שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבר הרבה זמן מחפשת מלכה

Cornflake Girl
לפני 16 שנים • 30 בינו׳ 2008
Cornflake Girl • 30 בינו׳ 2008
אני ממש לא מבינה מה כ"כ מוגזם בדרישות שלה ?
זכותו של כל אדם בחברה המודרנית לבחור בבן זוג המתאים האם זה פנימי או חיצוני .
אולי היא פרטנרית מצויינת לשיחה,בילוי משותף או דבר כלשהו - וכבר תייגתם אותה כאישה שטחית .
בסה"כ היא מאוד אמיתית ויודעת בדיוק מה הציפיות שלה מהבת זוג .
לגיטימי לגמרי .

בעיניי המשיכה המינית היא אחד הדברים החשובים במערכת יחסים ,לא משנה אם מדובר בבדס"מ או ונילים .

תמיד כיף להתעורר בבוקר עם מישהו שעושה לך טוב בעין ולא להסתובב לצד השני כדי לא לראות מה נוחר לך מתחת לאוזן icon_smile.gif)

אישה יקרה,שיהיה רק בהצלחה icon_biggrin.gif

כן.גם אני שטחית
Bride
Lady Vamp​(שולטת)
Lady Vamp​(שולטת) • 30 בינו׳ 2008
שרפית, אני דיברתי על הכלל.
והשפלה שאני התכוונתי אליה היא לא דווקא השפלה פומבית, תסכימי איתי שכל אחד לוקח את המושג לאין שהוא רוצה.
אני לרגע לא שפטתי את הרצונות שלה, היא רשאית לבחור את הדומית שלה לבד ולפי מה שהיא רוצה, להיפך הוא דווקא מחזקת את דעתה.
כל אחד והדרך שלו, כל אחת והבחירה שלה, שיהיה לה המון הצלחה, בסוף היא תמצא את האחת שתהיה שלה! icon_twisted.gif
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 30 בינו׳ 2008
Corpse Bride, כל אחד ואחת לא צריכים להתפשר. היא כתבה מה הדרישות שלה ואם אחת השולטות תחשוב שהיא רוצה בה השולטת תוכל לפנות אליה. פרט ל"היודע איך" לא מצאתי מישהו שתייג אותה כשטחית. כולם דיברו על נושא אחר.

תוכלי למצוא מי תייג אותה כשטחית, מבין כל התגובות פה, או אמר שהדרישה שלה למשיכה פיזית מתייגת אותה כשטחית?

ליידי ואמפ, בגבולות שלה היו גם "פקודות", "סגידה" ו"ביטול עצמי". שליטה במהותה היא מתן פקודות.
השולטת לא מבקשת לשקול אם לבצע את מה שהיא אמרה. היא יכולה לומר הכל בשקט ובנימוס, אבל כשהיא אומרת משהו זאת פקודה ולא בקשה.

המכלול השלם השאיר הרגשה שהיא רוצה לכוון את הסיטואציה.

אני מאחלת לה הצלחה אבל כתבתי שאני חושבת ששולטות נרתעות ממי שרוצה לכוון סיטואציה. icon_smile.gif
מישכי אותי אלייך​(מתחלפת)

ובכן...

שוב קיבלתי אישוש לתחושתי ששיחה עם בנות היא תמיד מעניינת ומפרה icon_smile.gif

(סדר התשובות שלי לא מעיד על חשיבות. רק על סדר התשובות כמו שעלה לי בראש.)

- Lady Vamp: מהמקלדת שלך למלכה icon_smile.gif (לא ממש מאמינה בקיום אלוהים, אז זו המשאלה בגרסה שלי)
שנית, אני מחכה מאד שתגיע המישהי הזו, שאיתה אוכל להיות במצב שאת מתארת. אני כאן מעל שנה, ועוד לא נפגשתי אפילו עם אישה אחת. בנוסף לזה שאני לא מתפשרת, אחת הטענות שעלתה כאן, נדמה לי שמשהו באופן ההיכרות הוירטואלי מרתיע אותי.
הייתי מעדיפה פשוט "ליפול" בפוקס על מישהי, ככה סתם, בלי תכנון (במסיבה, ברחוב, בחנות. כמו שקורה בחיים.) אני קצת "לא זורמת" בגלל זה. אבל... מה אפשר לעשות. קצת קשה פשוט "ליפול" על מישהי. זה לא כמו שבחור פשוט ניגש אל מישהי ומתחיל איתה או שמכירים בבילוי באיזה בר או מועדון. קצת מסובך יותר, לא?

- Queencie : יש משהו במה שאת אומרת לגבי הפנטזיה. אבל לא מתאים, ממממש לא מתאים מבחינתי, לערבב כסף בסיפור. הוויתור על שליטה, כפי שקראת זה, יכול לקרות רק אם יש בסיס של חברות טובה. כתבתי זאת בפרופיל שלי. עבורי, זה לא יצמח מתוך סחר-מכר.
בכל מקרה, נראה שאני צריכה לנסח את עצמי מחדש בפרופיל (בפעם המליון ואחת. חבל שאני לא קופירייטרית. זה היה יוצא קצר וקולע יותר icon_smile.gif )

- שיר כאב: שוב תודה icon_smile.gif

- הבוסית ושרפית: שאלה לי אליכן - כתבתי שסביר להניח שאני טיפוס של שולטת או מתחלפת, אך אני לא מרגישה מוכנה לקחת על עצמי את התפקיד של שליטה. אני מאמינה שצריך לדעת מה עושים כששולטים באדם אחר, וזה דורש ניסיון. אבל, לאור מה שחוזר ועולה כאן בתגובות השונות, נראה שתפקיד הנשלטת לא ממש מתאים לי.
אתן חושבות שאולי כדאי שכבר אגדיר עצמי כמתחלפת? למרות שתפקיד השולטת לא נוח ולא מתאים לי בשלב זה?

