בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Pluto
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2006

זהו בדיוק !

Pluto • 24 ביוני 2006
Tmm צודק 100% - לזה התכוונתי !
תודה רבה ! icon_biggrin.gif
melaila​(לא בעסק)

האאאם,לי יש רק הערה קטנה...

melaila​(לא בעסק) • 24 ביוני 2006
וואלה אדונים,עבדים שמבדים....נישמע לי מוזר משהו שבן אדם שהוא חדש בקהילה(ואגב לפי הפרופיל שלו לא מעוניין בכלל בבי די אס אם)מצהיר הצהרות גורפות ונחרצות שכאלו על טבעם של אנשים בעולם שלא מוכר לו ועוד מבסס את קביעתו על סמך מקרה בודד אחד שקרה לו...
הוא עצמו לעומת זות מסתמן כאיש שנוטה לא לכבד את רצונותיהם של אנשים אחרים ,כיוון שניתגלו פה כבר כמה מקרים של נשים שבפרופיל שלהן כתוב שהן במערכת יחסים ומבקשות שלא יפנו ובכל זות קיבלו ממנו הודעות,גם אליי פנה הבחור וזה למרות שבפרופיל שלי כתוב במפורש שאני נמצאת במערכת יחסים מונוגמית ולא מעוניינת בפניות ועליי, אגב,אף אחד לא אוסר שומדבר....
אז מה אפשר לומר על מר' פלוטו עם כך? מקרה קשה של קריאה סלקטיבית ?חוסר כבוד בסיסי לזולת?
לפני פתיחת שירשורים מתריסים שכאלו אולי עדיף לך לעשות איזה בדק בית קטן עם עצמך?
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 24 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
- אני יודע שזה שרשור פרובוקטיבי משהו... אבל - אני מצפה להתייחסות עניינית לנושא, שכצפוי קשה לקבל......

בהתחשב בתת הרמה של הסגנון שלך, אני בכלל מתפלאת שאתה מקבל תגובות. תגיד תודה.
aka BODYGUARD

Re: האאאם,לי יש רק הערה קטנה...

aka BODYGUARD • 24 ביוני 2006
melaila כתב/ה:
וואלה אדונים,עבדים שמבדים....נישמע לי מוזר משהו שבן אדם שהוא חדש בקהילה(ואגב לפי הפרופיל שלו לא מעוניין בכלל בבי די אס אם)מצהיר הצהרות גורפות ונחרצות שכאלו על טבעם של אנשים בעולם שלא מוכר לו ועוד מבסס את קביעתו על סמך מקרה בודד אחד שקרה לו...
הוא עצמו לעומת זות מסתמן כאיש שנוטה לא לכבד את רצונותיהם של אנשים אחרים ,כיוון שניתגלו פה כבר כמה מקרים של נשים שבפרופיל שלהן כתוב שהן במערכת יחסים ומבקשות שלא יפנו ובכל זות קיבלו ממנו הודעות,גם אליי פנה הבחור וזה למרות שבפרופיל שלי כתוב במפורש שאני נמצאת במערכת יחסים מונוגמית ולא מעוניינת בפניות ועליי, אגב,אף אחד לא אוסר שומדבר....
אז מה אפשר לומר על מר' פלוטו עם כך? מקרה קשה של קריאה סלקטיבית ?חוסר כבוד בסיסי לזולת?
לפני פתיחת שירשורים מתריסים שכאלו אולי עדיף לך לעשות איזה בדק בית קטן עם עצמך?

ישר כוח אישה...
הכרזה מטופשת, וזו ההתיחסות האישית שלי לנושא.
כל מילה מיותרת.
Brave Dwarf

Re: האאאם,לי יש רק הערה קטנה...

Brave Dwarf • 24 ביוני 2006
melaila כתב/ה:

אז מה אפשר לומר על מר' פלוטו אם כך? מקרה קשה של קריאה סלקטיבית ?חוסר כבוד בסיסי לזולת?

לא.
שמיקי-מאוס נכשל בחינוכו. וזה סופי!
עינבר

Re: העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים - הנושא המקורי

עינבר • 24 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
- אני יודע שזה שרשור פרובוקטיבי משהו... אבל - אני מצפה להתייחסות עניינית לנושא, שכצפוי קשה לקבל......

מישהו יכול להסביר לאיש את ההבדל בין פרובוקטיבי לאינפנטילי?

Yosefus כתב/ה:
(עיקרי המסר המרכזי: איפה דינאמו חיריה ?)

איפה אתן icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

במקרה של המשך היובש הקבוצה תערוך מבדקים לשוערת ו 3 שחקני/ות קישור.
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2006

אשר לנושא העקרוני

Dom_Quixote • 25 ביוני 2006
כבוד,

קראתי רק את הדף הראשון של השרשור, כי זה הספיק כדי להבין מי נגד מי ולמה. רציתי רק לומר את דעתי בנושא העקרוני שהועלה פה, ללא קשר למי העלה אותו, מטרותיו ואופיו.

בנושא העקרוני, פותח השרשור צודק בעיניי. "דום" שאוסר על הסאבית שלו לדבר עם גברים, אוסר עליה שיהיו לה ידידים, לא רוצה שתיצור כל קשר, ולו ידידותי, עם אחרים בקהילה (בפרט דומים) - מוכיח יותר מהכל כמה חסר ביטחון הוא, וכמה הוא לא בשליטה.

