צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקראו מאמר..

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 בספט׳ 2006

כחולית

venus in our blood​(שולטת) • 20 בספט׳ 2006
ובאותה נימה שלך,
שנאמרת בצדק באופן עקרוני, שלאנסים אין קרניים , ורובם אנשים חביבים\ מהוגנים וכ'ו
או,
במילים אחרות , אין לשפוט ע''ס היכרות עמוקה, שטחית או אחרת,
אני תוהה באיזו קלות אנו, כולנו, ממהרים לשפוט.

את פס''ד אמור השופט לפסוק.
לא אנחנו.

לא קל לאף אישה להאשים באונס, בכך את צודקת, כחולית, אבל
ממש באותה מידה,
קשה לגבר להוכיח שלא היה אונס, בזמן שהיו סשנים ( בהסכמה ? )

לכל מטבע יש 2 צדדים.

ואף אחד בעולם לא שמנו לשופטים ולחורצי דינם של אחרים.
מוטב שגם אנו לא נחטא ביומרנות מהסוג הזה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 בספט׳ 2006
אני מסכימה שלכל מטבע יש שני צדדים

אבל מרתיח אותי כשאנשים לא בודקים עובדות אלא על סמך היכרות בלבד, ולעיתים שטחית מאוד, הם בטוחים לגמרי שהם צודקים או לא.

אותו סיפור, להבדיל יש עם כבוד הנשיא (שיסלח לי אבל המילה" כבוד" נאמרת כרגע בשיא הציניות).

מישהו חשב בשם אלוהים שנשיא מדינת ישראל יבצע מעשים מגונים באישה ועוד אונס??
ולא אחת, אלא החשד הוא שבע נשים!?!?!
כמה אנשים מכירים אותו ויעידו לטובתו עדות אופי? כמה אנשים בטוחים שאדם במעמד כזה רם לא יעשה דברים כאלה ולו בשביל שאם יתפס, הוא לא ימות מבושה מאות הקלון שיודבק עליו?
כנראה שהוא היה שאנן מאוד דווקא בגלל העובדה שהוא מפורסם ובעל עמדת כוח גדולה מאוד.

כמה אנשים אמרו (והוא עצמו) שאחרי שא' המתלוננת הראשונה התלוננה עליו שזו האשמת שווא והיא מנסה לנקום בו או לסחוט אותו?
יכול להיות שזה נכון? ייתכן. הכל בחיים האלה ייתכן.
ובואתה מידה כל הזמן צצות נשים חדשות.
האם כולללללללן רוצות לנקום?
אתם רואים בעצמכם שיש שם נשים שבמשך שנים לא התלוננו וככל שנשים נוספות התלוננו- ככה היה להן יותר אומץ להתלונן בעצמן.
כמה זה קורה?
יותר מידי.

אף אחד בעיניי לא מעל לחוק.
אף אחד בעיניי לא "לא מסוגל לעשות את זה רק בגלל שהוא אדם נחמד ועוזר לכולם".

אף אחד.
יודעת מה? נלך באופן קיצוני יותר, אם אני אשמע שאחד החברים שלי, בנזוגי או אבא שלי מואשמים במשהו חמור, ברור שאעמוד לצדם ולא אאמין בהתחלה, אבל לפחות לא אשים כיסוי עיניים ואומר: "בחיים לא" בכל מחיר.

זו הבעיה של נשים שפתאום מגלות אחרי שנים רבות שהבת שלהן נאנסה להן מתחת לאף במשך שנים על ידי אבא שלהן והן לא שמו לב (במרכאות?) ואחרי שהבת סוף סוף אוזרת אומץ להתלונן כנגד "אבא" שלה, הרב הפעמים האמא מאשימה את הבת שלה, שהיא משקרת או מונעת ממנה להתלונן כדי לא לפרק את המשפחה!!!
newoldone
newoldone • 20 בספט׳ 2006
כחולית כתב/ה:

אתם מקשיבים לעצמכם??
כן, יכול להיות שהיא שיקרה.
אבל למה אתם מגבים את אחד הצדדים בלי לדעת כלום על כלום?

כחולית את מאד צודקת.
אלא שהראשונה בשרשור הזה שגיבתה את אחד הצדדים היית את.
החברים שלו נחלצו להגנתו רק אחרי שאת ואחרות קבעתן את אשמתו.
להבה חשופה
להבה חשופה • 20 בספט׳ 2006
לדעתי לאחר קריאת כל התגובותת בעניין השרשור הזה:

א. בחורה התלוננה על "כביכול אונס" כן כן הגישה תלונה במשטרה .. כן קראתי הכל..{נעצר}
הליך שגרתי .. בעקבות תלונה .. לא אומר שאכן אשם האיש!!

