ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהוד גולדווסר ואלדד רגב יהי זכרם ברוך.

שתיקת אישה
לפני 16 שנים • 16 ביולי 2008

Re: יפה לכם

שתיקת אישה • 16 ביולי 2008
תפסיקו להזיל דמעות תנין מזוייפות ותתחילו לאמץ את הקודקוד איך.
איך מונעים דברים כאלה.
איך מונעים מוות מיותר.
אני אגיד לכם איך מונעים:
יוצאים מהבית ביום הדין, חושבים קצת לפני ששמים פתק ובוחרים בחיים ולא בסוחרי המוות.
בוחרים באלה שמוכנים באמת לתת צ'אנס לשלום.

מכיוון שלשאר הדברים הגבתי בפוסט שלך , אגיב כאן רק לקטע שצירפתי:
מוות מיותר אפשר להקטין- לא למנוע.
ומסכימה איתך שצריך לצאת ביום הדין ולשים פתק שבוחרים בחיים , בחיים שלנו ומוותרים על שלהם,
ומפסיקים להאמין בסיפורי השלום שלהם, כמה מטומטמים אנחנו יכולים להיות, ששוב ושוב שרים על השלום, מאמינים שהם רוצים בדו קיום, מתי נפנים שברגע שהם יצליחו הם ישחטו אותנו ?
שלווה

אלדד ואודי

שלווה • 16 ביולי 2008
מה אפשר לומר ביום הזה ?
כן ידענו , הרגשנו , ובכל זאת קיווינו שברגע האמת הם ייצאו שם בצד הלבנוני מתוך הרכב
ויחזרו אלינו אל ארצם אל משפחתם אל המולדת הישראלית .

זה כואב , המשחק הציני , חסר ההתחשבות מלא הרע והברברי של אויבינו המריעים על חזרתו של חלאת אדם אשר רוצף את גולגולתה של ילדה תמימה בת ארבע , אשר התחננה על חייה , המתבשמים בעונג מן הצפיה שלנו לקבלת המידע הגורלי על חיילנו החטופים , אך על לנו להיות
מופתעים - זהו טבעם , טבע הטרוריסטים: השנאה ,ההפחדה , הסחר בחלקי הגופות והרצון להשמידנו .

עלינו להפנים כי טענת נצחון מזויפת מחדר התעמולה הערבי , איום של עם אשר איבד את מוסריותו הפחדה ולוחמה פסיכולוגית לא ישנו את העובדה כי הלבנונים הפסידו , באלפי ההרוגים, בבתים ההרוסים ,בכלכלה ובתיירות הנחשלות בגלישה למלחמת העדות הישנה חדשה ובאיבוד הדרך המוסרית חברתית .

מה שנותר לעם הלבנוני הוא לעלוץ ולהתמלא גאווה מזוויעה מתמונות של חלקי גופות כפי שמראה אתר ההנצחה של הארגון הנושא את שם האל לשווא , אתם זוכרים שפעם הייתם
הפנינה של המזרח התיכון?

ומה לגבינו ?
הגיע הזמן להפסיק להתנצל , זכותנו לחיות כאן ,להתקיים בכבוד וחובתנו כמדינה היא להגן על גבולותינו , אזרחינו וחיילנו כפי שכל מדינה אחרת עושה .
יש לנו כל זכות : היסטורית , מוסרית משפטית וכו' להיות כאן ,אל אפם וחמתם של אויבינו.

תנחומיי למשפחותיהם של אלדד רגב ואודי גולדווסר.
להבה חשופה

huan !@!

להבה חשופה • 16 ביולי 2008
huan כתב/ה:
להבה..את מדברת על גופות, גופות! חתיכות בשר חסרות חיים - הדרך בה את מאדירה אותם את השאריות הללו במקום ועל חשבונם של החיים זו הנקרופיליה שאני מדבר עליה.
הסגידה למת, ההאדרה שלו הסנפת צנחת המוות כאילו היתה ריח אמברוזיה. וזת במקום להתענג ולחשוב על החיים. ישראל לא הפקירה בנים ולא קיבלה בנים חזרה..היא לא קיבלה בנים..היא קבלה מזון חתולים. ובשביל מה? כמה זמן וכסף הושקע בהם שהיה יכול ללכת לחיים? כמה אנשים לא המשיכו לחיות בשביל שלאיזו אם עבריה יהיה רליק לה היא תוכל לסגוד? כמה אנשים היו יכולים לחיות טוב יותר?

לחיים אנו חייבים הכל למתים איננו חייבים כלום חוץ מזיכרון.

אתה קורא לזה נקרופיליה . אני קוראת לזה כבוד המת ומוסריות .לא מפקירים חיילים בשטח אויב גם לא חיילים מתים.

אין צורך שתענה לי בעניין, שאתה כה שש להדגיש . אני, מסכימה עימך שאין אנו מסכימים לנושא טעון ורגיש זה.

איך קראת לזה שוב נקרופיליה?

להבה חשופה.!@!
venus in our blood​(שולטת)
לפני 16 שנים • 17 ביולי 2008

היש סיכוי לחיים ? גלעד שליט

venus in our blood​(שולטת) • 17 ביולי 2008
''..גלעד, להבדיל מאהוד ואלדד ז"ל, חיי, אנחנו יודעים את זה, ראינו ושמענו אותו ואני כולי תקווה שלא חרצנו את גורלו ושנזכה לראותו חוזר חיי.''

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1292009
Na'ama

ובכן..

