צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו שלום למציצה

פוטנציאלית
לפני 16 שנים • 12 במרץ 2008

חבורת הדיוטות - זה אחד מסוגי הסרטן האלימים והמזוויעים ביותר

פוטנציאלית • 12 במרץ 2008
המיקום של סרטן חלל הפה והאלימות שבו הופכות אותו לאחת המחלות האומללות ביותר. תעשו מה שאתם רוצים, אבל תהיו לפחות מודעים לזה. לא רוצה להיות נביא זעם, אבל אני מבטיחה לכם שאם תחלו, חלילה, תצטערו על כל מציצה בעברכם.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: חבורת הדיוטות - זה אחד מסוגי הסרטן האלימים והמזוויעים בי

פוטנציאלית כתב/ה:
המיקום של סרטן חלל הפה והאלימות שבו הופכות אותו לאחת המחלות האומללות ביותר. תעשו מה שאתם רוצים, אבל תהיו לפחות מודעים לזה. לא רוצה להיות נביא זעם, אבל אני מבטיחה לכם שאם תחלו, חלילה, תצטערו על כל מציצה בעברכם.

תודה דוקטור
שווה לשים את הדברים שלך במסגרת!!!!!!!
love bites​(לא בעסק)

Re: חבורת הדיוטות - זה אחד מסוגי הסרטן האלימים והמזוויעים בי

love bites​(לא בעסק) • 12 במרץ 2008
פוטנציאלית כתב/ה:

אני כבר מצטערת
אבל אל אלה שעוד לא היו מי יודע ....
*מנגינה*{התווים שלו}
amy כתב/ה:
אני צריכה מידע: האם קונדום מגן מפני הידבקות, או לא? icon_confused.gif

לפני שעה שמעתי ראיון עם סקסולוג
לדבריו האישה שמוצצת עם קונדום מוגנת
אבל מה עם הגבר?
עוד לא המציאו קונדום ללשון.........
walking dead
walking dead • 12 במרץ 2008
לפעמים קשה לי להחליט מה הבעיה הגדולה יותר:
התמימות של אנשים או סתם בורות בכל הנושא של מחלת הסרטן וגורמיה.

לפי מה שאת כותבת כאן, אולי כדאי להימנע מקיום יחסי מין בכלל. שהרי בוירוס הפפילומה שזנים אחדים שלו הם הגורמים לסרטן צוואר הרחם נדבקים בקיום יחסי מין - וקונדום לא מונע את ההידבקות.

ובל נשכח שימוש במיקרוגל, מכשירים סלולאריים ואי אלו רעות חולות אחרות שמין הידוע ששימוש בהם מסכן מאוד ומעלה את הסיכוי לחלות בסרטן. משום מה, עובדות אלו לא מפריעות לכך שכמעט בכל בית אב בישראל יש מיקרוגל אחד לפחות ומכשיר סלולארי.

ואם כבר, כמות החומרים הרעילים הנמצאת באוויר גם היא ידועה כבר מזמן כמסרטנת. במיוחד בערים הגדולות. למרות שכ-ולם יודעים את זה, לא נרשמה הגירה מאסיבית ממרכזי הערים למקומות פחות מועדים לפורענות.

נמאס כבר מהפאניקה כל פעם שיש איזה מחקר חדש בנושא. גם מי שלא מעשן, אוכל בריא וחי חיים בריאים (עיין ערך פיליס גלזר, כהנת הבישול הבריא של ישראל) עשוי לחלות בסרטן - כי יש כל כך הרבה גורמים אחרים שקשורים לזה ולא רק הסביבה המיידית אשמה בזה.

**ולסיום, רק לספר לך שלפני כמה שנים גם התפרסם מחקר שאומר שבליעת זרע לאחר קיום יחסי מין אוראליים עשוי למנוע את סרטן השד אצל נשים.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 12 במרץ 2008
את זה שהזרע עשוי למנוע סרטן השד לא ידעתי, אבל מה שכתזונאית למדתי, הוא שהזרע מכיל הרבה אבץ ולכן הוא טוב במניעה וטיפול בהתקררות, חיזוק הציפורניים, חיזוק השיער ועצירת נשירה וגם יעיל לריפוי פצעוני אקנה.
אז אם תמצצו ותבלעו במקום לדבר בסלולרי ועוד תעשו את זה באיזה חיק טבע נקי רחוק מהעיר המזוהמת אז אולי תחיו עד 120 (ואולי לא) icon_rolleyes.gif
morgause​(מתחלפת){מ}

Re: שלום מציצה

morgause​(מתחלפת){מ} • 12 במרץ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:
תגידי שלום חזרה.

לכל מי שרוצה לעשות סקס בהתכתבות
יש אתר בדס"מי מעולה בישראל לעניין
מומלץ בחום.

בהתכתבות זה לא מסוכן? icon_lol.gif

בהתכתבות זה הכי מסוכן! המחשב הורס את העיניים! בדיוק ככה חוטפים קטרקט!!! icon_surprised.gif
אבל זה שווה, לא?
IvoryDom

מחקר חשוב ואיכותי

IvoryDom • 12 במרץ 2008
free spirit כתב/ה:

**ולסיום, רק לספר לך שלפני כמה שנים גם התפרסם מחקר שאומר שבליעת זרע לאחר קיום יחסי מין אוראליים עשוי למנוע את סרטן השד אצל נשים.

חשוב להבדיל בין מחקרים פסאדו מדעיים לבין מחקרים שהם ברומו של עולם
כגון המחקר שציינת.