בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פיצוץ של מסיבת פורים

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 4 במרץ 2007
מקבי​(מתחלף) • 4 במרץ 2007
ציטוט: ומקבי, לא יפה לעשות לי ככה אאוטינג. אמנם התינוקות שאני אוכל עושים לי גזים, אבל לא כל העולם צריך לדעת מזה. בחורות לא ירצו להתקרב אלי.

כן, לי גם נתקעות חתיכות בין השיניים ומתחת לציפורניים, והריח שזה עושה בפה.. ממש פלא שאני כזה בלתי-פופולרי. icon_lol.gif
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 4 במרץ 2007
וואי, ממש עשיתם לי תיאבון.
יש מתכונים?

שמעתי עושים סדרה
"תינוק, שפחה ושמן זית" icon_twisted.gif
sssssss
sssssss • 4 במרץ 2007
קראתי את התגובות לדבריי. לא ראיתי ריאקציה עניינית שיכולה לשנות את דעתי. סתם לזרוק מילים כמו השתלחות וביזיון או סתם להיטפל לאיזה משפט שדום 1 כתב לא מהווה בעיניי התייחסות הראויה להתייחסות. נשארתי בשלי: העניין טופל כהלכה ע"י בעלי המועדון ובזה תמה הפרשה מבחינתם ועוברת לידיה של המשטרה. כל מה שמעבר נגוע באינטרסים אישיים, בסגירת חשבונות פרטיים, בעזרה הדדית מהסוג הנחות שהקליקה מייצרת, וכו'.
נו, לפחות מישהו הרוויח פה בירה תוצרת חוץ חינם (מקווה שזה היה שווה לך את זה) ואולי אפילו מצא לעצמו עיסוק חדש בתור סטנדאפיסט, אני משוכנע ששם תהיה מוצלח יותר...
קטסטרופה{Adonai}

אני חייב להבין דבר אחד

קטסטרופה{Adonai} • 4 במרץ 2007
אחד המארגנים מכנה את עצמו כשומר ראש.
איפה הוא היה כשכל זה קרה?
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 4 במרץ 2007
קראתי את שני הפוסטים כבר בשבת בבוקר ,התעצבתי מהמקרה כמו כולנו ובהחלט רציתי להגיב
המתנתי עד עכשיו משתי סיבות שהייתי מציע לכולם לישמם .
1 .לראות לאן נושבת הרוח ולתת לפרטים להתבהר .
2.הייתי מעוניין שהתגובה שלי תהיה ללא משוא פנים ואוביקטיבית ככל שניתן למרות חילוקי דעות
עסקיים ומקצועיים שיש לי עם חלק מהנפשות .

ונוס ,הצליבה שלך קבל עם ופורום נראית לי עלובה מאין כמוה ,ההאשמות שבהן חלק מחברי הפורום האשימו אותו גובלות בהוצאת לשון הרע עבירה שיש בצידה גם אחריות פלילית
אז חברה ,די ,בואו נבדיל בין הנושא למושא .

לא סתם עוד עבד ,יתכן ואכן אני לא מודע לדברים מסוימים שאתה יודע ,אבל על פי הדברים שאני כן
יודע ומכיר אני יכול לתת את מילתי וכבודי כי רוני טלה והילה הבעלים של המועדון מגנים מקרה של תקיפה מינית ובטח ובטח לא מצדדים בה
לגבי המקרה עצמו ואני אצטט אותך "זה יכול לקרות בכל מקום ,אבל זה לא קרה בכל מקום זה קרה בנו לימיט "לא נותר לי אלא להצדיק אותך ,יש להסתכל על מבחן התוצאה ובמקרה שלנו הוא על גבול הטרגי .

הנו לימיט פועל בליין הנל כבר למעלה משנה ,המקום נשאר אותו מקום וגם רוני הבעלים הוא אותו אדם .....אז בכל זאת למה זה קרה ולתשובה שני סיבות :
1.אלילת המזל היתה לרעתנו ...
2.כשלים חמורים באבטחה ,בזמן אמילי היו המארגנים מסתובבים בין החדרים בפליי רום ובכל
רחבי המועדון בכדי לאתר מבעוד מועד חלאות מסוג זה ולנטרלם טרם יבצעו את זמממם.
ניהול ליין לא מסתכם בשגר ושלח ,וללכת הביתה טרם עזיבת הלקוח האחרון את המועדון זאת רשלנות ,והפעם הרשלנות הזאת גבתה מחיר כבד מנשוא .

