בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה הודעות חביבות

משועשעת
לפני 16 שנים • 27 במרץ 2008
משועשעת • 27 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
קטע הזה.. של התימצות.. נהדר בעיני.
בכלל , אני במקומך , הייתי נוקטת יותר בשיטה הזו ומדלגת על כל מה שמגיע לפניה.
פשוט, תביני, סשן ההשפלה העצמי שאת עורכת לעצמך כאן, מוציא אותך כל כך רע , שזה כבר גובל בסייף וורד .
תקשיבי .."היודע" ידוע בסבלנות אין קץ לשפחות בכייניות , עלק טיזריות , שכמוך. כאלו שחושבות שהן יודעות משהו מהחיים שלהן ולא מפסיקות לברבר בגלל זה. כאלו שאומרות בדיוק מה הן רוצות ולא רוצות - אם תתאמצי מספיק , אולי תצליחי לעניין אותו.
אני יותר בקטע של גברים. אבל אמיתיים אז אל תנסי להתחזות עכשיו. לא בא לי טוב להשפיל אותך יותר , כי אני מתחילה לחשו(ש)ד שאת נהנית מזה.
אי לכך ובהתאם לזאת - שאי ברכה. (אה , וזרקתי עליך מלה , הכדור אצלך.)

crazzzy.gif
shuki boy​(נשלט)
לפני 16 שנים • 2 באפר׳ 2008

Re: כמה הודעות חביבות

shuki boy​(נשלט) • 2 באפר׳ 2008
המלכה רוני כתב/ה:
אני רואה שגם ככה הפורום ישן, אז אנצל את הבמה לפרסם 2 אירועים מאוד יקרים לליבי

שניהם ביום רביעי - כן, זה שבא עלינו לטובה.

יוטל קלון על קצב
שימו סרט שחור בעד הנשים

...

השניה מוקדם יותר באותו היום- בערך ב 8 וחצי בבוקר ברחבה של הסינמטק בתל אביב הפגנה של עמותת פרופיל חדש, על ההשתלטות של צה"ל באותו יום על 8,000 בתי ספר . באותו הבוקר.

אשמח לראותכן , הודעות נוספות בהמשך...

תודה על ההודעה. אמנם לא הייתי באיזור ולא יכולתי להגיע, אבל אני אשמח אם תמשיכי להציב כאן דברים כאלה - ביחוד פעולות שקשורות בהתנגדות לתקיפה מינית, ולטעמי מאד קשורים לקהילה שלנו - לא רק לקהילה הלסבית ולקהילת הנשים, אלא גם לקהילה הבדס"מית.
(ולדעתי גם שווה לך להתעלם מהטרולים הסטרייטים שמגיבים כאן בצורה מיזוגנית ומגעילה, בטח לא לרדת לרמתם - ירצו יאכלו, לא ירצו לא יאכלו)
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 18 באפר׳ 2008

Re: תשובה מצויינת

המילים שלך רוני , מקוממות.
אני לא שופטת את הנשים שנוצלו מינית או הוטרדו , אני שופטת את המילים שלך, שמנסות לומר שנשים חלשות, קורבן טבעי, ולכן הבחירות שלהן הן בחירות של קורבן ללא ברירה.

אני מקווה שנשים יפנימו ששימוש במין ככלי להשגת מטרות, כנשק, כפתרון בעיות, גורם לנשים להשאר אובייקט מיני מועד להטרדה.

המלכה רוני כתב/ה:
אישה עד שמגיעה למעמד במקום עבודה- ותאמין לי שאנחנו מתקדמות מאוד לאט יחסית אליכם...

רוני, הקשיבי היטב.
לא כולנו מתקדמות לאט. מי שמוכשרת ומשקיעה מתקדמת מהר.
מי שחותרת למטרות שלה על ידי עשיה והכרה בערכה המקצועי, לא חייבת להשתמש במיניות שלה כדי להתקדם.

רוצה גם להישאר במקום העבודה שלה,

רבים הם הדברים שאני רוצה. אבל לא משלמת עליהם בטובות הנאה.

ולכן שמתחילים להטריד אותה, כן, מה לעשוות, היא מתלבטת- לספר, לא לספר? מה יהיו ההשלכות? יפטרו אותי?
שיקולים כאלה מנציחים אותה כקורבן לניצול מיני
אתכל זה אישה צריכה לקחת בחשבון.

קל לך נורא לדבר כי אתה לא אישה וגם לעולם לא תהיה,

רוני, קשה לי לומר לך, אבל אומר זאת בכל זאת. לא רק החברה צריכה לשנות את הדעות הקדומות שלה. גם הנשים צריכות לשנות את ההתיחסות שלהן לשימוש בכוח המיניות שלהן
אבל זה לא מעיד על שום דבר חוץ מבורות!
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008

Re: תשובה מצויינת

מאלפת בשוט ומבט כתב/ה:

אני מקווה שנשים יפנימו ששימוש במין ככלי להשגת מטרות, כנשק, כפתרון בעיות, גורם לנשים להשאר אובייקט מיני מועד להטרדה.

