בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא החשק

מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 20 בנוב׳ 2007
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2007
דוקטורינה, בכלל לא על מקרה כזה הוא דיבר.

אני אתן דוגמה נוספת, מניסיוני בתחום (ולמרות שאני לא ממש מוכר בקהילה, אני כאן כבר כמה שנים, ושמעתי את כל הסיפורים פחות או יותר):

אתה מתחיל לדבר עם מישהי כמלכה, נרקם ביניכם איזשהו סוג של קשר, ואתם לקראת פגישה כבר (או לפחות ככה היא מבטיחה). פתאום, יום לפני, היא מתקשרת אליך בהיסטריה, שהיא חייבת כסף בשביל אחיה הקטן, אבל היא לא יכולה למשוך בעצמה מהכספומט (בגלל בעיה בכרטיס), והיא חייבת שלוש מאות שקל, והיא גם תחזיר לך...

מה עושים בכזה מצב???
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
נשרף בלהבה כתב/ה:
דוקטורינה, בכלל לא על מקרה כזה הוא דיבר.

אני אתן דוגמה נוספת, מניסיוני בתחום (ולמרות שאני לא ממש מוכר בקהילה, אני כאן כבר כמה שנים, ושמעתי את כל הסיפורים פחות או יותר):

אתה מתחיל לדבר עם מישהי כמלכה, נרקם ביניכם איזשהו סוג של קשר, ואתם לקראת פגישה כבר (או לפחות ככה היא מבטיחה). פתאום, יום לפני, היא מתקשרת אליך בהיסטריה, שהיא חייבת כסף בשביל אחיה הקטן, אבל היא לא יכולה למשוך בעצמה מהכספומט (בגלל בעיה בכרטיס), והיא חייבת שלוש מאות שקל, והיא גם תחזיר לך...

מה עושים בכזה מצב???

אתה באמת שואל מה עושים במצב כזה ואח"כ בוכה?
שמעת על אחורה פנה או שהיא כבר העמידה לך אותו?
התאורים כאן מזעזעים.ממש לא היה לי מושג שיש כאלה דברים אבל המסקנה ברורה: לא שולטות ולא נעליים
בחורות שרוצות לעשות כסף קל
כשאתם תפסיקו להיות נואשים,הדברים האלה ייעלמו,אני מבטיח
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לך קל להגיד.

הנשלטים כאן לא היו נואשים, אם הם לא היו חווים כל פעם מחדש את הנפילות עם הרמאיות.

חוץ מזה, לדוגמה עצמה, התשובה שלך תקפה בכל מקרה? ולא משנה כמה זמן הסאב היה בקשר עם "המלכה" לפני שהוא פגש אותה?

בשורה התחתונה, אין הרבה מה לעשות, צריך רק לזכור שיש כאן המון רמאיות שמנסות לתחמן את הסאבים ולהוציא מהם כסף, וכן, זה פוגע גם במלכות האמיתיות. הדבר היחיד שאולי אפשר לעשות זה באמת רשימות שחורות, אבל גם זה בעייתי, כי פשוט יכנסו בניק אחר (אלא אם כלובי יכול לעזור כאן)
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 20 בנוב׳ 2007
נשרף בלהבה כתב/ה:
לך קל להגיד.

הנשלטים כאן לא היו נואשים, אם הם לא היו חווים כל פעם מחדש את הנפילות עם הרמאיות.

חוץ מזה, לדוגמה עצמה, התשובה שלך תקפה בכל מקרה? ולא משנה כמה זמן הסאב היה בקשר עם "המלכה" לפני שהוא פגש אותה?

בשורה התחתונה, אין הרבה מה לעשות, צריך רק לזכור שיש כאן המון רמאיות שמנסות לתחמן את הסאבים ולהוציא מהם כסף, וכן, זה פוגע גם במלכות האמיתיות. הדבר היחיד שאולי אפשר לעשות זה באמת רשימות שחורות, אבל גם זה בעייתי, כי פשוט יכנסו בניק אחר (אלא אם כלובי יכול לעזור כאן)

לא. בגלל שחלקכם נואשים אתם חווים את הנפילות
ואני מדבר על הדוגמא עצמה.הרי מהדברים שלך עולה שהבנת מיד שהכל ניצול והתירוצים שלה הם בבחינת הכלב אכל לי את המחברת.אז נכון,זה מאכזב,כי חשבת שסוף סוף תוכל לממש את הפנטזיה שלך,אבל אתה חייב מיד להבין שבחורה כזו לא ראויה להיקרא שולטת.לא מגיע לה שתהיה על 4 לפניה.לכן,אסוף את עצמך ותמשיך לחפש את האחת שרוצה את כניעתך האמיתית ולא את הכסף שלך
ולגבי הרשימה השחורות,לא מאמין בזה. פשוט אל תתעסקו עם כאלה והן לבד תעלמנה
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 20 בנוב׳ 2007
נשרף בלהבה כתב/ה:
לך קל להגיד.

