צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

++ כשאת מחפשת אדון ++ זיכרי !!!(או אם את חדשה בזה)

זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2008
זאלופון​(שולט) • 11 ביוני 2008
ציטוט: 90 אחוזים ממה שנכתב כאן זה קומון סנס פשוט ובסיסי. מי שאין לה את זה, תסתבך גם בעולם הונילי - בלי קשר ל"איומים הנוראיים הצפויים לה בעולם הבדסמ".

אני מסכים לחלוטין עם חלקו הראשון של המשפט הזה, אבל בכלל לא מסכים עם חלקו השני.

נכון, רוב מה שנכתב פה זה קומון סנס (וחלק ממה שנכתב פה מוגזם גם בעיניי). אבל הבעיה היא בדיוק שאנשים נוטים לזנוח את הקומון סנס ששירת אותם כל כך יפה בעולם הונילי, משום שהם בטוחים שהבדסמ הוא עולם אחר עם חוקים משלו. דווקא משום כך חשוב להבהיר שהקומון סנס הזה עדיין תקף פה, כדי שנשים שדווקא לא הסתבכו בעולם הונילי, לא יתחילו להסתבך כאן.

מלבד זאת, הפעלת קומון סנס במצב מסוים מחייבת הבנה של המצב. בוניל קל לרוב האנשים להבין מה קורה, כי אלו מצבים שהם היו בהם, או שמעו עליהם, והם מכירים את הסצנריו. בבדסמ דברים לובשים פנים חדשות, ולא תמיד קל כל כך לזהות סכנות ומניפולציות לפי מה שהיה מוכר בוניל. לדוגמה, אף אחד בוניל לא אמר לך "את לא סאבית אמיתית", בלי שידעת בכלל מה זה סאבית ואיך היא צריכה להתנהג אם היא אמיתית. לנו, המנוסים וחכמים ויודעים את התורה, דברים כאלה נשמעים כבר טריוויאליים, אבל בתור מי שמשוחחת רבות עם צעירים פעורים את יודעת שבשבילם זה לא, ודי קל למכור להם בולשיט בכמויות, לא כי הם טיפשים אלא פשוט כי הם בקונטקסט חדש ולא מוכר.

זה לא שרשור לסאביות אינפנטיליות בעיני. סאבית אינפנטילית לא תטרח לקרוא, ואם תקרא - לא תקשיב לכלום, כי היא הכי חכמה ויודעת יותר טוב מכולם. אחר כך היא תפתח שרשור אכלו-לי-שתו-לי כלשהו שבו היא תספר כמה רשע אדון X או אדון Y. סאבית אינטליגנטית תקרא, תיקח מכאן את מה שנראה לה ותדחה את מה שלא נראה לה. לסאבית כזו לא יעזור אם יכתבו "איזו רשימה מצחיקה" או "שרשור לסאבית המפגרת". כדי שהיא תוכל לבחור טוב יותר מה לקחת ומה לדחות, עדיף שאנשים מנוסים יכתבו מה נכון ומה לא נכון לדעתם. אני מתקשה להאמין ששום דבר ממה שנכתב פה לא נראה לך משהו ששווה לדעת.
בלוסום​(לא בעסק)

תודה לך

בלוסום​(לא בעסק) • 11 ביוני 2008
זאלו - פשוט מילים בסלע. זה כל כך לא קל להיות מתחילה בעולם הזה..אני מאוד מתחברת לקטע הזה שמה שתופס בווניל לא תופס בבדס"מ. אבל נראה לי שחלק ניכר מהשולטים חושבים שזו צריכה להיות אינטואיציה מולדת, ולכן פוסלים או לא אוהבים התיעצויות בין נשלטות.
אני מדברת מנסיוני אני - זהו שאין לי הרבה נסיון..אינטואיציה יש על מצבים ידועים, מוכרים, ופה בעצם הכל חדש, ואפילו הפוך לעולם הוניל הכה מוכר..ובהיעדר נקודות אחיזה, זה הרבה יותר קשה לקבל החלטות...

אז שוב, תודה... (:
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 11 ביוני 2008
זאלו - 10 אחוז ממה שנכתב כאן שווה לדעת.
כל השאר זו הסתערות רבתי ושליפת סיסמאות ואיומים.

מניפולציות הן לא טאבו של עולם הבדסמ.
אין מניפולציות להשיג זיונים או כיבוש בוניליות? באמת?
מי כאן לא שמעה בשלב כזה או אחר בחייה "נו אל תהיי ילדה!" כפתיח למניפולציות להשיג מה שרוצים.
מי לא הרגישה צורך להוכיח עצמה בסיטואציה כזו או אחרת כראויה עבור מישהו.
מי לא נסחפה בסיטואציות חברתיות או תחת לחץ חברתי למקום שהיא לא ממש שלמה איתו.

אני מוחה שמייחסים את זה לעולם הזה כאילו רק כאן המציאו את הרוע בהתגלמותו והנה הוא מחכה מעבר לפינה הבאה..
וכל מה ש"שם בחוץ" טהור ונקי וזך.

