בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ ומונוגמיה - היתכן?

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 11 במרץ 2008
רוקדת בגשם כתב/ה:
icon_rolleyes.gif
למי אכפת?.. מתכוונים או לא...
אני משתעשעת מאחוות הגברים הללו..חחח
beer.gif

זה כן. אחוות גברים זה באמת עניין משעשע... icon_twisted.gif
נסיכת החלומות
נסיכת החלומות • 11 במרץ 2008
נראה שנהיה פה "עזרת" נשים ו"עזרת" גברים.

אני מבינה את השאלות, מבינה את התהיות, מבינה את הקושי.

הדיון הזה עולה כל פעם מחדש וכל פעם מסתיים באותה שורה:

כל אחד וכל אחת יעשו מה שטוב להם.

זה לא מקום לשכנועים, אין פה צודק וטועה, יש פה ראיית עולם שונה.

אחת מעדיפה אותו פוליגמי ומנהלת היא בעצמה חיים מפוזרים

ואחת מעדיפה אותו מונוגמי והוא מוכן להעניק לה את זה.

כל אחד ובחירותיו לאותה עת ואותה תקופה בחייו.

אף אחת לעולם לא תוכל " להכריח" את השולט שלה לחוות רק איתה, זאת לגמרי בחירה שלו.

ואם הוא מחליט ככה, הרי זה מה שהתקיים, המערכת הזאת היא בחירה שלך ושלו, ולא יחסים בכפייה.

ההשוואה בין שולט לנשלטת היא מיותרת, כי הרי אין מה לעשות, אין פה שיוויון ויש פה הררכיה.

גם אם זה לא צודק, גם אם זה מכעיס, מעצבן, וגורם לסערות. זאת עובדה קיימת. זה א' ב' בבדסמ.

תקראו טוב את התגובה שלי לפני שתתחילו להשתולל, אני לא בעד ולא נגד שום צד.

אני לא חושבת שיש פה טוב ורע, אני חושבת שיש פה כל אחת ומה שטוב לה.

מבחינת "ריבוי" שולטים לנשלטת אחת, אני לא יודעת איך דבר כזה יכול להתקיים,

הרי כנשלטת את תתני 100 אחוז, את תלכי עד הסוף, את תיהי שם בשבילו 24-7.

איך תתמודדי עם שניים? האחד יגיד א', השני יגיד ב', ומה את תרגישי בין לבין?

גם ברכב יש נהג אחד. הגה אחד. גז אחד, ברקס אחד ויש לכך סיבה.

זייהו. המשך יום נפלא יקרות ויקרים.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לולי, מה שהטריד אותי זה לא שיש סאביות שמסכימות להיות אחת מהרבה, או שיש דומים שמנהלים "הרמון", אלא תגובתו של "הוא", כאילו- או שאת מקבלת את כל מה שהוא קורא לו בדס"מ, או שאת בכלל ונילית. כאילו- מה הקשר??? אז אם לא מתאימה לך מערכת פוליאמורית (פוליגמית), הוא שולח אותך ל- J-date???

א ת אומרת כל אחד והבדס"מ שלו, אבל זה לא מה ש "הוא" אומר.
נסיכת החלומות
נסיכת החלומות • 11 במרץ 2008
האמת?

אני חושבת שלהוא דווקא היתה כוונה אחרת.

והג'י דייט זאת סתם היתה הקצנה - לא יותר.

עוד מעט נתפוס שוט ונתחיל לרוץ אחריהם,

נחנך אותם להיות בדיוק מה שבא לנו,

נחבוט בהם אם לא. ונקרא לעצמנו נשלטות.

סתם צוחקת, אל תתני לנושא של הדיון לסטות.

ו"הוא" בטח ישמח להגיד לך בדיוק למה התכוון.

מונגומיה בבדסמ, יאללה תמשיכו.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
amy כתב/ה:
אם הוא לא התכוון לג'יי דייט, שלא יגיד ג'יי דייט icon_rolleyes.gif

איימי אני חושב שאת צריכה להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה חשמלית כי זה מתאים לך תפור עלייך.
את צריכה איזה מגבר מנורות טוב שיהיה פאקינג חזק.

שמת בפורום "לא קשור " גיטריסטית מנגנת כדאי שתיראי אולי פתאום תגיעי לדרך הנכונה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אמוץ כתב/ה:
amy כתב/ה:
אם הוא לא התכוון לג'יי דייט, שלא יגיד ג'יי דייט icon_rolleyes.gif

איימי אני חושב שאת צריכה להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה חשמלית כי זה מתאים לך תפור עלייך.
את צריכה איזה מגבר מנורות טוב שיהיה פאקינג חזק.

