שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס, שקרים, ודווד אמזלג (חוויות לא נעימות מה"נו לימיט&q

daLord
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007

לא ביקורת

daLord • 1 באוק׳ 2007
אווירה אפשר להכתיב ע"י מניפולציה של החושים.
זה מתחיל בחוש השמיעה - מוזיקה משרת אווירה התואמת לאופי המסיבה.. בעיני דארק אייטיז ורוק כבד עושים את זה טוב..או כל מוזיקה פסיכודלית למיניה.. מכניס אותי לאווירת בדס"מ בקלות, בניגוד למוזיקה שהיא כוס התה שלי (היפ-הופ) או כל מה שמזיז ישבנים שמעביר את מרכז העניינים מבדסמ אל רחבת הריקודים.

בעניין הראיה - אפשר להתחיל בתאורה, לעמעם אורות להוסיף מסתוריות, אולי אפילו איזו מכונת עשן. אם אני מצליח לראות את התקרה והקירות זה מכניס אותי למסגרת של המקום ושובר את האשליה של חוסר ההתמצאות במרחב. לדוגמה להבה של נר בתוך החשיכה זה מכניס לאווירה.

חוש הריח - אפשר להשתמש בקטורת ו/או נרות ריחניים או כל מפיץ ריח אחר שיהיה מזוהה עם המקום. כשאדם נכנס למקום הדבר הראשון שמשפיע עליו זה הריח, ריח טוב יכול להזמין פנימה כמו שריח רע יכול לדכא ולהבריח.
לדעתי זה גם הכרחי במיוחד בחדרים השופעים ריחות של זיעה ועוד מיצים טבעיים של האדם שמן הסתם לא מריחים טוב.

לגבי חוש הטעם - פה אני חושב שנכון עושים ומחלקים מבחנות שתייה מידי פעם, או כל מיני כיבוד אפילו הפשוט ביותר .. זה ערך מוסף מכובד. בנוסף לדאוג לבאר איכותי ומנוע מבקבוקי שתיה מזויפים, ושוב הלימיט עד רגע זה עוד לא אכזב אותי.

חוש המישוש - כאן האחריות היא של האנשים שמגיעים למסיבה ורוצים לחגוג.
מסיבה מסוג זה חייבת פתיחות ואנשים צריכים להשאיר את הנורמות החברתיות מחוץ למועדון תוך ידיעה שנכנסים למקום שבו כולם סוטים וכולם יודעים את זה, אנשים שחייבים לשמור על הקודים של המקום - להתנהג בנימוס, לא להפריע לשמור על התנהגות נאותה בחדרים ובחדר המשחקים.
לשם כך חובה על המועדון לדעתי להחזיר את ה DM שיהיה אחראי על הסדר.

- אני לא יודע כמה מתוך מה שרשמתי למעלה הוא ריאלי ומעשי, הכל מעשי אבל השאלה היא האם המועדון ימשיך להיות אטרקטיבי לקהל הרחב שמגיע או שיצמצם אותו לגרעין הקשה?
זה השיקול של מארגני המסיבות.. יש בזה סיכון ועוד שיקולים שאני לא אעז לקבוע בשבילם.
אבל אם לא מסתכנים לא מגיעים לפריצות דרך.. לשיקולכם.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 1 באוק׳ 2007
!fetish! כתב/ה:
air כתב/ה:
!fetish! כתב/ה:
אני מסכים עם הנאמר כאן מחד אך מתנגד לדרכי הפעולה מאידך. אומנם המועדונים הם לא בדיוק הקיטקט או טורצ'ר גארדן , אבל מצד שני גם הסצנה הישראלית היא לא בדיוק הסצנה הלונדונית או הברלינאית. אני רואה לנכון , במקום להביע מחאה בלא להגיע למסיבות , להמשיך להגיע להמשיך להשקיע וליצור בעצמנו את הסדום ועמורה ה"חוץלארצי". מלבד זאת אציע מסיבה... אחת לחודש , עם דרס קוד אמיתי... ולא מכנס סבא שחור זה לא דרס קוד... גם לא שמלה שחורה מהחתונה של אחותך. אך ורק ויניל , לייטקס עור , חשוף , זנותי. אני אשמח לתקלט גותיק ואנדסטרייל לאווירה אפלה יותר. ושוב הבעיה בארץ במקרה כזה הקהל ירד לחצי. מסיבה כזו דורשת עדכון של חודש מראש לפחות ואטרקציות רבות עלמנת שאנשים יתכוננו אליה. מי בעד?

את דעתי על הנו - לימיטס כבר אמרתי בשירשורים קודמים ולא ארחיב מפעט הרגעת הרוחות יחד עם זאת :

פטיש ידידי , יש לי המון כבוד אליך אך מה שפירסמת אינו במקום בכלל ואגיד לך למה :

1)קודם , האם אתה לועג למכנסיי השחורות ? זה שאתה לובש מכנסיי עור וויניל ואוהב את זה, לא אומר שזה הדרס קוד היחיד , רד לעם , אני לא לובש זאת כי אני מרגיש בהם כמו הומו או מאידך כמו מרלין מנסון (אני כבר לא ילד) כמו כן זה גם לא נוח בעליל , יחד עם זאת אין זה הופך אותי לפחות בדס"מי ממך או בכלל למשהו פחות ממך , כמו שאני יודע אתה לובש זאת גם בחיי היום יום .