- שרפית: אין לי בעיה לקבל הוראות מדמות סמכותית. אבל פקודות - שניתנות כאילו אני בצבא (ועוד יותר גרוע - אם צועקים עליי תוך כדי מתן פקודה), זה משהו אחר. מעולם לא סבלתי את זה, גם עם בוסים מהסוג הזה יש לי בעיה icon_smile.gif

- Corpse Bride: תודה בובה icon_smile.gif (פרגון תמיד מפתיע אותי. התרגלתי לזה שלבני אדם מאד קשה לפרגן לפעמים)
gilsherr
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008

כמהה למלכה

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
הפרופיל שלך מקסים והתמונות מהפנטות אותי. מעבר לכך עושה רושם שאת מאוד אינטיליגנטית ובעלת יכולת רגשית גבוהה במיוחד. אני מעריך שמחוץ לכלוב תוכלי למצוא את מבוקשך ביתר קלות.
בלי כל הקודים המטומטמים של "הקהילה" ובתהליך הרבה יותר זורם וספונטאני.
מעבר לכך בוודאי הבחנת בקנאה ובצרות העין המאפיינות את וותיקות(שלא לומר זקנות)הכלוב.
בהצלחה מכל הלב!
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: כמהה למלכה

gilsherr כתב/ה:
מעבר לכך בוודאי הבחנת בקנאה ובצרות העין המאפיינות את וותיקות(שלא לומר זקנות)הכלוב.

שלא לומר "לא אטרקטיביות" icon_wink.gif

יו, מי אמר עוזרד ולא קיבל. זה הרי שידור חוזר!
gilsherr

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

איימי, אותי מעניין למה את רודפת אחריי? אני עד כדי כך מושך?
הנה יש פה פנייה של בחורה שמפגינה את מה שלך לעולם לא יהיה : אסטטיקה ורמה, ואני כותב לה את מה שאני חושב ואת? כמובן תוקפת!
שרפית​(שולטת)

Re: ובכן...

שרפית​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2008
כמהה למלכה כתב/ה:
שוב קיבלתי אישוש לתחושתי ששיחה עם בנות היא תמיד מעניינת ומפרה icon_smile.gif

תודה. icon_smile.gif

כמהה למלכה כתב/ה:

- הבוסית ושרפית: שאלה לי אליכן - כתבתי שסביר להניח שאני טיפוס של שולטת או מתחלפת, אך אני לא מרגישה מוכנה לקחת על עצמי את התפקיד של שליטה. אני מאמינה שצריך לדעת מה עושים כששולטים באדם אחר, וזה דורש ניסיון. אבל, לאור מה שחוזר ועולה כאן בתגובות השונות, נראה שתפקיד הנשלטת לא ממש מתאים לי.
אתן חושבות שאולי כדאי שכבר אגדיר עצמי כמתחלפת? למרות שתפקיד השולטת לא נוח ולא מתאים לי בשלב זה?

לפי ההסברים שלך ולפי התכונות שהצגת אני חושבת שכדאי לשנות את הסטטוס ל"מתחלפת".
ההגדרה נראית מתאימה יותר. שולטת תגיע לקשר מתוך ידיעה מה נדרש בו. אני לא חושבת שמתחלפת שרוצה להשלט מהווה חסרון לשולטת, אבל הכל מוגדר נכון יותר.

אני חושבת שכדאי לשנות את רוב הפרופיל כדי שלא יהיה מנוסח כהוראות הפעלה לשולטת.

כמהה למלכה כתב/ה:

שרפית: אין לי בעיה לקבל הוראות מדמות סמכותית. אבל פקודות - שניתנות כאילו אני בצבא (ועוד יותר גרוע - אם צועקים עליי תוך כדי מתן פקודה), זה משהו אחר. מעולם לא סבלתי את זה, גם עם בוסים מהסוג הזה יש לי בעיה icon_smile.gif

קצינות לא חייבות לצעוק את הפקודות או לאמר אותן כפקודה, icon_smile.gif אבל אני מבינה את הכוונה. בצבא את מחויבת ופה השולטת מצפה להרגיש רצון למלא כל הוראה.

אני חושבת ששולטת שתרצה להשקיע בך תגיע לתוצאות מספקות לשתיכן.

בהצלחה.
gilsherr

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
amy כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

הנה יש פה פנייה של בחורה שמפגינה את מה שלך לעולם לא יהיה : אסתטיקה ורמה, ואני כותב לה את מה שאני חושב ואת? כמובן תוקפת!
gilsherr

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
amy כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

הנה יש פה פנייה של בחורה שמפגינה את מה שלך לעולם לא יהיה : אסתטיקה ורמה, ואני כותב לה את מה שאני חושב ואת? כמובן תוקפת!