שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני הגעתי למסקנה

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 4 באפר׳ 2008

Re: אני הגעתי למסקנה

כובש יצרה כתב/ה:
Toothfairy כתב/ה:
ולהל"ן המסקנה: כל מלכות,מלכות,עד שהן מוצאות את האדון שלהן...

icon_wink.gif

1. אחד ההבדלים בין גבר לאשה זה שבקיום יחסי מין גבר חודר בעוד שהאשה נחדרת.

3. רובן ככולן של כל אלו שמגדירות את עצמן כמלכות או שולטות נוהגות לבצע אקט של חדירה לנשלט/ת שלהן.

השאלה המתבקשת היא: האם אלוהים או הטבע או כל מי שיצר את האנושות לא העניק את אקט החדירה לגבר ולא לאשה?

אני לא זוכרת מי אמרה את זה, אולי קווינסי? שהכל תלוי בזווית ההסתכלות. כלומר- אולי לא הגבר הוא ש "חודר", אלא האישה היא ש"בולעת" בואגינה שלה את האיבר הגברי? אני לא מתייחסת כאן למקרי אונס, אלא לרעיון הכללי. מי אמר שחדירה פירושה עליונות?
Mooooon

Mooooon • 4 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
אני לא זוכרת מי אמרה את זה, אולי קווינסי? שהכל תלוי בזווית ההסתכלות. כלומר- אולי לא הגבר הוא ש "חודר", אלא האישה היא ש"בולעת" בואגינה שלה את האיבר הגברי? אני לא מתייחסת כאן למקרי אונס, אלא לרעיון הכללי. מי אמר שחדירה פירושה עליונות?

לדעתי נשים חודרות לגברים הרבה יותר מאשר ההיפך.
קוראים לזה זיוני שכל. זה אקט קשה וכואב ובדרך כלל מבוצע ללא הסכמה.
אישה פולטת מתוך אבר מין האמיתי שלה (הפה) מחרוזת מילים הדומה ל- DNA
וזו חודרת את האבר מין האמיתי של הגבר (האוזן) ומגיע ישר למוחו
שם היא גורמת נזק מצטבר ובלתי הפיך.
שימו לב לכוון החדירה במקרה זה ותבינו מי באמת המין החלש והנפגע כאן בסיפור.
huan
huan • 4 באפר׳ 2008
ציטוט: שים יולדות ילדים. נשים מגדלות אותם. אין שום אהבה בעולם שגדולה מאהבה של אם לילד שלה. אני לא מדבר עח חברה מערבית או חברה כלל - כמו שאמרתי, אני מדבר על נטיה הרבה יותר פרימיטיבית. קטונתי מלהביא 'סימוכין' לעניין, ואני מודה שלא ערכתי מחקר מקיף בנושא... אבל אני חי כבר תקופת-מה, ובוא נגיד שאני לא לגמרי מטומטם, ולדעתי ההבנה שלי את המציאות לא כל-כך מעוותת... icon_smile.gif

אנשים חיים בעולם כבר הרבה מאוד זמן רובם המוחלט עד לפני כמה מאות שנים כלל לא חשבו על האפשרות שהעולם הוא עגול וסובב סביב השמש - מה שמעיד על יכולתם של מרבית האנשים להבין את המציאות בה הם חיים (אחרי הכל גם אותם אנשים שהבינו גם אז שהעולם הוא עגול וסובב סביב השמש המשיכו לא להבין כמה דברים שכיום ידועים לכל תלמיד תיכון, או כך אני רוצה להאמין). בדיוק מהסיבה הזאת פיתחו את ההליך המדעי המודרני שמנסה ולהתמודד עם הבעיה הזאת (כשאני אומר מנסה אני מתכוון לכך ש"פאשלות" ממשיכות להתרחש - האבולוציה על פי למרק והפיזיקה הקלאסית הם רק כמה מהם).

ציטוט: יש סביבך רק מקרה יחיד ? איפה אתה חי, בארון ?
רוצה סימוכין, קרא קצת חומר, אפילו בויקי. ההבדל בין זכרים לנקבות
הוא אדיר, והוא מתבטה בין היתר במבנה והתפתחות של המוח. יכולות של המינים
שונות לגמרה, אף אחד לא חולק על כך היום. הצרכים ומוטיבי המנחים את הצעדיהם שונים גם.

שוב, אתה כושל לראות את התמונה הכללית. כל ההבדלים הללו הם תוצר לוואי של אותו הבדל מהותי או הזכרתי ובמינים שונים ו"גזעים" שונים ההבדלים הללו שונים גם כן. לפני שאתה קובע שזכרים=שולטים ושזה הטבע תצטרך קצת יותר מהתלהמות בכדי להוכיח את העמדה שלך - עד שתצליח להביא טיעון מורכב מעט יותר מוורציה של "תראה את הכסא המוצק הזה, איך אתה יכול לטעון שרובו המוחלט הוא וואקום" או "שחורים נחותים מטבעם מאנטלקטואלית מלבנים כי כיום אפריקה היא יבשת עניה ומפגרת והשחורים בארצות המערב משתיכים בממוצע למעמד סוציואקונומי נמוך יותר מאשר לבנים".
Mooooon
Mooooon • 4 באפר׳ 2008
אתה מוכן להפסק לעייף אותי ? מאוחר כבר.
נשים - גובה ממוצא מטר שישים ושבע. גברים - מטר שמונים.
שרירים אצל גברים בערך פי שתיים יותר חזקים.
יכולות לשוניות, אינטליגנציה רגשית, קישורים חברתיים ... נשים.
כושר אנליזה וסינטזה, יכולות מוטוריות .... גברים.

