שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

הכי טוב שיש
לפני 17 שנים • 3 בדצמ׳ 2006
הכי טוב שיש • 3 בדצמ׳ 2006
קאלי היית שם?אני לא
למדתי בחיי לא למהר ולהסיק מסקנות
אני כשלעצמי מהצד של הנישלט ונניח היתי לבד ללא הדומית האהובה והנערצת שלי וקריאת הפרופיל שלה אולי לא היתי מסכים לסשן עם אותה בחורה,ובהחלט ככלל מסמפט את הנישלט,כי זה הצד שלי.
אצייר לך תסריט:אולי,אבל רק אולי,הבחור נפגע ממנה כי דחתה אותו ואז החליט לנקום והרי התוצאה,מישפט שדה,נידוי חברתי,איבוד מקור פרנסתה.
לא בהכרח זה כך ולא מאשים אבל אולי.
נשמע לי נורמלי ויכול לקרות.
לא מאשים גם אותך,אבל לא מכיר אותך אולי לך יש מניע נסתר?
האמת אף פעם לא פשוטה
לא נאמר במפורש שהוא אמר את מילת הביטחון,הוא יכול להגיב כאן ולהוסיף את הצד שלו בכול מקרה,ואז נהיה יותר חכמים
הכול יכול להיות ובגלל כך אמרתי לא למהר ולשפוט
ואם אותו בחור נפגע,שב ואומר מצר מאוד על כך
באופן אישי חושב שיש מקומות אחרים לטפל במקרה כזה ולא מעל דפי הכלוב,זאת דעתי
הנך רשאית לדעתך
לא מגן על אף אחד ולא לוקח צד,מסכים שתמוה שהיה צריך להוריד אותה בכוח
אבל אולי היא פשוט חשבה שהכול בסדר וניסתה להסביר את זה למי שבא להורידה
אולי,אולי,אולי
מסקנה
לא להיות נמהרים ולשפוט
werewolf
werewolf • 3 בדצמ׳ 2006
הכי טוב שיש, אני נאלץ לחלוק עלייך, למרות שיש משהו בטענתך והיא בהחלט מבוססת.
זה שהבחורה רשמה שאין לה חוקים זה טוב ויפה, אבל מען הכנות? חצי מהמלכות כאן עושות רוח, וזה שהיא רשמה וכביכול "הזהירה מראש" לא נתן לה לגטימציה להתעלל בבחור.

למרות שאני מסכים ולמדתי בחיי שתמיד למטבע יש שני צדדים.
dr_satan​(אחר)
dr_satan​(אחר) • 3 בדצמ׳ 2006
אז זהו שלכל המגיבים החושבים שמהרתי להכנס לסשן עם מלכה שהיה לי חסר היכרות איתה אז הדבר אינו נכון דברתי איתה הרבה לפני ויצא לי להכיר אותה ולהתחבר אלייה.
ונכון שלא קראתי את הפרופיל שלה לפני הסשן אבל היא ציינה בפני שלעיתים היא מתעלמת מקלות העבד שהוא מבקש להפסיק..

אבל לי לא הייתה שום בעיה עם זה כי היה לי כבר נסיון בסשנים דומים אבל בהם המלכה הייתה מפסיקה שהייתה רואה שאני לא יוכל יותר וגם הייתה נשארת בגבלות שלי פה הסשן חצה גבלות והסיבה שלא יכלתי לפעול בשבלי לעצור אותו הייתה כי הייתי קושר ולא יכלתי לזוז אני נסיתי לסמן לנדין שתעצר אותה אבל היה קשה לשמוע אותי בגלל המוזיקה.

למזלי אנשים שמו לב שהסשן הפסיק להיות בגבול השפיות וישר פעלו להפסיק זאת..
dr_satan​(אחר)
dr_satan​(אחר) • 3 בדצמ׳ 2006
ועוד משו תודה לכל אלה שדאגו לי ופריגנו לי בפוסט זה icon_smile.gif
הכי טוב שיש
werewolf אין לגיטמיציה בדבריי להתעללות ולעולם לא אתן ידי לכך
טרחתי וקראתי שוב את הפירסום שלו,לא רשום שם לרגע אחד שהוא אמר לה להפסיק ו\או את
מילת הביטחון,רשום "התעלמה מכול הגבולות שלי""יודעת שגבול מספר אחד"
יש הבדל בין זה לבין ציון מפורש של מילת ביטחון במהלך הסשן שהיא המהות של הSSC
אולי הבחור לא מתבטא נכון,לכן אין למהר לשפוט
נ.ב
קאלי את סותרת את עצמך ובעצמך העלת שאלות שאין עליהן תשובה בפרסום הראשוני שלך
קראתי את התגובה של סטן,לא מכיר אותך ולא שופט אותך,ואם היא אמרה לך במפורש שהיא מתעלמת בקלות מהעבד כשהוא מבקש להפסיק,לא נדלקו לך מנורות אזהרה אדומות?פעמונים?משהו?
הלכת על שיטת הסמוך יהיה בסדר הישראלית הידועה?
שוב מצר על שנפגעת לא שופט ולא לוקח צד,מתבונן מהצד
דרך אגב,אמרת או לא אמרת מילת ביטחון?
המלט
המלט • 3 בדצמ׳ 2006

Dr Satan, מצער לשמוע שנפגעת. זה מבאס לאללה. מקווה שהכל עבר והכל בסדר עכשיו.

