לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חינוך מחדש

פרנקי
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006
פרנקי • 20 בדצמ׳ 2006
חוויה סאדו-מאזוכיסטית מרגשת עבורך
פנטזיה סאדומאזוכיסטית מדליקה עבורי
תודה פלג
כתבת נהדר כרגיל
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006

Re: אונס?

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 20 בדצמ׳ 2006
אמבר כתב/ה:
ואני שוב חוזרת להתעסקות שלי עם שאלת ההסכמה ביחסים האלו ועד כמה היא באמת מתוך רצון חופשי ואמיתי, ולא מתוך כפיפות מגדרית -חברתית, רצון לרצות את בן הזוג ולקבל הכרה על ההענקה שלך.
אבל קשה לי שלא להגיד את זה עכשיו אחרי שאיימי "הוציאה את החתול מהשק", אני מרגישה שאני יכולה להביע את דעתי על הטקסט, וצר לי להגיד שלפי הבחנה חד מימדית כי גם הטקסט הוא חד מימדי, עולה כי הייתה כאן חוסר הסכמה, התנגדות פיסית, כאב. שהוא למעשה - מעשה סדום.
האם זהו בדס"מ? או התעללות? איפה באמת "הבטוח וההסכמה" בחלק של השפוי בטוח ובהסכמה?

אמבר, כמה דברים:
1. אני בטוחה שלפלג יש מילת ביטחון. היא יכלה לומר אותה ולסיים את האקט באותו רגע. היא בחרה שלא לעשות כן. משמע הסכימה. את לא יודעת מה היה ההמשך. מה קרה אחרי כן, כי פלג בחרה שלא לשתף אותנו בכך. זו דרכה.
2. כן, ביחסים בדסמיים לעיתים נשלטים ונשלטות מבצעים דברים שלא רוצים בהם בשביל לרצות, בשביל לקבל הכרה על ההענקה. כל נשלט ונשלטת יכולים לבחור תמיד שלא לבצע את אותו דבר. יש להם שיקול דעת. זה שהם עושים זאת בשביל ההכרה והליטוף והאהבה שהם מקבלים בתמורה לא הופך את זה לאונס.
3. אני מוצאת את הגדרותיך לגבי מעמד הגבר והאישה בחברה(כפיפות מגדרית-חברתית כפי שכינית זאת) פוגעות במין הנשי. גברים ונשים שווים. הגבר היחידי שאני כפופה לו הוא הבוס שליicon_smile.gif
אולי יש מקומות שיש עדיין מקום לשיפור (שכר ותנאים זהים לנשים וגברים, אופציות קידום זהות בעבודה וכו'). אך הימים בהם הנשים היו כפופות לגברים רק בשל היותן נשים בהחלט כבר לא כאן (לפחות לא בתרבות שלנו).