בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן - עדכון מצב (לא אופטימי)

KinKyPrince​(שולט)
לפני 16 שנים • 17 בינו׳ 2008

Re: חרטה ברטה

KinKyPrince​(שולט) • 17 בינו׳ 2008
sorerett כתב/ה:
[quote="מלכה ומאסטר" כתב:]
הטיעון של לא סתם עוד עבד נשמע מה זה מצוץ מהאצבע ....

ומה אתה עשית בשביל מדינה???
[
b]הדבר האחרון שאתה יכול לעשות כעת הוא לתקוף את אלו שהיה הכי אכפת להם.
את אלו שלא הרימו ידיים כמו בעלי מועדונים אחרים, את אלו שהלכו הכי רחוק והגיעו גם לביהמ"ש ואפילו הצליחו!
זה לא משהו שתלוי בהם, תשקול מילים לפני שאתה סתם תוקף.
[/B]

חחח העלת גיחוך קל על שפתיי צוררת .אל נא תשאלי מה עשיתי בשביל המדינה אם כי זה מה המדינה עשתה בשבילי ?

אני לא תקפתי אלא העלתי הרהור לגבי ההנהלה של הדאנג'ן שמבחינתם כבר ידעו מלכתחילה את התוצאות המרות שיבואו ועדיין לא היה אכפת להם שהבנליינים של הדנג'ן יעשו הפגנות ורעש וצלצולים למרות שהיה ידוע להם שהמקום הולך להיסגר , אני במקום אותם בליינים או בעלי מועדונים (מפוקפקים) אחרים כמו שאת טענת הייתי מרגיש פראייר ... אבל כמו שנאמר פראיירים לא מתים רק מתחלפים... כי למה לעשות רעש ובלאגן בזמן שהגזרה כבר ידועה מראש ואין עוררין על כך.או שישנה אפשרות אחרת שלאותם אנשים יקרים ובעלי מוטיבציה לעשות שינוי היה משעמם באותו היום ולא היה להם דבר אחר יותר חשוב לעשות באותו היום...

יש מבין צוררת ?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: בנליינים של הדנג'ן יעשו הפגנות ורעש וצלצולים

הרעש והצלצולים לא היו בגלל הדאנג'ן עצמו (להערכתי), אלא בעקבות הסיבות שבגללן נסגר - חוסר סובלנות ל'אופי הפעילות' בו. ההפגנה והרעש היו כנגד צרות-המוחין, לא בשביל להחזיר מועדון כזה או אחר לפעילות. כל זאת, כאמור, לפי הבנתי.
אלעד(שולט)

מועדונים יכולים לשנות מיקום

אלעד(שולט) • 17 בינו׳ 2008
מלכתחילה לא הבנתי למה נלחמו על המיקום הספציפי הזה בחירוף נפש...
הרי את האווירה האמיתית והרוח החיה הפיחו במקום האנשים ולא האבנים.

והנה דעה לא פופלרית
אני מכיר את הדנג'ן עוד מימי ההרצה שלו ומאז ומתמיד לא ממש אהבתי את המיקום ואת הבניין.
אני תמיד חשבתי שהוא קטן מדי, צפוף מדי ובמיקום גרוע.

זה אולי הזמן לקחת את הרוח החיה שלו ולהעביר אותה למקום גדול ומרווח, עם גישה נוחה וחניה נוחה והרחק מגורמי סביבה מפריעים...

איפה שלא יפתחו אותו אני מאמין שנראה שיפור בתנאים.
נוסטלגיה זה יפה אבל התפתחות ושינוי זה הכרחי...
ואני מאמין שיש בכוחם של אנשי הדאנג'ן להרים אותו מחדש טוב יותר גדול יותר ומהנה יותר.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: מלכתחילה לא הבנתי למה נלחמו על המיקום הספציפי הזה בחירוף נפש...
הרי את האווירה האמיתית והרוח החיה הפיחו במקום האנשים ולא האבנים.

אני חושבת שמתייחסים אליו כסוג של "בית ילדות" (ובצדק, אגב). הזיכרונות והאווירה מתערבבים עם האבנים. icon_smile.gif