כל אלו אינם נובעים ממוסכמות חברתיות.

(תכחיש או תבקש סימוכין ואני אביא תגובה מה זה מתלהמת. לא סתם מתלהמת, גסה ... )
huan
huan • 4 באפר׳ 2008
ציטוט: השאלה המתבקשת היא: האם אלוהים או הטבע או כל מי שיצר את האנושות לא העניק את אקט החדירה לגבר ולא לאשה?

חדירה=שליטה? תספר את זה לגמל שלמה זכר שראשו נכרת במהלך אותו אקט "שליטה" מהולל או לזכרים הדבורים השולטים במלכה ביד רמה ומתים גם כן.
dragon fly
dragon fly • 4 באפר׳ 2008
אני הגעתי למסקנה

שכדור הארץ עגול,

שהשמש זורחת בבוקר,

שיותר מדי שעות צאט פה פוגעות בנפש,

שמכבי תל אביב סתם עגלות,

שמדינת ישראל הרבה יותר חזקה ממה שנדמה לנו האזרחים,

שהשרשורים פה באתר מיום ליום מתעלים ברמה,והם בכלל לא חוזרים על עצמם כמו פעם icon_lol.gif rffl.gif

שלדרבי חוקים משלו,שביתר אלופה

ושגאידמק יהיה ראש הממשלה הבא,

ושאני אוהב את דולי אהבת אמת iloveu.gif

עכשיו זדיינו לי מהפריים icon_lol.gif
huan
huan • 4 באפר׳ 2008
ציטוט: אתה מוכן להפסק לעייף אותי ? מאוחר כבר.
נשים - גובה ממוצא מטר שישים ושבע. גברים - מטר שמונים.
שרירים אצל גברים בערך פי שתיים יותר חזקים.
יכולות לשוניות, אינטליגנציה רגשית, קישורים חברתיים ... נשים.
כושר אנליזה וסינטזה, יכולות מוטוריות .... גברים.

כל אלו אינם נובעים ממוסכמות חברתיות.

(תכחיש או תבקש סימוכין ואני אביא תגובה מה זה מתלהמת. לא סתם מתלהמת, גסה ... )

גם הנתונים הללו משתנים ובטח שלא היו נכונים תמיד (וחלקם כמו אינטלגנציה רגשית גבוהה יותר לנשים (שכן אינלגנציה רגשית היא מיתוס) ו180 לגברים לא נכונים גם כיום) וגם במידה והם היו קבועים ובלתי משתנים אין פירושם שזכר=שליטה, נקבה=כניעה והתמסרות אלה בסיטואציה המאוד ספציפית שאתה מדבר אליה (תן לי להבטיח לך שהמצב בחברות שכלכלתם היתה מושתת על ציד-לקט וגננות הדינמיקה המגדרית שונה מאוד מהמצב אותו אתה מתאר, וגם שם היא משתנה בהתאם למספר גדול של פראמטרים נוספים).
כובש יצרה​(שולט)

כובש יצרה​(שולט) • 4 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
כובש יצרה כתב/ה:
Toothfairy כתב/ה:
ולהל"ן המסקנה: כל מלכות,מלכות,עד שהן מוצאות את האדון שלהן...

icon_wink.gif

1. אחד ההבדלים בין גבר לאשה זה שבקיום יחסי מין גבר חודר בעוד שהאשה נחדרת.

3. רובן ככולן של כל אלו שמגדירות את עצמן כמלכות או שולטות נוהגות לבצע אקט של חדירה לנשלט/ת שלהן.

השאלה המתבקשת היא: האם אלוהים או הטבע או כל מי שיצר את האנושות לא העניק את אקט החדירה לגבר ולא לאשה?

דיברתי על עובדות ולא על דעות. תקראי שוב את סעיף אחד אצלי. לא טענתי שחדירה מבטאת עליונות, טענתי שעובדתית הגבר חודר והאשה נחדרת, לדעתך העובדה לא נכונה?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
כן, ביחסי מין רגילים הגבר חודר והאישה נחדרת. רק לא הבנתי את ההערה שלך בהקשר זה על אלוהים... כלומר- אז מה אם הגבר חודר והאישה נחדרת? מה הקשר של זה לשליטה? ה א ם יש קשר, לדעתך?
כובש יצרה​(שולט)
כובש יצרה​(שולט) • 4 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
כן, ביחסי מין רגילים הגבר חודר והאישה נחדרת. רק לא הבנתי את ההערה שלך בהקשר זה על אלוהים... כלומר- אז מה אם הגבר חודר והאישה נחדרת? מה הקשר של זה לשליטה? ה א ם יש קשר, לדעתך?

אין קשר לאלוהים, אפילו אין לזה קשר לשליטה. אבל, עובדתית חדירה מאפינת גבר ולא אשה ביחסי מין ואני מעלה שאלות פשוטות.

מלכות או שולטות הן נשים מעצם היולדן ככאלו, למה הן נזקקות לבצע אקט כל כך גברי לבסס את השליטה שלהן? למה יש כל כך הרבה שולטות שבוחרות להשפיל את העבד שלהן בלבוש של אשה?