מענין
היו כאלה שהגיבו בפרטי
אבל אף איש/אשה לא הגיבו כאן.

למה?
shuki boy​(נשלט)

כי נמאס כבר

shuki boy​(נשלט) • 22 באפר׳ 2008
כי זה ויכוח משעמם ועקר. או שיום אחד תביני שנשים הן אוכלוסיה מוחלשת בחברה, ושהבחירות שלהן להשתמש במיניות או לא, באמת מגיעות ממקום של דיכוי, או שלא תביני אף פעם.

אמנם נמאס לי לשמוע שנאנסות הזמינו אונס כי הן רצו קידום, כי הן היו פרובוקטיביות, כי הן השתמשו במיניות שלהן, הן בעצם נהנו מזה ובלה בלה בלה - או שאישה פרובוקטיבית אחת גורמת לאחרת להאנס(!!) - אבל זה שאני אקשקש על זה, שהבעיה היא באנסים, שהבעיה היא במי שמטריד, ובעיקר בחברה שמאפשרת לו את זה, לא יעזור (בטח שלא פה בכלוב).

או שיום אחד דעתך תשתנה, או שלא.

וכמישהו שעבר בחיים גם כבחורה וגם כבחור, היחס הוא ממש לא אותו יחס. מי שטוען שיש שוויון הזדמנויות אמיתי בין גברים ונשים הוא או שקרן או עוור.
amy​(נשלטת)

Re: כי נמאס כבר

amy​(נשלטת) • 22 באפר׳ 2008
tranny boi כתב/ה:
היחס הוא ממש לא אותו יחס. מי שטוען שיש שוויון הזדמנויות אמיתי בין גברים ונשים הוא או שקרן או עוור.

זה מאוד נכון. רוב האנשים מעדיפים להיות עיוורים, מאשר לראות את חוסר הצדק בחברתם.
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)

tranny boi כתב/ה:
כי זה ויכוח משעמם ועקר.

...

.

בזכות התגובות אני מבינה

למה מי שהגיב/ה בחרו לכתוב לפרטי.

הם ידעו שהויכוח עקר
ודעתן לא לגיטימית
למרות נסיון אישי.

ובעיקר - שמקום של דיון על דיכוי עצמי של נשים - הוא לא בכלוב.

אני מבינה.

icon_cool.gif
shuki boy​(נשלט)

shuki boy​(נשלט) • 22 באפר׳ 2008
מאלפת בשוט ומבט כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
כי זה ויכוח משעמם ועקר.

...

.

בזכות התגובות אני מבינה

הם ידעו שהויכוח עקר
ודעתן לא לגיטימית
למרות נסיון אישי.

אני מבינה.

icon_cool.gif

אל תכניסי לי מילים לפה, זה *לא* מה שכתבתי. כתבתי למה *אני* לא הגבתי כאן ואולי גם אחרות. לא כתבתי למה הגיבו לך בפרטי, תשאלי אותן בפרטי.

[ואת השאר המניפסט אני מוחק, כי כבר אין לי כוח]
נילי ונילי
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008

נילי ונילי • 23 באפר׳ 2008
tranny boi כתב/ה:
מאלפת בשוט ומבט כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:
כי זה ויכוח משעמם ועקר.

...

.

בזכות התגובות אני מבינה

הם ידעו שהויכוח עקר
ודעתן לא לגיטימית
למרות נסיון אישי.

אני מבינה.

icon_cool.gif

אל תכניסי לי מילים לפה, זה *לא* מה שכתבתי. כתבתי למה *אני* לא הגבתי כאן ואולי גם אחרות. לא כתבתי למה הגיבו לך בפרטי, תשאלי אותן בפרטי.

[ואת השאר המניפסט אני מוחק, כי כבר אין לי כוח]

לפעמים, ובמיוחד בשרשורים כמו זה, בהם את רואה מישהי עושה עבודת קודש, אבל מכלה את כל כוחה מול טרול אינטרנטי שבירור מתענג על זה ולא שווה שניה מן הזמן שלה, פשוט בא לך לסגור את הדפדפן.
לא תמיד יש לך כוח לשמש על תקן קצינת הסברה או דוברת. לא תמיד יש לך כוח לענות על שאלות מיתממות בפעם האלף ועשרים. בדומה לטרני-בוי, גם אני לא קמתי הבוקר במצברוח של גננת. לפעמים זה קורה לי, השבוע זה לא.

סחתיש על כל מי שהקדישה מזמנה וכתבה לך בפרטי.