ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיסמור שק האשכים

infinite​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 8 בדצמ׳ 2006
infinite​(נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2006
אז תסתכל לווגינה שלך בעיניים ,דבר איתה בכנות ואז תחשוב האם באמת היא היתה רוצה מקדחה בתמונה

חוצמזה ,אתה נותן רעיונות ליעלי ועוד מעט אני אקרא לדן קאפ !
Sm Art{☆Sm}
לפני 17 שנים • 8 בדצמ׳ 2006
Sm Art{☆Sm} • 8 בדצמ׳ 2006
זה לא סקסי ... fishy.gif
כל העינין הזה עים המסמרים בביצים ,או בשיפתי הפות ...
קיפי בן-קיפוד
לפני 17 שנים • 12 בדצמ׳ 2006

בריאות הציבור

קיפי בן-קיפוד • 12 בדצמ׳ 2006
יעלי היקרה,

כשרות לך ולציבור, העלתי את העניין במסגרת שאלות המאזינים בתכנית האהובה עלי 'אצבע על הדופק' ברשת א' . להלן המלצות הרופא בתכנית ודודו מהום סנטר, לגבי בדסם והשימוש הנכון בכלי עבודה:

א. פטישים - מותר: של יום העצמאות, שניצלים, פטיש רפלקסים; זהירות: פטיש 5; אסור: פטישי אוויר
ב. מקדחות - רק עד 5 מ''מ (עדיף של BOSCH - כל כלי כלי)
ג. מסמרים, ברגים, דיבלים, שטנגות וכיוצ''ב: עד חצי צול אורך ו-3''מ קוטר בנק' רחבה ביותר - ניתן להשתמש ללא חשש

אסיים באזהרה: לאחרונה ניתן לרכוש באינטרנט גרזנים ומסורים חשמליים שיובאו לארץ באופן לא חוקי. אני מסתכל עליך יעלי, אבל דברי מכוונים לכולם: על אף הפיתוי, השימוש בהם אינו SSC אינו מומלץ ולמעט מקרים מיוחדים יש להמנע ממנו.

אשמח לעזור בכל שאלה נוספת שתעלה,
קב''ק
דנית האצילה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 12 בדצמ׳ 2006

Re: פסיכולוג

yaely22 כתב/ה:
בדיוק בשל כך שואלת שאלות ולא נמהרת או נחפזת
לבצע כלום עד שאהיה מודעת לכול אספקט אפשרי
של הנושא.
........
...............
..........................

טוב לראות כאן קצת יצירתיות,

מה ההתרגשות, אף אחד עוד לא מת מקצת סאדיזם, בטח לא מחור קטן בשקית,

חלק גדול מאוד מהתקדמות האנושות במדע ורפואה הוא תוצאה של פאנטזיות וסיכונים.

יעלי כל הכבוד על האומץ, ולהלן העניין מבחינה משפטית:

סעיף 325 לחוק העונשין קובע:

ציטוט: הנוטל על עצמו ומבצע, שלא בשעת כורח, טיפול רפואי או כירורגי או כל מעשה חוקי אחר שיש בו או שעלול להיות בו סכנה לחיי אדם או לבריאותו - חובה עליו שתהיה לו לשם כך מיומנות סבירה ושיפעל בזהירות סבירה, ויראוהו כמי שגרם לתוצאות שבאו על חייו או על בריאותו של אדם מחמת שלא קיים את חובתו האמורה.

כלומר, את צריכה לדעת מה את עושה וצריכה להיות לך מיומנות לכך אחרת זו עבירה פלילית.

לדעתי, העבד שלך מקסימום יכול לאבד אשך (אם תפספסי את המסמר) וזה יכול להיות נזק של מאות אלפי שקלים (תלוי בגיל העבד, עיסוקו, ועוד).

כך למשל בתביעה על רשלנות רפואית נקבע בפסק דין כדלקמן:

ציטוט: פסיקתא

128. הנתבעת התרשלה, ועקב רשלנות רופאיה נגרם לתובע הנזק של אובדן אשך ימין, על השלכותיו.

129. הנתבעת תשלם לתובע כפיצויים בגין רשלנות זו, את הסכומים הבאים:
א. נזק שאינו ממוני - - 120,000 ש"ח
("כאב וסבל ואובדן הנאת חיים")
(פיסקה 120 לעיל)
ב. אובדן השתכרות
(פיסקה 124 לעיל) - 60,000 ש"ח
ג. טיפולים פסיכיאטריים - 41,600 ש"ח
(פיסקה 125 לעיל)
ד. נסיעות ועזרת הזולת בעבר - 1,500 ש"ח
(פיסקה 126 לעיל) ________ סה"כ: - 223,100 ש"ח

לסך 223,100 ש"ח הנ"ל יתווספו הפרשי הצמדה וריבית מיום מתן פסק דין זה ועד ליום התשלום בפועל.

130. אני מחייב את הנתבעת לשלם לתובע שכ"ט עו"ד בסך 44,600 ש"ח, בתוספת מע"מ כחוק ובצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום מתן פסק דין ועד ליום התשלום בפועל.

131. בנוסף לכך, אני מחייב את הנתבעת לשלם לתובע הוצאות (כפי שפורטו בתחשיב הנזק) בסך 8,500 ש"ח, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום עריכת תחשיב הנזק של התובע (3.10.99) ועד ליום התשלום בפועל.

חשוב לזכור שלנתבעת (בית חולים במקרה הזה) יש ביטוח ולך אין וגם אף אחד לא יבטח אותך כי את לא מוסמכת לעסוק בכירורגיה.

אבל מצד שני, מי יעיז להגיש נגדך תביעה ולהתפרסם בעניין? השופטים גם יתחשבו בכך שאותו אדם לקח על עצמו סיכון מרצון ולא מגיע לו כלום.

בשורה התחתונה הכל יכול להיות והאמור לעיל לא בא להחליף יעוץ משפטי מקצועי.

שיהיה בהצלחה ואני כבר מחכה לשמוע חוויות.
שלומציון
לפני 17 שנים • 10 ביולי 2007

האם ניתן לעשות ביטוח צד ג' ?

שלומציון • 10 ביולי 2007
לאנשים שהם נזק חברתי ?