סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגישה ראשונה בתשלום?

Morticia
לפני 16 שנים • 24 במאי 2008

Re: קיבלת כמה תשובות והתיאשת?

Morticia • 24 במאי 2008
foxy lady כתב/ה:
תתאכזרי אליי כתב/ה:
כנראה שאני לא אמצא את Zה לעולם , זו אחת הסיבות שאני לא נכנס לפה בתדירות של יותר מפעם ב 4 חודשים,אני פשוט הבנתי שזה מיותר וחסר סיכוי,כולן רוצות פה כסף:\ עצוב

הגעת למסקנות לא נכונות.
כולן לא רוצות פה כסף ואתה לא תוכל למצוא אם תכנס פעם ב4 חודשים ולא תדע מה לשאול.

הכן שיעורי בית, קרא בפורומים, קרא בלוגים, תכין שאלות על המשך הקשר ומה היא מצפה ותתחיל לחפש ברצינות.

בהצלחה.

מספיק שתקרא את דבריי רק בפוסט הזה בכדי לסייג את ההכללה, לא?
באתי בכוונה טובה...
אני לא כזו קטנה באמת icon_lol.gif

Speaking of WITCH
{משחק מילים משעשע...}

Venus in Furs כתב/ה:

אבל נאמרו כאן דברים איומים ונוראיים שאיני יכול להשלים איתם בשום פנים ואופן.

טרנסוויז'ן וומפ חרא להקה??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

אני חושב שהיא להקה ענקית וכיפית במיוחד, וולווטין הוא אלבום מופתי, ווונדי ג'יימס המגה בייב אחראית לחלק גדול מפנטזיות הפמדום שלי בגיל הנעורים. icon_cool.gif

או - עוד ידיד אבוד שנעים "לשמוע את קולו" {בלי ציניות כפרה}
די - אמרתי איזה דבר או שניים בעלי ערך. זה טרנד להתעלם מהפילוסופיות שלי?
איכשהו מסתדר לי שתצא להגנת וונדי ג'ימס והיא באמת קטע אבל כלהקה הם לא להיט, לא... היה להם שיר אחד בנזונה נותן בראש - אמרו אמירה סופר חשובה בעיני {והנה הבאתי את זה לכאן, לא שזה עזר הרבה} אבל הם לא ב-TOP 50 שלי... עמך הסליחה ידידי
{אתה יותר טוב}

ד"ש ממני
icon_biggrin.gif
wrong naughty girl​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 25 במאי 2008
לא הבנתי מה הסיפור הגדול זה בסך הכל בחורה שרואה בקבלת כסף כוח. לקבל כסף עבור פגישה גורם לה להרגיש יפה וחזקה ונחשקת בדיוק כמו שלי זה קורה כשאני לדוגמה סוטרת למישהו.
כל אחת וההנאות שלה אין הרבה הבדל. ואם אתה חושב שהיא יפה חזקה ונחשקת אין סיבה שלא תגיד לה את זה בדרך שהיא מבינה ע"י מתן כסף.
Lady Mod​(אחרת)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

Re: אנשים המון תודה

Lady Mod​(אחרת) • 27 במאי 2008
תתאכזרי אליי כתב/ה:
לכל המגיבים למיניהם המון תודה.
עזרתם לי להבין ועזרתם לי לקבל את נקודת המבט הנכונה.
אכן אין שום הגיון שאם מישהי למשל באתר הכרויות מחליטה שהיא רוצה להפגש עם מישהי היא תדרוש מימנו תשלום עבור הדייט הראשון.
ככה שבעצם הארתם את עיני וזה בדיוק מה שחיפשתי.
אני לא אהיה עם בנות שמבקשות כסף בשביל המפגש הראשון האמצעי או האחרון.
שיכנעתם אותי וזה אכן טוב ונכון.
תודה גם לפוקס ליידי על ההמלצה שלך לגבי אירועים אני אשתמש בזה באמת.
אכן אין על מסיבות בשביל להכיר,הכי טוב.
ובאמת יהיה נחמד אם הדנגן יפתח בקרוב כי שם באמת הכרתי הרבה בנות בסדר.

אתה יותר ממוזמן כרגע להגיע לNO LIMIT (פרטים על מסיבות הנו לימיט מתפרסמים כל שבוע בפורום הבליינים)
ולהכיר בנות ובנים שחולקים את אהבתך לתחום icon_smile.gif
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

Re: פגישה ראשונה בתשלום?

קליבר​(שולט) • 27 במאי 2008
[quote="תתאכזרי אליי"]אני לא ניכנס לפה הרבה,באמת שלא.
וכן גם לא פונה למלכות הרבה.
אין לי זמן.
אבל לכשאני נכנס אני כבר פעיל.
ושמתי לב שמכה חדשה קמה ואני רוצה להבין את הקטע.
לא פעם ולא פעמיים ניתקלתי שמלכות שאמרו לי שנשמע מעולה הכל רק שאדע שפגישה ראשונה בתשלום,ושאר הקשר לא...שהפעם הראשונה היא מעין מבחן כניסה שכזה.
מילא אם אחת הייתה אומרת הייתי אומר אוקיי רעיון שלה מקורי,אבל אמרו את אותו הדבר בדיוק יותר.
תוהה לגבי מהות הרעיון והעניין,מישהו יכול להסביר לי?
כי זה בגדול שוב פשוט רומז לי שזו בחורה שלא רוצה כלום חוץ מכסף,עם כמה שהפרופיל יהיה מושקע ומפתה.
ממתין להארהicon_smile.gif[/quote]

icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
מקווה שסיפקתי הארה מספקת
ועתה עליך להבין שבעצם הפגישה הראשונה היא בעצם שתי פגישות , הראשונה והאחרונה .....
אז יש לך אור , חפש לך אהבה
.