לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

EROS ז"ל

godisafemale​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 במרץ 2007

ציפור הנפש פרשה כנפיים

godisafemale​(שולטת) • 19 במרץ 2007
ארוס

לא יהיה זכרך ברוך כי אם ברוך אתה באשר אתה שם!
ציפור הנפש העדינה, פרחה
מי ייתן ותדע נשמתך מעוף גבוה אל המנוחה והנחלה
אשר בשערי גן עדן
נעמת לי ידיד ורע, זכרתי לך חסד נעוריך ושאר רוח סגולית אשר עטפת בה אותי ואת סובביך
יהי זכרך ברוך!
אני מנשקת אותך ומחבקת אותך מכאן לעולמי עד!
**********************************************************************************
קדיש - לנפש הקסומה של ארוס
**********************************************************************************
יִתְגַּדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵיהּ רַבָּא. בְּעָלְמָא דִּי בְרָא כִרְעוּתֵיהּ, וְיַמְלִיךְ מַלְכוּתֵיהּ , וְיַצְמַח פֻּרְקָנֵיהּ , וִיקָרֵב מְשִׁיחֵיהּ בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב, וְאִמְרוּ אָמֵן. יְהֵא שְׁמֵיהּ רַבָּא מְבָרַךְ לְעָלַם וּלְעָלְמֵי עָלְמַיָּא. יִתְבָּרַךְ וְיִשְׁתַּבַּח וְיִתְפָּאַר וְיִתְרוֹמַם וְיִתְנַשֵּׂא וְיִתְהַדָּר
וְיִתְעַלֶּה וְיִתְהַלָּל שְׁמֵיהּ דְּקֻדְשָׁא, בְּרִיךְ הוּא. לְעֵלָּא מִן כָּל בִּרְכָתָא וְשִׁירָתָא, תֻּשְׁבְּחָתָא וְנֶחָמָתָא,
דַּאֲמִירָן בְּעָלְמָא , וְאִמְרוּ אָמֵן. יְהֵא שְׁלָמָא רַבָּא מִן שְׁמַיָּא , וְחַיִּים [טוֹבִים עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל,
וְאִמְרוּ אָמֵן.
יְהֵא שְׁלָמָא רַבָּא מִן שְׁמַיָּא, חַיִּים וְשָׂבָע וִישׁוּעָה וְנֶחָמָה וְשֵׁיזָבָא
וּרְפוּאָה וּגְאֻלָּה וּסְלִיחָה וְכַפָּרָה ושלום וְהַצָּלָה, לָנוּ וּלְכָל עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל וְאִמְרוּ אָמֵן.
עוֹשֶׂה שָׁלוֹם בִּמְרוֹמָיו, הוּא יַעֲשֶׂה שָׁלוֹם עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל, וְאִמְרוּ אָמֵן.

***********************************************************************************

במרוצת חיי פגשתי והכרתי מקרוב אלפים של אנשים,
אחד יחדי ומיוחד זה ארוס.

הצחוקים, חוש ההומור שלך, היכולת שלך להרים טוו'יסט ממצב מעצבן או עצוב ולשדרג אותו ב "מצב רוח טוב היי!"

טוהר הכוונות שלך, הרצון העז שפיעפע בך לעשות ולשנות, להתמודד ולהצליח!
להתמודד ולנצח!

הכושר הרטורי שלך, הכריזמה שלך, החינניות והחברתיות שהבאת איתך,

נכון, לפעמים התרגשתי עליך, כי אני ב"בשקט שלי",

עכשיו, עכשיו אני מכה על חטא, אולי היית שווה יותר מזמני,

אזהרה לעצמי: לעיתים האנשים השבריריים יותר הם אלה דווקא שקולם כן נשמע!
לעיתים האנשים שזקוקים לעזרה, הם אולי דווקא אלה שמציעים אותה!
פעמים האדם שנראה בעל יציבה מופלאה, עם חיוך שרמנטי לפעמים הוא זקוק לחיבוק חזק ודווקא בשעה שתיים בלילה.

