שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום שישי הקרוב - 3/11/06 - The Red Party - מסיבת FETISH

Master F​(אחר)
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006
Master F​(אחר) • 2 בנוב׳ 2006
WIZARD כתב/ה:
אורלי כתב/ה:
עכשיו כשאני חושבת על זה...המסיבה יכולה להיות מוקדשת לשיער של דומי icon_wink.gif

אדום-כחול-סגול
העיקר --חינוך אנגלי והצלפות

ורק אמילי לא מסתמנת...icon_sad.gif
אפילו קיין לא מדגדג לה.

F ששוקל לעבור לברנדינג.
Tish Adams
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006
Tish Adams • 2 בנוב׳ 2006
Master F כתב/ה:
WIZARD כתב/ה:
אורלי כתב/ה:
עכשיו כשאני חושבת על זה...המסיבה יכולה להיות מוקדשת לשיער של דומי icon_wink.gif

אדום-כחול-סגול
העיקר --חינוך אנגלי והצלפות

ורק אמילי לא מסתמנת...icon_sad.gif
אפילו קיין לא מדגדג לה.

F ששוקל לעבור לברנדינג.

רוצה את הטבעת שלי?
מנסיון היא עושה יופי של דוגמה.
icon_twisted.gif
isolde​(שולטת)
לפני 17 שנים • 3 בנוב׳ 2006

איפה המפה לעזאזעל? אתם תמיד ממוקמים באמצע שום מקום

isolde​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2006
ההרשמה לטרמפים עדיין פתוחה
לא בא לי לקחת מונית לבד באמצע הלילה ממילא
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 3 בנוב׳ 2006
דו קרב לא צמוד. קבוצת הבית, הדאנג'ן, חברו יחד עם אייר, ועלו לזירת ה- WWF, לתשואות קהל המעודדים הנלהב. זוג הFאמיליה המלכותי, מראה סימני מצוקה בזירה. F הועף מהזירה, ואמילי הצוציקית האלימה, עדיין מפזרת מכות מדוייקות, אל עבר היריב. F משתרך חזרה לזירה, כשסימני חבורות, על ידו הימנית <האוחזת בשוט>, לעזור לאמילי נגד היריבים המסוכנים.
בקהל, קבוצות המעודדים, לאור תשורת הצוות המוביל <הכניסה חינם>, ולאור ההובלה הברורה <ראה שירשורים>, מחליפים מדיהם לצהוב, ומעודדים בקול רעש גדול את קבוצתם.
המעודדים הלא נאמנים, של הקבוצה האורחת, עומדים משמימים, מבויישים, עם טוסיק אדום, שיהיה מספק הפעם, כקוד לבוש מחמיר ומוקפד, למסיבה האדומה. אז זהו, שהוכח ממש לאורך ההיסטוריה, שקבוצות אוהדים לא נאמנים, Sucks <חבורת מוצצים>.
ואני לכשעצמי, חמוש בגננת, שתראה לאוהדים הלא נאמנים, איך מתנהגים <בגני ילדים, ו> בכלל, שלא יודעים קודי התנהגות בסיסיים, ולא עלינו, חוסר נאמנות שכזה, לטורחים כה רבות, להנאתנו הצרופה.
אני כאן.
לא שיש לי נגד הקבוצה הביתית מאום, נהפוך הוא. עדיין, מדי אדומים, ולא רק מהסשן של אתמול שילשום.
אנחנו בנו לימיטס הערב.
ואתם ?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 3 בנוב׳ 2006
נו לימיט.
Tish Adams
Tish Adams • 3 בנוב׳ 2006
אמילי כתב/ה:
טישו, אני אראה לך מה זה!!!!!!!! icon_twisted.gif

אמילי שחושבת מה זה מה זה

אני יותר מאשמח!!!!!!! rffl.gif
הכובען המטורף

אני רק שאלה

הכובען המטורף • 3 בנוב׳ 2006
לא הבנתי אם יש היום משתה לפני... ?
QUEEN חמת​(שולטת){ברזיה}
צ'יטה כתב/ה:
דו קרב לא צמוד. קבוצת הבית, הדאנג'ן, חברו יחד עם אייר, ועלו לזירת ה- WWF, לתשואות קהל המעודדים הנלהב. זוג הFאמיליה המלכותי, מראה סימני מצוקה בזירה. F הועף מהזירה, ואמילי הצוציקית האלימה, עדיין מפזרת מכות מדוייקות, אל עבר היריב. F משתרך חזרה לזירה, כשסימני חבורות, על ידו הימנית <האוחזת בשוט>, לעזור לאמילי נגד היריבים המסוכנים.
בקהל, קבוצות המעודדים, לאור תשורת הצוות המוביל <הכניסה חינם>, ולאור ההובלה הברורה <ראה שירשורים>, מחליפים מדיהם לצהוב, ומעודדים בקול רעש גדול את קבוצתם.
המעודדים הלא נאמנים, של הקבוצה האורחת, עומדים משמימים, מבויישים, עם טוסיק אדום, שיהיה מספק הפעם, כקוד לבוש מחמיר ומוקפד, למסיבה האדומה. אז זהו, שהוכח ממש לאורך ההיסטוריה, שקבוצות אוהדים לא נאמנים, Sucks <חבורת מוצצים>.
ואני לכשעצמי, חמוש בגננת, שתראה לאוהדים הלא נאמנים, איך מתנהגים <בגני ילדים, ו> בכלל, שלא יודעים קודי התנהגות בסיסיים, ולא עלינו, חוסר נאמנות שכזה, לטורחים כה רבות, להנאתנו הצרופה.
אני כאן.
לא שיש לי נגד הקבוצה הביתית מאום, נהפוך הוא. עדיין, מדי אדומים, ולא רק מהסשן של אתמול שילשום.
אנחנו בנו לימיטס הערב.
ואתם ?

הולכים להנות, אבל אצל המתחרים rffl.gif rffl.gif rffl.gif