צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבחירות בבדסמ

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 9 באוג׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 9 באוג׳ 2006
איימי
כתבת:
"נכון רבותיי, מסוכנת לעצמה.
אני- מסוכנת לעצמי, ואני מודה בזה. חבל שהמודעות לכך באה כל כך באיחור... "

את אולי לא שמה לב, אבל לדעתי את כבר לגמרי לא מסוכנת לעצמך. התפקחת.
את לא תתני לעצמך להכנס שוב למקום כזה. את תשמרי על עצמך.
לדעתי, זה מצויין.
זה עושה אותך אישה חזקה, שיודעת מה את רוצה.

אני מאד נהנה לראות את התהליך שאת עוברת. הוא מצויין לגמרי.

איימי שימי לב, אומר שוב: את לא מסוכנת לעצמך יותר. ולא רק כך, את גם לגמרי יכולה ומסוגלת, ואפילו חייבת להיות אחראית לגורלך.
huan
huan • 9 באוג׳ 2006
זאלו אין לך מושג על מה אתה מדבר
אתה יכול לא לקבל הרבה דברים אבל לעצום עיניים ולהגיד שהם לא נכונים ולכן צריך לשלול את אותם דברים ואת האנשים שחושבים ועושים אותם זה פשוט מטומטם.
ובקשר לדוגמה שלך....היא לא נכנוה אחרי הכל לא החבר לא יצר את המצב ולא תרם לו בניגוד לשולט היוצר מצב של תלות,התמכרות וכו אם וללא החולשות.
זה כמו חולה הבוטח ברופא (ואני נותן את הקרדיט לאיימי) החולה יכול להיות מעשן,אלכוהוליסט ומסומם אבל כשרופא לוקח עליו אחריות הוא צריך לקחת את הדברים בחשבון ולהתאים את עצמו ועם החולה מת האחריות היא כמעט לחלוטין של הרופא.

ואיימי כל אחד יכול להיות מסוכן לעצמו בפעם זו או אחרת העיקר שהפסקת להיות אחת כזאת.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:
אתה יכול לא לקבל הרבה דברים אבל לעצום עיניים ולהגיד שהם לא נכונים ולכן צריך לשלול את אותם דברים ואת האנשים שחושבים ועושים אותם זה פשוט מטומטם.
ובקשר לדוגמה שלך....היא לא נכנוה אחרי הכל לא החבר לא יצר את המצב ולא תרם לו בניגוד לשולט היוצר מצב של תלות,התמכרות וכו אם וללא החולשות.
זה כמו חולה הבוטח ברופא (ואני נותן את הקרדיט לאיימי) החולה יכול להיות מעשן,אלכוהוליסט ומסומם אבל כשרופא לוקח עליו אחריות הוא צריך לקחת את הדברים בחשבון ולהתאים את עצמו ועם החולה מת האחריות היא כמעט לחלוטין של הרופא.

ואיימי כל אחד יכול להיות מסוכן לעצמו בפעם זו או אחרת העיקר שהפסקת להיות אחת כזאת.

אני חייב לציין שלא ממש הבנתי את התגובה שלך. למה מהדברים שכתבתי אתה מתייחס בשורות הראשונות שלך?

בקשר לדוגמה שלי: השולט לא יוצר את הפגיעות, כפי שהחבר לא יצר את התמימות של השחקן. יש אנשים שלא ייפלו ברשת שטווה הגורו-דום כפי שיש אנשים שלא יאמינו שרדיו מדבר רק שוודית. החבר בהחלט תרם למצב בכך שסיפר לשחקן כי הרדיו דובר רק שוודית, כפי שהגורו-דום מספר כל מיני סיפורים שנשים מסוימות מוכנות להאמין להן. איפה בדיוק הדוגמה שלי לא מדויקת?

דוגמת הרופא דווקא לא טובה בעיניי. דום הוא לא רופא ולא מטפל ולא שום דבר כזה. אדם בוטח ברופא כי לרופא יש הסמכה ויש תעודות ויש היסטוריה שמוכיחה שמה שהרופא הוסמך לעשות עובד. שום דבר מזה לא תקף לדום. את המבטח בדום מסוים נותנת סאבית על סמך האדם שהוא, לא על סמך היותו "דום" כפי שאדם נותן אמון ברופא על סמך היותו "רופא". לא דומה בעיניי בכלל.
ונילי בדסמי​(מתחלף)

חואן ככל שיקדימו להבין ששולט או שולטת הם לא רופאים ייטב

ונילי בדסמי​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2006
huan כתב/ה:

חואן, רופא או רופאה עוברים מבחני הסמכה מטעם המדינה והדוגמא שאיימי הביאה רק מנציחה את ההשקפה המוטעית שלשולט או לשולטת יש "כוחות מאגיים".
שולט או שולטת הם בסה"כ אנשים עם העדפה מינית.
לפעמים הם נהנים להכאיב לאנשים אחרים ולהצליף עליהם ומצאו את מי שנהנה מהצלפות ומכאבים.
יש שולטים או שולטות שאהבים לקשור, ויש שולטים או שולטות שאוהבים להשתלט על מחשבותיהם ורצונותיהם של אחרים.
כל אחד והבדסם שלו.
אדם שהולך לרופא יודע שבדקו את המומחיות שלו וכל הדיבורים על המומחיות של השולט כמו של רופא מוח מראים ששום דבר לא נקלט.
ההערה שלך היא מסוכנת.
שולטים הם אנשים כמו כל האנשים.
חלקם חכמים, חלקם ממוצעים ורמה של חלק מהם מתחת לרמה הממוצעת.
אני מזהה יפה גם את בעלי הרמה מתחת לממוצע ויש ביניהם שולטים.
הם לא מנתחי מוח.
צ'יטה​(שולט)
זאולופון, אומר לך איפה נמצא הדימיון בעיני.

