בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות במשפטים קצרים.

the_drow​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008
the_drow​(שולט) • 30 במאי 2008
הדבר הכי משפיל שעשיתי גרם להפסקת סשן.
שאלתי את המסושנת שלי אם היא יודעת למה היא כזאת זונה. היא אמרה שלא ועניתי שזה בגלל שהיא פותחת רגליים לגבר כמעט זר באמצע חוף ים.
אני לא יודעתי למה אבל היא התחילה לבכות כ"כ חזק. אחר כך גיליתי שהיא נאנסה. לרמות כששאלתי והיא אמרה שלא.
מכשפונת ממתק
מכשפונת ממתק • 30 במאי 2008
the_drow כתב/ה:
הדבר הכי משפיל שעשיתי גרם להפסקת סשן.
שאלתי את המסושנת שלי אם היא יודעת למה היא כזאת זונה. היא אמרה שלא ועניתי שזה בגלל שהיא פותחת רגליים לגבר כמעט זר באמצע חוף ים.
אני לא יודעתי למה אבל היא התחילה לבכות כ"כ חזק. אחר כך גיליתי שהיא נאנסה. לרמות כששאלתי והיא אמרה שלא.

מותק,
זה לא היה משפיל, זה היה אדיוטי.
או במילים אחרות,
תתבגר.
SPENKY{שייכת}

Re: שאלה לדומים:

SPENKY{שייכת} • 30 במאי 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

את יודעת חתולונת? את תמיד מדהימה אותי...
אני מבינה שהשפלות, הצלפות, סטירות ואולי גם זיונים בתחת זה לא הקיק שלך , לגיטימי לאללה
אבל זה די תמוה שאת כל פעם מופתעת מחדש לשמוע/לקרוא שזה אהוב על אנשים.
את יודעת את באתר של אנשים שאוהבים בדסמ
לכי לגוגל ותבדקי ראשי תיבות
אותך השפלות לא מגרות- כשאדוני קורא לי זונה, חור, כלבה או בוחן אותי מתפשטת מולו או כל דבר אחר שמראה לי את מקומי לרגליו- הרטיבות פשוט מרקיעה שחקים.
בסשן הראשון שלי עם אדוני, אני ביקשתי את הסטירה הראשונה- נכון חתולנת שנהוג לומר שכשהגבר שלך ייתן לך את הסטירה הראשונה תעזבי מייד- אבל אני פשוט, מבקשת עוד אחת ועוד... ואין על סטירה באמצע זיון ונילי רגיל או בלי קשר בשיחה.
כשהוא מצליף בי חתולונת, אני לא נעלבת, אני חשה באהבתו , למרות כל מה שכתבתי חתולונת- אני חשה באהבתו גם כשהוא מעניק לי מין אוראלי, גם כשהוא סתם יושב איתי לצהריים וגם כשהוא מדבר מילים יפות.
לפני שתתחילי לתהות - לא חסר בי כלום- אני פשוט אוהבת את זה ככה. את לא חייבת לאהוב בחיי- אבל קבלי את זה שיש אנשים שנהנים מזה ווואלה הם לפעמיפם גם בריאים בנפשם
godisafemale​(שולטת)

ההשפלה הכי קיצונית בעיניי:

godisafemale​(שולטת) • 30 במאי 2008

ההשפלה הכי קיצונית בעיניי:

"לא בא לי אני עייף"

"לא ב לי אני עייפה"
icon_rolleyes.gif
מכשפונת ממתק

שאלה לחתולונת

חתולונת1607 כתב/ה:
מה זה בעצם נותן לכם להשפיל? אם אתם יודעים שזה לא עושה לסאבית שלכם שום גירוי מיני, ואפילו ממש פוגע בה, אז למה ההתעקשות?

את בטוחה שאת סאבית?
עד עכשיו בכל פעם שקראתי תגובה ממך רק הזדעזת מכל מה שקשור בשליטה.
הכל פוגע, הכל מעליב, הכל לא בסדר.
את באתר של BDSM.
אנשים פה אוהבים סקס קינקי, סקס כוחני, התנהגות כוחנית, דיבור מלוכלך ולפעמים גם נעים בגב.

זה שאת אוהבת קשירות לא עושה אותך סאבית.
את יכולה גם להיות שולטת ולצוות על העבד שלך לקשור אותך.

אולי באמת הגיע הזמן לפתוח פורום לפולניות צדקניות ומתחסדות.
רוצה לנהל אותו???
שושנה אבן

שתי שאלות למכשפונת

שושנה אבן • 30 במאי 2008
1. מה התגובה שלך לחתולונת הוסיפה על מה שספנקי כבר כתבה לה 10 דקות קודם (מלבד גסות רוח)?

2. יש לא מעט נשים שהמילים של the drow היו מחרמנות אותן. אז במה את יותר טובה מהחתולונת?
מכשפונת ממתק

Re: שתי שאלות למכשפונת

שושנה אבן כתב/ה:
1. מה התגובה שלך לחתולונת הוסיפה על מה שספנקי כבר כתבה לה 10 דקות קודם (מלבד גסות רוח)?

2. יש לא מעט נשים שהמילים של the drow היו מחרמנות אותן. אז במה את יותר טובה מהחתולונת?

תשובות,
1. זה ידוע שאני אנטיפטית אליטיסטית ומתנשאת.
2. יקירתי, גם את כותבת ההודעה מוצאת את המילה זונה מחרמנת. זה לא מה שמצאתי לא בסדר.
זה שדרו חשב שהוא השפיל את הבחורה, ולא מבין שהוא פגע בה, זה נראה לי אדיוטי.

עכשיו בסדר?
שושנה אבן

Re: שתי שאלות למכשפונת

שושנה אבן • 30 במאי 2008
מכשפונת ממתק כתב/ה:
שושנה אבן כתב/ה:

תשובות,
1. זה ידוע שאני אנטיפטית אליטיסטית ומתנשאת.
2. יקירתי, גם את כותבת ההודעה מוצאת את המילה זונה מחרמנת. זה לא מה שמצאתי לא בסדר.
זה שדרו חשב שהוא השפיל את הבחורה, ולא מבין שהוא פגע בה, זה נראה לי אדיוטי.

עכשיו בסדר?

לא, לשני הסעיפים.

ותקראי שוב את מה ש the drow כתב, אולי בפעם השניה תביני.
שושנה אבן
שושנה אבן • 30 במאי 2008
אני אוסיף שאני לא מכירה את the drow, אבל שולט שמוכן לספר על טעות שהוא עשה ב"קריאת" הסאבית שלו, מעורר אצלי הערכה. ילדותי זה בטח לא.