2)נקודה שניה שקצת יותר חשובה : האם אתה רוצה להצליח על חשבון חוסר הצלחה של מישהו אחר ? הרצחת וגם ירשת ?
אם אתה רוצה לעשות מסיבה , פתח פוסט חדש בלי קשר לפוסט הנ"ל , בלי קשר לנו לימיטס ותפרסם , תהיה גבר עם ביצים .

אנשים , לפניי כל העטיפה שארוזה יפה תחת מסווה של דרס קוד פלצני , תהיו בני אדם .

אייר ידידי אענה לך באותו פורמט

1) איני לועג למכנסך השחורות , ואף לא לרגע טענתי שבגדי ההומאים שלי הם הדרס קוד היחיד , אך יש דרס קוד מקובל בכל מועדוני הבדסמ והפאטיש בעולם ולדעתי שמירה עליו תעזור לנו להבדיל בין אותם מציצנים בזויים לבין חברי הקהילה. מעבר לכך ביגוד יחודי עוזר להכנס לאותה פנטזיה שאנו מחפשים כאשר אנו יוצאים לאותו ערב בדסמ\פאטיש. יתרה מזאת אילו היית מעמיק מעט בין שורותי היית שם לב כי הצעתי הייתה לערב אחד בחודש , כך ששאר הערבים יהיו פותחים ללובשי הביגד הרגיל ולא תדרש להפוך ל"מרלין מנסון" להגדרתך.

2) ברוך השם ביצים גידלתי ורוממתי , ויחד איתן גם כמה ליינים של מסיבות אם בסצנה ואם בסצנות אלטרנטיביות אחרות , אך לא בכך עסקינן , במקרה הנ"ל הצעתי הייתה הצעת יעול בלבד לחברי בנו לימיטס על מנת שיכלו לתת מענה לעוד צורך של הקהל שלהם , הצעתי לתקלט ובכלל לעזר בארגון ערב שכזה הייתה והינה עדין , בחינם , וכמטרה לעזור להקים ערב למרלין מנסונים שכמונו .

הייתי שמח שתסביר לי איך , לפי המשתמע ממה שכתבתי , ומתחת למעטה הלייטקס הילדותי שלי , אני לא בן אדם.

התקיפה הזו הייתה חסרת בסיס.

בכדיי למנוע סחבת אענה לך בקצרה ומהסוף להתחלה (שלא יהיה משעמם) :

לתקוף אותך אין לי כוונה , אלה זו שיחה והתדיינות על נושא מסויים וזה שאני אומר את דעתי לא אומר שאני תוקף אותך icon_smile.gif אם נעלבת מדבריי אני מתנצל .
כמו שאתה יודע , אני יוצא כמעט לאותם מקומות שאתה יוצא ושומעים כמעט את אותה מוסיקה (ואני אוהב את מרלין מנסון), יש לי המון כבוד והערכה אליך . לא אתחיל לפרט את נסיוני בתחום ההפקות כי זה לא משנה ואכן לא רלוונתי .
לא ראיתי מדבריך שאתה מדבר על מסיבה במועדון הנ"ל , אין פה שום איזכור , אבל,היי, אם לזו הייתה כוונתך אז אני מודה בטעות שלי , העיקר ששנינו מסכימים .

פחות אני מסכים איתך שדרס קוד יחסוך לנו את נושא המציצנות כי שוב - כל וונילי או מציצן בזוי או לא שלא קשור לקהילה יכול ללבוש מכנסיי עור , האמן לי , לכל אחד יש כזה בארון ( אפילו לבת ימי הכי אורגינאל שיש ) . זה שאמרתי שאני מרגיש בהם כמו הומו לא הייתה בכוונתי להגיד שאתה הומו ( למרות שאין לי בעיה עם הומואים ) אבל זו הרגשתי האישית שאני לובש אותם , הם לא גורמים לי להרגיש יותר בי די אס אמי ולא יותר פטישיסטי אלה בדיוק ההפך , גורמים לי להרגיש ממש לא בנוח ומחזירים אותי לימי הפינגווין והזמן אמיתי בילדותי . אז בוא נגיד שמה שגורם לך להרגיש באווירה המתאימה לא גורם לי או למישהו אחר להרגיש כך , כמו שאומרים "חיה ותן לחיות" .

אז מתחת למעטה מכנס הבד הלבן שקניתי באמסטרדאם גם אני בן אדם , בדיוק כמוך icon_smile.gif
NelieL

גם אנחנו לא אהבנו שם.

