סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משטרת המחשבות

gilsherr
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008

כן יפה לי

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
למעלה מ-400 קוראים בממוצע היו לכל רשומה שפרסמתי,רובם אהבו, את יודעת למה?
מסיבה פשוטה, הבלוג עסק בחומרים קשים ולא מקובלים תוך תיאור אמיתי של תהליכים נפשיים בהם אני מנסה להבין את מעשיי הנוראיים לכאורה.
קצת שונה מתיאורי ה"קמתי,אכלתי,חירבנתי,ישנתי" המטומטמים שלך לא?
אני מתאר לעצמי את התשובה שלך: משהו בסיגנון של "הוקעת המעשים האיומים שלי" , תחסכי את זה ממני.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
אני נגד צנזורה ובעד דיון אמיתי בכל דבר. הפוסט של דולי לא היה מזמן. עניתי לחואן שלדעתי הפוסט של דולי היה צריך להשאר וזכרונות אמיתיים שהיו לפני זמן רב הם דברים שהיו בעבר.

אני לא יודעת מי היא ווסטה שדרגון כתב עליה, אבל בזמנו קראתי את הפוסט של דולי ולא הגבתי. חשבתי שיש מספיק מהומה.

אני חשבתי שגם הבלוג של gilsher צריך להשאר וכתבתי לו פומבית בשרשור ההוא שלפי עניות דעתי לא היתה סכנה של יחידת המחשב במשטרה והם לא יתעסקו בבלוג סיפורי, בלי עדויות אחרות.

אני מקווה שדרגון לא מתכוון אלי ואל mass production בהערות על הניק כי אני לא חושבת שאנחנו צריכים לחשוף משהו על עצמנו. mass כתב כמה דברים שהראו שהוא עו"ד. כשמישהי שאלה אותו יותר פרטים ענה "ביי ולהתראות". זכותו להגיב ואם משטרת המחשבות תבקש ממנו לא להגיב כי אין פרטים בפרופיל שלו אתם תפסידו ולא הוא. גם אני נעניתי לבקשה של gilsher להגיב בצורה עניינית אבל רוב המגיבות היו מוכרות כמו, פיה, פרלין, ספנקי, שירכאב, ועוד הרבה נשים.

כאשר אתם אומרים "משטרת מחשבות" אני חוששת שעלולים להתכוון גם לצד השני כאשר על כל פוסט יש רק תגובות של "מחרמן", ואין תגובות אחרות. אני חושבת שיש מקום גם לתגובות אחרות.

ההסכמה אצל זונות שלקוחות רוצים לקיים איתן יחסי בדסמ, היא שאלה מעניינת ו gilsher טען שאחת הזונות אהבה יחסים סאדו מאזוכיסטים והיתה משתתפת מרצון בסשנים.

אם הוא היה פתוח הייתי שמחה לדון איתו על ההסכמה אצל זונות.
כתבתי לו תובנות על הפנטזיות שלו מגיל הילדות, שעליהן הוא הודה לי וכתב שהבאתי אותו למסע לתוך עצמו עם תובנות אכזריות, אבל נכונות. אני חשבתי שהתובנות על הפנטזיות לא היו אכזריות וניסיתי להסביר לו שפנטזיה לא צריכה להיות מצונזרת, אבל צריכה לעבור סובלימציה למציאות.
הדיון ביננו נקטע באמצעיתו כאשר הוא מחק את הבלוג. אני חושבת שתרמתי לו הרבה יותר מכל תגובה צבועה של "מחרמן".

אני חושבת שהקריאה לצנזר מרצון את כל מי שחושב אחרת, כולל איימי, לא נכונה.

זכותה של איימי לזעוק בקול גדול כשהיא רואה סכנה לפגיעה באישה אחרת ולפחות מאדם רהוט, שטוען שיש לו יכולת לשלוט באישה אחרת, ולעשות בה כרצונו, אני מצפה שיספוג את החום ויענה לעניין.

הסכמה של זונות ליחסי בדסמ היא בעייתית ותגידו מה שתגידו.