לגבי המקרה עצמו אין לי מילים מלבד להביע את זעזועי העמוק ,ולהציא לקורבן את עזרתי הכנה
בכל מועד אשר היא תחפוץ ,אני מציע לאנשים המציעים פתרונות אלימים ומשתחצנים ביכולתם האלימה ,שבו בשקט עד יעבור זעם ,זה לא מוסיף לנו כבוד אנו מדינת חוק ולדעתי המשטרה בעלת
יכולת אכיפה וזאת ללא ההשתחצנות מעוררת הבחילה שלכם .

פורים שמח לכולם
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 4 במרץ 2007
ניקי

מכיוון שהייתה במסיבה בטוח שאתה יודע מה היה

מי נשאר בסוף

ובטח מה קרה

לזיין את המוח כולכם יודעים .

בגלל זה התחנפת בבוקר אליי שתעזור במה בדיוק

בלכנס חינם

הנו לימיט פעל בצורה מעולה יזמו את הטלפון למשטרה

עזרו בלשמור על החשוד.

כבר כתבתי בעבר ואני חוזר

מי שלא יודע לשתות שישאר בבית .

מקרים כאלה קורים וזה עצוב ומצער במיוחד אותי

הדבר היחידי שצריך לעשות זה להעיף אנשים כאלה בינינו

וגם בליין הקודם היה כזה דבר כמה שזכרוני לא פגוע עוד .

אז תתיחסו לאנשים שעושים לנו רע ותרחיקו אותם מכל מקום אפשרי

במקום להציף את הפוסט הזה בתגובות לא לעניין תתחילו לפעול

חג שמח

נ.ב

אני מגנה את הדבר ואני יכול להבטיח שאנשים שהיו מעורבים במקרים בשישי

לא יכנסו לנו לימיט בכל מצב
ניקי666 niki
הסקת המסקנות בשרשור הזה גובלת בהזיות ........

האם להתנסח בצורה נאותה + הצעת עזרה כנה לקורבן שיצטרך להתמודד עם מעשה הנבלה
שבוצע לו כל חייו שווה ערך להתחנפות ובקשת כרטיס חינם ?

למי שמטיל דופי בכנות דברי אוסיף ואציע ,אני אתרום מחיר של 10 כניסות לנולימיט אם
יתברר שהקורבן זקוק לסיוע כלכלי לכיסוי הוצאות של טיפולים נפשיים ועלויות של ערכאות משפטיות
אם למישהו הדברים מדברים אשמח שיצור עימי קשר בהודעה פרטית .

לידיעתך ,אני לא נכחתי במסיבה האחרונה ואני ניזון מהפרטים המפורסמים בפוסטים הנוכחיים
בתגובתי לא השמצתי את הנו לימיט אלא להיפך ואני עדיין עומד מאחורי דבריי ,החיוביים והשליליים
כאחד.
לא טענתי כי הנולימיט פעל שלא כדין ,הצבעתי בסך הכל על כשלים אולי לא גדולים אבל הפעם
הצליחו לגרום לטרגדייה ,הכשלים שהצבעתי עליהם לא נועדו להתנגח עם אף צד אלא רק למניעת
המקרה הבא .
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 4 במרץ 2007
הכשל היחידי שהיה זה

האנשים שמרשים לעצמם יותר מדייי

פה הבעיה שלנו.

בלתי אפשרי שמירה על כל אחד שנכנס למועדון

בעליי המועדון ליוו את המתלוננת עד היום בבוקר למשפט

ואני בטוח שימשיכו לעזור לה

חג שמח
ניקי666 niki
אני אחזור על דברי מתגובתי הראשונה :
מעולם לא הטלתי דופי ברוני טלה והילה ,אני בטוח שהם ילוו את המתלוננת לאורך הדרך הארוכה
שממתינה לה .

הנו לימיט פעל כראוי בהתקשרות למשטרת ישראל ובעיכוב החשוד עד לבואם של השוטרים .

רוני הינו הבעלים >הוא אינו איש קהילה ובטח לא מנהל הליין ,מנהל הליין הינו תפקיד של גשר
בין המועדון ובין אנשי הקהילה ,תפקיד זה נושא בחובו תמורה כספית כמדומני .........על כן
מחובתו להשאר עד תום המסיבה ...