לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנת בדס"מ לילדים

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008
כפי שאמרו לפני, חושבת שהסכנות בסדנא כזאת רבות על הסיכויים לעשות למשפחה כולה טוב.
יש מספיק בינינו שלא מבינים מה זה בדס"מ, ומה ההבדל בין בדס"מ להתעללות. ילדים, שעדיין מעצבים את תפיסות העולם והמוסר שלהם, וודאי ימצאו את כל המורכבויות בעולמנו מבלבלות.

לוותר.
לא קשורה

נכון שבדסמ עושים באהבה, אבל, זה עדיין לא חומוס.

לא קשורה • 24 במרץ 2008
- יונתן! מה אתה עושה למיקה?!
- קוראים לזה שיבארי, המורה. אבא לימד אותי בשבת, כשיצאנו לאסוף פטריות ביער בבן שמן.

- ילדים, נתחיל בשיעור לשון, אלמוג, פורים זה רק עוד שבועיים, החלטת להתחפש לכלב?
- לא המורה, לירית קילרה אותי בשבת, אני משוייך לה. עשינו טקס במוזיאון הילדים, בגלרית הצעצועים.

- אמא, אני צריכה פיפי.
- תתאפקי.
- אמא!!!! אני חייבת פיפי. בורח לי.
- מיכלי, תשאירי עלייך את החבל ואם את חייבת להשתין, תרימי רגל. את חייבת לקבל את הכלבה שאת.

עד כמה היותי חובבת סתירות מובנות, נונסנס ודברים שלא אמורים ללכת יחדיו, בלתי אם נקשרו בחבל, יש לי תחושה שאת הלגיטימציה לעיסוקנו הארוטיים,
צריך לחפש (אם מישהו מרגיש בכלל צורך לחפש, ריגושים תמיד טובים יותר כשהן אסורים), בקרב קהילות וקבוצות שעברו את גיל ההסכמה ורכשו כבר את היכולת המינימלית של הבחנה בין רע וטוב, הפרדה בין פרטי וציבורי ואיבדו את בתוליהם הפיזים, הרבה לפני בתוליהם המנטלים.

וזה לא המודלים העתידיים נוסח מפיסטו, שמדאיגים אותי או השאלה אם עצם החשיפה תהפוך את הילד לבדסמי או לא.
זה דווקא ההווה והיום שבו הילד יחליט שבמקום רופא וחולה משחקים בדום ובשפחה וסשן ארגז חול.

אם יש משהו שיוצר ילד בריא בנפשו שמקבל את השונה, שמבין את רעיון החופש, הבחירה החופשית והמתירנות המינית,
זו העובדה שנותנים לו להיות ילד, כל עוד זה אפשרי.
כולל הרעיון של להציב גבולות, ולתת לילד לנסות לפרוץ אותם בעצמו, בניגוד לרעיון של להרחיב אותם עבורו.

בתקופה שבה ניתן לראות את אחת מגיבורות הבראץ, תופסת פורץ בעזרת שוט, כשהיא לבושה במיני עור שחור וחולצנית בטן,
בתקופה שבה בניקולודיאון, 'פרה ותרנגול' משחקים באזיקים ובהפסקת הפרסומות גבר נמעך תחת עקב נשי בפרסומת לשוקולד,
וילדה בת 10 צופה בעדלאידע כשהיא לבושה בבגד גוף שחור עשוי רצועות ויניל וטוּל ועליו חגורה שחורה עם שרשראות וניטים ועטוית גרבונים שחורים
(מי לעזאזל נתן לה לצאת בגרבונים בשרב?) וחושבת שהיא התחפשה למלכת הלילה,
נראה לי, שהורים צריכים להיות מודאגים בעיקר בשאלה כיצד לצמצם את מידת החשיפה של הילדים לתכנים שרחוקים בהגדרתם מילדוּת,
הרבה יותר מאשר לשאול את עצמם איך חושפים "בהגיון" לבדסמ.

מיניות היא דבר אישי וחלק מן הקסם ומן ההתבגרות הוא לגלות אותה לבד,
מקסימום תוך כדי כך שההורים ישדרו לילד שזה בסדר, ללא צורך בהדגמות.

ומיניות ההורים? כשעולה שאלה או שכחתם את הויברטור מצופה השעווה פועל בסלון,
תתמודדו עם השאלות. לעשות סדנא? למה? כדי למנוע את השאלות מראש?

