סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאלופון היקר,חשבת שזה יעבור בלי תגובתי?

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
אני אוהבת להיות בתפקיד העלמה במצוקה... icon_redface.gif

אני אוהב להיות בתפקיד המצוקה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
אני אוהבת להיות בתפקיד העלמה במצוקה... icon_redface.gif

אני אוהב להיות בתפקיד המצוקה.

נשמה, אתה יופי של מצוקה icon_biggrin.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
Black_roses כתב/ה:
עמק יא רוק כתב/ה:
בחיים לא הייתי מעלה על דעתי לפתוח שרשור שבו אני תוקף אישית מוסיקה מסוימת שדיג'יי מסוים שם במסיבה מסוימת , אבל דיג'יי קאופמן WHOEVER פשוט הרגיז אותי!
אתה חצוף ממדרגה ראשונה , וכדאי לך שתשים לב למה שהבליינים אומרים , ולא תטיח עלבונות באנשים שבאים למסיבות , ששוכרים אותך בשביל לתקלט בהן.
הייתי במסיבה בנו לימיטס לפני כשבועיים , ואתה יודע מה , לא היה שיר אחד שיכלתי להתחבר אליו, אפילו 'ריינינג מן' היה יותר טוב. הרבה פעמים התבאסתי קשות גם מהמוסיקה בדאנג'ן , אבל אף פעם ! לא קרה שהדיג'יי של הדאנג'ן יצא כנגד מישהו שכתב כאן ביקורת על המוסיקה במועדון, והיו הרבה שירשורים כאלה.
כמוך יש עוד הרבה דיג'ייז שיושבים בבית ומסמפלים, ושולחים סינגלים לחו"ל, ומנגנים במסיבות.

דע את מקומך , קאופמן! תקשיב לקהל הבליינים ואל תחשוב שהקידומת דיג'יי מקבילה לאלוהים.

ותקשיבו לונוס , הוא יודע מה זו מוסיקה טובה icon_smile.gif

עמק

לא רציתי להגיב לזה אבל עמק ממש עצבנת אותי , עם כל האהבה אבל מה אתה בדיוק חושב לעצמך??אתה בכלל מכיראת הבן אדם שתפנה אליו בצורה כזאת?אתה מגעיל אותי.
לכל אחד יש את הזכות להגיב כאן גם לדי ג'יי של מסיבות S&M לא רק לשפנים לבושי לייקרה.
אני יכולה להבין שלפתוח על זה פוסט זהקצת מוגזם זה יכל ללכת לפרטי ...
אתם רק יודעים לבכות ולהתלונן אבל אם לאהיתם רוצים את המוזיקה הזאת ממזמן היא לא היתה שם המון פעמים זורקים פה ושם שיר "נורמאלי" וכולם נעמדים בצד,אז תעברו להתלונן על הנושא ה"חם" הבא.

1. גם את מעצבנת אותי , בעיקר בגלל שאת כל כך יפה
2. אני חושב שאני בליין שמעוניין שיתנו לו כבוד כשהוא בא לבלות
3. אני לא מקבל שדי ג'יי , שהוא פועל של המפיקים, פותח פה על בליין
4. לכל דבר בחיים יש מטרה
5. תבדקי , החיה עם האוזניים הארוכות והזנב הפרוותי שעושה פוק פוק פוק זה ארנב ולא שפן
6. במסיבה די נהניתי מהמוסיקה , בעיקר בסוף בסוף, עם סיסטם ופנתרה icon_smile.gif icon_smile.gificon_smile.gif
7. אני אף פעם לא עומד בצד אלא תמיד רוקד במעגל סביבי וכל גברת ולא כל אדון מושכים באוזניים שלי
8. ונעבור לשאר הנושאים שנעסוק בהם היום

עמק
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 31 בדצמ׳ 2006
ציטוט: כי אני מלכלך על כל כך הרבה אנשים לאחרונה עד שאני כבר לא בטוח מה שייך למי.

בעיה מוכרת. במידה ולא נתברכת בזיכרון פנומנלי (או אפתיות קטסטרופלית), אני ממליץ על רישום בפנקס.

ציטוט: לא יכול להיות שכולם מטומטמים.

לא, זה דווקא מאוד יכול להיות. תתפלאי (או שמא, לא).

ציטוט: תבדקי , החיה עם האוזניים הארוכות והזנב הפרוותי שעושה פוק פוק פוק זה ארנב ולא שפן

אם הארנב שלך עושה פוק-פוק-פוק, אני מציע לך שני דברים:
1) לבצע נתיחה מהירה על-מנת להוציא את מטען הנפץ מקרביו של היונק ארך-השיניים.
2) לא לקנות יותר ארנבים באום-אל-פחם. אפילו אם הם באים בתוספת של חומוס-טחינה-וצ'יפס.