שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

prometheus​(שולט)
לפני 17 שנים • 7 בנוב׳ 2006
prometheus​(שולט) • 7 בנוב׳ 2006
renana כתב/ה:
מילת בטחון נועדה להקל על השולטים
ואין לי כל רצון להקל עליהם
אני דורשת הקשבה .
לגוף שלי..לרצון שלי
שהאדון יתחבר לנשמתי
שאדע שאני בטוחה לחלוטין בידיו
ללא צורך במילת בטחון
החיבור שלי לאדון
היא דרך התחושות

צדקה עינבר שכתבה שהפנטזיה מתנגשת פה עם המציאות.
לאור האמור לעיל אני מציע שאתר הכלוב יאוחד עם האתר הבא: http://www.psipog.net/welcome.php
(כן תראו מה עשיתם לי, מרוב דיבורים על זה ששולטים צריכים לקרוא מחשבות מצאתי אתר שטוען שהוא מלמד את זה).
אבל עד שזה יקרה מילת הבטחון לא נועדה להקל על השולט, היא נועדה לשמור על הסאבית (והרעיון שמילת בטחון היא בשביל האדון זה כמו להגיד שמבחן הוא בשביל המרצה). אז אם על לשמור על עצמך את מוכנה לוותר, Knock yourself out.
אני לא חושב מילת בטחון היא בהכרח כשלון, אנשים משתנים גם מיום ליום, וגם יום קשה בעבודה יכול להשפיע על הסשן. קראתי פה פעם פוסט של שפחה (בפורום הבנות על הבנות) שכתבה שביום מסויים היא לא יכלה לספוג את מנת ההצלפות הרגילה שלה וזרקה מילת בטחון. היא חשבה שזה לא בסדר והיו שפחות שכתבו שזה פשוט ככה, לפעמים זה פשוט יום לא מתאים.
אז אין פה כשלון לא של הגבירה שלה (שלא הגיעה אפילו למנת ההצלפות הרגילה) ולא שלה, הכשלון היחיד שיכל להיות כאן הוא אם לא הייתה לסאבית הזאת מילת בטחון.

בנוגע למתי להשתמש בה אני לא יכול לומר אבל כמו כל דבר אחר בחיים זה עניין של מינונים, צריך לדעת שחשוב להשתמש בה כשצריך, וצריך להמנע מזילת של מילת הבטחון.
מה שכן לסשן קשה יכולה להיות השפעה נפשית ניכרת גם זמן רב לאחר שהסתיים, גם אם בזמן הסשן הלחץ הוא נסבל אבל "משהו בפנים נשבר" זה מצב שלא צריך להגיע אליו, ומילת הבטחון צריכה להאמר לפני.
דוגמא קצת לא קשורה למצב הזה היא מהסרט full metal jacket שבו *זהירות ספויילר* כתוצאה מזה שכל הטירונים האחרים הכו את השמן הוא היה חייל למופת לכל אורך הטירונות ובסוף ירה בסמל והתאבד. *סוף ספויילר*
גם לענישה מוגזמת יכולה להיות השפעה דומה של הדחקת רגשות שליליים עד שהם יתפרצו (כהתקף זעם, דכאון או התנהגות לא נורמאלית אחרת).
בל{SK}
בל{SK} • 7 בנוב׳ 2006
....
שם מתחתיו

???

שם מתחתיו • 7 בנוב׳ 2006
בל לא הבנתי את תגובתך?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: כישלון אמיתי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 בנוב׳ 2006
פודלית כתב/ה:
למי שכתב שמילת ביטחון היא כישלון
הכישלון האמיתי יקרה לאדון שהעדיף לותר על מילת הביטחון
ויתעורר למצב שבלי דעת גרם נזק נפשי או פיזי לשפחה שלו
ומה אז
ירגיש מופשל ונכשל בוודאות
למה להגיע לזה בכלל?

למה לפחד ממילת ביטחון?

היא שם כי שנינו אנושיים, היא שם כי שנינו כאן כדי ליהנות באופן שמתאים לנו.

השליטה שבי איננה שבירה, ושום דבר שהשותפה שלי תאמר או תעשה לא תפגעבה.

[ הח"מ נמצא במערכת יחסים בדסמית עם פלאפ מזה שבע שנים ומבהיר בזאת שיש לנו מילות בטיחות, למי שמנסים למלכד מילות בטיחות בסגנון של "זה רק לחדשים/מתחילים/אנשים עם שיניים צהובות" ]