ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר:כמה יוותרו על הכלוב אם יצא החוק החדש לחסימת אתרים?

נוריתE
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008

מה הבעיות שלכם ,אני עוד לא מבינה

נוריתE • 6 במרץ 2008
אז תתקשרו לספק ותסירו את החסימה
ישוע
כמו כל אחד במדינה, יש עוד מישהו שלא יודע? או שידע עד שזה יקרה
ומי שלא ,ירים טלפון לספק ויספרו לו
גם כל הקפה אינטרנט יעשו את זה כי אחרת הם ייסגרו
ומי פה הולך לספריה העברית בירושליים כדי לגלוש באתרי קהילה?
ולא תגלשו מהעבודה,אסון,ממש,אסון

מעניין כשכאני עבדתי אז ממש לא היה לי הזמן לגלוש באתרים ואני ממש לא חושבת ,חוק או לא חוק
שבמקום העבודה הבא שלי אני אעשה כזה דבר
ואם אתם גרים אצל ההורים אולי זאת קצת בעיה אבל אתם אנשים מבוגרים וגם אם הם לא יודעים איפה אתם גולשים
תאמינו לי שהם ממש לו חושבים שאתם משחקים סטאנגות במחשב בארבע בבוקר
ואיזהבעלים של דירה להשכרה יוותר על שכר הדירה שלו בגלל גלישה באינטרנט

מה אתם עושים מיזה כזה סיפור

בדיוק כמו התרנגולת שצעקה שהשמיים נופלים

ובוא נגיד שאותו השר באמת לא דואג לילדים אלא סתם רוצה לעשות צרות
אז מה
תתבגרו,תשלמו ותסירו

ישנן הצעות חוק הרבה יותר גרועות שלא לדבר הזויות יותר מזאת
זוכרים את ההצעה לש גלאון לגבי לקוחות של זונות
מישהו כבר ניכנס על זה לכלא?
זה כבר עבר כחוק?ישנו תהליך ארוך מאוד עד שהצעה הופכת לחוק ואני סומכת יותר על אירגוני זכויות האדם ועל תביעות ייצוגיות מאשר על האירגון הארופאי.

תסירו ותשלמו
חלאס עם ההיסטריה. בחיי נו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מרץ 06, 2008 9:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Rainbow
Rainbow • 6 במרץ 2008
נילי ונילי כתב/ה:
morgause כתב/ה:
האם הכלוב מוגדר בכלל כפורנוגרפיה? חוץ מפורום "תאווה לעיניים", כל הפורנוגרפיה שיש פה היא כתובה, מילולית. הם רוצים לצנזר גם כתבים של אנשים?

הקטע הבאמת דבילי הוא שאין שום דרך (טכנית) לסנן תמונות. "תוכנת סנן", כמו ששר התקשורת קורא לזה, יכולה לסנן רק טקסטים, לפי מילות מפתח. היא לא יכולה לסנן תמונות.
אם אפילו גוגל לא הצליחה למצוא דרך לעשות את זה, איכשהו לא נראה לי שהחלמאות הישראלית תצליח.

אז מה שנשאר לנו ביד זה מלא מלא תמונות פורנו שירוצו באין מפריע, וכמה אתרים שיש להם "סקס" בטקסטים, שיסוננו אוטומטית תחת החוק החדש.
וכן, לא צריך להיות נביא כדי להבין שהכלוב הוא בטח האתר הראשון שיעוף החוצה.

