לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ענווה.

natti​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008

Re: ענווה.

natti​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2008
אהבתי את הכתיבה,
אהבתי את הדרך שבה הסברת איך הוא נכנס פנימה אליך לנשמה, את ההתמסרות הזאת שלך.
ריגשת אותי
icon_redface.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:

אני לא ביטלתי את הערך הספרותי של היצירה, אלא פשוט התייחסתי לפשט, ממנו משתמע כי הבחורה סוממה מבלי ידיעתה (לפחות באותו רגע ספציפי). אם טעיתי, הכותבת יכולה פשוט לתקן אותי.לא קטלתי אף אחד, ולא מכל דבר צריך לעשות עניין כזה גדול.

באותה מידה בה את, טרם קפצת למסקנות שגויות ואף התכוונת לפתח דיון בהתבסס עליהן, היית יכולה לברר אתה אם הבנת נכון (או לפחות להסתייג). כמו שזה נראה מכאן, סביר יותר לצפות ממך שתשאלי מאשר ממנה שתתקן. אבל איש איש ומבטו. מה עוד שהכלוב חף מכבוד הדדי והתחשבות באופן שנראה כמעט עקרוני.
talula

איימי

talula • 23 באפר׳ 2008
בשום מקום בתגובה שלי, לא שפטתי את אישיותך, אמרתי ק את דעתי לגבי התגובות שלך באופן כללי ובאופן פרטני בנוגע לשרשור. תסלחי לי, אבל את כן העברת ביקורת, התעלמת מהתוכן והכתיבה הספרותית והתמקדת בשטויות, כן, אני קוראת לזה שטויות, מאחר ואת בהתייחסות הקנטרנית שלך הופכת את הדברים, שאני באמת מאמינה שהם חשובים לך (ולא רק לך, יקירתי) לגיבוב חסר טעם. את תמיד רודפת אחר גישה טולראנטית, אך לא זכור לי כי נתקלתי בה מצידך, את אוהבת להפנות את הזרקור אלייך (וזה מצטייר באופן חד ביותר) והתגובות שלך מעידות כי לא ממש משנה לך מאיזה צד של המטבע תעשי זו.

וכן אני באמת חושבת שהסיפור של קצפת מעולה, חשבתי זו עוד לפני שהגבתי. צרמה לי ההתעקשות המיותרת והצדקנות הקנטרנית שלך.

ומעבר לכך אשמח לדעת מי אני בדיוק (רמזת לניק נוסף...)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 באפר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
amy כתב/ה:

אני לא ביטלתי את הערך הספרותי של היצירה, אלא פשוט התייחסתי לפשט, ממנו משתמע כי הבחורה סוממה מבלי ידיעתה (לפחות באותו רגע ספציפי). אם טעיתי, הכותבת יכולה פשוט לתקן אותי.לא קטלתי אף אחד, ולא מכל דבר צריך לעשות עניין כזה גדול.

באותה מידה בה את, טרם קפצת למסקנות שגויות ואף התכוונת לפתח דיון בהתבסס עליהן, היית יכולה לברר אתה אם הבנת נכון (או לפחות להסתייג). כמו שזה נראה מכאן, סביר יותר לצפות ממך שתשאלי מאשר ממנה שתתקן. אבל איש איש ומבטו. מה עוד שהכלוב חף מכבוד הדדי והתחשבות באופן שנראה כמעט עקרוני.

אנשים תמיד מגיבים למה שהם מבינים, ובדרך כלל לא יבררו אם הבינו נכון כאשר הם סבורים שזה המצב. איימי הבינה דבר אחד, שגוי ככל הנראה, והגיבה בהתאם. מגיבים אחרים הבינו שמדובר בקריצה לארץ הפלאות והגיבו לפי תובנה זו, גם כן מבלי לטרוח לשאול את המחברת האם לכך באמת התכוונה. בצדק, אגב, כי זה יהיה מתיש וגם מציק אם כל אחד שירצה להגיב ליצירה כלשהי יצטרך לברר עם היוצר אם לכך הוא באמת התכוון.

אני לא חושב שהכלוב חף לגמרי מכבוד הדדי. הנה, מורגאוס הצליחה להגיב בכבוד ולהסביר לאיימי היכן טעתה, מבלי לעקוץ או לנסות בפעם האלף ואחת לסגור חשבונות אישיים. המסקנה ברורה: צריך לגרש מכאן את מורגאוס לפני שתשחית את שאר הכותבים, ויפה שעה אחת קודם.