ראבאק! רוב הנשים הנפגעות כאן עברו את החוויות הכי קשות בחייהן דווקא בעולם הונילי!
הרי כל מי שנמשכת לכאן לא מגיעה בעיניים מכוסות ועם מחשבה שהיא נכנסת להיכל של בית כנסת. מי שנכנסת לכאן או מבקשת להתנסות בעולם הזה יודעת שהיא נכנסת לעולם מלא צללים הבנוי על הקצה.

היתרון העצום שיש לעולם הזה כאן שלנו שלמרות כל הקקה והביצה, יש כאן מקום "לפתוח קלפים" ושרשורי אכלו-לי שתו-לי ושרשורי דום XYZ מה שלא ממש קיים "שם בחוץ"!
למרות העיסה הבוצנית הדביקה והמצחינה שיש כאן לפעמים - הפתיחות הזו, הגישה לחומר קריאה עצום ורב - זה בית הספר האמיתי ולא שרשורים מאיימים שכאלה. רק שים לב לטון המאיים, להדגשים ולסימני הקריאה בכותרת:"++ כשאת מחפשת אדון ++ זיכרי !!!(או אם את חדשה בזה)"

השרשור הזה פשוט מדביק מדבקת "חומר רדיואקטיבי מסוכן" לך ולי ולכולם כאן. כמעט אוטומטית.

צריך לשמור על פרופורציות. זה הכל. אין ספק שצריך לחנך לזהירות אבל בין זה לבין המסיונריות-לאסון שעשו כאן המרחק גדול. להעמיס על מישהי חדשה טונות של חוקים ואסונות צפויים ואיסורים ואיומים באמת יגן עליה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 ביוני 2008
בטח שיש מניפולציות גם בוניל, אבל אני מאמין שגם מי שיודע להתמודד איתן שם, עלול ליפול בצורות שהן לובשות כאן, כי פה הוא פחות יודע איך דברים נראים ומה נכון ומה לא נכון. וניליות יודעות מה זה "ילדה" ורובן יכולות להתגונן מפני המניפולציה הזו בקלות יחסית, בוודאי אם הן עברו את גיל העשרה. חדשות בעסק לא יודעות מה זה "סאבית" וקשה להן יותר לזהות שמדובר באותה גברת (או ילדה) בשינוי אדרת. זו לפחות התרשמותי.

בדבר אחד אני מסכים איתך לגמרי: המידע המופיע פה לא יגן על סאביות מפגיעה. רובן המוחלט לא יקראו אותו, ומבין אלו שיקראו, סביר שרובן ילמדו את החלקים הנכונים שבו בדרך הקשה בלאו הכי, כי מילים על מסך שנכתבו על ידי אדם זר לא מחלחלות עמוק מספיק. ועדיין, אני חושב שהפוטנציאל של שרשורים כאלה לעזור לסאביות חדשות, קטן ככל שיהיה, בכל זאת גבוה יותר מזה של כל שרשורי ה"יש פה איזה דום מניאק שאני לא מגלה לכן מי זה אבל תזהרו", או כל שרשור אחר.

אגב, אני מסכים עם מהות דבריו של תום. אין סיבה להתייחס לבדסמ כאל משימת התאבדות או מבצע צבאי מורכב. רק שגם כשמתנהגים באופן נורמלי ושמח ולא פרנואידי, לא יזיק לדעת לזהות מניפולציה בדסמית כשכבר נתקלים באחת כזו.
צרעה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2008
צרעה​(נשלטת) • 12 ביוני 2008
נריסה, אני מסכימה איתך.
במיוחד עם הראבאק ועם הדחילק.

אני רשומה לכאן כבר כחודש. וקיבלתי הרבה מאוד פניות.
והמניפולציה הנפוצה ביותר כאן היא

"תזהרי מן האנשים שכאן. המקום הזה מלא בחארות. את עוד תראי.
אבל אני לא באמת שייך לכאן. אני שונה, לא כמו כולם. בי את צריכה לבטוח.
יש לי ניסיון, תקשיבי לי. את רוצה לא להקשיב ולהיות טיפשה? בבקשה.
תפגעי בעצמך. אבל אחרי זה אל תגידי שלא אמרתי לך."

זה פשוט לא יאמן כמה פניות יש שהן מהסוג הזה.
זה פריקי. זה מפחיד.
וזה תמיד גברים. ותמיד "שולטים".
BlackHard​(שולט)
BlackHard​(שולט) • 12 ביוני 2008
הבעיה עם השרשור הזה שעל פני עמודים על גבי עמודים נתנו פה אולי שלוש וחצי עצות טובות.

יש פה כל כך הרבה איומים ועצות שהם "אובר" בנוסח תפסת מרובה לא תפסת.

מרוב איומים והפחדות שחלקן נכון וחלקן מוגזם יש מצב שנזרקות עצות בכזו כמות שכבר מתחילים לחטיא את המטרה.

זה כמו שחשוב להזהר מאש, אבל אף אחד לא הולך ביום יום עם חליפת חסין אש.