זה לא לגמריי נכון, פיתחו כבר מנגנון שמזהה תמונות ערום , ותמונות של אברי מין, אז אפשר תארורתית גם לסנן את זה, הבעיה היא שדרשום פה כח עיבוד לא מבוטל ו שום ספק לא יעמיד חוות שרתים למטרה הזאת.....כך שזזה לא יקרה.....אם כבר תהיה חסימה, סביר להניח שהיא תהיה לפי IP וכתובת.
נוריתE
נוריתE • 6 במרץ 2008
ופיתחו גם מנגנון שמזהה אוטומטית IP של אנשים היסטריים או טיפשים, אז מה
וגם אחד כזה שצועק "סוטה סוטה" בכל פעם שתכנס לאתר כזה או אחר וישלח בך זרם חשמלי
של עשרה וולט ואז בנוסף ,גם ישרוף לך את ההרד דיסק וישלח לך מלא אי מיילים עם וירוסים וטרויאנים וסתם דאר זבל

שלא לדבר על המנגנון הכי עתיק בעולם שקרוי,
שכל ישר.
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 6 במרץ 2008
את מביטה דרך הפריזמה שלך, אבל יש אחוזים גדולים בציבור שיש להם בעיות. כל הציבור החרדי והדתי לא יוכל להסיר את החסימה. חלק גדול מהציבור החילוני לא ירצה להסיר את החסימה.

יש מעטים שישחררו את החסימה מבין האנשים שאני מכירה ורובם מוגדרים פעילי חופש ביטוי וזכויות אדם.

רוב האנשים לא יסירו את החסימה ותהיה פגיעה בחופש המידע ובזכויות הציבור. החוק האירופאי הוא רק לחץ, יחד עם ארגוני זכויות ויחד עם מתנגדי הצנזורה, אבל החוק הטרומי עבר ברוב קולות הקוהליציה וכנראה הוא הובטח לש"ס.

אני חושבת גם על אנשים שכתבו בשרשור שלא יוכלו לשחרר את החסימה, על אנשים שרוצים לגלוש לאתרים כמו "חופש" ולא רק על עצמי.

החוק מכניס את ישראל למועדון לא מכובד של מדינות. יש תוכנות סינון מיוחדות להורים. אם באירופה דחו את ההצעה ואמרו שיש דרכים אחרות ישראל יכולה להיות דומה לאירופה ולא לסין או סעודיה.
נוריתE
לפני 16 שנים • 7 במרץ 2008
נוריתE • 7 במרץ 2008
מי שלא רוצה שלא יסיר
אני לא רואה שום בעיה בשיחת טלפון קצרה ל012
ואני גם לא מניחה,עקב התחרות בין הספקים שינפחו מחירים.
אבל כל אחד בדעתו.
כל מיקרה מי שלא יסיר
תמיד יוכל לגלוש בוואלה תפוז נענע בפורומים ובצ'טים ובהייד פרק
הם ירוויחו בגדול מזה.
{dOmCruise{A

את לא רואה בעיה כי את לא מסתכלת

{dOmCruise{A • 7 במרץ 2008
ואני אתחיל דווקא בציטוט שאת מביאה בחתימה שלך - הסיפא שלו:
אין גבול לטיפשות האדם.

תוספת התשלום לפי החוק (ואני מניח שלא קראת את הצעת החוק עם כל הסבריה אחרת היית כותבת קצת אחרת) לא תהיה אישית למי שרוצה לפתוח.
לפי החוק העלות של חסימת האתרים (ה ח ס י מ ה ולא הפתיחה) תהיה על נותני השרות

צריכים להיות או תמימים או מטומטמים כדי להאמין שכל הספקים בארץ יפעילו תוכנות חסימה כאלו ואחרות לכל הלקוחות, יפסידו את ההכנסה שיש להם היום משרות החסימה בתשלום שהם מוכרים ולא יחפשו איפוא להחזיר את ההשקעה.

ברור שהכעלות תיפול בסוף על כלל המשתמשים, כאלו שרוצים חסימה וכאלו שלא.

כלומר גם אני שאבקש לא להיות חסום אשלם על חסימה, וגם מי שלא מסיר אבל לא ביקש ישלם.

מכאן - שהאינטרנט יתייקר לכל המשתמשים באדיבות ש"ס.

