שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאור הדרדרות מסיבות הקהילה והעדר הדומיות והסאביות השוות

הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 10 ביוני 2008
הולך בטל​(נשלט) • 10 ביוני 2008
דוכיפת כתב/ה:
גלוי נאות:
לא קראתי את כל השירשור הזה,קטעים.הקיטורים בגדול כבר נשפכים מהאוזנים.
וגילוי נאות שני:
כבר מזמן לא הייתי באירוע כלשהם.
ןלכן, 2 הערות:
מה היחס בין מספר הדומיות לבין מספר הסאבים בחיינו היומיומיים???
שאלה רטורית..אז למה שזה לא יתבטא גם באירועים???
.

שאלה עוד יותר רטורית... למה זה לא מתבטא במחירים?... icon_cool.gif
הולך בטל​(נשלט)

Re: מה?

רעלב כתב/ה:
המחירי כניסה ומשקאות במסיבות האלה בהחלט מוגזמים לדעתי.
יש צידוק לבקש סכומים מוגזמים במקום כמו הדאנג'ן משום שברור שדמי השכירות של מקום ביפו העתיקה קצת יותר גבוהים מבמועדון באיזה חור באיזה איזור תעשיה בדרום תל אביב.
במיקומים החדשים לעומת זאת אני לא רוצה צידוק אמיתי לעלות היקרה של הכניסה והאלכוהול.
סינוני אנשים אפשר לעשות בדרכים אחרות. ולא נראה כאילו חסרים אנשים שיגיעו (ואם המחירים היו יותר זולים אני בטוח שהיו מגיעים אפילו יותר אנשים. וגם עם המחירים היקרים אני לא ממש רואה שחסרים ונילים מציצנים וכיוצא באלה. (למרות שיתכן מאוד שגם הם חלק מה"קהיליה".)

הסיבה האמיתית לדעתי למחירים המוגזמים היא פשוט מפני שאנשים ב"קהיליה" מוכנים לשלם על ה"תחביב" שלהם בלי לחשוב יותר מדי על התמורה שהם מקבלים. והתקדים שהדנג'ן יצר.

זה לא כאילו שאני מארגן מסיבות, או מתמצא בספרי הנהלת החשבונות של המארגנים.
ברור שכל אחד יכול לדרוש כמה כסף שהוא רוצה על כניסה ובירה.
השאלה היא רק אם אני אגיע. והתשובה היא, כנראה שלא. (למרות שלמען האמת יש סיבות טובות אחרות חוץ מהמחירים לזה - ולא זה לאו דווקא מחסור ב"כוסיות")

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 11, 2008 12:03 am, סך-הכל נערך פעם אחת
הולך בטל​(נשלט)

Re: מה?

רעלב כתב/ה:
המחירי כניסה ומשקאות במסיבות האלה בהחלט מוגזמים לדעתי.
יש צידוק לבקש סכומים מוגזמים במקום כמו הדאנג'ן משום שברור שדמי השכירות של מקום ביפו העתיקה קצת יותר גבוהים מבמועדון באיזה חור באיזה איזור תעשיה בדרום תל אביב.
במיקומים החדשים לעומת זאת אני לא רוצה צידוק אמיתי לעלות היקרה של הכניסה והאלכוהול.
סינוני אנשים אפשר לעשות בדרכים אחרות. ולא נראה כאילו חסרים אנשים שיגיעו (ואם המחירים היו יותר זולים אני בטוח שהיו מגיעים אפילו יותר אנשים. וגם עם המחירים היקרים אני לא ממש רואה שחסרים ונילים מציצנים וכיוצא באלה. (למרות שיתכן מאוד שגם הם חלק מה"קהיליה".)

הסיבה האמיתית לדעתי למחירים המוגזמים היא פשוט מפני שאנשים ב"קהיליה" מוכנים לשלם על ה"תחביב" שלהם בלי לחשוב יותר מדי על התמורה שהם מקבלים. והתקדים שהדנג'ן יצר.

זה לא כאילו שאני מארגן מסיבות, או מתמצא בספרי הנהלת החשבונות של המארגנים.
ברור שכל אחד יכול לדרוש כמה כסף שהוא רוצה על כניסה ובירה.
השאלה היא רק אם אני אגיע. והתשובה היא, כנראה שלא. (למרות שלמען האמת יש סיבות טובות אחרות חוץ מהמחירים לזה - ולא זה לאו דווקא מחסור ב"כוסיות")

מסכים עם רוב דבריך.
מעניין שבדנג'ן עם השכירות היקרה היו נכנסים בזול ואלכולהול חופשי והיו מסיבות יותר מוצלחות.