את רוצה לפתור את הדילמה שילדים נחשפים לה כשהם רואים מערכת יחסים לא שיוויונית בבית
או מערכת יחסים עם מרכיבים בדסמים ביום-יום?
בשביל זה לא צריך סדנא.
בשביל צריך דווקא הפוך, להסביר לילד מה המודל המקובל, אליו הוא לא נחשף ולשדר שהכל לגיטימי.
עם דגש אחד - הכל לגיטימי כשאתה אדם בוגר שהתנסה כבר ובעל יכולת אמיתית לבחור.

לא יכול להיות שמישהו מתחייב לבטוח, שפוי ומוסכם ובו זמנית חושב להעביר את ילדיו סדנת בדסמ לילדים. את באמת לא רואה את הסתירה?

הורה בדסמי (או אחר) שדואג לילדיו ורוצה להיות ממש נועז, שיקח את הכסף שחסך כדי לקנות סט חבלים חדשים ושרביט קסם,
ויסע עם הילדים שלו לפריז בפסח הקרוב:
http://www.cite-sciences.fr/english/ala_cite/exhibitions/sex-wot-s-the-big-deal/

מבוגר שכדי לקבל לגיטמציה לעובדה שהוא בדסמי או כדי לפתור את הצורך בגלגול החבלים והשוטים, נעילתם בארון וניקוי מתקן השטיפה האנאלית, חושב שהדרך היא לחשוף את ילדיו לסדנת קשירות אצל טיצ'ר או מרתון מיניות למתקדמים הכולל סרטים מצוירים, הוא בעיני אחד שמעולם לא הבין את ההבדל בין ילד ומבוגר.
האמפרי

Re: נכון שבדסמ עושים באהבה, אבל, זה עדיין לא חומוס.

האמפרי • 24 במרץ 2008
לא קשורה כתב/ה:
-- מיכלי, תשאירי עלייך את החבל ואם את חייבת להשתין, תרימי רגל. את חייבת לקבל את הכלבה שאת.

עגנון.
תמימות לא קדושה
תמימות לא קדושה • 24 במרץ 2008
rffl.gif rffl.gif rffl.gif
לא קשורה כתבה את המערכונים של השנה.

אני חוזרת לשאלות הרציניות אבל לא שופטת אתכם.

לא קשורה כתבה בהומור את הדברים שאני לא מבינה.
אתם רוצים להראות לילדים מיניות אחרת?

אני חושבת שהילדים לא נחשפים למיניות הרגילה דרך ההורים שלהם. אנחנו מנחשים שההורים שלנו לא הביאו אותנו מרוח הקודש, אבל ההדגמות של המין היו מהאינטרנט ומהטלוויזיה ולא מצפיה בהורים שלנו. אנחנו יודעים שהם ידעו מה לעשות כשהביאו אותנו.

אני לא מבינה איך אפשר לחשוף ילדים לפעילות בדסמית כמו קשירות, הצלפות, או הליכה על ארבע בקולר ורצועה אבל אני מבינה שבחרתם אם הילדים והאנשים מבחוץ מבינים שיש בדסמ במשפחה.

אני מנחשת ששתי המשפחות הן של פאמדום.

אם פעם תרצו תוכלו לשתף איך נכנס בדסמ פאמדומי לחיי משפחה ומה רואים מבחוץ כי אני לא מבינה מה יכולים לראות בפאמדום?

אפילו עיסוי רגל יכולים להסביר שאמא עבדה קשה והלכה על הרגליים כל היום וכואבת לה הרגל. לא חייבים לספר מה קורה לאבא כשהוא מעסה לאמא את הרגל.

קשה לי לדמיין מה יכול להיות בבדסמ פאמדומי שלא יכולים להסביר במשפחה רגילה, אם לא מבצעים פעילות שמוגדרת כמינית מול עיני הילדים.

השכנים לידנו הם פאמדומיים בחיים, בלי שהם יודעים והם דתיים.

הבעל לא מחליט בלי אישתו. הם מצטטים את "כבודה של בת מלך פנימה" ומספרים שהיא המלכה בבית והוא המלך בלימודי הקודש. כשמדברים איתו הוא אומר שהוא צריך לשאול אותה. רואים אותו קונה וראו אותו מנקה את הבית יחד עם הילדים. כולם יודעים שאם מדברים איתה הכל סגור והוא צריך לשאול אותה.