עד שבית המשפט לא הוכיח שאכן האשמה של "אונס" אכן "נעברה" אין הדבר נקרא "אונס"....

ב. מה עושים פה "חברים" על סמך "ידיעה" כבר שפטו . פסקו ודנו את בחור ..

ג. אם איני טועה .. עדיין אין אנו בית משפט... ואל לנו לחרוץ דינו של אדם , בטרם הוכח כך ..

ד. בתגובות מסויימות אכן כך "נעשה" .. וחבל ... לפי הדין .. כל אדם זכאי עד שלא הוכח אחרת ..

ה. תחשבו על זה .. כקהילה וכאנשים בחברה .. "אל תדון את חברך עד שלא תגיע למקומו"!!!
ויפה שעה אחת קודם .. תפנימו זאת !@!!

שנה טובה לכולם ורק טוב~!!@!!
אחד שמבין​(נשלט)

חבר

אחד שמבין​(נשלט) • 20 בספט׳ 2006
למרות שבימים אלו אני בלי חיבור לאינטרנט מצאתי לנכון לעשות מאמץ כדי לבוא ולתמוך בחבר.
גם אני מאלה שרואים בו חבר, ואיש מקסים.
נכון, לא הייתי שם, לא ראיתי מה קרה, אבל מה לעשות, אני משוחד. אני מכיר את האיש ורואה בו חבר. לכן עד שתוכח אשמתו (מה שלא נראה לי שיקרה) אני איתו.
אני איתו כחבר, אני כואב את עלבונו, את מעצרו, את ההוצאה הכספית לה הוא נדרש ובכלל את מצבו.

מסתבר בעצם שאני לא רק תומך, אני אפילו כועס על אלה שגזרו את דינו. בעיקר על הסדרתיים שביניהם, אלה שתמיד יודעים מה קרה, ומשחררים הודעות לפורמים בדבר אשמתו וחפותו של כל אחד.

אני תקוה שפעם מישהו יעשה סדר בתחום הזה, וכשתוכח חפותו של חברי (הודיתי כבר שאני משוחד ולכן גם בטוח בצדקתו) יתפנה החבר להרוויח קצת כסף על גבם של אותם אנשים מוציאי דיבתו חורצי דינו ושופכי דמו. קצת (או בעצם הרבה) כסף שיפצה אותו על אותם ימים קשים שהוא חווה כעת.
מעניין מה יהיה הטיעון במשפט דיבה שכזה, כנראה משהו בסגנון "זה לא אני, סבלתי בדיוק מפיצול אישיות".
וכמעט שכחתי גם את הפרשנים הדגולים שיודעים להסביר לנו על "החקירה הסודית" של המשטרה בטרם המעצר. אם זה לא היה כל כך עצוב וכואב הייתי נקרע מצחוק.

למען האמת אני לא מכיר את המתלוננת ואין לי שמץ של מושג מיהי.
בעצם מתגנבת לראשי המחשבה, שאולי אם אדע מיהי, אני אחשוב בדיוק אותו דבר - רק ההיפך.
כרגע זה ממש לא נראה לי.
כי אני מכיר רק אותו.
והוא בחור מקסים, חבר.
אבל מי יודע הכל יכול להיות.
ושלא יהיה ספק, אונס זה דבר איום ונורא בעיני, לא פחות חמור מרצח.
ולהתלונן על אונס זו חובה ולא אפשרות.
אבל למרות הכל אני מאמין בחבר שלי עד שלא יוכח אחרת.

אז לסיום חבר, תהיה חזק, תאסוף כוחות, ותעבור את כל הצרות.
melaila​(לא בעסק)

לכול אלו ששמחים להריח דם

melaila​(לא בעסק) • 20 בספט׳ 2006
אני מאחלת לכם שלעולם לא תדעו על בשרכם את הגהנום הזה.
לכול מרחרחי הרכילות שחוגגים על הדם, לכול אוכלי הנבלות, לכול השופטים מטעם עצמם, תתביישו.
אני באמת לא מאחלת לאף אחד את הכאב, העלבון, הכעס, הדמעות, הגהנום שהוא כל הסיפור הזה.
הוכחתם שאתם אנושיים (רכילות, שיפוט, שמחה לאיד), שכחתם להיות בני אדם.
אתם, אלו ששמחים בכאבם של אחרים היום, אני מאחלת לכם שלא תמצאו עצמכם מחר באותה פינה אפלה של כאב.
אבל, עם כן, אשמח לשבת בשורה הראשונה ולהביט לכם בעיניים.
Bent

קראנו

Bent • 20 בספט׳ 2006
בכול צורה נחמץ לבנו.

