שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

געוואלד!

kael
לפני 17 שנים • 5 בנוב׳ 2006

still i think everybody has their right to self expression

kael • 5 בנוב׳ 2006
i think what you have done is not the right thing to do
even if you are not amaleq

but i won't say a thing icon_smile.gif
shuki boy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 5 בנוב׳ 2006

Re: still i think everybody has their right to self expressi

shuki boy​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2006
kael כתב/ה:
i think what you have done is not the right thing to do
even if you are not amaleq

but i won't say a thing icon_smile.gif

נכון. עמלק, כמו הומו, זו לא קללה icon_smile.gif

בכל מקרה, לא רוצה שישמידו אותי ואת זרעי. מה שהמפגרים הללו כנראה, לא מבינים, שגם סטרייטים הם נשאים של גן ההומואיות. אז אם כבר, הם צריכים להפסיק להתרבות. ויפה שעה אחת קודם!
kael
לפני 17 שנים • 8 בנוב׳ 2006

מאונן כפרה עליך!

kael • 8 בנוב׳ 2006
עשית לי טוב
עכשיו שתקי icon_smile.gif

}{}{
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 בנוב׳ 2006
מה נסגר עם רגשי הנחיתות ותחושת הרדיפה של הקהילה ההומו-לסבית?
תפנימו, אף אחד לא רוצה להשמיד אותכם.
כן לפתיחות, כן לסובלנות, לא להפליית אף אחד עפ"י נטייה מינית, אבל מכאן ועד לנפנף בסדין אדום מול השור סתם כי חלקכם מרגישים כמו גזע נרדף על סף כליה טוטאלית...
התגובות האלימות לא מצביעות על כך שהדתיים אלימים, אלא יותר על כך שהנושא הזה כל כך יקר לליבם והם מרגישים כל כך נפגעים שהם נדחפים לאלימות.
המצעד יכל לספק אתכם בכל עיר אחרת. אבל לא. דוקא בירושלים. למה? דמוקרטיה? אף אחד לא אומר לכם מה לעשות?
אז יאללה, בשם הדמוקרטיה נעשה אורגיות בבתי כנסת ונעשה מצעד של אכילת חזיר ברחבת הכותל. הרי זו זכות דמוקרטית. לא כתוב בספר החוקים של מדינת ישראל שזה אסור.
הנה דפקנו את הדתיים!!

happy now?

חבל שלא נשמעים מספיק קולות שפויים בקהילה היקרה הזו. קולים שמתעלים מעל לקולותיהם של מבוגרים שמתנהגים מנטאלית מעל גיל 3 (אבל זה הוא התחיל! הוא עשה לי כפייה דתית ועכשיו אני אראה לו. וחוץ מזה אבא שלי שוטר הוא ידרוס אותו עם הסוס!)

מרתיח אותי כל הענין הזה. מארגני המצעד רוצים לבקש רגישות כלפי הקהילה אותם הם מייצגים - ע"י רמיסת הרגישות של קהילות אחרות.
אוקי, 100- נקודות לתגובות הקיצוניות של חלק מהמוחים, אבל 788- למארגני המצעד על אטימות וטמטום.
שוטרת*
שוטרת* • 8 בנוב׳ 2006
צודק לגמרי ההוא על הספה , אני רק אוסיף עוד משהו..
את האישור וההסכמה וההכרה- קיבלתם ברגע שאושר לכם לצעוד שם ע"י המדינה.
זה 'קרב' שניצחתם בו. תתעלו על עצמכם ואל תהפכו מצעד שמשקף חופש למצעד שמשקף 'כיבוש'.
מכבדים אתכם כקהילה , תכבדו אתם קהילה אחרת.
shuki boy​(נשלט)

מסורת my ass

shuki boy​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2006
לא ברור לי למה הומופוביה שיוצאת מפי דתיים "בשם המסורת" שונה מהומופוביה שיוצאת מפי נאו נאצים ופשיסטים במדינות אחרות, ואיך היא שונה מאנטישמיות שיוצאת מאותם חוגים.

ההומופוביה שאנחנו שומעים אינה רק הומופוביה דתית (קרי משכב זכר), בדיוק כפי שהאנטישמיות באירופה אינה דתית בלבד (קרי רצחתם את ישו). גם ההומופוביה בארץ וגם האנטישמיות באירופה הן "מודרניות" בהם מדברים על העברת מחלות ופגיעה בילדים.

לא יודע, לי אין סבלנות יתרה להומופוביה או לאנטישמות, ולא מעניין אותי אם זה מגיע ממסורת של נוצרים, מסורת של יהודים, או סתם תיאוריות "מדעיות".

אז לא, אני לא מוכן להתחשב בבורות וטימטום. ואם יש קהילה הומולסבית בירושלים, או בכל עיר בעולם, שרוצה לצעוד ולהביע את עצמה, לא רק שזו זכותה, עבורי זו גם חובה.