הילדים לא מבינים שהם נמצאים בבית פאמדומי כי יכולים להסביר הכל.

הם חושבים כמו ילדים שנמצאים בבית שאבא אומר את המילה האחרונה וקבע בכל.
הם חושבים שאבא יותר חזק וויכול גם לעבוד בחוץ, גם ללמוד לימודי קודש וגם לעשות הכל בבית. לא רואים מין לפני הילדים.

פה ההבדל בין הדברים שאתם אומרים והדברים הרגילים.

המיניות לא נראית מבחוץ.
אם תרצו תוכלו לשתף מה הצורה הייחודית שבחרתם למשפחה.

אני לא שיפוטית. אתם בוחרים לילדים שלכם.
החלטתם לקחת את הפאמדום צעד קדימה וללמד את הילדים על מיניות פאמדומית.
בהצלחה לילדים.
תמימות לא קדושה

עוד דבר

תמימות לא קדושה • 24 במרץ 2008
במשפחות יהודיות נשים היו הרבה פעמים הפאמדומיות ושלטו במשפחה.

בבוסתן ספרדי מסופר שהאמא קבעה הכל.

אני לא מבינה מה את רוצה ללמד את הילדים במיניות ומה הגיל של הילדים?
הוא​(שולט)

זו סוגיה מענינת

הוא​(שולט) • 24 במרץ 2008
ששוה לתת את הדעת עליה . בין אם זה גחמה הומוריסטית או רצינית .
אני תוהה עבור מי זה נעשה עבור הילדים או עבור "השקט" הנפשי שלך
מי ישלם את מחיר העלבונות בבית הספר את?
מי יצא דפוק ומבולבל ממסרים כפולים ש"אסור להרביץ" אבל אמא מתה על זה שאבא חונק אותה
לכל דבר בחיים יש את הגיל שאפשר להתחיל
והורה צריך לדעת מתי להנחיל

ממחר בירה במקום שוקו

תצלח דרכך
נוריתE
נוריתE • 24 במרץ 2008
תסבירו לי בבקשה
לשם מה צריך להסביר להם לעזזל מה אמא ואבא עושים במיטה שלהם
בחדר הפרטי,
אם אמא ואבא מוציאים את זה החוצה בפני הילדים,זה חוסר אחריות שחבל'ז
שווה ערך ללהכניס את הבת או הבן שלהם הקטנים,איתם למיטה, מול סרט כחול ולילה של סקס סוער ונילי.
אפשר להיות זוג בידיס''מי גם בלי להציג את זה מפורשות בפני הילדים
אי לכך אין צורך בהסברים וזה שונה מאוד
מאוד אפילו מזוג חד מיני,שמעורים בפעילויות בבית ספר וכל השכונה, יודעת אי לכך צריך להסביר לידל למה אמא ואמא התאהבו וחיות ביחד ומגדלות אותו.

ביום שאבא יביא את אמא לאספת הורים או להצגת בית הספר,עם קולר ורצועה מחזיקשוט ביד
אז שיתנו הסברים ,עד אז,אין צורך

וכל רעיון הסדנה/חוג ביית what ever
כל הקטע הזה של ההורים שרוצים להסביר..
מוטב שתלמדו את הילדים שלכם לדעת מה הערך האמיתי של הכסף ושהוא לא צומח על עצים
תעזרו להם בשעורי ביית, שלחו אותם לכמה חוגים שהם אוהבים
תקפידו שהם לא גולשים באינטרנט במקומות שהם לא צריכים להיות בהם שלא ידברו בצט עם זרים ויפגשו איתם בחוף הים ועוד עשרות אם לא יותר דברים שמהווים חינוך מדריך תומך ואוהב

אין לילדים שלכם מה לעשות בחדר המיטות שלכם והם בטח לא צריכים עוד סיבוכים בחייםשלהם כמו חדר צט/פורום לילדים עם הורים בידיסמ''ים ושמה להחליף חוויות "חינוך" והסברה מיותרים לחלוטין

מה שכן, בגלל שאתם בקטע, אם בוקר או ערב אחד הבת שלכם בת ה18 תבוא ותגיד אמא, פגשתי אדון בכלוב
תדאגו לזה שהחיים שלה יהיו כמה שיותר קלים ושהיא תבין למה היא נכנסת.