הכל מראית עין מתעתעת, הבטיחון העצמי הניגר מאדם קרוב לעיתים מבלבל, - נוח לחשוב שמי שמקרין או מקרינה כוח ועוצמה אינם זקוקים לעזרה, אינם זקוקים למילת עידוד, לכמה טלפונים ביום "היא תסתדר" , "הוא יסתדר". ארוס הוכיח לנו שזה בולשיט! הליכתו של ארוס מאיתנו מודיעה לנו חד משמעית, כשאדם זקוק לעזרה, לתמיכה ולאהבה והוא אומר זאת - בואו נתייחס לכך בפשט ולא נחטט בדרש!

קהות החושים שלנו, קהות החושים שלי? - יכול להיות! אם הייתי יודעת שזה מצבו ה ריגשי האימתני הייתי מזמינה אותו אלי, כל כך ביקש כל כך אין ספור פעמים ביקש את נוכחותי ואני הייתי שבויה ב"אל תתערבי בין זוג" "הוא חמור גדול שיתמודד לבד".

עם זאת, אחרי עשרות רבות של שעות שארוס ואני שוחחנו, ניסיתי לכוון אותו דווקא למקורות העוצמה שלו, כנראה, כנראה שיש שם משהו אחר, כנראה שמרוב עוצמה לא רואים את הדקויות,
כנראה, שמרוב שקרים וצביעות חברתית, מרוב קינאה מרוב עבודה מרוב סדר יום לחוץ אנחנו/ אני הפכנו עיוורים ריגשית. הפכנו למכונות.

תדעו לכם, ארוס הוא ציפור, עדינה ודקה.

אני קצת המון הלומה, הרבה מאוד כואבת, כי ארוס היה אותנטי, בטוב ברע, ארוס הלך עם האמת שלו עד הסוף. קל לומר "הוא היה בדכאון" "היה צריך טיפול" - ואני שואלת איזה פאקין טיפול בדיוק?!

טיפול שישחיז את הלב שלך?! טיפול שיהפוך אותך לחיה רעה חסרת רגשות?

טיפול למה בדיוק? לשרוד עולם בו אנשים הפכו גושי קרח רודפים אחרי כסף? אחרי מין?

שו טיפול? מה טיפול?

לפעמים, לפעמים אני, אולי גם אתם, צריכים לעצור בברקס צלול ואחראי לסגור את הבית ולהתניע מכונית, או לעלות על מונית כשידיד או ידידה נשמעים "לא טוב" ולהתייצב! כמו חיילים.

החיים נזילים, פעם למטה ופעם למעלה ופעם מתחת לאדמה!

הבדל אחד, שלעיתים יכול לבוא חיבוק מההורים, דווקא הורה, כן דווקא אמא או אבא שגדלו על טהרת "בגיל שמונה עשרה הילדים כבר עצמאיים" מה ז השטויות האלה?

איפה..איפה.. עובר הגבול בין אישיות חזקה אישיות פלדה לבין רגישות לבני - אדם? לקורבים אלינו?

יש יותר יפה מזה שחברים דווקא מתייצבים בשעת לילה מאוחרת אחת אצל השני, אחד אצל השני להביע תמיכה ואהבה, אשכרה להראות הנה אני מקריב, אני כאן בשבילך.

לא יודעת, אני הלומה, קשה לי ובעיקר ליבי למאי חברתו וזוגתו של ארוס שאהבה אותו כל כך, שהתפעלה ממנו כל כך ובצדק! מחוכמתו, מהמראה שלו, מהפעם הראשונה שגבר עלי אדמות הראה לה שהוא שותף אמיתי לדרך שהיא עושה, לא שותך בכאילו, לא שותף רק למסיבות ורק להשויץ בה בגלל שהיא נראית טוב, אלא אחד שנלחם איתה ולצידה.

כואב לי, כואב לי על מאי והלב שלי נכמש, אין לי ניחומים בשבילה.

כואב לי הלב על מכורה לפינוקים שלמעשה הייתה אחותו הקרובה ביותר של ארוס, ראיתי היום בהלויה שמעתי את מה שהיא הקריאה בקדיש, ראיתי וספגתי את כל הרגש שהיה ביניהם, מעל להכל לרגש של כבוד!!! כבוד!!! הדדי!!!

המפגש בין מכורה לפינוקים לארוס הזכיר לי - שבחיים האמיתיים, לעיתים חברים זה יותר ממשפחה! - המשפט הזה נכון!! וכל מילה נוספת לענין זה מיותרת.