אורגיות בבתי כנסת? please. אל תרדד את הדיון הזה.
huan
huan • 8 בנוב׳ 2006
פסיכולוג כמו רבים ולא כל כך טובים אתה מנסה לדרדר את כל העניין על ידי הקצנה "עם היום הומואים יתחתנו מחר יתחתנו עם עיזים" וכל הבולשיט הזה...אורגיות בבתי כנסת?פליז...קודם כל זה לא חוקי על פי החוק להגנת מקומות קדושים ודבר שני בחייך להשוות הפגנה לזה?

דבר שני...סובלנות ופלורליזם יכולים להיות מיושמים רק עם אנשים שמאמינים בזה גם...אתה לא מתחשב בי ולא רואה בי אפילו אדם?..אין שום סיבה שאני אתחשב בך...ושלא תעז להתחיל עם הרטוריקה של"ההומואים התחילו בהתגרות" על זה יש לי רק להגיד ועוד איך הם התחילו! הם נולדו!

זו שינאה זו שינאה וזו עוד פעם שנאה....כאשר אתה תעזוב את ישראל כי זה שיש פה יהודים פוגע ברגשות המוסלמים והערבים אז נדבר...לפני זה דבריך הם צביעות לשמה
זאלופון​(שולט)

אזהרה! דמגוגיה פופוליסטית! (אבל אני חייב)

זאלופון​(שולט) • 8 בנוב׳ 2006
ציטוט: התגובות האלימות לא מצביעות על כך שהדתיים אלימים, אלא יותר על כך שהנושא הזה כל כך יקר לליבם והם מרגישים כל כך נפגעים שהם נדחפים לאלימות

מעניין שהמצעד ייערך בדיוק בתאריך שבו לפני 68 שנה נדחפו לאלימות כמה אירופאים תרבותיים ולא אלימים בעליל, שהרשל גרינשפן האיום פגע ברגשותיהם עד כדי כך שלא נותרה להם ברירה.

(בדרך כלל אני משתדל לא לתת דוגמאות שואה, אבל צירוף של המשפט המקומם הנ"ל ושל נתן זהבי שיצא לי לשמוע היום דחף אותי לזה. אצל זהבי, אגב, התלוננה איזו אשה נאורה שמעדיפה שבנה ימות מאשר שיהיה הומו על כך שפרשי המשטרה נוהגים באלימות כמו הנאצים כלפי החרדים המתפרעים. זהבי השיב שגם לו יש טענות קשות לשוטרי ירושלים, משום שהם נמנעים מלירות לעבר מטורפים המשליכים עליהם בלוקים ומסכנים את חייהם)
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 בנוב׳ 2006
שנאה זו שנאה זו שנאה.
מוזר לי שאתם מפגינים כזו שנאה כלפי המתגדים, בזמן שאתם מאשימים אותם בעצמכם על שנאה.
ברור ששני הצדדים כאן לא ממש "מפריחי אהבה ושלום כלפי כל אדם", גם לא מארגני המצעד.
לי אין שום בעיה עם אף צד, כל עוד הוא עוסק בתחביביו בחור שלו ולא עושה אצבע משולשת ברחוב.
הסטאטוס קוו גם כך מספיק שביר במדינה הזו בלי לשפוך עוד שמן, ולכן עם כל הביקורת לתגובות המתלהמות של הצד המתנגד- הפעם לא הם אלו שדפקו לסטאטוס קוו בעיטה בתחת.
ומאונן מקלדת- חבל שגם אתה סובל מהמינגלקט ומסוגל לראות רק צד אחד של העולם. ובאשר ל"רידוד", ברור שאין לך מושג כלל מה מרגישים הנפגעים. מבחינתם אין ממש הבדל, וגם ההסבר המלומד שלך לא מספק הבדל.
ואולי בעצם לא אכפת לך בכלל מה הם מרגישים.

כל מי שתומך במצעד יודע שהולך להיות דם, ורוצה לראות דם כנראה. מבחינתו לדם שהולך להישפך יש חשיבות גדולה מאוד לפלורליזם ולדמוקרטיה. נראה אותם גיבורים גדולים אם החרדים יסכימו לקיום המצעד בתמורה לכך שלמשל לא תהיה תחבורה ציבורית בשבתות, כי זה פוגע בחירות שלהם ובריגשותיהם.
חבל שאתם לא יכולים לסור לווידאומט הקרוב ולקחת סרט של טרנטינו במקום.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 בנוב׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

...נראה אותם גיבורים גדולים אם החרדים יסכימו לקיום המצעד בתמורה לכך שלמשל לא תהיה תחבורה ציבורית בשבתות, כי זה פוגע בחירות שלהם ובריגשותיהם.

נדמה לי שבלאו הכי אין תחבורה ציבורית בשבתות crazzzy.gif
ואפילו לא קיבלנו מצעד בשביל זה. באסה.