בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרפת כועסת!!!!

Mary Jane
לפני 16 שנים • 30 ביולי 2007
Mary Jane • 30 ביולי 2007
ת ת ב ג ר י.
Mary Jane
Mary Jane • 30 ביולי 2007
והתגברי icon_smile.gif
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: או

ג'ולי​(לא בעסק) • 30 ביולי 2007
קייסי כתב/ה:
בשביל זה בדיוק אני פה! אני אוציא לפועל את חזונה המרהיב של זיקית! אני אשמח להקים מחנות, לגייס צוות פיקודי ראוי (מיונים על פי גודל המחשוף בטור השמאלי - זאבה ופלאשי, נא לפתוח רווחים) ולפצוח לאלתר בפעולות ענישה מאסיביות. אני (מייסדת המחנה בפועל) וזיקית (זיזו) בונפרטה (הוגת המותג המקורי "המחנה"), נעניש את שושו (מלכת הכיתה) בחומרה הדרושה.

*תרופות נגד הרפס יחולקו בביתן "מקדימים תרופה למכה".

רגע, רגע...

חזון מרהיב, זה שלי.

ובאופן כללי, נראה לי , שכולם צריכים לרדת מהשיחים הקוצניים שעלו עליהם.
להבה חשופה

ל

להבה חשופה • 30 ביולי 2007
ץץץ
מביט לרגע

Re: רגע של רצינות

מביט לרגע • 30 ביולי 2007
Venus in Furs כתב/ה:
אני חושב שהשרשור הזה הוא לא בדיחה, וגם לא מופרך כפי שחלק מעמיתי המכובדים נוטים לרמוז. אמנם לנושא אין שום חשיבות לאומית או גלובאלית, ונכון שאחד מחוקי הפורום הבלתי כתובים הוא שכל פעם שמישו מתרעם על משו מיד קופצים עליו כולם ואומרים לו בכל מיני דרכים שישב בשקט ושילך להזדיין. (ראה ערך השרשור של צ'יטה על ההוא) זה סוג של קונפורמיזם כזה.

אז נכון כאמור, שאין לנושא שום חשיבות אמיתית, ונכון גם שהכלוב הוא ביצה, שהקהילה היא קן צרעות, ושאין פה לא פירגון ולא אהבה ולא חברות. אבל בשביל בחורה אחת, רגישה ומקסימה, דווקא יש לנושא חשיבות רבה. היא הקימה ופיתחה בחודשים האחרונים מעגל חברים, קראה לו בשם, והרגישה לראשונה בחייה אהובה, מקובלת, רצוייה ומוקפת במה שחשבה לחברים. ממש כמו רבים מאיתנו, בשלב כזה או אחר של השהות שלנו כאן.

לפתע היא מגלה שמאחורי גבה אירגנו מפגש של חלק גדול מהחברים מהמעגל שיצרה. זה לא היה נעים לאף אחד לגלות דבר כזה, אבל מה שעוד יותר פוגע בה וגורם לה להרגיש דחוייה ונרמסת, זה שמשתמשים בשם שלה, בסמל שיצרה. עניין חסר חשיבות אמנם, אבל אם הוא כזה חסר חשיבות יכלו לבחור גם בשם אחר. ולפי מה שעלה מהדיון שהתפתח כאן, טיפשי ככל שיהיה, זה שאמנם המארחת עשתה את זה כנראה בתום לב מוחלט, אבל זו שהרעיון היה שלה דווקא לא יכולה לטעון שלא ידעה ושלא התכוונה.

אני לא יודע איך אתם הייתם מרגישים במצב כזה, ואני מתכוון לאלו שהגיבו פה. מתוך ההיכרות שלי עם הנפשות, נדמה לי שאם תענו לעצמכן בכנות על השאלה, ובאמת תציבו את עצמכן בסיטואציה, תראו שגם אתן הייתן נפגעות. מה שכן, סביר להניח שלא הייתן פותחות שרשור נאיבי כזה, אלא רוקמות מזימות מתוחכמות יותר, או שפשוט מנערות את זה מעצמכן, מפטירות "מי צריך אותם" וממשיכות הלאה.

אבל אושה בחרה לבטא את הרגשות שלה בפומבי, ולהיחשף גם בעלבונה ובכעסה. לדעתי צריך אומץ בשביל זה, ולדעתי גם אפשר להגיב לזה בעוד דרכים חוץ מלעג וסארקזם. כמה מאיתנו באמת גדלו כמקובלים וכ'מלכות הכיתה'? לא יודע, מהסוטים שאני פגשתי, כולל עצמי, נראה לי שרובנו היינו דווקא ילדים חריגים דחויים ומוזרים בצורה כזו או אחרת. אז מה, נהיינו מנרדפים לרודפים?

אני באמת לא מנסה לפתוח חזית עם אף אחד, ואפילו לא תוקף או מותח ביקורת. אף אחד לא פשע פה, ואני אוהב (כמעט) את כל הנפשות הפועלות. אבל קצת אמפתיה ואנושיות יכולים היו לבוא טוב, במיוחד בחום הבלתי נסבל הזה.

כבוד איש. הרבה הרבה כבוד . bowdown.gif
מכשפונת ממתק

אמממ אושה

מכשפונת ממתק • 30 ביולי 2007
מותק שלי
בשבילי לא משנה אם ההעלבות הזאת היא נכונה או לא נכונה או אם את צריכה או לא צריכה להפגע,
מה שמשנה הוא שנפגעת.
אז קודם כל חיבוק גדול גדול.

דבר שני וזה לכל החכמולוגים שהגיבו ופגעו וצחקו,
זה נורא כייף להיות בצד שצוחק ומסתלבט ויורד על מישהו,
אבל בשביל מה זה טוב? למה להיות כל כך רעים.
לי זה עשה גועל. גועל מכל מיני אנשים שחשבתי שהם אחלה,
פתאום הבנתי, שהם אחלה אבל אם הם יוכלו להשתעשע על חשבוני,
הם יעשו את זה בשמחה, כי זה נורא מגניב.
חבל.
פרלין​(נשלטת){ש}

אושינק'ה

פרלין​(נשלטת){ש} • 30 ביולי 2007
גם אני איתך ויכולה להבין את העלבון הזה שלך.

ועדיף אלפי מונים להיות אינפנטילית ותמימה מצינית וקשוחה. את בצד של הטובים, מותק. אל תהיי עצובה.
נולי
נולי • 30 ביולי 2007
א. ונוס אתה בהמה שמקומה לא יכירנה אף בדיר שלא לדבר על רפתות. שם יצורים מביאים תועלת.
ב. אושה תקראי שוב את מה שכתבתי. יש שם ציניות אבל כמה עצות מועילות. לא היה נסיון לפגוע ואם נפגעת מדברי סליחה. זו דרך ההתנסחות הלקויה שלי.
ג. ונוס במחשבה שניה בהמה זו מחמאה מדי גדולה עבורך.
אושה{אוש}

ונוס

אושה{אוש} • 30 ביולי 2007
אני פשוט אוהבת אותך

רק רציתי שתדע

וגם לכם - פיונת וערן ופרלין (ועין) תודה לכם!