האמת, אני חושב שלא נקטת באחריות ובזהירות מספיקים. הלכת לעשות סשן פומבי עם מישהי
שהכרת רק שבוע לפני כן, וכנראה לא סישנת אתה יותר מדי פעמים לפני כן, אם בכלל. מן הסתם,
לא חקרת עליה מספיק -- וצודקים כל אלה שאמרו שהפרופיל שלה מכיל סטייטמנט מסוג מאד
מסוים, שצועק "אני לא מתאימה לכל אחד". נורא קל, ומסתבר גם נורא פופולרי, להאשים אותה
בחובבנות. אבל גם אתה נרדמת קצת בשמירה.
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2006
דר שטן,אתה יודע לקרוא נכון???
א כל בכניסה לאתר יש חוקים בסיסיים של האתר:
"בביקורי באתר אני מתחייב/ת לשמור על החוק לא לחבל ולא לעשות כל שימוש לרעה (כגון פירסום פרטים אישייים
icon_exclaim.gif ל משתמשים אחרים, פגיעה בפרטיות, פעילות לא חוקית מכל סוג שהוא, פגיעה בפעילות התקינה של מערכות האתר) בשרותיו האינרטאקטיבים של האתר (התחברות במספר כינויים כפולים לאתר ,פורומים, לוחות מודעות, פרופיל אישי וכיו"ב)."

לא הייתי שם אין לי כל צד במקרה אבל כמו שכבר שאלתי=דר שטן,אתה יודע לקרוא???
כי אמנם אצלך בפרופיל הגבולות כתובים
אבל נחש מה...גם לה יש פרופיל icon_exclaim.gif שדי מכסה אותה מהסיפור הזה=

"דע שאני מתפרצת לפעמים, התחשב בי, תרגיש אותי..."

"אין חוקים ואין גבולות בממלכתי האפלה והאכזרית, הכל תחת כפות רגליי!"

עכשיו בנוגע לבדסמ או לא..היו שטענו שזהו לא בדסמ.בעיני כל אחד מאיתנו הבדסמ שונה,כל אחד רואה אותו בצורה שונה,כל אחד נהנה מדברים שונים ולכל אחד תהיה התאמה שונה.
האחת תאהב רק השפלות והאחרת תיראה בזה התעללות ותעדיף קצת ספאנקינג.אז כנראה שבינך לבין אותה מלכה לא הייתה הסכמה והתאמה.צר לי על מה שחווית אבל הפוסט שלך נראה כמו מסע נקמה .ברור שסשן חייב שתהיה בו הסכמה אבל כל עוד לא נאמרה מילת ביטחון השולטת עדיין לא מדיום קוראת מחשבות ,היא לא!!! יכולה לדעת!!!!
בנוגע לכך שהיית קשור,אובכן אתה ילד גדול אם החלטת לעלות על הבמה ולבצע סשן ואתה גם ילד גדול בהחלטה שלך להיות קשור וחסר אונים לידה אחרי שידעת מה היא מציבה בפניך.
קשה לי להאמין משום מה, שאותה בחורה תסכן כך את מקום העבודה שלה בפומבי על הבמה מול כולם תמוה לא?

ולכל המגיבים=לא נכחנו שם וגם אם כן אנחנו לא יכולים לדעת מה באמת קרה בין אותו נשלט לשולטת בכל זמן נתון בו היו בקשר.לא שמעתם מה דיברו ביניהם ושאר דברים מאחורי הקלעים.אף אחד לא שם אותנו כאן לשופטים וחורצי דין ויותר מקומם אותי הכי הרבה זו הפגיעה הברורה בהכפשת שמה ברבים ,גם אם יצאה לא בסדר גם אם באמת התפרצה ופגעה,יש פה תמונות שלה והכפשות על שמה.יש דרכים אחרות לנהל אי צדק ולא על ידי יצירת הפוסט הזה לעיני כולם!!
אתה דר שטן מובן לי שניפגעת תפיק לקחים מכך אם זה באמת המצב מזלך שלא ניפגעת באמת יותר מלבד שחווית חוויה
יש הבדל בין מלכה בתשלום שהיא אדם זר אפילו אם יצא לכם לדבר כמה פעמים ,מאשר מישהי שאתה מכיר באופן אישי.אדם שאתה מכיר באופן אישי יודע רק לפי המבט שלך לעיתים שמשהו לא בסדר.

תפיק לקחים ובהצלחה
werewolf
werewolf • 3 בדצמ׳ 2006
חחח נראה הליידי בשחור ויקירהה גיבשו שעה משותפת השונה משל כולם. מילא, אני בעד ריבוי דעות...

ואני בעד שלום עולמי!
*נפנוף מיס עולם*
icon_wink.gif
dragon fly
dragon fly • 3 בדצמ׳ 2006
ואני בעד חלוקת אופציות של טבע לחברי הכלוב.
נו אז אני בעד icon_lol.gif
מותר לי לא?זה כלול בבדסם שלי הרי לבדסם אין חוקים וגבולות.אם זה אצלי אז יכול להתאים לכולם.
אז למה לא נקבל אופציות של טבע?..........

כלובי תארגן לנו משהו בחייאת........... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
הכי טוב שיש
werewolf מזכיר לך ולכולם עם כול הכבוד לסטן
שמענו את הצד שלו אך לא את שלה וחוץ מזה יש את האמת שלעולם לא נדע
לכן כדי לעצור את מחול השדים והנמהרות בה אנשים נוקטים היה מן הראוי
לא לפרסם כאן כלל ,בעיניי זה עדיין אאוטינג מיותר
או שאנשים יחשבו קצת ליפני שתופסים צד,גם אני וגם אהובתי מסתכלים באוביקטיביות מרובה, אך לא מדבר בשמה והיא לא בשמי
(אופס,אני הולך לקבל סשן הרבה יותר חמור מסטן)
icon_smile.gif