NelieL • 1 באוק׳ 2007
היינו פעם אחת, מלווים בכל האנרגיה האפשרית בכלל, מתרגשים וגאים על שאנחנו שם, ויחד...
קהל מבוגר מידי(במילים עדינות) בשבילינו, הרגשנו שנינו ילדים ולא קשורים כלל,קהל ועייף ומשועמם, מוזיקה שלא נעמה לאוזניי ככ ולא הרקידה(חתונה פושטית הייתי אומרת)ושום קסם כלשהו בסשנים בפליי רום שסיפרו לנו ככ הרבה עליו.
עוד תיכננו להיסתשן, אבל וויתרנו על הרעיון הזה מהר מאוד.
פה זה לא חו"ל אמנם אבל את האווירה שם, לא אהבתי גם ביחס למה שקורה בארץ בכלל.
כל אחד וטעמנו, אותי הלימיט אכזב בדיוק בדיוק ב-י-די-ו-ק מהסיבות שאותן היטבת לציין,
והחלטתנו פה אחד(כמובן, מאסטר מחליט ואני מסכימה icon_lol.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif )
שלא באים לשם יותר בכלל.
סתם התבזבז לנו ערב, שהסתיים מוקדם בכך שנסענו בלית ברירה לעשות סשן פרטי/חיצוני לגמריי על גג בניין באמצע העיר.(הנה הפלוס בעניין icon_wink.gif )

*משתתפת בהרגשתיכם*

ייס
NelieL

Re: מסכים לחלוטין

NelieL • 1 באוק׳ 2007
יוני כתב/ה:
יש אנשים שנהנים בנו-לימט ואני מכבד את זה,
גם אני וחצי השני שלי היינו בנו לימט (פעם אחת ויחידה) וגם לא נהנו-בלשון המעטה.

אני יכול להבין ולהתחבר לכל מה שכתבת ומקווה שלמרות זאת תסכים לשקול לבוא גם לדאנג'ן
שמציע חוויה שהיא ברמה הכללית דומה, אך ברמה הפרטנית הרבה יותר מהנה.

אני מבטיח לך שלא תמצא שם פלוגת מילואים משכם או גדוד ברמה
אני מאמין שתמצא את המקום לערוך סשן מבלי לקבל הערות "בונות" מהקהל
ואני בטוח שביקור אחד בדאנג'ן יגרום לך להתמכר למקום

icon_smile.gif

אכן!!!!!!!!

אני מאוד מכבדת כל אחד ואת הבחירות שלו, ואני שמחה בשביל אלו שנהנים שם, או שם.

אבל אצלי זה היה ככה, ביקור אחד, ובאחריו כבר עשינו שנינו כרטיס מועדון,
כעת אנחנו(אני בעיקר כי הנסיך צבאי מידי) כל שלישי וחמישי.

מ

מ

כ

ר
malena
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

אין לי כוונה להביע דיעה לכאן או לכאן

malena • 2 באוק׳ 2007
אך לנו-לימיט יש אתר בית, בו רשומים הפרטים לגבי המועדון, אשר כוללים מידע לגבי מחירי כניסה, סוג המסיבה והאנשים אשר נכנסים אליהם:

http://nolimit.co.il/Index.asp?CategoryID=111

סברו את עיניכם, לפני שאתם מוחים על אי-צדק.
רשום שם במופרש שהמסיבה פתוחה הן לחילופי זוגות והן לפטישיסטים, הבחירה להגיע למסיבה, נובעת מתוך הידיעה הנ"ל

תהנו
ברברה
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

ברברה

ברברה • 2 באוק׳ 2007
אין לי מושג מה קורה בNO בימי חמשי ושלישי ואשמח לשמוע ממי שהיה בימים
אילו מה קורה שם.
בנוגע ליום שישי אל תשכחו שהקהילה התפלגה וחלק מהאנשים הולך לדאנג'ן
וחלק ל NO ן. ולכן כל אחד מ המועדונים חייב להכניס עוד אנשים שלא
בהכרח מתאימים.
הNO הינו מועדון חילופי זוגות ולכן באים אלו ביום שישי, גברים חרמנים.
melody
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007
melody • 3 באוק׳ 2007
nerissa כתב/ה:
כשהקרקס התחיל לפני כשלוש שנים (או יותר) עוד בדנג'ן - הפסקנו ללכת. גם לא לנו לימיט.
רק המסיבות הפרטיות (כמו ערבי מיילדום של טיצ'ר ופט) הכילו את האווירה המתאימה.

חבל. היום, רק הפלייארטיז הקטנים והסגורים מתאימים.

מדויק ונכון.
(אבל זה פלייפארטיז נריסה icon_twisted.gif )
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 3 באוק׳ 2007
מג'ילה icon_lol.gif
אז ברחה לי אות, יא קטנונית!
קליבר​(שולט)

טוב שזו לא האות

קליבר​(שולט) • 3 באוק׳ 2007
nerissa כתב/ה:
מג'ילה icon_lol.gif
אז ברחה לי אות, יא קטנונית!