הנקודה הבאה: לפי החוק לא יחסמו אתרי פורנו או אתרים פדופיליים אלא יחסמו אתרים שהשר ( כלומר שר התקשורת) יחליט שהם לא ראויים.
בואי אני אסביר לך למה הדבר דומה:
שר התמ"ת אחראי על ייצור הנייר לעתונות הכתובה, אז בואו ניתן לו את הסמכות לצנזר את הכתבות בעיתון.
שר המדע והספורט אחראי על הספורט אז בואו נעביר חוק שמאפשר לו לקבוע את סוג וצבע הבגדים שאיתם ישחקו, ואם לטעמו לא ראוי שישחקו כדורגל במכנס קצר אז הוא יוכל לשנות את זה...

זה בדיוק זה, שר התקשורת אחראי על תשתית התקשורת, ואין שום סיבה שהוא יהיה זה שאחראי על ההחלטנ מה ראוי ומה לא ראוי, בלי קשר מה אכן ראוי, ובלי להתייחס לזה שאף אחד לא יכול לקבוע לי מה ראוי עבורי.
מחר הוא יחליט שהאתר של מרץ הוא בלתי ראוי ויחסום אותו.
ואז רק פניה לבגץ צמליח לבטל - אם יוכיחו שההחלטה הייתה בלתי סבירה.

לגבי הצלה של ילד או שנים - בולשיט בריבוע.
הילדים היום יודעים יותר טוב ממני ממך ומהממשלה איך לעקוף חסימות, ובכלל כל החסימות הן פיקטיביות ופוגעות במי שלא יודע איך לעקוף.
ילדים לא נחשפים לאתר כמו הכלוב במקרה, וכבר היו מקרים שקישורים בוואינט או וואלה העבירו לאתרי פורנו.
זו תמימות או טיפשות לחשוב שהחוק הזה יכול לעשות משהו להגנה על ילדים.

הוא רק מאפשר לשר אחד מש"ס (והוא לא אידיוט הוא חכם כי הוא יודע מה הוא עושה בניגוד אלייך שלא מבינה מה הוא עושה) לקבוע לנו סדרי חיים.

ועכשיו לגבי הפגיעה בי:
1. קודם כל כמו שכתבתי - הפגיעה הכספית שתפגע בכלל משתמשי האינטרנט.
2. פגיעה בזכותי הבסיסית למידע, לידע, לחופש המידע ולחופש הביטוי
3. אני אהיה נאלץ לבקש הסרת חסימה בכתב (כן, לא טלפון אלא בכתב) ובכך לספק תיעוד כתוב שבו אני מודה שאני דורש לצפות בתכנים בלתי ראויים.

עכשיו, בואי ניקח מצב אפשרי,
לפי החוק אם מחר מורה בבית הספר חושדת שאני מתעלל בילדי, היא מחוייבת לדווח למשטרה.
יבוא חוקר, יבדוק וישמע, לפי החוק גם יכולים לקחת את הילדים לאומנה עד לבירור, והחוקר יבדוק בחברת האינטרנט האם ביקשתי הסרת חסימה.
יקבל מידע שכן, והנה בבית הדין למשפחה יאשימו אותי בהצגת חומר לא ראוי לילדי...
אני חולם?

תבדקי טוב מי זה ש"ס, רבובדיה וחבריו, ולאן הם רוצים להצעיד את המדינה.

היו דברים מעולם

וההיסטוריה מויכחה שתמיד יש אנשים שטוענים שהם יודעים יותר טוב ממך נמה ראוי לך, אבל בדרך כלל הם ינסו לאסור עלייך דברים שלהם עצמם הם מרשים....
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 7 במרץ 2008
אני מוסיפה לדבריו של דום קרוז שההחלטה על הילדים שלו ושל האחרים נמצאת בהרבה מקרים בבית הדין הרבני, שנשלט ע"י ש"ס. חוק של כפיה דתית שלא בוטל וקיים בישראל.
נוריתE

הבנתי ה-כל

נוריתE • 7 במרץ 2008
אז בוא ונוציא עצומה חתומה בשמות אמיתיים, בואו ניקח עוד דין לתביעה מייצגת
בואו ונתחיל לשלוח מכתביים אישיים ולהסביר למה זה פייר
או שתשארו עמוק בארון הפחדים שלכם
ותמשיכו לדבר ולדבר ולדבר ולצעוק חמס
ולא עיזור כלום
מי שירצה ישלם ויסיר ומי שלא לא.
למה כאילו בתור מחאה לא תסירו? בסדר.יעזור-לא.
אתם כבר טוחנים פה מיים.