שמת בפורום "לא קשור " גיטריסטית מנגנת כדאי שתיראי אולי פתאום תגיעי לדרך הנכונה.

מזה קשור??? wall.gif
shuki boy​(נשלט)

depends on the person

shuki boy​(נשלט) • 11 במרץ 2008
(sorry for the english)

my Sir is non-monogamous and she is happy when i fuck and play with others, and i am happy she has a girlfriend. i think it makes things hot. as long as everyone respects the others, and give eachother a feeling of security.

there are many ridicules oxymorons in BDSM (like, the sub being the one who's really in control - a classic). we live with them - the ones created by having more then one top can be worked around pretty easily. like any other oxymoron of BDSM.
so it's not like a car having to drivers! human relations are more complex then driving, and a sub is more complex then a car.

in my opinion there is no place to say "having more then one top in an SM relationship is bad/impossible", all you can say is "having more then on top is bad/impossible for me/us".

just because this is not how YOU do things. doesnt mean they cannot work for others.
MACHINE GUN​(שולט)
MACHINE GUN​(שולט) • 11 במרץ 2008
amy היקרה,

זה הכי בסדר לרצות משהו,אפילו להגדיר אותו כרצונך ועם מצע הבחירות שלך לגשת לשוק החופשי ולעשות את הבחירות התאימות לך. הוא אמר מה שרצה לומר וימשיך לומר מה שירצה, זאת ממש לפי ההרגשה שלי. ברור ממילותייך שזו לא כוס התה שלך וזה בסדר גמור, כולל מה שהרוקדת אמרה.
נסיכת החלומות אמרה ונכון שכל אחד ואחת יעשו רק מה שטוב להן ואת במשפט נקודתי החלטת ששולטים מרובי שפחות יתעסקו רק עם שפחות פוליאמוריות. זו לא היתה הבעת דעתך למרות שהיא רק דעתך. גם את וגם נסיכת החלומות מגיעות ממקום כזה של ריבוי שפחות. הרמון היא מילה שאינה נאה לתיאור ריבוי השפחות מאחר והשפחות בחרו מרצונן הטוב והחופשי להכנס לאותו מקום, זה תופס גם לגבייך וגם לגביה. בעוד שהשולט של נסיכת החלומות , באדיגארד, בחר להשאר במערכת מול נשלטת אחת אני מניח שהשיקולים שלו היו נקיים לחלוטין מאחר והנסיכה האמורה בחרה להכנס מרצונה לאותו מקום של ריבוי שפחות, הוא לא הסתיר ממנה את הנושא, מה שאומר שבעצם לא נכפתה עליה ענידת הקולר שלו בשום צורה ואופן. את המידע הזה שאבתי מתוך קריאת הבלוג שלה ושלו אגב.
יש מי שתבחר את השולט שלה מתוך קריטריונים של שליטה ואז למעשה שאר עיסוקיו, שפחותיו, לא יהוו מקום של התנגדות ויש מי שתבחר את השולט שלה כבן זוג וחבר לפני הכל ואז ההתנייה שלה במקור תהיה מונוגמית מולו ואיתו. אם ראה השולט שזה רצונו אזי שיש מערכת ואם לאו- הרי שהיא תמשיך בחיפושיה ושום דבר לא קרה.
בדסמ הוא מערכת של היררכיה ושולט לא מוכתב על ידי נשלטת אחרת מתקיימת האמירה של שליטה מלמטה מה שמרחיב את הדיון לשאלה הנוספת האם שולט הנשלט מלמטה הוא אכן שולט והאם בחירותיו הן לא ממש שלו.

נסיכת החלומות- אהבתי את תגובתך. שוחחתי עם השולט שלך ואני מאחל לכם כל טוב. ללא ספק האושר המתקיים בינכם למרות העליות והירידות הוא מהגדולים שבגבול פומביות האתר הזה, בו אני צופה ולא מזמן, ומהווה עבורי מקום של למידה והנאה צרופה.

כל אחד ואחת בוחרים את דרכם,אמירתם וכך צריך להיות.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: depends on the person

tranny boi כתב/ה:
(sorry for the english)

there are many ridicules oxymorons in BDSM (like, the sub being the one who's really in control - a classic). we live with them - the ones created by having more then one top can be worked around pretty easily. like any other oxymoron of BDSM.
so it's not like a car having to drivers! human relations are more complex then driving, and a sub is more complex then a car.

סאביות הן לא כמו מכוניות??? אתה צוחק! icon_surprised.gif לא פלא שהן כל כך קשות לתיפעול... icon_rolleyes.gif

סתאאםם. מסכימה עם כל מילה. מתי אתה חוזר???