מי יתן והאמת תצא לאור והאשם/ה יוענש/ה ובהקדם.

מה חבל שזה מה שיעסיק את באי הכלוב בשבועות הקרובים ויקבע את דעת הקהל לגבי עולם הבדס"ם המקומי.

BENT
השולט אור​(שולט)

כמה הבהרות וכמה שאלות

השולט אור​(שולט) • 20 בספט׳ 2006
1. החקירה נגד האדם האמור מתנהלת כבר שבוע. עדויות נגבו. אתמול הוא נעצר, היה עימות, המשטרה מתכוונת בימים הקרובים להעביר את המלצותיה לפרקליטות.

2. זו לא הפעם הראשונה שהוא לכאורה תוקף.

זה בנוגע לעובדות.

וכמה תהיות:

האדם המדובר, לכאורה אנס.
הוא חבר של כמה מכם, הנאנסת לכאורה לא מוכרת לכם.

איך כבר קבעתם שהיא משקרת?
אם מדובר בלכאורה אונס, זה אומר שיש סיכוי שהוא זכאי ויש סיכוי שווה שהוא אשם.

מישהו מכם שאל את עצמו אם יכול להיות שהחבר שלכם, שאולי הוא נפלא כחבר אכן אנס?
מישהו מכם שאל את עצמו איך הנאנסת (לכאורה) מרגישה מול ההאשמות שלכם שהיא שקרנית?
מישהו מכם שאל את עצמו איך מרגישה נאנסת?
מישהו מאלה שתדיר קוראים לנאנסות להגיש תלונה במשטרה סייג מראש את דבריו ב"אבל אל תגישי תלונה אם מדובר בחבר שלי"?
אם מדובר בחבר שלכם זה אומר אוטומאטית שהוא זכאי?
מה עם מידת הרחמים כלפי מי שאולי נאנסה פה?
מה עם טיפה הגינות למי שאולי, אם היא נאנסה, עברה חוויה הורסת חיים?
מה עם טיפת אנושיות כלפי מי שהיא לא חלק מהקליקה. זה כל חטאה. אם היא הייתה חלק מהקליקה, הרי הייתם מגיבים אחרת.

ומלילה, מילה אחת אלייך.
קראתי את הבלוג שלך היום, ולמרות שהיית בין התוקפים אותי ואת זוגתי, נחמץ לבי.
צר לי על הכאב שלך. ברור לי שאם יתברר שהוא אכן אנס, את תכאבי ובצורה קשה. צר לי עלייך. באמת. זה לא נאמר בשום התנשאות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 בספט׳ 2006
האם את יודעת איך מרגיש אדם חף מפשע שמאשימים אותו באונס ?
האם את יודעת איך מרגיש אדם חף מפשע כשלוקחים אותו מאישה שהוא אוהב, שוללים את חרותו ו"נשמות טהורות" עסקהשליטה , שמחה שלמדת את המילה לכאורה .

ות ל"כאורה" בלשפוך את דמו ?
האם את יודעת איך מרגישה אמא של אדם חף מפשע שבנה מואשם בתקיפה חמורה והיא אפילו לא יכולה לראות את הבן שלה ?
האם את יודעת איך מרגישה חברה טובה שלו כשהיא יושבת בבית ורואה אנשים קטנים ועלובים שנהנים מצרות של אחרים והיא לא יכולה לעשות כלום חוץ מלהגיב פה ?
האם את יודעת איך מרגישה אהובתו לבלות את הלילות שלה לבד כשהוא בתא מעצר ?

חבל שהאמפטיה שלך שמורה רק לקורבנות לפי מגדר והתשובה שלכן לכל פעם שנחשפת ערוותכן ברבים היא "קליקות "
לי אין קליקה .
יש לי חברים שאני נמצאת, בחיים האמיתים (ממליצה לכם על כאלה) ולא רק מאחורי המקלדת , בשבילםו לשמחתי אני לא היחידה .