אם משטרת המחשבות ההפוכה בכלוב רוצה לומר שכל זונה יכולה לקבל יחסי בדסמ מהלקוחות שלה ולהתגאות בפתיחות בכלוב, שלא תעלה שאלה איך להשיג הסכמה של זונות לבדסמ ואיך להעביר את הפנטזיה על חוסר האונים של האישה בצורה שתהיה גם חוקית ומוסרית- עלו והצליחו.

עדיין אני חושבת שהדיון על שאלה ההסכמה אצל זונות לא מוצה והייתי שמחה להמשיך אותו. עדיין אמרתי לgilsher שהוא טעה שיחסים אנאליים אסורים בחוק. הוא טעה כשכתב שכל הפוסטים בכלוב שמתארים יחסים אנאליים הם לא חוקיים. עדיין הוא יצא מהדיון עם תיקוני טעויות בסיסיות, שהיו לו על מה מותר ומה אסור בישראל.

עדיין הוא נתרם מהדיון הענייני יותר מכל מה שהצעתם פה על צנזורה ולא לומר דבר מלבד "מחרמן" ו"נהדר". עדיין ואני חושבת שמגיעה לי תודה ממנו. הקדשתי מזמני כדי לעזור לו ולנשים שהוא יפגש איתן בעתיד. הן זונות אבל הן נשים שלפעמים נמצאות בתחתית הסולם בישראל מבחינת זכויות. אני חושבת שחובתנו לעזור להן כדי שהחשיפה שלהן לסכנות תקטן.

אני חושבת שאני וmass הלא מזוהים וכל המזוהים של הכלוב תרמנו בדיון הענייני יותר ממה שכל אנשי משטרת המחשבות מציעים. אני רוצה לראות איך תגיבו כשעל כל דבר שיכתב בכלוב תכתב רק תגובה אחת בכמה צורות: "מחרמן", "מרטיב", בלי תגובה עניינית.
gilsherr

טוב

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
אבל את עושה דה-הומניזציה חמורה של הזונות בישראל.
ראי תגובה קודמת שלי כאן או בדיון המקביל(אני לא זוכר)
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 7 בפבר׳ 2008
מעניין לראות את תגובתו של כלובי במקרה צינזור הפוסט של דולי:

משהו טוב ימשיך לקרות כאן
01:32 29/10/07

הפרסום בבלוג של דולי לא פחות ממחריד.
פרסום כזה מחריד בכל מקום ובאתר בדס"מי הוא אף מחריד עוד יותר.
וזאת מתוך התופעה שאנו עדים לה שיש כאן אנשים שמוצאים לגיטימציה למעשים כאלה תחת חסות של פעילות בדס"מית. מחריד, מפחיד ומאיים למוטט את האושיות המוסריות עליהן בנויה התפיסה הבדסמ"ית השפויה.

מי שלא מבין את הגבול בין שפוי בטוח ובהסכמה לבין התיאור המובא בבלוג של דולי הוא לא פחות מסכנה עקיפה - ללגיטימיות של עולם הבדס"מ. וסכנה ישירה ומוחשית לשלומם של אלה שיבואו איתו במגע.

לא הצלחתי להבין מה הניע את דולי לכתוב את הפרסום בבלוגה. אך לצערי ניתן לראות שישנם אנשים ששואבים מפרסומים מעין אלו עידוד לאלימות, לאפליה ולשנאה.

לפיכך אנחנו מוסיפים באופן ברור את הסעיף הבא לתקנון האתר והבלוג:
אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=221591&highlight=#221591
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: ספרתי

gilsherr כתב/ה:
למעלה מ-20 הודעות בפרטי שקוראות לי לחזור, מי את שמנה מטומטמת שתחליטי מה ראוי או לא ראוי להכתב בבלוג? לא מתאים לך? אל תקראי!
וזה לא אומר שאני חוזר לכתוב, עצם המחשבה שאני אאלץ להיתקל ולו-רק וירטואלית בשני טון הטימטום הבהמי והמכוער שלך מחרידה אותי ומרתיעה אותי מלכתוב שוב!