Na'ama • 17 ביולי 2008
כל מה שאני יודעת זה שבשנתיים האחרונות היו לי לא מעט סיוטים שבהם אהוד ואלדד הופיעו. אני הייתי כולי תקווה שהם יחזרו הביתה כי יש דבר שנקרא גורל גרוע ממוות, ואני משערת שזה להיות שבויי שנתיים אצל החיזבאלה. אני לא לקחתי את כל העניין הזה ללב בגלל שזה פופולרי או מה שזה לא יהיה קטה, פשוט לקחתי את זה כי זאת אני ואני יכולה לדבר רק בשמי עכשיו.
בבוקר קמתי בהתרגשות מהולה בפחד כי ידעתי שהיום זה היום שהם חוזרים והתנפלתי על המחשב לגלות תמונות של ארונות קבורה, אז בכיתי, אז מה?

זאת היתה חובתנו המוסרית בתור בני אדם, לא בתור עם ולא בתור צבא, אלא בני אדם להחזיר את מי שנלקח מקירבנו. הדבר היותר נוראי בסיפור הוא שלקח לנו שנתיים לעשות את מה שהיינו צריכים לעשות מלכתחילה כי לקח לממשלה שלנו שנתיים להבין שזה הדבר האנושי לעשות.
קטסטרופה{Adonai}

Re: ובכן..

קטסטרופה{Adonai} • 17 ביולי 2008
Na'ama כתב/ה:
כל מה שאני יודעת זה שבשנתיים האחרונות היו לי לא מעט סיוטים שבהם אהוד ואלדד הופיעו. אני הייתי כולי תקווה שהם יחזרו הביתה כי יש דבר שנקרא גורל גרוע ממוות, ואני משערת שזה להיות שבויי שנתיים אצל החיזבאלה. אני לא לקחתי את כל העניין הזה ללב בגלל שזה פופולרי או מה שזה לא יהיה קטה, פשוט לקחתי את זה כי זאת אני ואני יכולה לדבר רק בשמי עכשיו.
בבוקר קמתי בהתרגשות מהולה בפחד כי ידעתי שהיום זה היום שהם חוזרים והתנפלתי על המחשב לגלות תמונות של ארונות קבורה, אז בכיתי, אז מה?

זאת היתה חובתנו המוסרית בתור בני אדם, לא בתור עם ולא בתור צבא, אלא בני אדם להחזיר את מי שנלקח מקירבנו. הדבר היותר נוראי בסיפור הוא שלקח לנו שנתיים לעשות את מה שהיינו צריכים לעשות מלכתחילה כי לקח לממשלה שלנו שנתיים להבין שזה הדבר האנושי לעשות.

מעניין שאין ולא היו לך סיוטים על גלעד שליט.

אני בטוח כשהוא יחזור והלוואי יחזור בחיים, או אז תגידי שחלמת גם עליו...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 ביולי 2008
ציטוט: זאת היתה חובתנו המוסרית בתור בני אדם, לא בתור עם ולא בתור צבא, אלא בני אדם להחזיר את מי שנלקח מקירבנו. הדבר היותר נוראי בסיפור הוא שלקח לנו שנתיים לעשות את מה שהיינו צריכים לעשות מלכתחילה כי לקח לממשלה שלנו שנתיים להבין שזה הדבר האנושי לעשות.

למה זה הדבר המוסרי וה'אנושי' לעשות? ומה על כל אותם אנשים שימותו כעת כתוצאה ישירה של העסקה הזאת? האם לא צורמת לך המחשבה שבעבור אבק גופות, ייהרגו אנשים?

לא סתם אני אומר שאנחנו חברה פרוורטית וחולה... אם אלה הערכים שאנשים מקדשים - קדושת המת מעל לקדושת החיים, חיי חיילים מעל לחיי אזרחים, האדם מעל לכלל.
נוריתE

Re: אחת שכבר לא יודעת.

נוריתE • 17 ביולי 2008
עלומה כתב/ה:

באמת תאני שואלת אותך פרופסור, אני רק שואלת, אם יש חוקים למה השבויים שלהם תמיד חיים?
תודה פרופסור, באמת תודה.
אבל ביום הזה, יש בי אבל לאומי, אין אמת, אין מציאות, גם לא תודה.

על הציניות הכאובה הזאת שמלווה גם אותי ובטח הרבה הרבה בכל המדינה
אני אענה במשהו ציני משלי,
זאת המציאות,וזאת האמת שבה אנחנו חיים עד שמי מראשי הממשלה הבאים יקבל אומץ וישבור את "חוקי המישחק" המזעזעים הללו

ואכן,ישנם חוקים ברורים כבר הרבה שנים,שהטרוריסטים קבעו אותם,
הם תופסים חיילים, הם הורגים חיילים(ובהחלט ייתכן שהם הורגים אותם, יומיים אחרי שמיסתיים ה"משא ומתן" כי הם יודעים כבר שאת שלהם, הם יקבלו,אף אחד לא ייספר ולא יגלה לאף אחד מתי הם נירצחו,אפילו לא להורים כי אז באמת יהיה פה מרד אזרחי רציני).

הם ממתינים שנה שנתיים שלוש ויותר עד שהמימשל יישבר מלחץ ההורים וימשיך להבטיח להם שהבנים שלהם חיים ולהשלות את כולם, כולל עצמם שהפעם בטוח נקבל בחורים חיים(כן כן)
ואז כשמשחקים לידיים שלהם הם מוסרים גופות בעבור מאות רוצחים חיים, משלהם.

ולמה שלהם תמיד חיים ?(חוצ אולי מכמה גופות שנימסרו בפעם הלפני הזאתי) כי אנחנו נימצאים תחת מיקרוסקופ עולמי שמחייב אותנו לשמור על החוקים ה"הומניטריים" בנוגע לכאלו(ואוי למדינה הזאת מבחינה עולמית אם לא יהיה ככה) והמחבלים , לא.

והרי שלא יגמר לנו ה"מלאי" הבילתי נידלה של מחבלים ורוצחים חיים,להחזיר.