יש גם מועדונים וברים די מוצלחים בת"א שלא נוטלים שום דמי כניסה ומשום מה לא טוענים לחוסר הכנסות.

אך לפי מצב המסיבות הריקני אני לא חושב שאנשים בקהילה מוכנים להוציא מבלי לקבל תמורה,
כי לפי מצב המסיבות המדרדר והריקני נראה שאפילו הגברים התחילו לחשוב פעמיים אם לבוא או לא,
שכן אפילו כמות הגברים פוחתת והולכת, עד כי נראה שאם היו מורידים את באי החינם מצב המסיבה היה מגוחך.

אני חושב שזו הצבעה ברגליים,
רק שאנשים לא אוהבים לריב ולכן הם מביעים את דעתם בשתיקה.

בכל מקרה עושה רושם שבעלי המועדונים לא משנים את דעתם,
ואולי כדאי לנו אנשי הקהילה,
לחפש איזה שהוא דאנס בר חינמי וחמוד ולאמץ אותו כמקום מפגש שבועי, במקום סתם לשלם סכומים ללא הצדקה.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2008
מיתוסית​(שולטת) • 11 ביוני 2008
המחיר בדאנג'ן בימי חמישי היה 50 לחברי מועדון ו- 70 ללא חברי מועדון.
מעולם לא היה שם אלכוהול חינם, לפחות לא תמיד- אולי בערבים בודדים וגם אז בטח רק סוגים מסויימים.

המחירים של הכניסה- עוד ניחא. אבל לדעתי צריך להיות איזון עם האלכוהול. לא ייתכן שבירה תוצרת ארץ תהיה כל כך יקרה. זה נראה כאילו מנסים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

וואלה, יש פה הרבה אנשים מהצפון וסטודנטים וחיילים וכו' וכמו שאנשים אמרו פה- לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא כל כך הרבה כסף כל שבוע. אני חושבת שאם יורידו קצת את המחירים, אפילו לחמישים למסיבה וישאירו את מחיר האלכוהול, אז אנשים יוכלו להרשות לעצמם להגיע יותר. גם הרעיון של נשים בחינם מידי פעם יכול להועיל מכיוון שיש פחות נשים בקהילה ואם יגיעו פתאום הרבה נשים, אז יגיעו יותר גברים וכו'.
הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2008
הולך בטל​(נשלט) • 11 ביוני 2008
כחולית כתב/ה:
מעולם לא היה שם אלכוהול חינם, לפחות לא תמיד- אולי בערבים בודדים וגם אז בטח רק סוגים מסויימים.

המחירים של הכניסה- עוד ניחא. אבל לדעתי צריך להיות איזון עם האלכוהול. לא ייתכן שבירה תוצרת ארץ תהיה כל כך יקרה. זה נראה כאילו מנסים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

וואלה, יש פה הרבה אנשים מהצפון וסטודנטים וחיילים וכו' וכמו שאנשים אמרו פה- לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להוציא כל כך הרבה כסף כל שבוע. אני חושבת שאם יורידו קצת את המחירים, אפילו לחמישים למסיבה וישאירו את מחיר האלכוהול, אז אנשים יוכלו להרשות לעצמם להגיע יותר. גם הרעיון של נשים בחינם מידי פעם יכול להועיל מכיוון שיש פחות נשים בקהילה ואם יגיעו פתאום הרבה נשים, אז יגיעו יותר גברים וכו'.

אם זכרוני אינו מטעני בדנג'ן הייתה שתיה חינם,
אנסה לברר יותר את העניין.

לגבי "נשים חינם"
זה לא הולך לקרות,

מילא אם יורידו לכלל האוכלוסיה את המחיר, אין לי בעיה שיכניסו בנות חינם,
אבל במחירים כאלו icon_mad.gif
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2008
הולך בטל כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

אם זכרוני אינו מטעני בדנג'ן הייתה שתיה חינם,
אנסה לברר יותר את העניין.

לגבי "נשים חינם"
זה לא הולך לקרות,

מילא אם יורידו לכלל האוכלוסיה את המחיר, אין לי בעיה שיכניסו בנות חינם,
אבל במחירים כאלו icon_mad.gif

בדאנג'ן כניסה בימי חמישי היתה עולה 70 שח אבל אם איזה משקה ראשון חינם אם אני לא טועה

נשים חינם לדעתי, היה מוציא יותר זוגות מסתשנים למועדונים (מחיר הכניסה יורד להם בחצי) ויותר בנות מתעניינות שלא מתלהבות מלהוציא 70 ש"ח רק כדי להיכנס ולבדוק את השטח לראשונה.
לי, הרבה פעמים קשה לשכנע חברים לבוא איתי למסיבות כאלו כי המחיר הגבוה מבריח אותם...
SaTyR​(מתחלף)

מה, חופרים כאן?! גם אני רוצה!!!