הסיפור עצמו, אגב, כתוב טוב מאד.
Brave Dwarf
זאלופון כתב/ה:

אנשים תמיד מגיבים למה שהם מבינים, ובדרך כלל לא יבררו אם הבינו נכון כאשר הם סבורים שזה המצב. איימי הבינה דבר אחד, שגוי ככל הנראה, והגיבה בהתאם. מגיבים אחרים הבינו שמדובר בקריצה לארץ הפלאות והגיבו לפי תובנה זו, גם כן מבלי לטרוח לשאול את המחברת האם לכך באמת התכוונה. בצדק, אגב, כי זה יהיה מתיש וגם מציק אם כל אחד שירצה להגיב ליצירה כלשהי יצטרך לברר עם היוצר אם לכך הוא באמת התכוון.

אני לא חושב שהכלוב חף לגמרי מכבוד הדדי. הנה, מורגאוס הצליחה להגיב בכבוד ולהסביר לאיימי היכן טעתה, מבלי לעקוץ או לנסות בפעם האלף ואחת לסגור חשבונות אישיים. המסקנה ברורה: צריך לגרש מכאן את מורגאוס לפני שתשחית את שאר הכותבים, ויפה שעה אחת קודם.

אני לא חושב שעקצתי את איימי, אלא לגמרי וככותב ומשתתף בכלוב, הראיתי לה את מה שאני רואה מכאן והיכן זה צרם לי (או לפחות ניסתי). "בפעם האלף ואחת לסגור חשבונות אישיים" זאת הטענה היחידה שלך הסותרת את מה שכתבתי אני. עיניי המתבוננן או הרגל?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 באפר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני לא חושב שעקצתי את איימי, אלא לגמרי וככותב ומשתתף בכלוב, הראיתי לה את מה שאני רואה מכאן והיכן זה צרם לי (או לפחות ניסתי). "בפעם האלף ואחת לסגור חשבונות אישיים" זאת הטענה היחידה שלך הסותרת את מה שכתבתי אני. עיניי המתבוננן או הרגל?

לא ולא. הטענה שלי היא שלפעמים אנשים מבינים לא נכון, אבל חושבים שהבינו נכון, ואז הם מגיבים לפי מה שהבינו, ואפשר פשוט לתקן אותם במקום לתקוף אותם, למרות שלתקוף זה יותר כיף ולפעמים גם מוצדק.

ואני אדגים: אם הבנת שאליך התכוונתי בענייני עקיצות וסגירת חשבונות אישיים, אזי הבנת לא נכון.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
למעשה, לא התקיימתי לפתוח כלל בדיון בנושא.

כך או כך, דיון היה יכול להתקיים, בנחת וללא כל ירידות אישיות מהסוג שטלולה, על אף נסיונה להכחיש זאת, נופלת בהן שוב ושוב.

אני תוהה (והפעם אין הכוונה אליך, גמד)- האם במידה ואותם דברים היו נכתבים על ידי מגיבה אחרת, מה היה טבע התגובות אליהם? ותקראו לי פרנואידית, אבל אני די משוכנעת שהן היו מטבע שונה לגמרי.

אני לא חושבת שהיה משהו לא לגיטימי בתגובתי, אבל בכל מקרה- במקום של ירידות אישיות וקנטרנות מהסוג של שולטת ברמה וטלולה, אין מקום לדיון אמיתי.
Brave Dwarf
amy כתב/ה:
במקום של ירידות אישיות וקנטרנות מהסוג של שולטת ברמה וטלולה, אין מקום לדיון אמיתי.

ללא ספק, איימי (בלי קשר לפרנויה אם כן או אם לא את לוקה בה). לכל אחד מאתנו מבט שונה על החיים בכלל ועל התנהלות בכלוב בפרט. מעניין (אותי לפחות) לדון בו ולהציע מבט חדש או לחילופין ללמוד. עלבונות אישיים לא משרתים את המטרה הזו ואף לא את הכותבת שפתחה עבורנו צהר אל עולמה הקסום בסיפורה הנהדר והמרתק שהתחיל את הפוסט.
JabberwockY​(שולט)

JabberwockY​(שולט) • 23 באפר׳ 2008
katzefet כתב/ה:

"באתי ללמד אותך ענווה." הוא אמר לי.

נראה לי שזה שיעור שיכול היה להועיל לעוד כמה אנשים כאן..

[הייתי חייב. הקונטרסט בין כותרת הפוסט למה שהולך פה הוא פיתוי גדול מדי]
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

JabberwockY כתב/ה:
katzefet כתב/ה:

"באתי ללמד אותך ענווה." הוא אמר לי.

נראה לי שזה שיעור שיכול היה להועיל לעוד כמה אנשים כאן..

[הייתי חייב. הקונטרסט בין כותרת הפוסט למה שהולך פה הוא פיתוי גדול מדי]

ואני אקשה ואתקיל אותך- את מי כאן תרצה ללמד ענווה?