יושבים מסביבו, במסירות אינסופית כמעט, 20 איש, במפגשים מאד אינטימיים, מסתכלים עליו בהערצה גלוייה. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מתנסחים ברהיטות.
כולם שם, מטיפים לגדלות הנפש שלו, ליכולות שלו, ליכולות הריפוי שבהן הוא מתיימר.
יש שמה סשנים יפים.
זה נראה מאד אמין. ממש ממש.

לצורך ההשאלה, לא מאשים בתמימות, מי שחושב שהוא בגדר מנתח, וסומך עליו.
גם אני בשלבים מסויימים, הייתי משוכנע שהוא מנתח, שטועה פה ושם.

אבל ברגע שנגלו לי סיפורים, קשים מאד. הסיפורים שיצאו עד עכשיו זה בגדר קצה הקרחון. התפקחתי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 באוג׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:

יושבים מסביבו, במסירות אינסופית כמעט, 20 איש, מסתכלים עליו בהערצה גלוייה. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מתנסחים ברהיטות.
יש שמה סשנים יפים. כולם שם, מטיפים לגדלות הנפש שלו, ליכולות שלו, ליכולות הריפוי שבהן הוא מתיימר.

אבל ברגע שנגלו לי סיפורים, קשים מאד. הסיפורים שיצאו עד עכשיו זה בגדר קצה הקרחון. התפקחתי.

יש בזה משהו, אבל תסכים איתי שעדיין יש הבדל רב בין רופא, על כל הסממנים שאני והופה היי (איך לקרוא לך בקיצור?) ציינו לבין אדם כריזמטי שיש המעריצים אותו ויש רבים עוד יותר שלא קונים את הסחורה שהוא מוכר. ומי שלא ברור לו שיש הבדל כזה, מבחינתי זו חלק מהפגיעות עליה דיברתי.
צ'יטה​(שולט)
מסכים לגמרי

עדיין ההשאלה במקום. כדי להמחיש.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
צ'יטה כתב/ה:

יושבים מסביבו, במסירות אינסופית כמעט, 20 איש, במפגשים מאד אינטימיים, מסתכלים עליו בהערצה גלוייה. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מתנסחים ברהיטות.
יש שמה סשנים יפים.

גם למגידי עתידות ולאסטרולוגים מסויימים יש קהל מעריצים שמחכה למוצא פיהם ומאמין בכל שטות שנפלטת להם מהפה, זה עדיין לא אומר שהם יודעים את העתיד טוב ממני.
לא הבנתי איך בדיוק כל ההצהרות על היופי בסשנים מחזקות את הטענה . גם בפרסומות יש אנשים יפים והחולצות מתנקות בהן לגמרי. גם לזה אתה מאמין?
אדם יכול לקשור לעצמו כתרים רבים. מי שמפעיל את יכולת הטלת הספק שלו ידאג לחוות דעת נוספת.
ונילי בדסמי​(מתחלף)

לכן צריך להוריד את הגלוריפיקציה מהשולטים

צ'יטה כתב/ה:

יש שמה סשנים יפים.

כל שולט שמדבר על התמסרויות טוטליות ועורך לשולטים ולשליטה גלוריפיקציה הופך את הבדס"מ למשהו מסוכן.
אחר כך מתלוננים שסאביות מאמינות שבבדס"מ יש משהו מאגי שמשתלט על המוח.
למרות שיושבים שם 20 אנשים ומביטים על השולט בהערצה לפחות במקומות אחרים צריך לומר ללא הפסק את האמת:השולט אינו אלוהים ואין דבר מאגי בשליטה.

אי אפשר להשתלט על סאבית או על בן אדם אחר בלי שירצה ולא נמצא את השולט החזק ביותר שיצליח.
אם ההבנה הזאת תחלחל מהר יותר לאנשים המקרים הבאים לא יקרו.
לאיימי המקרה כבר קרה.
אל תתנו למקרים הבאים ליפול באותה אופן.
ונילי בדסמי​(מתחלף)

ונילי בדסמי יהיה בסדר :)

זאלופון כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:

יושבים מסביבו, במסירות אינסופית כמעט, 20 איש, מסתכלים עליו בהערצה גלוייה. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מתנסחים ברהיטות.
יש שמה סשנים יפים. כולם שם, מטיפים לגדלות הנפש שלו, ליכולות שלו, ליכולות הריפוי שבהן הוא מתיימר.

יש בזה משהו, אבל תסכים איתי שעדיין יש הבדל רב בין רופא, על כל הסממנים שאני והופה היי (איך לקרוא לך בקיצור?) ציינו לבין אדם כריזמטי שיש המעריצים אותו ויש רבים עוד יותר שלא קונים את הסחורה שהוא מוכר. ומי שלא ברור לו שיש הבדל כזה, מבחינתי זו חלק מהפגיעות עליה דיברתי.

זאלו
הפעם הראשונה שנכנסתי לפה היתה בגלל בדיחה פרטית ולכן השם.
ונילי בדסמי מתאר אותי יפה.
אני בין הקצוות.