ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור החולשות הגדול

לא קשורה
לפני 17 שנים • 24 ביולי 2007
לא קשורה • 24 ביולי 2007

שרשור חולשות? יש לי בלוג שלם מוקדש לנושא.

אם אני אצטרך לנסות קצת יותר בקצרה, אז,
יש לי עיניים גדולות מדי,
יש לי אזניים גדולות מדי,
ויש לי פֶה גדול הרבה יותר מדי.
אה כן, אני לפעמים חושבת שאני חיה באגדות.
T O M​(שולט)
לפני 17 שנים • 24 ביולי 2007
T O M​(שולט) • 24 ביולי 2007
אז מי כאן החוליה החלשה?
icon_biggrin.gif
ג'וני
לפני 17 שנים • 25 ביולי 2007

פשוט מעצבן

ג'וני • 25 ביולי 2007
אני מסוגל להשתגע כשאני עומד בתור ברמזור שמאלה, מחכה משהו כמו 3-4 רמזורים ופתאום בא חכם אחד, עוקף את כל התור ונעמד ראשון ברמזור!!

פעם אפילו גרמתי לאחת כזאת להעצר על ידי שוטר icon_smile.gif

זיקית

Re: פשוט מעצבן

זיקית • 25 ביולי 2007
ג'וני כתב/ה:
אני מסוגל להשתגע כשאני עומד בתור ברמזור שמאלה, מחכה משהו כמו 3-4 רמזורים ופתאום בא חכם אחד, עוקף את כל התור ונעמד ראשון ברמזור!!

פעם אפילו גרמתי לאחת כזאת להעצר על ידי שוטר icon_smile.gif

אהה..כמו בבדיחה על הקומקום והרכבת - כאלה צריך להרוג כשהם קטנים icon_smile.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לי יש אי אילו חולשות.. המהותיות שבהן הן תגובת יתר, נטיה לקיצוניות במצבי רוח, וסלידה מכל אוכל שזז בצלחת כמו ביצה רכה או עין, ג'לי, מיונז, הרגל הקרושה המפורסמת וכו' (פעם אפילו הקאתי מריח של טיגון ביצת עין icon_redface.gif ). אה, ואני גם רגישה ללקטוז (סוכר החלב) ולא שותה קפה.
בדיוק התנתקתי מהנטיה להשתבללות וניתוק רגשי, אז לא יודעת מה קורה שם icon_rolleyes.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 25 ביולי 2007
חולשות

הממ

אני פוחד מדבורים וצרעות פחד נוראי....כנ"ל מדברים שנראים כמוהם....

יש לי חולשה רגשנית לסרטי אנימציה.....ואני נוטה להיות סנטימנטלי מאוד כלפי חפצים דוממים שנמצאים איתי הרבה זמן

אני שונא שונא שונא חוסר צדק....במיוחד בדברים הקטנים האלו שמחרפנים כמו השמוק שתמיד יסע מעבר לשוליים את כל הפקק ואז ידחף לתוך התנועה בכוח...

יש לי חולשה לשופינג...
אלוהים יודע....
תנו לי שופינג כל היום...
אבל אני שונא לקנות דברים לעצמי...רק לאחרים....

יש לי חולשה לתוכניות בישול....
אני מסוגל לשבת ולבהות בהם שעות ....
ג'יימי אוליביר...תעשה לי סלט!

יש לי חולשה ללחם!

יש לי חולשה לאנשים אבודים ומוזרים....

ויש לי חולשה ענקית לגורי חיות קטנים ומתוקים...הם פשוט ממיסים אותי לדרגה של גוגו גה גה(שאף אחד לא רואה כמובן)

וזהו נראה לי...
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 26 ביולי 2007
חולשת הנעליים, יש לי מאות.. לא מצליחה להתאפק בחנויות,
קונה הכל בכל הצבעים.. עשרות זוגות נעליים חדשות ממתינות שאמצע איזה אירוע חשוב להתחדש בהן !

חולשת הביזבוזים המיותרים- מאביזרים דבילים לניקיון, דרך תחתונים שהם כל כך לא נוחים אבל יקרים תחת, ועד תבלינים לאורז שברור לי שאני לא אסכים אפילו לטעום.