SaTyR​(מתחלף) • 12 ביוני 2008
בכל מקרה, בתור מישהו שעבד בדאנג'אן ובלימיט (מאלה שנכנסים חינם ולרוב מתעייפים מלא לעשות כלום בכלל כל הערב... באמת, פשוט הייתי יושב ובוהה בכוסיות icon_evil.gif )

אז הייתי רוצה להדגיש שהיו תקופות בשני המקומות בהם הייתי משלם ומבלה לא בתור עובד...

לפיכך דעתי (וכמה תיקונים):

א. לרוב לא היו בדאנג'ן משקאות חינם (לא הראשון ולא האחרון, אולי רק בארועים ממש מיוחדים), גם כוסיות (שונא את המילה הזאת) זה דבר של טעם וריח...

ב. לפי מה שאני יודע, ואני יודע, יש מספיק צעירים במסיבות. אני לא יודע בן כמה האיש עם הפרופיל הלא קיים (קצת פחדני למדי) וגם לא יודע איך הוא נראה, אבל אולי פשוט לא שמים עלייך ולא שמות עלייך אותן הצעירות.

ג. אני קודם אציין שאני עצמי לא באלפיון העליון, אבל... 60 ש"ח?! תגידו לי אתם רציניים (חוץ מאלה שבאים מהצפון\דרום שזה גם נסיעה), אבל באמת!!! גם אם תצא פעם בשבועיים, כולל שתיה יצא לך סביבות 400 ש"ח לחודש (וזה אם תשתה ממש הרבה, כולל דלק או משהו) אני מוציא על סיגריות יותר...

ד. נכון שזה נחמד לראות אנשים יפים, אבל רבאק(!!!) מה הקשר של מחיר לעומת כוסיות לעומת תפאורה?!?!?! למה אתה חושב שהדי. ג'יי בחינם, החשמל, המים, הניקיון, השומר בכניסה, הסשנים הפומביים ועוד הרבה אחרים?! וזה גם לא בהכרח שהכנסות הבר יכנסו לכיס הבעלים (זה יכול להיות מושכר- למרות שאני לא יודע במקרה הספציפי).
אבל באמת, מה זה האיש העסקים הזה שמנסה להרוויח כסף מהמועדון שלו?!?! בושות?!?!
ומה זה הלקוחות האלה שכל מה שיש להם זה תלונות. די!
ו... אני יעצור כי נראה לי זה יהיה מעייף לקרוא

(נ.ב. סתם היה לי משעמם, אז הגבתי... icon_redface.gif )
הולך בטל​(נשלט)
הולך בטל​(נשלט) • 12 ביוני 2008
כחולית כתב/ה:

.

ובכן לאחר בירור -

בדנג'ן הייתה גם הייתה שתיה חופשית -
ועוד במחיר של 50 ש"ח. כלומר היה אפשר לשתות בחמישים שקלים ולהכנס חינם למועדון,
ומדובר על כל מי שהיה חבר מועדון-וגם כל אחד היה יכול להיות חבר מועדון בלי בעיה בתשלום סימלי.
SaTyR​(מתחלף)

נראה לי שעלית על משהו....

הולך בטל כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

.

ובכן לאחר בירור -

בדנג'ן הייתה גם הייתה שתיה חופשית -
ועוד במחיר של 50 ש"ח. כלומר היה אפשר לשתות בחמישים שקלים ולהכנס חינם למועדון,
ומדובר על כל מי שהיה חבר מועדון-וגם כל אחד היה יכול להיות חבר מועדון בלי בעיה בתשלום סימלי.

לאחר בדיקה קפדנית וחשיבה מעמיקה, אני חושב שהבנתי והגעתי למסכנה. מסכנה זו שאני מדבר עליה, הינה כמובן אחת המסכנות הלא רציונליות והמוגזמון, אך היא אמת לאמיתה. ברגע שאני אשחרר מחקר בנושא, אני אוסיף את השם שלך בתור "הזה שפתח שרשור של 4 עמודים (או יותר) כדי לעזור לי להגיע למסכנה"...

המסכנה: icon_idea.gif
נו לימיט זה לא, ואני חוזר ומדגיש, לא דאנג'ן!!!

אתה פשוט גאון... icon_arrow.gif
SaTyR​(מתחלף)

הייתה תקלה

כנראה שהכלוב תמך בי ופרסם את זה פעמיים... (אז אני לפחות משנה את הפעם השניה... שלא יהיו כפילויות על המסכנה שלי)....

לילה טוב לכולם!!!!