מה יהיה אתכם אנשים\נואשים
ואם מנהל הבנק שלך יגיד לך שהוא איבד את הכספומט ואם אתה יכול לעזור לו בשלוש מאות שקל לקנות מתנה לאחותו הצולעת גם אז תבקש מכלובי שיעזור לך ?
ריבונו של עולם הכרת נפלת עבור הלאה אין לזה פתרון!
מביט Nהצד​(לא בעסק)
ובואו אני אתן לכם גם דוגמה הפוכה:

מלכה (גם לפני שפגשת אותה) מבקשת ממך לנסוע אליה הביתה, ולשים לה על מפתן הדלת בונבוניירה מושקעת וקופסת סיגריות, וללכת...

ובסופו של דבר, דווקא זה שלא נשארתי לראות מי היא, עשה לה את זה, והיינו ביחד איזו תקופה.

לשולטים הגברים תמיד קל להעביר ביקורת, כי אין להם מושג על מה הם מדברים... במיוחד כשביחסי שולט - נשלטת (לגיטימיים, לא כשמדובר ברמאות), לא נראה לי שתופעת הניצול הכלכלי כסטנדרט כל כך מקובלת...
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2007
GREEK כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:
לך קל להגיד.

מה יהיה אתכם אנשים\נואשים
ואם מנהל הבנק שלך יגיד לך שהוא איבד את הכספומט ואם אתה יכול לעזור לו בשלוש מאות שקל לקנות מתנה לאחותו הצולעת גם אז תבקש מכלובי שיעזור לך ?
ריבונו של עולם הכרת נפלת עבור הלאה אין לזה פתרון!

אני לא מקלה ראש בתופעה והיא ודאי לא נעימה, בלשון המעטה, למי שנתקל בה. אבל בהתחשב בכך שכולם כאן אנשים בוגרים, רצוי וכדאי להפעיל את השכל הישר ולבדוק היטב עם מי יש לכם 'עסק' תרתי משמע. האתר הזה אינו שונה מכל מקום אחר - גם בחיים ה'ממשיים' אתם לא מחלקים את כספכם לכל דורש (או דורשת) ואכזבות הן מנת חלקנו למרבה הצער. נצלנים היו ויהיו. למדו מהנסיון, 'כבדהו וחשדהו' (גם בלשון נקבה) ולמדו לקחת אחריות על הבחירות וההחלטות שלכם. לא בכל מקום ישנו 'כלובי' או מישהו אחר שיחזיק לכם את היד ויגן עליכם מפני כל רע...
dragon fly
dragon fly • 20 בנוב׳ 2007
יש לי תחושה מהשירשור הזה שכולם מחפשים אותו

גאידמק עוד לא בכלוב

רק אוסיף שלו מקולרת לחזיר היפה בכלוב icon_redface.gif icon_redface.gif
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 21 בנוב׳ 2007
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 21 בנוב׳ 2007
לא ביקשנו שיחזיקו לנו את היד, אבל להזהיר ולהחליף מידע - צריך.

מעניין אם היו כאן אותן תגובות אם היתה מגיעה לכאן נשלטת עם סיפור, נניח, על דום שרימה אותה ו/או ניצל אותה...

בכלל, בהרבה מקרים הרי מדובר כאן במעשים פליליים, שפשוט ה"מלכות" בונות על זה שאנשים לא יתלוננו, כי הם יפחדו להיחשף...
ראובן
לפני 16 שנים • 22 בנוב׳ 2007

על הצביעות, או 'הצעה לתכנון כלכלי'

ראובן • 22 בנוב׳ 2007
הוגים יקרים,

משעשע לראותכם דנים בעקרונות מוסר, בעוד בחדרי חדרים אתם עושים דברים שהשתיקה יפה להם. הרשו לי לסבר את אזנכם: ניצול על צורותיו השונות היה קיים מאז ומעולם. למעשה, הניצול כרעיון קיבל את מלוא משמעותו בעידן הקפיטליסטי. אני מנסה לומר כי ניצול על היבטיו השונים הינו דiגמה מקובלת בכל רבדי החברה האנושית, מאז ומתמיד, אז נא לא להתחסד.

