בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשון הרע

scorpio king​(שולט)
לפני 17 שנים • 14 בנוב׳ 2006

Re: לשון הרע

scorpio king​(שולט) • 14 בנוב׳ 2006
ראובן כתב/ה:
לפני כשעה, בצ'אט, קופצת עלי '***', שאיני מכיר, ואומרת שמלא נשים מרכלות עלי שאני ''נשוי, תפוס, מניאק, מניפולטור ונצלן''. כעת, בתחום הפרסום אומרים 'כל פרסום הוא פרסום טוב', אבל יש טעם לפגם ברכילות כזו, הגובלת בלשון הרע. הנה למשל, לפני יומיים, '***' הרשתה לעצמה לכתוב עלי באותה נימה, וזאת למרות שראתה אותי רק פעם אחת, בנסיבות חברתיות ותו לא:

''ואם כבר הזכרנו גברים לא פנויים , חלקם יודעים להסביר לך ברהיטות כמה זה חסר סיכויי, מדהים''

להלן הלינק המלא לאותו פוסט:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17011&postdays=0&postorder=asc&start=10

כעת, חלק מזה באשמתי, במובן שאני מופיע בכלוב בשמי האמיתי, וכבר מזמן אני סופג מיני השמצות שהתחילו באיזו '***' הזויה, שמעולם לא פגשה אותי... ואשר בזמנו הורחקה מהכלוב בשל השמצותיה. יתכן גם כי '***' ו***' סתם רוצות 'למשוך לי בצמה', אבל יש משהו מחליא ברכילות בלתי מבוססת, מה גם שאני רווק, פנוי, והכיור שלי מלא כלים המחכים לשוטפת אמיצה icon_smile.gif

דובר כבר על רשימה של סאביות מסוכנות, ועל הקלות הבלתי נסבלת בה מלכלכים פה על אנשים, אבל אם כבר מרכלים, לפחות שיהיה בכך קורטוב של אמת...

דומים יקרים,
מי שרוצה - אני מוכן ללמדו כיצד לקשור לשון של אשה רכלנית,
ובינתיים, מאחל שבת שלום, ושתשמעו רק דברים טובים,

ראובן

-- הכינויים הוסרו ממודעה זו על ידי מערכת האתר.

מתי אנשים יבינו שלא כל דיעה שלא מוצאת חן בעיניהם היא לשון הרע.

לגבי הקלות הבלתי נסבלת שבה מלכלכים פה על מישהו אתה בהחלט צודק. אלא שאתה זה שמלכלך אם אתה שם לב . הרי הפניה אליך נעשתה בצ'אט ולא מעל גבי פוסט בכלוב.
אז מי כאן הרכלן?

זה א-ת-ה שבחרת להפוך את זה לשירשור ועכשיו יש לך שתי ברירות : או להמשיך להתבכיין בנוסח:
סאביות מסוכנות השמיצו אותי, אכלו לי, שתו לי והוציאו לי לשון. או לקחת אחריות ולבדוק אולי יש מישהי שבאמת מרגישה כך בצדק או שלא בצדק.

היא בניגוד אליך לא פתחה פה שירשור.
ראובן
לפני 17 שנים • 16 בנוב׳ 2006

על הבכיינות

ראובן • 16 בנוב׳ 2006
מלך עקרב יקר,

תודה על תגובתך. ראה, גם לי מותר להתבכיין לפעמים -

א) משום שמתחשק לי
ב) משום שבא החורף
ג) משום שהתפגרה לי מכונת הכביסה
ד) מסכת הדיבה הזו נמשכת יותר זמן מאשר אתה בעולם השליטה

מלבד זאת, למה לך להטריח את עצמך עם זוטא שכמותי. פתח לך שרשור משלך ואל תתקרץ עלי icon_smile.gif

ברגשי כבוד,
ראובן
Dolfi
לפני 17 שנים • 16 בנוב׳ 2006

Re: מקבץ תגובות לתגובות #2

Dolfi • 16 בנוב׳ 2006
ראובן כתב/ה:

אז אולי תצליח להגיע איתה לעמק השווה - בלי מריטה = בלי ביצה : )

תודה,
ראובן

או, לחלופין, כפי שהסברתי למ',
עם מריטה = עם ביצה.

ביצופובית ביצופובית, אבל אני מוכנה להקריב חיים שלמים
בשביל להצמיד סכין גילוח לאשך של מ'...
כן...

(ראית? אפילו התפשרתי על חיתוך במקום תלישה!)