי. לוקח אותי עד הקצה. זה סוג של נתינה , שלו ושלי, לאף אחד אין ספק למי אני שייכת. לא ניתן לתאר את עוצמות.
Mary Jane
Mary Jane • 30 במאי 2006
במידה וישנה הסכמה-
סירסור הוא דבר מדליק ביותר, מעיד על התמסרות של ממש ( או על כך שהיא זונה מורעבת, עניין מלבב בפניי עצמו icon_wink.gif )
Yosefus​(שולט)

איפה דן קאפ

Yosefus​(שולט) • 30 במאי 2006
שיכתוב YKINMK ???
גרניקה​(נשלטת)

כמה התחסדות...

גרניקה​(נשלטת) • 30 במאי 2006
כמה צביעות, כמה שיפוטיות יש בתאוריי ה "דוחה" "מגעיל" שלכם.

מלבד העובדה שזו פנטזיה מאוד נפוצה בקרב הרבה סאביות(בעצם גם ואניליות) - הרתיעה של אותם דומים מעידה (בעיניי) על חוסר בטחון בסיסי, רכושנות ילדותית והחמור מכל על צביעות, שכן להביא סאבית נוספת לא הייתם מן הסתם מהססים לרגע
דה סאד
לפני 18 שנים • 31 במאי 2006

בת ישראל קשירה - שאי ברכה

דה סאד • 31 במאי 2006
בת ישראל קשירה
שאי ברכה
ישר כוחה
על התבונה
על יושרה
מלוא כנותה
שאר רוחה
נטולה
מטען קודם
נטולה
ידע דומם
מקומם

על כל עליה
יש ירידה
תלולה
באותה המידה

הדרך לשם
זהה
לדרך משם
והיפוכה

כך זה בטבע
כך זה בהגיון
כך זה בדמע
כך זה בחיזיון

דין פרוטה
כדין מאה
דין זונה
כדין אדונה
אביונה

ברוכה הבאה
שאי ברכה

מאסטר דה סאד
שלוט ברגשות
ברגישות
aka BODYGUARD

Re: כמה התחסדות...

aka BODYGUARD • 31 במאי 2006
גרניקה כתב/ה:
כמה צביעות, כמה שיפוטיות יש בתאוריי ה "דוחה" "מגעיל" שלכם.

מלבד העובדה שזו פנטזיה מאוד נפוצה בקרב הרבה סאביות(בעצם גם ואניליות) - הרתיעה של אותם דומים מעידה (בעיניי) על חוסר בטחון בסיסי, רכושנות ילדותית והחמור מכל על צביעות, שכן להביא סאבית נוספת לא הייתם מן הסתם מהססים לרגע

השיפוטיות הופגנה במילים שלך גרניקה...
התגובות היו אישיות למדי,רק שלך הובעה כראייה
שיפוטית.
הבעת הדחייה האישית של כל אחד הפכה לפחד,
חוסר ביטחון בסיסי,רכושנות ,ילדותיות וצביעות...
מעבר לדחייה שלי מהנושא אני מוסיף את הדחייה שלי לתגובתך.
כמובן שאיני פוסל את העברתך מיד ליד במסגרת הבדס"מ שלך,
כל זמן שאת נהנית מזה, קטונתי מלפסול זאת...
אמילי קייג'​(אחרת)

Re: לא שחור ולבן

אמילי קייג'​(אחרת) • 31 במאי 2006
ציטוט: מערכות שפחה אדון , שונות במהותן זו מזו.
יש, החיים בזוגיות.
יש החיים הרחק מהזרקורים מפאת צנעת הפרט..היותם נשואים לדוגמא.
יש הבאים אל המערכת מתוך רצון לבי די אס אם נטו..
יש הבאים לשם כדי שכל הוויתם תתמלא--כולל אהבה, רדשות עזים, קנאה וגם..בי די אס אם.
ויש עוד ועוד ועוד.

מכאן, שעם כל הכבוד לשואלת...הפרטים צריכים להיות הרבה יותר ברורים על מנת למצוא נקודת התייחסות הוגנת.

