שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חייבת להבין משהו

Homelander​(שולט)
לפני 16 שנים • 22 ביולי 2008

כן,

Homelander​(שולט) • 22 ביולי 2008
גם איוולת- והיא הרבה יותר מתאימה למקרה שלכם.
Lanya Colson

Re: כן,

Lanya Colson • 22 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
גם איוולת- והיא הרבה יותר מתאימה למקרה שלכם.

ריבוי מלכותי?

אבל ברצינות, אני נקרעת מצחוק כשאנשים מתחילים לדבר במונחים של ''אמיתי'' ו- ''טבעי''
כאילו שהם צריכים איזו הצדקה קוסמית או אוניברסלית ללמה משהו מחרמן אותם, או סתם מוצא חן.
(תודה שריבוי גוף שלישי לוקח ריבוי גוף שני בהלכות נימוס וכבוד)

אז אני כשאני נקרעת מצחוק, אני עושה צחוקים.
ולמה אין שולטת בפנטזיה הפרה היסטורית שלי? אולי כי הבדיחה היא לא עליי.
Homelander​(שולט)

לא ממש אכפת לי,

על מי הבדיחה, כל עוד היא לא מצחיקה.

וברור שהאיוולת נכתבה בריבוי מלכותי, שהרי היא נועדה לתאר פה מישהי שחושבת שמאיזושהי סיבה יש להתייחס אליה בנימוס וכבוד.
והקטע היפה שמרוב שטיקים שאמורים לעשות על קוראיה רושם, היא הצליחה לבלבל אפילו את עצמה והפכה מילה פשוטה וברורה שהיא אמורה להכיר ולדעת באיזה הקשר היא נאמרת כ'שולטת' לשוטלת ואז שוב לשולטת (וכן, אני מפנה את השגיאה לאלה שנתנו לה חיזוקים; עם מעריצים גדולים כמוך, הייתי צריך כבר מזמן להפוך למחדש של אליעזר בן-יהודה)

כשתהיי סגורה על הדברים הרציניים שאת רוצה להגיד- אלה שאולי באמת נרצה לשמוע אותם- דברי חופשי. עד אז את יכולה לפנות עם הסיפורים העתיקים והמשמימים שלך לאנשים אחרים כי אני לא מתכוון לקחת אחת כמוך ברצינות.
ואם היית קצת 'אמיתית' עם עצמך, אולי היית מבינה למה.
Lanya Colson

Re: לא ממש אכפת לי,

Lanya Colson • 22 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
על מי הבדיחה, כל עוד היא לא מצחיקה.

וברור שהאיוולת נכתבה בריבוי מלכותי, שהרי היא נועדה לתאר פה מישהי שחושבת שמאיזושהי סיבה יש להתייחס אליה בנימוס וכבוד.
והקטע היפה שמרוב שטיקים שאמורים לעשות על קוראיה רושם, היא הצליחה לבלבל אפילו את עצמה והפכה מילה פשוטה וברורה שהיא אמורה להכיר ולדעת באיזה הקשר היא נאמרת כ'שולטת' לשוטלת ואז שוב לשולטת (וכן, אני מפנה את השגיאה לאלה שנתנו לה חיזוקים; עם מעריצים גדולים כמוך, הייתי צריך כבר מזמן להפוך למחדש של אליעזר בן-יהודה)

כשתהיי סגורה על הדברים הרציניים שאת רוצה להגיד- אלה שאולי באמת נרצה לשמוע אותם- דברי חופשי. עד אז את יכולה לפנות עם הסיפורים העתיקים והמשמימים שלך לאנשים אחרים כי אני לא מתכוון לקחת אחת כמוך ברצינות.

אני אכן לא סגורה על מה שיש לי להגיד, ואפילו אני לא לוקחת את עצמי ברצינות
כך שנראה לי שאנחנו מסכימים.
לא קשורה

Re:

לא קשורה • 22 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
לא ממש אכפת לי, על מי הבדיחה, כל עוד היא לא מצחיקה.

וואו.

בקצב הזה תהיה מועמד למשחה אולימפי במים רדודים.

לקחת את עצמנו קצת פחות ברצינות, הרג פחות אנשים מאשר הפוך.
אז אמרת משהו על גברים אמיתיים וזה הצחיק.
זו סיבה לגרור שרשור שלם לשאלת 'יחסנו לאן?'

הדיון הזה על טבעי ולא טבעי, הוא אחד הדיונים הבעייתיים שיש.
ברגע שקיבלנו את הרעיון הזה שבני האדם הם בעצם טבע,
הרי שכל הצורות, וכל המופעים וכל האופנים האנושיים המתקיימים כיום, הם טבע בדיוק באותה מידה.
וזה סותר בד"כ את הטיעון הבסיסי של כל אותם אלו שקוראים לחזרה לסדר טבעי. קקה זה טבע, הוא מעגלי משהו.

