לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש

לבנה​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 11 באוק׳ 2006
לבנה​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2006
המלט כתב/ה:
נשים ואנשים - חיו, תנו לחיות. תיהנו, תנו להינות. אז הוא חלם את זה, נו, אז מה... רק הוא חולם?

חס וחלילה! חלומות זה אחלה, וגם החלום הזה, כחלום, לא רע בכלל, רק בבקשה, לא להתחפש למציאות-זה מפחיד ומסוכן מדי.
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 11 באוק׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2006
prometheus כתב/ה:
מה בטוח בלהשאיר אותה קשורה באמבטיה יום שלם? אם היא זזה יותר מידי והחבל התחיל ללחוץ על נקודה מסויימת? ועוד עם מצבטים על הפטמות, אני לא מבין גדול אבל זה לא מסוכן להשאיר מצבטים לכמה שעות? זרימת דם ודברים שוליים שכאלה...
וכליאה לפרקי זמן ממושכים, במקרה הזה כמעט יומיים והמגע האנושי היחיד בהם היה כמה רגעים קצרים שבהם הוא התעלל בה. זה לא בריא במיוחד לנפש, אז גם את השפוי איבדנו פה.
בכלל אני לא מאמין שזה יכל לקרות בלי שהוא ימצא אותה בוכה אחרי כמה שעות.
וכשהוא מביא בחורה אחרת לחדר, מה קורה אם דווקא שם היא נשברת (כמו שאיימי כתבה)? אם היא צועקת את מילת הבטחון באמצע הזיון? או ממש רגע לפני? במקרה הטוב הוא יפסיק וילך לשחרר אותה. וגם אז מה? הבחורה לא תבין מה קרה תלך אחריו ותראה מישהי קשורה באמבטיה בתוך הצרכים שלה?! והנה נשארה צלקת נפשית על בחורה שבכלל לא קשורה לBDSM שתברח משם כשהיא צורחת באמוק...

הלקח להבא: לפני כל סיפור עם אלמנטיים קיצוניים צריך לכתוב אם הוא פנטזיה או לא, זה היה מונע את רוב הבלבלת (כי לא סביר שזה קרה במציאות).

מסכימה מאוד עם דבריך, אבל חושבת שזו חוצפה לא נורמלית לגנוב לי את הסימלון האישי ככה. כשקראתי אותך כמעט וחשבתי שזו אני שכתבתי את זה ולא שמתי לב. תחזיר לי מייד את הסמלון שלי, אתה שומע??? icon_twisted.gif
עינבר
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
עינבר • 12 באוק׳ 2006
המלט כתב/ה:
אותי באופן אישי לא מענין כל כך אם זה קרה באמת או לא קרה באמת. הרבה יותר מענין
לראות איך אנשים שיש להם ענין בבדסמ, מתיחסים למשהו קצת שונה. וזה בדיוק מה שאמרה
AIKO, וזה כבר מתחיל להיות מביך כמה פעמים אני נדרש לדבריה הקצרים אך, מה לעשות,
הכל כך מדויקים. יש כאן איזושהי אשליה שמרחפת באויר, שבגלל שזה אתר בדסמי עם מסך
שחור ברקע, בחורה בגאג מצד שמאל ופרסומות למסיבות בדסמיות מדליקות מרצדות
מול העיניים, תהיה כאן איזושהי מתירנות כללית כלפי פנטזיות. אבל זה לא המצב - מה שקורה
הוא שמתארעת כאן דינמיקה חברתית משמימה וסטנדרטית - שהקו המנחה אותה הוא צורך
עז בהגדרות, כללים, חוקים, ומעל כל אלה, מיינסטרים - כדי להתחמם לאורו. כל מי שסוטה קצת,
וראוי לחזור על כך: כל מי שסוטה קצת, מיד הופך לסוטה הרבה, לאובייקט שבעצם יש בו צורך
עצום - כי הוא מחוץ לגדר, מחוץ למיינסטרים - ואז רבים מצביעים ואומרים: איחס. גועל נפש.
זה לא בדסמ, ובתוך כך להגן על ההשקפה שלך עוד קצת, על ידי שתתקוף את האחר והשונה.
וכך, דיון שהתחיל מתוך תיאור של סיטואציה בדסמית, דמיונית או לא, הופך עד מהרה
לעוד פרוטוקול וכחני ורועש, ואנשים צועקים אחד על השני בסימני קריאה משולשים ואנדרליינים.

נשים ואנשים - חיו, תנו לחיות. תיהנו, תנו להינות. אז הוא חלם את זה, נו, אז מה... רק הוא
חולם?

נכון שמי שכותב שמהו מגעיל אותו ודוחה אותו ועל כן איננו BDSM, הוא חסר סובלונות
למרות שכתיבה של משפט כמו BDSM כהילכתו או BDSM אמיתי, משדר מסר דומה.

אבל אנשים כתבו כאן דברים אחרים, הם כתבו שיש סכנה לבטחון הסאבית
ושיש כאן הסכמה שהושגה באיומים, שהסיפור איננו SSC, שאיננו מוסרי.
כאן הם בעצם מגדירים את גבול המוסר, שלא יכול להיות לחלוטין אינדווידואלי.
אי אפשר לחיות בעולם בלי חוקים ובלי מוסר. גם לא כאן אנחנו לא שונים מהעולם.
זכותו של אדם לעשות ככל העולה על רוחו (חיה ותן לחיות), תמיד תהיה מוגבלת.

יש דברים שנגיד עליהם: אם זאת פנטזיה, - אחלה, אבל במציאות זה לא יהיה לגיטימי.