"Some of them want to use you / Some of them want to be abused" - כך שרה אנני לנוקס וידעה מה היא שרה. במובן הבדס''מי, הניצול מקבל משנה תוקף וזכות-קיום משום ששני הצדדים נהנים ממנו עד כלות, זאת בניגוד לניצול קפיטליסטי, למשל.

אנו, השולטים והשולטות, תמיד ניתן שירותים לשפחותינו ועבדינו הנאלחים - אנחנו נאלף, נקשור, נתיר, נרומם, נשפיל, נכאיב ונענג (וכמובן בסוף גם ננחם ונעשה aftercare, אינעל העולם). כל שאנו מצפים לו בתמורה הינו יחס הולם, ציות והכרת תודה. לדעתי, בכלל לא יזיק לעבד צ'חצ'ח ומתרפס להיטיב עם גבירתו גם במובן הכלכלי. מבחינת המלכה עצמה, אם היא מואילה לתחוב את עקב ה'פראדה' המחודד שלה לישבנו של עבד, היא בהחלט זכאית לגמול הולם (מה גם שלרוב, הנשלטים העצלים לא יטרחו לעשות חוקןicon_smile.gif).

מצד שני, אין הרבה מלכות עם עקב 'פראדה', לכל היותר עקב תוצרת סין מהתחנה המרכזית, וזה מביא אותנו אל עניין המציאות הכלכלית:

רוב האנשים בעולם השליטה, כמו ברוב קהילות-העניין, מגיעים מהמעמד הבינוני, מה שאומר שיש מגבלה כלכלית להשקעה בפטישים שלנו (הן מבחינת רכישת עקבי 'פראדה', הן מבחינת קרבן כספי הולם למלכה שלך - כן, אני מדבר אליך, עבד חובבן). כעת, הצעה לפורמט תכנון כלכלי לעבדים נאורים, שיודעים בסתר לבם שעליהם להרשות לגבירתם לנצלם גם מבחינה כספית:

נשתמש במודל המשכנתא כבסיס, משום שלקבל על עצמך מלכה, במובן הרציני של המילה, זה בערך באותה רמת חשיבות - דבר המקנה לך אושר ובטחון בחייך:

כאשר לוקחים משכנתא, ההחזר החודשי לא אמור לעלות על שליש מההכנסה החודשית. בהתאמה לעולם הבדס''מ, הבה נדבר על 'הוצאות קשיחות': הוצאות קשיחות הינן הוצאות הכרחיות - כגון שכר דירה, תשלומי רכב, מזון, לימודים וכו' - כלומר דברים שאנו חייבים לשלם. לאחר ההוצאות הקשיחות, נשאר בידנו סכום כסף מסוים להוציאו כראות עינינו, והוא נקרא 'הכנסה פנויה'. אני מציע, לפי מודל המשכנתא, כי עבד ירשה לעצמו להוציא שליש מהכנסתו הפנויה לטובת גבירתו, בלב שלם ובהנאה, בלי להתבכיין ולהתקמצן.

כעת, כמובן שמלכה ראויה תרצה להביא את העבד לקצה יכולת הנתינה שלו, גם מהבחינה הכלכלית, לפיכך, עבד צריך להגדיר לעצמו מהו השיעור המירבי מהכנסתו הפנויה, אותו הוא מוכן להשקיע בגבירתו. עבד טיפש וחרמן, שים לב: לעולם אל תשקיע בגבירתך יותר מ - 50% מכלל הכנסתך הפנויה, אלא אם כן אתה שואף לאבד את עצמאותך הכלכלית.

גבירה טובה, בדיוק כמו אדון טוב, תדע את הגבולות הסבירים של הניצול, ואפילו לפנק את העבד שלה בהרבה מובנים, לעתים גם דברים הכרוכים בהוצאות כספיות, אולם זה כבר לשיקול דעתה, כמובן.

כעת ברשותכם אלך לנחם שפחה בוכייה ולהכין לה כריך ותה אנגלי,
מאחל לכן ולכם הנאה וניצול ללא רגשות אשמה,
ראובן