אבל תפנימו דבר אחד חשובי
אלו החיים שלכם מה שאתם עושים לא של הילדים שלכם
וכמו שלא תתיעצו עם בנכם בן ה14 באילו מניות להשקיע או אם לעזוב את העבודה ולחפש משהו יותר טוב אל תכניסו אותם למה שלא עיניינם, מלכתחילה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 25, 2008 12:34 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 24 במרץ 2008
עם כל הכבוד לפתיחות בין מבוגרים לילדים, לא צריך להגזים.
ילדים בהחלט לא צריכים להחשף למיניות לפני שהם בשלים לכך,
ואם הם מגלים התעניינות אז יש מקום לשיחה פתוחה עד גבול מסויים בהתאם לגיל הילדים ולרצונם להחשף למידע.

אני לא זוכרת מאיזה גיל ידעתי איך נולדים ילדים כי הסבירו לי את עובדות החיים מגיל צעיר למדי,
אבל עד היום אני לא יודעת וגם לא רוצה לדעת איזה תנוחה אבא מעדיף ואם אמא שלי בולעת.
יש דברים שילדים לא צריכים לדעת על חיי המין של הוריהם ולא משנה בני כמה הם.
גם ככה מגיל שאנחנו מתחילים להבין עניין אנחנו קולטים רמזים מהסביבה ולפעמים כילדים זה אפילו די מביך.

זה עדיין לא אומר שהילדים לא יחשפו לבד למיניות המתאימה להם וימצאו את דרכם.
וכפי שציינתי קודם - כל עוד הם לא באים עם שאלות מאוד ספציפיות, כל מה שהם צריכים לדעת זה איך נולדים ילדים ובגיל יותר מאוחר על אמצעי מניעה והגנה ממחלות מין.
מעבר לכך - תנו להם לחקור את המיניות שלהם בעצמם, כשיגיעו לגיל שאפשר להתחיל.

השיבארי היחיד שאני הולכת ללמד את הבת שלי לאחר שתוולד, כל עוד היא ילדה, זה לקשור את השרוכים בנעליים!

dragon fly
dragon fly • 24 במרץ 2008
לפי מה שנאי מבין זה אתם רוצים

שהילדים שלכם יעבירו לכם סדנת בדסם נכון? icon_lol.gif

שהילדה תלמד את האימא מציצה בנוסח השמינייה בליווי נינט כמוסיקת רקע איכותית.

שהילד ילמד את האבא חדירה כהלכתה בנוסח דן מנו?

האמת בקצב הזה זה הגיוני שהילדים ילמדו את הבוגרים בדסם.

לפחות אצלהם זה אמיתי וללא מניירות.

בשלב השמיני של פרויד אחרי תאוריית האוראלי יהיהי ניתן להוסיף את השלב האוראלי כפרקטיקה.

תגמל ממוצץ ישר ל............................?

יהיה קטעים,השלב הבא לשלוח את הילדים לקרוא את סיפורה של בילבי בגרסת הכלוב?

ללא שמלה ו2 פטמות יצא הילדה לטייל בחצר?

מי יודע כיצד היא חזרה?

icon_rolleyes.gif
פעם פרח​(נשלטת)

Re: יצירת קשר -

פעם פרח​(נשלטת) • 24 במרץ 2008
אילוזיה זמנית כתב/ה:
הילדים שלנו גדלים לצד בדס"מ, אבל כמעט שלא מקבלים פידבק חיובי ביחס לבדס"מ מחוץ לבית. מה שאנחנו רוצים הוא בעצם ליצר מסגרת כזו, שתשקף להם בדס"מ באופן חיובי.

לדעתי הבעייה (אם נבחר לקרוא לה כך) שתיארת מעניינת.
אני לא בטוחה שהפיתרון הוא כפי שהצעת.

כתבו פה על איך אפשר להראות לילדים שיש משפחות מסוגים שונים.
בתוך זה אפשר להראות את המשפחה שלכם, מה מיוחד בה, להסביר שזה בסדר וכו'.
כמו שיש משפחות עם אמא אחת, שתי אמהות, שני אבות, כך למשל יש משפחה שבה אמא קובעת את הכללים.

ואולי כדי להסביר לאנשים למה את מתכוונת, כדאי שתתני דוגמאות.
מה למשל באורח חיים שלכם, נראה שונה כל כך ?
מה לדעתכם משוקף באופן לא חיובי או אפילו שלילי ?