חולשה טובה- קונה מתנות בלי הכרה לאנשים שאני אוהבת.. אההההההה גודיס, יש לי משו בשבילך כבר מיליון שנה ! iloveu.gif

חולשת הגברים הכוסונים והמעפנים, תמיד בסוף אני נזכרת שאין להסתכל בקנקן (עדיף מאוחר מאשר אף פעם) - דרוש קופיף אניטיליגנט ורגיש ומלייאן ! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

חולשה לגברים ש"גרים" במכון כושר, ואפשר להתחבא בחיבוק שלהם, צנומים דוחים אותי, אה.. וגם ללובשי מדים copper.gif

חולשה נגד קמצנים- זו התכונה הכי דוחה בעולם, בשני המינים .. איכסססס

אני אלרגית לאנשים שאוכלים עם רעש, ובמיוחד ללועסי המסטיקים בקולי קולות- אני עלולה להקיא עליהם

חולשה לחסרי חוש הומור, חסרי חיים ונודניקים

בחילה מגברים שהם סמרטוטים, גבר צריך להיות גבר

אני מזדעזעת מריחות גוף של אנשים.. וכל פעם אני בהלם מרמות הסירחון ! בעעעעעע תתקלחו ושימו דאורדורנט !

אני מוקסמת מחברים שנותנים את הנשמה בדיוק כמוני, בדברים הקטנים, במחשבה המרגשת
כמו סטיקרים קטנים על שמי שקיבלתי לאוטו, מילה טובה ואיכפתיות כללית

שונאת אנשים שחושבים שהם יודעים הכל, אין להם יותר מה ללמוד ומבטלים את דעותיך, גסי רוח וחסרי נימוס, שקרנים ועצלנים וקמצנים כבר אמרתי?

גברברי ישראל : לאכול מנה שווארמה כשהטחינה והעמבה נוזלות לך על הנעליים וכל הפרצוף שלך מריח כמו כבש זה לא סקסי !
כנ"ל גם שחורים על הפנים והגב, וצהוב- כתום- ג'יפה באוזניים
וציפורניים שחורות בידיים ושחור בפינה של הציפורן בבוהן ברגל . יאאאאאאאאאאקקקק

אני מכורה להתעסקות עם כביסה, החל מתלייה מוקפדת עם אטבים תואמים לכל בגד, ובעיקר לקיפול וסידור ארונות- זה מרגיע אותי

אני רוחצת ידיים כל כמה דקות, מתה על זה, אני אוהבת את התחושה של ידיים נקיות, הבעיה היא שזה מקלף לי את הלק

וגם- נשות ישראל- לק מתקלף זה פיכס, אני יכולה להבין אם אתמול מרחת וטיפה התקלף לך בקצוות, אבל ללכת ברחוב עם לק בידיים שנמרח לפני חודש וכבר נשאר ממנו על חצי ציפורן זו חרפה , ורחמנא ליצלן אם זה ברגליים- תתביישי !!!
איזה תירוץ יש לך ???

תמיד בשירותים יש לי מגבונים לחים, בחיים לא אצא משם בלי להתנקות כמו שצריך

שונאת שגיאות כתיב למי שפשוט עצלן לערוך הגהה לדבריו בטרם ישלח אותם, ואנשים שמדברים בעברית קלוקלת. שפת הקודש הכי יפה שיש, תקפידו לשמר אותה !

בקיצור.. יש לי עוד מלא

שס"ק
דובדבן

אוהבת אפרסק לבן

דובדבן • 26 ביולי 2007
אבל קליפות פרי שעירות עושות לי צמרמורת
walking dead
walking dead • 26 ביולי 2007
1. עמידה בתורים, מכל סוג יכולה להוציא אותי מדעתי.

לא מסוגלת לסבול את הצפיפות הזו, הקירבה הפיזית המוגזמת לאנשים זרים ומעצבנים (שלפעמים נראה כי אי שימוש בדיאודורנט הוא כלי אסטרטגי חשוב שמסייע להם רבות).

לעתים קרובות כשאני רואה תור ארוך, אני פשוט מסתובבת והולכת. והכי הכי משגע אותי - אלו שנדחפים: "יש לי רק שאלה... (גם לי. זה תור לרופא, לא באתי לספר לו על מסעותיי בעולם)", "יש לי רק שקית אחת (שמכילה 7 מוצרים)", "אני הייתי כאן כבר לפני שעה וביקשו ממני לחזור (נו ו..? אם אני אתחיל לספר לך את כל צרותיי פשוט נשב ונבכה אחד על כתפו של השני)".

2. אני לא מסוגלת לגעת במאפרות. מגעיל אותי נורא, במיוחד אם המאפרה מלאה. ואם נגעתי בטעות או מחוסר ברירה - אני טסה לקרצף את הידיים שלי עם סבון.

3. שונאת עבודות הבית, במיוחד ספונג'ה והתעסקות עם כביסה - כיבוס, קיפול, סידור. מתעבת את זה. לעומת זאת, אני אוהבת את המטבח, אין לי בעיה להודות שאלו ארבע הבלטות שלי בבית icon_smile.gif
אוהבת לבשל ולאפות ובמיוחד אוהבת לרחוץ כלים. זו התרפיה שלי. ובגלל אהבתי למטבח שלי - אני דיקטטורית נוראית ולא מסוגלת לעבוד שם עם עוד אנשים (אלא אם הם נשבעים לציית לי בעיוורון).