gilsherr כתב/ה:
למעלה מ-400 קוראים בממוצע היו לכל רשומה שפרסמתי,רובם אהבו, את יודעת למה?
מסיבה פשוטה, הבלוג עסק בחומרים קשים ולא מקובלים תוך תיאור אמיתי של תהליכים נפשיים בהם אני מנסה להבין את מעשיי הנוראיים לכאורה.
קצת שונה מתיאורי ה"קמתי,אכלתי,חירבנתי,ישנתי" המטומטמים שלך לא?
אני מתאר לעצמי את התשובה שלך: משהו בסיגנון של "הוקעת המעשים האיומים שלי" , תחסכי את זה ממני.

ואם כבר לצטט את כלובי אז אפשר גם את זה:
ציטוט: האלימות המילולית באתר היא נושא שמדאיג אותי מאד. רבים נטשו את הפורום לטובת הבלוג בעטייה.
מתוך: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=201049&highlight=#201049

צורת ההתבטאות בפורומים בתקופה האחרונה מכוערת יותר מצורות ההתבטאות של הקומץ הבית"ריסטי. בדרך כלל אני לא תומכת בחסימות, אבל אני מתחילה לתהות האם במקרה הזה לא מדובר באקט שיועיל לאתר ולאיך שהוא נראה. בניגוד למקרים של רפאל ופגוש, אני לא מוצאת באיש ובכתביו שום ערך מוסף או יצירת גירוי אינטלקטואלי לדיון.
dragon fly
dragon fly • 7 בפבר׳ 2008
השרדות בכלוב icon_wink.gif

איזה פרס מקבל השורד האחרון?

מי יודח הפעם מהמשחק?

מה יכריע השבט?

מי יעלה לגמר?

המתח ,שובר שיאים.
Tish Adams
Tish Adams • 7 בפבר׳ 2008
במידה זאת או אחרת כולכם צודקים לפחות בדבר אחד.
הענין שלגי, שכשאת כותבת את הדברים את חושבת על אנשים כמוך ואנשים שאת מכירה מפה.
לא כולם כאלה לצערי.
מכירה את תחום "משטרת המחשבות" לא רק מעבודתי היומיומית ויכולה להבין את הבעייתיות.
ניהלתי אתר בעבר ואני בטוחה שלא הייתי נוהגת אחרת מכלובי. אולי הייתי מחמירה אף יותר.
לא כל אחת/ד מסוגל להבין וללמוד איפה הגבול, מה בסדר ומה לא.
ימי המירק וחוויות כואבות היו ימי המחתרת.
כל דבר שנמצא בשוליים מוצא בסופו של דבר את דרכו למיין סטרים. כך קרה גם פה.
בכל טוב יש רע ולהיפך.
אני מעדיפה למצוא את הטוב ולקרוא ולהתחבר אליו. לא כל אחד מסוגל והתוצאות יכולות להיות איומות. אנחנו סוג של עם מפגר.
אתן לך דוגמה פשוטה שלא קשורה בבדס"מ:
לפני כמה שנים יצא אחד הרבנים הידועים והנחשבים בארץ באימרה שיש להכות ילדים על מנת לחנכם.
למחרת בעיתון כבר היו אייטמים על הורים שפגעו בילדיהם בשימוש במגהץ, בסיגריות וחגורות כדרך חינוך.
דולי .​(שולטת)

טוב....