לא יודעת אם יש דבר כזה גבר אמיתי, אבל, בהנחה שיש איזשהו טיפוס אידאלי שמאגד תכונות שכאלו,
הדבר הראשון שאני חושבת שאפשר להגיד עליו זה, שהוא לא מתרגש מנשים חזקות, נשים "גבריות" או נשים שלא משחקות את 'משחק המינים - דור ראשון'.
הוא לא רואה בגברים ונשים דבר והיפוכו ולא רואה בשינויי הזמן והתקופה איום לגבריות שלו.

גבר שרוצה מראש שהאישה שלו תהיה רכה, מסורה, מחפשת הגנה, נכנעת ונשית,
אם נקבל את הרעיון של "טבעיות" (רעיון שהסטורית הוא מניפולציה שנועדה לשמר סדרים חברתים מפלים וחסרי צדק)
או אפילו אם נקבל רעיון של פסיכולוגיה אבולציוניות כזו או אחרת, הוא גבר, שאשה "טבעית" שמחפשת את ה'חזק', ה'גברי' וה'שורד', לא תשתין לכיוונו.
אפילו לא כשהיא על ארבע ועם קולר לצווארה.

לא בטוחה שממש ברור לי על מה מקטרת האשה בורוד זעקני, אבל, כך או אחרת, גברים, לא חסר כאן באתר הזה.
אבל, כנראה שההנחה שגבר = שולט, היא זו שלא עומדת במבחן המציאות.
( ולקחת את זה אישי, יהיה לא בריא, לא משנה מאיזה כיוון מסתכלים על זה.)

Homelander​(שולט)

Re:

[quote="לא קשורה"]
princeOFdream כתב/ה:
לא ממש אכפת לי, על מי הבדיחה, כל עוד היא לא מצחיקה.

[color=orange]וואו.

בקצב הזה תהיה מועמד למשחה אולימפי במים רדודים.

לקחת את עצמנו קצת פחות ברצינות, הרג פחות אנשים מאשר הפוך.
אז אמרת משהו על גברים אמיתיים וזה הצחיק.
זו סיבה לגרור שרשור שלם לשאלת 'יחסנו לאן?'

מה אני אומר לך, את באמת לא קשורה...

ועל השחייה ה(תסלחי לי)רדודה מאד שלך בעניינים טבעיים, לא ממש ברור לי מה שיש לך לומר.
הסדרים החברתיים שעליהם את מדברת- לא נוצרו יש מאין, מה לעשות?
אם הגברים הם אלה שמנהלים ונמצאים ברוב עמדות הכוח בעולם, כבר מראשית הזמן, משמע שנטייתם להיות שם; זה לא שהאשה אולי לא יכלה להיות שם, זה שהיא פשוט לא רצתה.
וזה רק מוכיח דבר פשוט- גברים נוטים לחפש את הכוח, לחפש את השליטה ולהתחרות זה בזה ונשים נוטות לחפש דוקא הרמוניה וקבלת הנטייות הכוחניות של הגברים וניתן לראות את זה עוד אצל ילדים במשחקים שרוב הבנים משחקים לעומת המשחקים שרוב הבנות משחקות.

אז זה מאד באופנה כיום לומר, אה, אין דבר כזה טבעיות... אנחנו כ"כ מתקדמים שהתעלנו כבר על כל הנטיות הבסיסיות שעמן נולדנו. למדנו והשכלנו כ"כ הרבה שאנחנו יכולים לשנות את הטבע ולא בגלל שזה באמת מה שאנחנו רוצים- מה שטבעי לנו לעשות, אלא רק כדי לעשות פרובוקציות סרות-טעם שאמורות להראות, הנה עוד משהו שהאדם הנשגב עושה בו כרצונו.

אז יש לי חדשות בשבילך, תביטי בעולם בו את חייה, בהתנהלות הגאוותנית שלנו שבה אנו מנסים להכתיב לטבע את הדרך בה ילך, אנחנו רק רומסים את הקרקע עליה אנחנו חיים.
אז את יכולה להמשיך לספר לעצמך סיפורים, על זה שהעולם המודרני הולך בדיוק בדרך שהוא צריך ללכת ולהמשיך להשלות את עצמך בכך שאין למושגים כמו טבע חשיבות; אבל בסופו של דבר, נראה מה יעלה בגורלנו...
ואני בהחלט מבין על מה הגברת בורוד מתלוננת- אולי אם היית קשורה קצת יותר לדיון הזה, היית מבינה גם בעצמך.