את כל השרשור הזה היה אפשר לסכם ב10 עצות של הגיון בריא ותו לא.
פסיכיאטר מופרע

וואלה ?

פסיכיאטר מופרע • 12 ביוני 2008
איזה מדכא זה !!

זאת אומרת שאין לי זיכוי או סיכוי . כי אליבא דמחברת המאמר אני האופציה הפחות רצויה מבחינת "הנשלטות"

אז ככה זה עובד -

היא -
אדם שפונה אליך בפרטי,בצורה מזלזלת,משפילה
או שפוגעת בך בכל דרך/צורה ואופן (כל זה לצורך הדגשה)
שימי אותו במיידי, ברשימת האיגנור

אני -

יבת זונה עלובה , יבולעת זרגים , חלאת אדם רדודה , טינופת צופים , נקבה לא מתורבתת , אפס מאופס , משוקצת מחמת מיאוס

היא -

+ כאשר אנחנו מדברות וניפגשות עם אדון פוטנציאלי,
צריך קודם כל לדבר והרבה ולא
"לרוץ למיטה" בפעם הראשונה וגם לא בשניה !!!

אני - את יודעת למצוץ ?

היא - כשאת מחפשת אדון ברשימות בפורומים, קראי,הכל..
לא רק מה שהוא מספר על עצמו אלא גם ,כתבים שלו
סיפורים ,הערות ,(בלוג,אם יש)
ושאלות ותשובות בנושאים שונים
כך תוכלי להכיר אותו מראש יותר טוב,
אדון שהפרופיל שלו רייק מכל אלו

אני - בר מינן

המזל הוא שאני בכלל לא אדון , ולא שולט , ולא תרנגול , ולא מתחלף ולא בעסק ולא ברסק ולא בזיבולי מוח , כי במהות הכל בולשיט , הכל פיקציה , אין שולטים אין נשלטים , אין אדונים ואין שפחות יש רק אתר אינטרנט + ניקים+ זיוני מוח + אופציה לסקס +אופציה לקירבה וכל השאר בטלים בשישים

הקיצער , Buttercup לכי תזדייני , בגילך זאת הפנטזיה האולטמטיבית .ובאימא שלך תעשי כבר דיאטה .
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2008
שלושה חורים כתב/ה:
נריסה, אני מסכימה איתך.
במיוחד עם הראבאק ועם הדחילק.

אני רשומה לכאן כבר כחודש. וקיבלתי הרבה מאוד פניות.
והמניפולציה הנפוצה ביותר כאן היא

"תזהרי מן האנשים שכאן. המקום הזה מלא בחארות. את עוד תראי.
אבל אני לא באמת שייך לכאן. אני שונה, לא כמו כולם. בי את צריכה לבטוח.
יש לי ניסיון, תקשיבי לי. את רוצה לא להקשיב ולהיות טיפשה? בבקשה.
תפגעי בעצמך. אבל אחרי זה אל תגידי שלא אמרתי לך."

זה פשוט לא יאמן כמה פניות יש שהן מהסוג הזה.
זה פריקי. זה מפחיד.
וזה תמיד גברים. ותמיד "שולטים".

נו בוודאי, הם לומדים את זה באקדמיה לדומים icon_smile.gif
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=138357&blog_id=1574
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 ביוני 2008
זאלופון כתב/ה:

נו בוודאי, הם לומדים את זה באקדמיה לדומים icon_smile.gif
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=138357&blog_id=1574

באמשלי! אני לא נושמת כאן מרוב צחוק!!!

אסור שהפוסטים האלה יהיו רק בבלוג שלך! אסוווורררר! rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
aka BODYGUARD
לפני 16 שנים • 13 ביוני 2008
aka BODYGUARD • 13 ביוני 2008
לפי כותרת הקטגוריה הפורומית הזו מדובר בפורום שלו אופי הסברתי עם דיון בנושא

הסכנות והתראות לגבי מצבים מסויימים בכל הקשור להתנהלות הבדס''מית.

לעניות דעתי חלק לא קטן מהנושאים כאן כלל לא קשורים לכותרת מאחר ואם עלינו לצפות

שכל מי שחווה את העולם הזה ונכנס, מתוך המלצת הגולשים, לאלפוני, על מנת להתרשם

וללמוד את בסיס הענין, מקבל כאן נושאים שאינם קשורים, שרחוקים מהסברה נכונה.

לטעמי יש לשים לב ויתר בקרה ולשמור על הקטגוריה הזו חפה מתגובות ופוסטים שלא ממש

קשורים למושגים בדס''מים ואולי דבריי כעת הם בכלל מקום לנושא דיון חדש.

לגבי השירשור הספציפי הזה- כל סאבית מוזמנת לאפסנאות לחתימה על פק''ל,תד''ל,

חגור מלא ונשק נקי ולעבור לדום ! שניה כמובן לפני שהיא ניגשת בחרדת קודש לבדס''מ.

אלוהים ישמור...

אם זו סוג של הכוונה לאנשים חדשים בקטגוריה המיועדת ללמידה ראשונה מצבנו פקאקט.