אמרו פה ואמרו פה בצדק - אם אתה כזה גבר, אם אתה כזה שולט, אם אתה יודע מה אתה עושה - הסאבית שלך לא תרצה מישהו אחר, גם אם תדבר עם מאות גברים.

אם הדרך היחידה שלך למנוע ממנה לעזוב אותך זה לכלוא אותה לחלוטין בבית - כנראה שאתה לא שולט מי יודע מה, אם בכלל. כליאה זו לא שליטה, להפך. כל אחד יכול לאסור ולכלוא. צריך גבר שבטוח בעצמו, שולט אמיתי, כדי להתיר.

חבל רק שמי שפתח את השרשור הזה התגלה כאדם עם אינטרס אישי, ועוד אחד קלוקל במיוחד.

התייחסתי לנושא הזה לפני כשנה, כאשר "דום" מהולל אסר על מי שיצא איתה (שאפילו לא היתה סאבית) להיפגש איתי - ידיד ותיק שלה - על מנת שאעזור לה בעבודה באנגלית. זו לא היתה הפעם הראשונה שנפגשנו, אבל הוא והיא היו בקשר טרי. הוא אמר לה שמכיוון שהוא חדש בחייה הוא לא אומר לה כלום, אבל אם הם הולכים להמשיך, היא תצטרך להתרגל לכך שהוא "לא מאמין בידידים". בפרט לא כאלה שהם דומים בקהילה, אבל גם אחרים לא. מיותר לציין שהם לא נשארו ביחד, וטוב שכך (בנוסף להמשך חייה כאשה חופשית במדינה דמוקרטית, כך גם הציון שלה באנגלית באוניברסיטה לא הושפע מטפשותו).

אני מבין למה דומים מטילים איסורים כאלה ואחרים, גם אני עושה זאת. כל חבריי פה בקהילה, בוודאי אלה שאני מחזיק מהם כדומים, לא אוסרים על הסאביות שלהם לדבר עם דומים אחרים, וגם אני איני נוהג כך. הם ואני מספיק בטוחים בעצמנו בשביל לא להידרש למשחקי ילדים.

השרשור המקורי שלי בנושא פה:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=10297

אגב, סדנה לשחרור נשים תפוסות??

תקשיבו, ואני חשבתי ששמעתי הכל.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

תפוסות-אני-יסדר-אותכם-טוב-טוב-למה-שאני-יפה-כמו-שועל-ערמומי-כמו-טווס-מנוסה-כמו-יען-ואנין-טעם-כמו-דוב-נמלים
לרוי

ה.....תגובה

לרוי • 25 ביוני 2006
אז ככה בסופו של דבר כל סאבית מחפשת קשר רציני לחיים משותפים עם גבר ולא עם שולט.
אז נכון היא נהנת מכל רגע עם השולט שלה,אבל ברגע שהיא תמצא את האחד בשבילה,
לא השולט ולא אבא של השולט יגיד לה מה לעשות,עם מי לדבר ועם מי ללכת.
אין פה עניין של אסור ומותר.(חומר למחשבה).
ללא גבולות'

התיחסות עניינית

ללא גבולות' • 25 ביוני 2006
לא ממזמן יצא לי להיות עם דום , לא בקטע בדסמי אבל הרגשתי שמה שהיה שם משקף את מה שקןרה לו עם שפחות ....
הוא מתזז סביבי ואני על הגב...
וזה די דומה לקטע שלי עם עבדים ....אני יותר "עובדת" מהם .
ובכל זאת עם נשים זה קצת שונה ע"ע סגידה שכמעט לא קייים אצל גברים שדורש מהסאב קצת להזיז את עצמו .
הסאבים באופן גורף מצפים שהדומית תהיה מקורית מעניינת ותשיר להם פואמות במהלך הסשן והם עצמם חושבים שעליהם לשכב על הגב ולספוג...

וול.. לא בבמלכתי icon_smile.gif
Pluto
Pluto • 25 ביוני 2006
Dom_Quixote - תודה על הכנות, באשר אלי, אין לי שום אינטרס - icon_cool.gif ...אין לי שום כוונה להיות "אדון" של מישהי - ואם מישהי צריכה "אדון" כנ"ל לגבי "עבד" - זה לא אני בשום פנים. אז איזה אינטרס יש לי??? חחח כל המגיבות שפרסמו כביכול דברים ששלחתי להן כהודעה פרטית אולי מעידות שהדברים תואמים את ה"אדון" שלהן (על ראש הגנב בוער הכובע)... אבל יותר מכל הן מעידות על רמת הדיסקרטיות שלהן באתר. אני "בחיים בחיים בחיים" לא הייתי שם בפורום הודעה שמישהי שלחה אלי כהודעה פרטית... זה אם כבר מדברים על אתיקה (שחרור תפוסות).

כמו-כן, יפה אמרתה Dom_Quixote:
"רציתי רק לומר את דעתי בנושא העקרוני שהועלה פה, ללא קשר למי העלה אותו, מטרותיו ואופיו"
כך על כולם היה לנהוג.
צריך ביצים אמיתיות כדי להסתכל בתופעה לרסס אותה בגרפיטי על קירות הכלוב. וכנראה - Dom_Quixote - שאתה מבין הבודדים שיש להם. חצי מהמגיבות כאן הן נשלטות שחושבות שהם "מקריבות נפשן" לענות במקום האדונים שלהן - אבל זה פאטתי עוד יותר אפילו. אם לדום שלהן היה ביצים הוא היה כאן במקומן.

כך צריך להתייחס לנושא השרשו:
"ללא קשר למי העלה אותו, מטרותיו ואופיו"