אני כולה מנסה להגיד לכם לצאת מהפרנויה של רשימות שחורות,זה הכל,
חוצ מנזק כספי קל לא יקרה פה כלום למי שיסיר את החסימה, בדיוק כמו לכל תושבי ישראל האחרים
אף אחד שם לא מחפש את הכלוב.
נוריתE
נוריתE • 7 במרץ 2008
feedback@knesset.gov.il
האימייל של אתר הכנסת
כל מי שיש להם אומץ לשלוח מייל(כמו שאני עשיתי)
במקום ליילל על הקיפוח

ולא, לא הבעתי תמיכה,אלא הזכרתי לכבוד השר את כל חדרי הצ'טים בוואלה תפוז נענע וכל אתרי הנוער שמשמשים כר פורה למפתי קטינות וקטינים,שאותם בטח לא יחסמו ושאלתי האם הנטל הכלכלי והכרח החשיפה של גולשים אכן שווים את כל זה כזה כי ברור שמי שירצה למצא ילדות קטנות ברשת ימצא אותן גם אם יחסמו האתרים למבוגרים בלבד.

נאיבי? אולי,יכול להיות,לא יעזור? רק אם עוד שלשה כמוני שלחו משהו.

אבל עדיף על פני השרשור הזה, שלא יצא מפה ולא יגיע לשום מקום ועל סגירת האתר
לא בגלל החוק אלא בגלל שאנשים לא יסירו את החסימה

אבל אל תחשבו שבגלל כל מה שאמרתי עדכה,אני מרוצה מהדבר הזה, לא,
אני פשוט מבינה שמה שיש זה מה שיש עד שלא נעשה מעשה ונשנה את זה, והשינוי לא יבוא מהימנעות של הסרת חסימה רק בשביל הפרנציפ שבמחאה חסרת הערך הזאת.
ושאנשים צריכים לצאת מהפרנויה שפשטה פה ולהתאפס,או לחזור לימי הארון הסגורים שלנו.

וגם נכנסתי לאתר של הכנסת ועוד מקומות כדי לקרא את ההצעה.למי שתוהה.

אבל בתכ''לס , יותר קל ליילל על קיפוח, האמת.
במקום לעשות מעשה.
כמו בכל המיקרים שתקפו ספציפית את הקהילה.
{dOmCruise{A
לפני 16 שנים • 8 במרץ 2008

Re: הבנתי ה-כל

{dOmCruise{A • 8 במרץ 2008
Buttercup כתב/ה:
מי שירצה ישלם ויסיר ומי שלא לא.
חוצ מנזק כספי קל לא יקרה פה כלום למי שיסיר את החסימה, בדיוק כמו לכל תושבי ישראל האחרים
אף אחד שם לא מחפש את הכלוב.

והנה ההוכחה שאת לא קוראת אלא מגיבה לראשי תיבות
אם היית קוראת את התגובה שלי לבדה היית מבינה שאין ולא יהיה תשלום להסרת החסימה אלא מדובר בנטל שיתחלק על כלל משתמשי האינטרנט

אבל למה לבלבל אותך עם עובדות.

לגבי טחינת מים - אז זהו, שלא

מה שאני עושה נגד החוק הזה ואחרים ונגד כפיה דתית בכלל אני עושה,

הכתיבה כאן היא לא טחינת מים

ואם היא כן
אז את הצלחת לטחון הכי הרבה מים לפחות בנושא הזה.
כמו שנאמר - טול קורה