ראיתי את שס"ק, שהייתה תקופה ארוכה חברת נפש של ארוס, שס"ק התמודדה עם הלם האבל בדרכה, הוא היה יקר לה אני יודעת. מאוד יקר לה. שס"ק יודעת להיות חברה והייתה שם בשבילו.

מכורה לפינוקים - תמיד אבל מיד הוא אהב אותך והעריך אותך כמו הרבה יותר ממשפחה, כאב לי לראות אותך היום נשמתי, כאב לי וחד וצער רב, היי חזקה, בואי ביחד כולנו ניקח מארוס את הברכה של הרגישות, נהיה אנשים יותר טובים, פחות ציניים וניתן לאהבה ולרגשות של בני אדם מקום של כבוד. אוהבת אותך. מחזקת אותך וכאן בשבילך. אני.

לא ראיתי את אורלי, אני מבינה שאורלי שהייתה זוגתו של ארוס כמה שנים מתאבלת לבד. אני מאחלת לה מכאן תנחומים ושהחיים ייפצו אותה בנסיבות משמחות ושכל משאלותיה ייתגשמו לטובה. אמן.

היום ראיתי את דום - 34 במלוא הדרו. כבוד איש. איך שלא הופכים, איך שלא מסתכלים עליו בימים יותר טובים או פחו טובים הבנ'דם מלך!

הגבירה שלי ובעלה - תמיד במקום הנכון עם החוש הנכון והלב הרחב.
טיש - אישה וחברה.
הצ'יטה ואשתו - חברים שלי ושלו . תודה ובעצם מה הפליאה הערכים שלך צ'יטה והאהבה האינסופית.

ריפפיר ואביס, - גברים וחברים.
בודיגארד - מלך וחבר. ולולי שלו. מרגשת.

וכולם.. למעשה התודות באות במקום מאי זוגתו של ארוס וחברתו שלא במצב להוקיר תודה, אבל בטוח שכך היא חשה.

עמוס ואשתו, מאסטר F ואמילי, הלב הפועם והמחזק במקום הנכון בזמן הנכון.

וכולם בשם מאי, תודה שהתייצבתם.

מאי אהובתו, חברתו, חברתי היקרה!

אני יודעת שהשקעתם אחד בשניה את הנשמה וממש. את היית לו מקסימה אהובה ומאהבת. חברת נפש והוא לך. בנסיבות האלה קל מאוד לקחת ריב אחרון וליטול אשמה, מאי, היי שלימה עם הבחירה שארוס עשה, זה שלו ורק שלו. אין, אין ניחומים כי האש בוערת והאהבה והרגשות מתערבבים, אני לא מאחלת לאיש ו אישה לשים עצמם במקומך. אני יודעת, את יודעת שהיית שם בשבילו הרבה מעבר למה שהיית רגילה בחייך, אנא ממך, אנא, בבקשה קחי את עצמך ותאספי מחדש לחיק החיים ותחיי חיים שלימים, טובים מאושרים. מקסימה שלי, חברה שלי. גורלות למעלה נחתמים.

אני יודעת כמה ארוס אהב אותך ואת אותו. עד הסוף הוא אהב אותך. כן עד הסוף. וגם את. היית בשבילו משוש חייו והדבר הכי טוב שקרה לו, למדתי ממך שהוא היה בשבילך עולם שלם, עולם ומלואו, חבר, מדריך, מאהב, אח ומשפחה. הייתם זוג מקסים שהתמודד עם כמעט הכל, אני מחבקת אותך חזק חזק חזק וגם אותו, שיהיה החיבוק המשולש הזה על ארוחות וסלט כמו שהוא היה מכין לך. אוהבת אותך וצועדת איתך לצידך, מאחורייך ובכל אשר תבחרי. חברתך גודי.

למשפחה אני שולחת תנחומיי ושלא תדעו עוד צער.

ארוס, אתה מקסים אמיתי.

