ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה חשובה בנושא שמועות שהועלו בצ'ט - בבקשה היכנסו לקרוא

huan
לפני 18 שנים • 6 באוג׳ 2006
huan • 6 באוג׳ 2006
לא הייתי בצט או באותה מסיבה.
ובין עם היה אונס או אל היה אונס למארגנים לא היה כל קשר לזה ואף אחד לא מאשים אותם בדבר עד כמה שהבנתי ולקיחת האחריות של אמילי והדרך בה היא נהגה ונוהגת בהחלט ראויה לשבח.
בכל מקרה לשלול את מקרה האונס בהצהרות גורפות זה פשוט מגוחך,מרושע ולא אחראי ....למי שהיה פעם בנו לימיט יודע שמדובר במקום שחוץ מהאולם המרכזי מורכב גם מחדרים קטנים שבהם בהחלט אפשר לעשות כל מיני דברים בלי למשוך יותר מידי תצומת לב...התנהלות הדברים אחרי האונס עם קרה נראת קצת מחשידה..איך לא הבחינו בבחורה בבגדים קרועים שרצה החוצה?..ועם חברים לקחו אותה לביתה למה לא דווחו על המקרה לאימילי או התקשרו למשטרה כדי לתפוס את הבני זונות?ואיך האנסים אל היו מהקהילה עם הכניסה למסיבה היא בהרשמה? אך זה לא פוסל את האפשרות שהיה אונס ואת הדרישה לחקור את הנושא לעומק.
בכל מקרה בלי יותר מידע כמו מי היא הנאנסת ופרטים נוספים המידע הזה פשוט לא מועיל לאף אחד....חוץ מהאזהרה שפורסמה במקומות רבים לפני זה בדבר סמי אונס ואיך להיזהר מהם.

בכל מקרה אני מקווה שאנשים יוכלו לעשות את ההבחנה בין האונס למסיבות של הפאמליה ולראות בקריאות לחקור את המקרה ועוד מידע כהתקפה נגדם.
אני אישית אמשיך לבוא למסיבות האלה ומסיבות אחרות כאשר יהיה לי הרצון והאפשרות.
Psycho Bitch​(שולטת)
לפני 18 שנים • 7 באוג׳ 2006

תגובה

Psycho Bitch​(שולטת) • 7 באוג׳ 2006
לא הייתי מעולם במועדון הנו לימיט, ולא בליין של אמילי ומאסטר F
אבל קיבינימט, אחרי שקראתי מה שנכתב פה,
איך אפשר לצאת בהאשמות או הכפשות או מה שלא יהיה....

בחורה פאקינג נאנסה!!
אתם בסדר???????
לפני שאנשים יוצאים בהכפשות והאשמות כלפי גורמים כאלה או אחרים שמנסים
ללכלך את הליין של אמילי ומאסטר F אולי כדאי להראות מעט
התעניינות כלפי רווחתה של אותה בחורה הנאנסת?????
באמת, אתם בסדר???
Psycho Bitch​(שולטת)

שכחתי

Psycho Bitch​(שולטת) • 7 באוג׳ 2006
כן, הניק שלי הוא לא פיקטיבי,
הוא די ישן
אני פה די ממזמן,
פשוט לא היה נושא עד כה
שהיה מספיק מהותי , מספיק חשוב
בשביל להגיב עליו.
זה כן.

לאותה בחורה שכ"כ מדוברת, כמו קודמים אחרים
והיה ואת צריכה אפילו טיפה של עזרה,
הינך יותר ממוזמנת לפנות אלי בפרטי.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

Re: תגובה

בחורה פאקינג נאנסה!!
אתם בסדר???????
לפני שאנשים יוצאים בהכפשות והאשמות כלפי גורמים כאלה או אחרים שמנסים
ללכלך את הליין של אמילי ומאסטר F אולי כדאי להראות מעט
התעניינות כלפי רווחתה של אותה בחורה הנאנסת?????
באמת, אתם בסדר???[/quote]

הצעקה קמה בגלל הצורה התמוהה, מוזרה וגובלת בפלילים בה הוצג המקרה , אם היה או לא.
ברגע וקרה מקרה האונס , היה על חבריה של אותה בחורה לפנות באופן פרטי במסיבה עצמה לפנות לאמילי או ל F , ולכלובי באופן פרטי כדי להעלות את הנושא באופן רשמי בכלוב ולא בצורה הגרועה ביותר שאפשר להעלות על הדעת, הבאה ליצור את הרושם שנוצר.

מלחמה כנגד תקיפות מיניות , סמי אונס ושאר מרעין בישין לא יכולים להיות מנוהלים בצורה כל כך חובבנית ומטופשת כפי שהתנהלה פה. יש עוד ארגונים הנותנים תמיכה לנפגעות תקיפות מיניות חוץ מארגון או גוף כזה או אחר המוצגים פה.

אם היה אונס : יש לטפל בזה דרך הגשת תלונה במשטרה על אונס והצגת המקרה באופן רשמי.
אם לא היה אונס ויש פה מקרה של עילה לתביעה על רקע לשון הרע והוצאת דיבה יש למצות את הדין עם הנאשמים.
בכל אופן אני מאשים את "חבריה" ודורשי שלומה של אותה בחורה אומללה שנאנסה וחייה נהרסו. עם חברים כאלה לא צריך אויבים
.