אז מה עכשיו? לאן הובילו יחסינו?
מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 ביולי 2008
מגדלנה​(לא בעסק) • 23 ביולי 2008
Lanya Colson כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
ואחרי שתמשכו אליכן את אותם גברים הם יחבטו בראשכן באמצעות נבוט,
יגררו אתכן למערה,
ויכריחו אתכן לחלוב את נמר שיני החרב המשפחתי ולהכין לעצמכן בגדי פטיש מהממותה שהם צדו אתמול, עבורכן.

''גבר אמיתי'' חובט בנבוט וגורר, לעמות זאת ''שולט אמיתי'' מצווה על שפחתו לחבוט בעצמה באמצעות נבוט, ואחר כך לזחול על ארבע למערה (כל השאר אותו הדבר).

ו-''שפחה אמיתית'' חובטת וזוחלת עוד לפני שמבקשים ממנה.

גאונות! icon_lol.gif
נילי ונילי

Re:

נילי ונילי • 23 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:

מה אני אומר לך, את באמת לא קשורה...

ועל השחייה ה(תסלחי לי)רדודה מאד שלך בעניינים טבעיים, לא ממש ברור לי מה שיש לך לומר.
הסדרים החברתיים שעליהם את מדברת- לא נוצרו יש מאין, מה לעשות?
אם הגברים הם אלה שמנהלים ונמצאים ברוב עמדות הכוח בעולם, כבר מראשית הזמן, משמע שנטייתם להיות שם; זה לא שהאשה אולי לא יכלה להיות שם, זה שהיא פשוט לא רצתה.
וזה רק מוכיח דבר פשוט- גברים נוטים לחפש את הכוח, לחפש את השליטה ולהתחרות זה בזה ונשים נוטות לחפש דוקא הרמוניה וקבלת הנטייות הכוחניות של הגברים וניתן לראות את זה עוד אצל ילדים במשחקים שרוב הבנים משחקים לעומת המשחקים שרוב הבנות משחקות.

אז יש לי חדשות בשבילך, תביטי בעולם בו את חייה, בהתנהלות הגאוותנית שלנו שבה אנו מנסים להכתיב לטבע את הדרך בה ילך, אנחנו רק רומסים את הקרקע עליה אנחנו חיים.
אז את יכולה להמשיך לספר לעצמך סיפורים, על זה שהעולם המודרני הולך בדיוק בדרך שהוא צריך ללכת ולהמשיך להשלות את עצמך בכך שאין למושגים כמו טבע חשיבות; אבל בסופו של דבר, נראה מה יעלה בגורלנו...
ואני בהחלט מבין על מה הגברת בורוד מתלוננת- אולי אם היית קשורה קצת יותר לדיון הזה, היית מבינה גם בעצמך.

נערי,

גם אם נקבל ולו לשניה את הטיעון שלך על "טבעי" ו"טבעי", הרי שיש מצבים טבעיים מאוד שאני בטוחה שלא היית מסכים להשאיר על כנם. למשל- אורך חייהם של בני האדם ביבשת אירופה במהלך המאות הקודמות לא עלה על גיל שלושים או שלושים וחמש וכולם מתו מיתות מאוד "טבעיות" ממחלות כגון שלשול, דבר, עגבת, המגיפה השחורה וכו'.
בוטום ליין- לא כל דבר טבעי צריך לקבל.

לגבי ההתנהלות שלך פה בפורום וספציפית מול לא קשורה-
אני בהחלט מבינה מדוע, בגילך, כשמישהי יוצאת כנגד הדיעות שלך, אתה מרגיש מאויים ויש בך צורך לעמוד על הרגליים האחוריות ולצעוק עליה שהיא מטומטמת, כדי לעשות דלגיטימציה לדיעות שלה, אבל תן לי להגיד לך משהו- זה לא עושה אותך לצודק יותר, זה לא עושה אותה לטועה יותר ומעבר לכל זה- לק"ש היא לגמרי לא מטומטמת.

הייתי מציעה לנסות לקרוא בצורה רגועה את התגובות שאנשים עונים לך פה, זה יעזור לך לענות תשובות לא פוגעניות. אם מישהי השקיעה חמש דקות מהזמן בחיים שלה בלענות לך- כבד את הזמן שלה ואת העובדה שהיא חשבה שאתה ראוי להשקעת חמש הדקות האלו, ונסה לענות לה בנימוס. זה יתרום לדיון.
אני חושבת שמגיעה ללק"ש התנצלות מצידך. קח את זה כהמלצה ידידותית חמה.
Mary Jane
Mary Jane • 23 ביולי 2008
בחור חצוף ולא נבון במיוחד,
הלוקה ביוהרה ואטימות המאפיינת בורים, שמרנים וחשוכים למינהם.