אם כוונת הכותבת הנה שהסאבית עושה זאת באילוץ, כדי לתת לאדון את ליטרת הבשר לה הוא זקוק--התשובה, לכאורה, היא שזה לא נכון.
אלא, שמי שם אותנו לשופט? אולי אותו אדון הנו כל כולה, כל הוויתה, שגם התבזות עבורו נוחה לה מעזיבתו?
מי אנחנו שנשפוט את הצרכים שלה כנגד הענותה לדרישתו?

ואם איננה עושה זאת באילוץ, אלא, בהנאה, מי אנחנו שניתן ציונים למעשה?
אנחנו שם?איתם?חיים את חייהם?
לא!

מכאן, שהתשובה הברורה הינה, כל מקרה לגופו, כל אדון ושפחתו, כל מערכת ניזונה ממכלול מרכיבים שאין לנו הידע או השליטה בהם.

ורק להמחשה.....אם השפחה רוצה להיות זונה אמיתית--ולא רק במחשבה--ורוצה שהאדון יממש לה זאת באחד הלילות....האם האדון מממש משאלת שפחה אוהבת או מדיח אישה לזנות?

מי אנחנו שנשפוט?

כל מילה חקוקה באבן.
לפי השאלה קשה להבין אם הנשלטת מעוניינית בסוג זה של מערכת או לא.
אם זה בהסכמה מלאה ובהתאם לרצונה.
אם זה לא בהסכמה, אין על מה לדבר. זה נורא. אבל כאן גם כל מערכת היחסים היא כבר לא בדסמית, היא פשוט מערכת ניצולית.

כשזה בהסכמה זה בהסכמה.

הדרך למדידת דברים כמוסריים או כלא מוסריים בתחום ה-BDSM נקבעה, ולא בכדי, על פי מדד ה-SSC.
S - בטוח - זה חייב להיות.
S - שפוי. אם זהו רצונה, אם היא שואבת סיפוק מכך, זה לא פחות שפוי מכל פנטזיה בדסמית אחרת.
C - הסכמה - זה המדיד היחידי שבא לידי ביטוי כאן, ואם היא באמת הסכימה ורוצה, איני רואה כאן כל בעיה.

אמילי שאוהבת שאדונה מביא אורחים icon_twisted.gif
Dark Artist​(שולט)

יש פה הרבה צביעות בשרשור

Dark Artist​(שולט) • 31 במאי 2006
מדוע להביא שולט נוסף לסשן משותף של האדון והסאבית נחשב פה לסרסור והעברת השיפחה "כמטבע סוחר" מיד ליד?
האם כששולט מצרף לסשן סאבית נוספת,יש התייחסות אחרת?
אני מסכים עם גרניקה לגבי כך שחלק מהדומים פה שוללים את החוויה הזו מתוך חוסר ביטחון בסיסי בכך שהם יחושו מאויימים מגבר נוסף שחודר לטרטוריה שהיתה שמורה רק להם.
הרי רוב הסאביות שיצא לי להכיר או לדבר איתן היו רוצות להתנסות בסשן כפול של שני דומים
אני לא רואה שום רע בכך שאדון מציע סשן מסוג זה או לתת לאנשים אחרים לצפות בו באקט בדס"מי,אם זה נעשה במטרה לגוון את הפעילות הבדס"מית ולהוסיף לה גוון מרתק והרפתקני.
לפתח את האישיות של הנשלטת.לתת לה לחוות חוויות חדשות שמרחיבות את הנפש
האדון יכול אף להגשים פנטזיות של הנשלטת שלו בדרך זו. הבעיה מבחינתי מתחילה כאשר הדבר נעשה שלא בשיתוף והדדיות עם הסאבית,ועוד יותר בעייתי כאשר השולט מנצל זאת לרווח אישי כגון: אני אתן לך את שפחתי היום ומחר תיתן לי את שלך.אז זה בזוי בעיניי
מנסיוני האישי יצא לי לשתף מספר פעמים אדונים בסשנים שלי ואני יכול לומר לכם שכל הסאביות שלי שחוו זאת היו מאושרות ומסופקות מכך
.
Matok​(שולט)

Re: שולט כזה?

Matok​(שולט) • 31 במאי 2006
godisafemale כתב/ה:
שולט כזה מבלבל בביציות!

בארזות נפלה שלהבת
אןי גודיס...
מה קרה לך?