שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

Agni​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 10 ביוני 2007

Re: השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

Agni​(מתחלף) • 10 ביוני 2007
ohad - m כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ח-ב-ל.

ממצה !
rffl.gif

אוהד M&N
שרשור מסתיים כשכל הקהילה אומרת את דברה .
ולא שאוהד הנכבד אומר זהו.

בוקר אור.
עוזרד​(שולט)

Re: טול קורה מבין עיניך הסומות

עוזרד​(שולט) • 10 ביוני 2007
[quote="השקט שלפני..."]
עוזרד כתב/ה:
<ניחא, תירגעו, תנשמו עמוק, השמועות על היעלמותי היו מוקדמות ביותר.."

-------לא שמעתי שמועה כזאת, אבל היה נחמד לקום בוקר אחד ולגלות שאכן נעלמת icon_smile.gif

"ועכשיו נשארנו עם עוד משהו "מהותי " ( נו נניח...) - אחת, "חתולה לא מאולפת" עשתה לי שרות גדול מאוד ( קדם לה עוד איזה אדיוט נדמה לי "השקט שלפני"...) "> ----------------

--נדמה לך?... אתה מתכוון לאותו אידיוט שניסית לברר בכל דרך אפשרית את שמו, כתובתו וכל פרט אפשרי עליו?... זה שאחרי שיפחתו אתה מנסה לחזר בדרכים כה מגושמות ונלעגות, שלא לדבר על הפרת קוד מוסרי בסיסי בקהילה הזאת, הנוגע לגבי מושג השייכות?.....

"ועכשיו נותר לדון רק במי האפסיים ממש - כלומר בסוגית " הקיסר והקיסרית" ובכלל ריבוי ניקים - כבר כתבתי כאן שאני וא' - איננו "הקיסר והקיסרית"

------------כלומר, זה לא אתה, בניק הכפול הזה ממש, שניסת לתקוע טריז ביני לבין שפחתי?... אני ממש מופתע...

שהרי מבחינתי אתם יכולים לכתוב עלי מה שתרצו , בתנאי שתאייתו את שמי נכון - עוזרד. ולא אחרת !!! . " -

-----------אכן, מסתבר שזו מהות קיומך האומלל. כולה- מנה הגונה של תשומי.
מה שמעניין הוא אימוצך את עמדת "הסאבית הדחויה והמכוערת", ויש לומר שאתה עושה זאת במסירות ובכשרון.
אינני מכיר ולו אדם אחד שהיה מעמיד את עצמו כשק חבטות בפני קהילה שלמה, ולו וירטואלית.
אני חושב שמומחים מתחום הפסיכולוגיה היו נהנים לדון במקרה בו אדם מכנה את עצמו "שולט", משפיל את עצמו בפומבי, הופך למשל ולשנינה, נהנה מקיתונות הבוז הנשפכים עליו, ודורש עוד...

לגבי ה"תיאוריות" הספק פסיכולוגיסטיות-ספק פילוסופיות בהן אתה מנפנף, מיותר לדון בהן.
אין שום סיבה לפתח תורה שלמה כדי להצדיק את טעמך בנשים, או בכל תחום אחר. מיותר ולא רלוונטי.

מסתבר גם שאנשי הכלוב קצת יותר חכמים ממה שאתה חושב, ואינם מתרשמים מגיבוב המילים הגבוהות. מסתבר שנמיכות אישיותך בולטת בעיניהם יותר...

אמשיך להביט משועשע במסע הצליבה העצמי אותו אתה עורך לתשואות הקהל.......

ואני מודה תחילה חשבתי לא להגיב בענין הטענה על "הנסיון לגזול את שיפחתך " רחמנא ליצלן לא פחות ולא יותר... ( כי השאר הרי איננו אלא בבחינת עוד זרזיף של מים עכורים בביב השופכין שאתה מביא לכאן ) במיוחד לאחר שהפרת את הכללים והבאת פרטי התנהלות פרטית לתחום הפומבי ללא הסכמה או היתר - אבל מכיוון שהאשמות שלך הן עורבא פרח, אני מציע לך ליטול קורה מבין עיניך הסומות ולשאול את עצמך את השאלה הקרדינאלית האם לדעתך אני, ( עוזרד ורק עוזרד ) שלח לעצמו את התמונות של "שיפחתך " ??? ומנין לי בעצם התמונות הללו ?
המקל והגזר
המקל והגזר • 10 ביוני 2007
אני פונה אל חברי הכלוב בשאלה שלא ממש קשורה לשירשורי עוזרד.
ואולי בעצם כן.

לעיתים, בעודנו פוסעים על מדרכות תל אביב, אנו מנסים להתחמק באלגנטיות מדריכה על המוקש העירוני, הלא הוא צואת הכלבים.
עם כל נסיוננו ומודעותנו למפגע, קורה שבשניה של חוסר תשומת לב, הסחת הדעת, או סתם שקיעה בהירהורים על מהות החיים, העולם והמינוס בבנק, דרכנו על מוקש.