גודי

נשמה זכה ועדינה, דקה כל כך, דברי חרטה:
ארוס, אתה מוזמן לבוא אלי ולדבר איתי מתי שרק תרצה, אתה תוכל לשיון בסלון אני אציע את מיטתך ובבקר אכין לך כוס קפה ובלבד שתפרוק את דעל ליבך ואם הייתי לעזרה כי אז זו ברכה.
סליחה, ארוס. סליחה.
יפה כל כך,[/size]
[/size][/B][/B][/align][/align][/B][/color]
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 19 במרץ 2007
יהי זיכרו ברוך

תנחומי למשפחה ולמאי

}{מוראנה}{

עצוב

}{מוראנה}{ • 19 במרץ 2007
משתתפת בצער המשפחה
משתתפת בצערה של מאי המקסימה
ומשתתפת בצערם של כל יקיריו ואוהביו.
Shalhevet
Shalhevet • 19 במרץ 2007
הלם גדול,תהיות רבות,כאב כנה וצער אמיתי.

איש יקר,מקווה לזכות בחברתך ונוכחותך גם בגלגול הבא.

תנחומיי למשפחה לקרוביו

יהי זכרו ברוך
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 19 במרץ 2007
תנחומים מכל הלב למשפחה היקרה, שאני מקווה שעוצמתה וחוסנה, שהוכחו בעבר, יעמדו לה גם היום.
שולחת תנחומים לכל מי שאהב אותו, ואני מקווה שהאהבה הגדולה שהקיפה אותו היום תלווה אותו למנוחה אמיתית.
TIA
TIA
TIA • 19 במרץ 2007
לא הכרתי את האיש.
כן הכרתי את הניק ואת זוגתו.
ולא ציפיתי. לא. לא ציפיתי לראות את המודעה הזאת היום ובכלל.
הפתעה מהסוג הפחות אהוב. עצב והרבה מחשבות.
תנחומיי למי שזקוק...

מאי - חיבוק....
master281
master281 • 19 במרץ 2007
אין הרבה מה לומר במיוחד שלא הכרתי את האיש

רק מהניק כואב לשמוע

[size=24]
יהי זכרו ברוך
[/size]
קטסטרופה{Adonai}

מצער מאוד.

קטסטרופה{Adonai} • 19 במרץ 2007
הוא בחר בדרך מסויימת שחלוקות עליה הדעות.
אבל הוא בחר בה.
הוא לבד.

יש שקוראים לזה אומץ ויש שחושבים ההיפך.
דבר אחד ברור לכולם, ארוס רצה ללכת מכאן.
והלך.

לאן הלך אף אחד מאיתנו לא יודע אבל אני מאמין שהנשמה שלו נמצאת איפשהו ושהנשמות של אוהביו ואהוביו עוד ייפגשו.

אל לאף אחד ואחת לקחת אחריות על מעשיו, זה מיותר.
הוא החליט מה שהחליט ויש לכבד את זה.
יש לכבד אותו.

תנחומיי הכנים למשפחתו ואוהביו.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 19 במרץ 2007
כבר כמה שעות שאני מוכת הלם
ולא מוצאת מילים
כל הזמן שואלת את עצמי : למה ?
לו הייתה הזכות המלאה לחיות את החיים האלה,
לקחת מהחיים את כל מה שאפשר , וככה הוא ויתר ?

כולי מלאת חרטה על שלא שמרתי יותר על קשר ,
ידעתי כמה שאתה מיוחד ואיש טוב וטהור ואמיתי,
תמיד פירגנת לנו , חייכת , הצחקת , עודדת ,
במסיבת פורים נתת לי חיבוק חזק ופיזזת איתי קצת
על הבמה, החיוך שלך מדהים וקורן, איזו אבידה.

גודיז צודקת , למה צריך לחכות שיקרה דבר כזה כדי
שנבין עד כמה הרגישות שלנו לאחרים נעלמה?
כמה חשוב לעזור לחברים , לעשות את כל המאמצים
גם כשקשה ועסוקים לעשות הפסקה באמצע הכל
ולהתייצב לצד החברים , גם בלי סיבה , להיות שם ,
להזכיר כל הזמן , אנחנו כאן , אתם לא לבד.

יהיה זכרך ברוך , צר לי נורא שלא זכיתי להיות במחיצתך ,
זאת הייתה זכות להכירך.

תנחומיי הרבים למשפחה , למכורונת ולמאי היקרות,
תהיו חזקות.

}{
לילו.