דולי .​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
נראה לי שהגיע הזמן להעמיד דברים על דיוקם.
התלבטתי רבות באם להעלות זאת על הכתב, או שמא להשאיר במצולות הנשייה. החלטתי היות ושמי שורבב לפורום. במתכוון או שלא במתכוון, לא זו השאלה שנדונה. אך מכיוון שמדובר בפוסט שלי , לציין מספר עובדות שלא ידועות , ולו רק בכדי שלא יופרחו השערות ,המצאות ועוד ירקות בסגנון.
לאחר ה"סערה", בעקבות ה"שערוריה" ו"נשמות חסודות" שנפגעו עד עמקי נשמתן. ואצו רצו חיש לגננת שתסיר את "החרפה" ותעשה נו נו לדולי , והכי טוב שתעמיד אותה בפינה.
פנה אלי כלובי והציע מעין פשרה .
הפשרה היתה שאוסיף הסתייגות ברורה וכי אין בפוסט הזה לעודד למעשים כאלה, אלא רק תיאור חשוף של משהו מעברי והלך הרוח שהיית בו, ולינק לדיון הפתוח שנעשה בפורום בעקבות זה.
סירבתי , ולפני שכל הנשמות הטובות יקפצו בתזזית למעגל האש השוצפת. הסיבה לסירוב היא לא דעתי על כך, אלא שאינני מוכנה שיכפו עלי להוסיף, לשנות, לגרוע או להחסיר ולו אות אחת מדבר שכתבתי .את דיעותי אני משאירה לעצמי או חולקת אותן עם הקרובים והיקרים לי .

המשך יום טוב לכולם.
שלגי
שלגי • 7 בפבר׳ 2008
טיש יקירתי

לא חשבתי על אנשים כמוני או כמוך כשפרסמתי את הפוסט חשבתי על כולם.
לטעמי, דווקא הדיון הענייני, הויכוח, הבעת הדעות, היכולת לפנטז - יפרו את כולם.
אלה שעל הגבול - אולי יבינו דבר או שניים.
החולים - לא זקוקים להכשר של איש, לא רבנים, לא את, לא אני ולא כלובי, הם יעשו את מה שהם עושים בלי קשר לפנטזיה כזו או אחרת שפורסמה כאן בכלוב..

מיינסטרים זה בסדר, כל עוד יש מקום גם לקול השונה. כשהקול השונה מושתק - בסוף, כל מה שישאר זה כלום אחד גדול
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 7 בפבר׳ 2008
אתם יודעים מה כל העניין מזכיר לי? את "מדורת ההבלים". היה פעם ספר כזה, ונדמה לי שגם סרט. בסרט מדובר במקרה בו WASP- זכר מוצא אנגלו- סכסי, לבן ועשיר, דרס בשוגג ילד שחור ועני. במשפט ממש עשו לו לינצ', עיוותו את מניעיו (טענו שרצח בכוונה, כמדומני), סיפרו שקרים, הביאו ראיות מזוייפות ועוד... לא אומרת שזה מה שנעשה כאן אחד לאחד, א ב ל, מאוד מאוד חורה לי תחושתי, שיש כאן איפה ואיפה (אפליה). ואסביר: דולי, למרות היותה שנויה במחלוקת, היא דומית ותיקה ובעלת השפעה, עם קשרים בקהילה. היא חזקה. בדיוק זו הסיבה, לדעתי, שהפוסט שלה צונזר, ונעשה עליה כזה "עליהום", כאילו כדי לומר- זה שהיא חזקה לא אומר שלא נשפוט אותה בצדק. והנה, הגלישר- כפי שהגדיר חואן - "דג רקק קטן ומסכן" (מצטטת מהזיכרון). הוא מקביל לילד השחור העני. גלישר, בניגוד לדולי, לא מיטיב להתבטא כשהוא חש מותקף. הוא נסוג להתבטאויות כמו "בהמה מטומטמת ושמנה", ובכך חושף את רמתו האמיתית. אז כולם מגנים עליו, בשם "חופש הביטוי". איפה כל האנשים שהזדעקו וגינו את הפוסט של דולי, שקראו לצזורה בזמנו? איפה הם עכשיו? האם מה שעשתה דולי גרוע יותר ממה שעשה גלישר? לא. זה פשוט פחות פוליטיקלי קורקרט להוקיע את גלישר ה "מסכן".

לסיכום- בדיעבד, לאחר קריאת דבריכם, אני מתנגדת לצנזורה, א ב ל, לא ייתכן שפוסט אחד יצונזר, והשני, הדומה לו ביותר- לא. לא ייתכן שעל אחד יזדעקו, ועל השני לא. נדרשת עקביות במוסר.