מכת הצחנה הקטנה שמתחילה ללוות אותנו בצעדים הבאים, מעידה כי אכלנו אותה, ומעכשיו יש להפטר מהצרה בדרך המהירה והיעילה ביותר.

אשמח לשמוע מה אתם עושים במקרה כזה.

אולי אודטה יכולה לתת איזה טיפ משומש במצב טוב?....
להבה חשופה

השקט כתב !!

להבה חשופה • 10 ביוני 2007
מכת הצחנה הקטנה שמתחילה ללוות אותנו בצעדים הבאים, מעידה כי אכלנו אותה, ומעכשיו יש להפטר מהצרה בדרך המהירה והיעילה ביותר.

כך כתב השקט....

שקט יקירי, מסכת אב"כ . טובה לניטרול ריחות וצחנה לא , אין זאת בהישג ידינו , הפתרון פשוט וקל .

להמשיך קדימה .. ולא להתייחס .. לא להגיב . כי טרול תמיד נשאר טרול והצחנה תתפוגג מאליה .

שבוע מקסים }{
הקיסר והקיסרית

עוד לא יבשה הדיו על הודעתינו האחרונה בשרשור הזה

הקיסר והקיסרית • 10 ביוני 2007
וכבר הגיעו "הלהבה החשופה" ו"השקט שלפני " והוכיחו שוב את מה שכתבנו - אחרי שמסתתמות הטענות העלובות שלכן נגד עוזרד, נותר רק הפיפי והקקי ...
חסד עושה איתכם האיש הזה, עוזרד, שעדיין ממשיך לכבד את האתר הזה בכתיבה האיכותית שלו בעוד אתם מתבוססים במה שאתם מורגלים לו יותר מכל - כך אפילו לדבריכים שלכם, קקי ופיפי.
venus in our blood​(שולטת)

2 במחיר 1.

venus in our blood​(שולטת) • 10 ביוני 2007
''הלו, מישהו שומע אותי ? מישהו מקשיב לי שומע אותי ? ''

ואותי ? shocked.gif

ואותי ? wall.gif

ואותי ??? froggy.gif froggy.gif

מחירת חיסול. icon_twisted.gif 2 במחיר 1.
walking dead
walking dead • 10 ביוני 2007
אני יוצאת בקריאה נרגשת לעוזרד:

אל תלך!

הישאר נא עימנו.

המשך להרעיף מחוכמתך ומפניני השכלתך עלינו, הבורים, השמנים, הדחויים והמכוערים.

אל תשאיר אותנו ללא פרצי הצחוק המתגלגל למקרא דבריך, ללא הבוז הקולקטיבי שבמו ידיך הטובות הצלחת להביא עליך מצד 99.99% מגולשי הכלוב.

החלל הריק שישאר אחריך עשוי לשבור אותנו ואף גרוע יותר; להביאנו למצב בו נאלץ לדבר על נושאים משמימים כבדס"מ אמיתי, החלפת דעות ועצות וחוויות מבילויים במועדונים. אנא, אל תגרום לנו לרעות בשדות פרקטיקה זרים!

ואנחנו, מצידנו, מבטיחים לך להמשיך ולהגיב לכל שטות שיוצאת מפיך באותה רמת השקעה וללא לאות, למרות ששטויותיך כבר חוזרות על עצמן כתקליט שחוק משנות ה-60.
Josephin​(לא בעסק)

Re: עוד לא יבשה הדיו על הודעתינו האחרונה בשרשור הזה

Josephin​(לא בעסק) • 10 ביוני 2007
הקיסר והקיסרית כתב/ה:
וכבר הגיעו "הלהבה החשופה" ו"השקט שלפני " והוכיחו שוב את מה שכתבנו - אחרי שמסתתמות הטענות העלובות שלכן נגד עוזרד, נותר רק הפיפי והקקי ...
חסד עושה איתכם האיש הזה, עוזרד, שעדיין ממשיך לכבד את האתר הזה בכתיבה האיכותית שלו בעוד אתם מתבוססים במה שאתם מורגלים לו יותר מכל - כך אפילו לדבריכים שלכם, קקי ופיפי.

הצעת יעול

הקיסר והקיסרית תקחו את עוזראד ביד , תפתחו אתר חביב וצבעוני רק שלכם!!
ותתמוגגו ותתפוגגו מפניני החוכמה של אוזראד ,ואנחנו טיפשים, מטומטמים, גאוני הדור נישאר כאן ולא נפריע לכם ,ואתם תגיבו לעוזארד והוא יגיב לכם ויגיב לעצמו וכו וכו וכו ,בהצלחה!!!
גן הילדים ניסגר יצאנו לחופשה ללא הגבלה
Josephin​(לא בעסק)

משחקים בשוטרים :-)

Josephin​(לא בעסק) • 10 ביוני 2007
free spirit - את השוטרת הטובה
אני השוטרת הרעה.
יאללה הולך
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
dragon fly

Re: משחקים בשוטרים :-)