עמק
Jake​(שולט)

לבחורה הפגועה, לאמילי ולחלק מהמגיבים

Jake​(שולט) • 7 באוג׳ 2006
ראשית לבחורה הפגועה,

אני די מזועזע מחלק מתגובות האנשים. אני לא מטיל ספק שנפגעת ומצר על כך. אני רק יכול להציע כי אכן תיוועצי בבעלי מקצוע. עדיף לטפל בעניין מאשר לטמון את הראש בחול.

אמילי,

אני וילדתי מאוד נהנינו במסיבה, היא היתה מושקעת ובאוירה טובה מאוד. לדעתי, אין כאן או בכל מקום אחר אדם בר דעת המאשים אותך ו/או את F במה שקרה. יותר ממה שעשיתם על מנת לשמור על בטחון הנוכחים אינו אפשרי.

לחלק מהמגיבים,

אני באמת לא מבין מדוע התגובה הראשונית היא לתקוף את הנפגעת או את הסיפור שלה. העובדה שהנפגעת לא פנתה אליכם באופן ישיר בכדי לאמת את המקרה לא מפחיתה במאום מהאפשרות שהמקרה אכן קרה.
מן המפורסמות הוא, שמרבית הנשים המותקפות מינית כלל לא מביאות עצמן לכדי שיתוף אחרים באירוע, ואחוז מזערי אוזר אומץ להתלונן במשטרה ו/או בפני הרשויות. היעדר תלונה פורמלית לאמילי ו- F והיעדר שיתוף חברי הקהילה בסיפור, פופולריים ככל שיהיו, לא מפחית בכהוא זה מהאפשרות שמקרה קרה. הא ראיה, כמעט כל ה"קוים החמים" לסיוע לנפגעות תקיפה מינית ואף הקו החם של הקהילה - לא מחייבים הזדהות ומאפשרים אנונימיות.
אני מבין את הרצון להגן על אמילי ו- F כי הם מוכרים לנו ואהובים עלינו, אך הנפגעת לא הטיחה בהם אשמה. מדוע החשד הראשון שעלה בדעתכם הוא שמשהו ניסה להשחיר את שמם? אפילו אם הסיכוי שהאירוע קרה הוא מזערי, יש עדיין לתת למקרה להינות מן הספק. מדובר במעשה חמור ולא באירוע זניח.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 7 באוג׳ 2006
ואחרי שהאמת יצאה לאור
תקפלו את המילים המתוקות שלכם
וכמו שאמרתי-
פשוט תתבישו.
קפצתם על הדם מוקדם מדי..
כרגיל.
נמש
נמש • 7 באוג׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
ואחרי שהאמת יצאה לאור
תקפלו את המילים המתוקות שלכם
וכמו שאמרתי-
פשוט תתבישו.
קפצתם על הדם מוקדם מדי..
כרגיל.

אפשר הסבר בבקשה?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 7 באוג׳ 2006
אין לי ידע כלשהו, על האם העניין קרה באמת או לא. בואו רגע לצורך הדיון נצא מנקודת הנחה שכן.

בפאמיליה נהוגים סידרי אבטחה והשגחה אחראים למופת.
אני משוכנע שלא נצפתה התנהגות חריגה על ידי צוות המקום. אני גם משוכנע שלו היתה נצפית כזו, הצוות היה נזעק מייד לטפל במקרה.
הקריאה של אמילי, מנומסת אחראית וראוייה.

במידה ואכן קרה כזה דבר, גם אני אשמח להציע עזרה בפרטי. ויש פה הרבה שהציעו לפני.

אני לא רואה מקום, ללקיחת אחריות של בעלי המקום, על האירוע הזה, שהרי אתם נוהגים מעל ומעבר. אני, בתור מבקר תכופות במסיבות שלכם, נהנה מרמה בינלאומית של המועדון שלכם, שמנוהל למופת.

אני גם לא רואה מקום להתלהמות. אם אותה בחורה תרצה לפנות, תפנה. אם לא, אין ביכולתנו לעשות דבר, פרט לחיזוק ידי בעלי המועדון, על השערורייה התקשורתית שאליה נקלעו.

אני סבור שצריך לסתום את הגולל על השירשור הזה, עד להופעת אותה אישה, או אנשים שהיו עדים למקרה, אם אכן קרה.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
שוב, כמי שנכחה בצ'אט באותו לילה, תחושתי היתה שהסיפור מאוד לא אמין ומלא סתירות, בלי שום קשר למקום האירוע ולמארגני המסיבה ואהבתי להם. הסיפור כפי שהוצג הריח לא טוב-תחושה אישית שלי.
הלוואי ולא אתבדה.
אם אכן נעשה אונס באותה מסיבה אז על חבריה או כל מי ששמע על כך מפיה לנסות לעזור לה בצורה יותר חכמה. גם אם כוונתם היתה להזהיר מן הראוי שהיו פונים לאנשי הקו החם ולמארגני המסיבה.
כ'ץ​(נשלט)

כמה אפשר לחפור בואו אני יסביר לכם מה היה

כ'ץ​(נשלט) • 7 באוג׳ 2006
היתה בחורה שהגיע למסיבה פעם ראשונה , הזמינו לה הרבה משקאות שכאן סימן השאלה אם הם היו תמימים או מהולים בחומר אסור.

הבחורה עשתה סקס עם מישהו אחד או כמה ואחרי זה לא זכרה עם מי זה היה או מה היה שם בדיוק.

בכל אופן היה שם מקרה של ניצול ילדה תמימה לא היה אונס אבל בכל מקרה עדיף שזה לא היה קורה כי ניצול כן היה.

לסיכום הבחורה בסדר אמרה שבכלליות נהנתה ואף שוקלת בחיוב ואפילו התנדבה להביא רכב למסיבה ביום שישי.