צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"דורשי המנויים".

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 14 בנוב׳ 2008

איב, כוונתי היתה

בלוסום​(לא בעסק) • 14 בנוב׳ 2008
שיש אנשים שמתנים את הקשר והתקשורת איתם בקנית מנוי זהב. חס וחלילה שאומר למישהו מה לכתוב או לעשות עם הפרופיל שלו. פשוט ציינתי עובדה שיש אנשים כאלה, ולזה אני קוראת ניצול. ניצול של מישהו חלש כדי להרווויח מנוי זהב. מקווה שהסברתי את עצמי (-:
PoiSon EvE

Re: איב, כוונתי היתה

PoiSon EvE • 14 בנוב׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
שיש אנשים שמתנים את הקשר והתקשורת איתם בקנית מנוי זהב. חס וחלילה שאומר למישהו מה לכתוב או לעשות עם הפרופיל שלו. פשוט ציינתי עובדה שיש אנשים כאלה, ולזה אני קוראת ניצול. ניצול של מישהו חלש כדי להרווויח מנוי זהב. מקווה שהסברתי את עצמי (-:

והתגובה שלי לא הופנתה אלייך, חתולונת יקרה אלא ליוזמת השרשור.
ואם בהתניות עסקינן, אני תוהה האם לא רואים כאן (בקהילה )התניות מסוגים שונים ולאו דווקא בנושאים כספיים (וגם מאלה, לא חסרים) ?!
מהיכן הרעיון או התחושה שמישהו חש מנוצל וחושש לומר זאת כך שאותה הגברת יצאה כאן בשליחות הגנתית על "החלשים והמנוצלים" (במרכאות!) וירתה את כדורי הנו נו נו שלה לכל עבר ?!
האם מי שכיביכול "נוצל" וקנה מנוי זהב כי מי שמצאה חן בעיניו התנתה את השיחה עימה, ברכישת מנוי ... זקוק לסניגוריה הזו או שמה השרשור הזה נועד להרעיד את קירותיו הדקים של הכלוב ...
לבעבע במימיי הביצה ששקטו לזמן מה מאז הנושא האחרון שהציף ועורר לשונות חדות כתער ?!

כן, זה בהחלט עוד נושא למחשבה.
PoiSon EvE

חתולונת1607 כתב/ה:

ואם בהתניות עסקינן, אני תוהה האם לא רואים כאן (בקהילה )התניות מסוגים שונים ולאו דווקא בנושאים כספיים (וגם מאלה, לא חסרים) ?!
מהיכן הרעיון או התחושה שמישהו חש מנוצל וחושש לומר זאת כך שאותה הגברת יצאה כאן בשליחות הגנתית על "החלשים והמנוצלים" (במרכאות!) וירתה את כדורי הנו נו נו שלה לכל עבר ?!
האם מי שכיביכול "נוצל" וקנה מנוי זהב כי מי שמצאה חן בעיניו התנתה את השיחה עימה, ברכישת מנוי ... זקוק לסניגוריה הזו או שמה השרשור הזה נועד להרעיד את קירותיו הדקים של הכלוב ...
לבעבע במימיי הביצה ששקטו לזמן מה מאז הנושא האחרון שהציף ועורר לשונות חדות כתער ?!

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

PoiSon EvE כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

טוב נו איב אם את מתעקשת ומבקשת כל כך יפה
אפרוט לך את דברי לפרוטות, עמ"נ שתביני את נושא הפוסט ואולי,רק אולי,
תביני שתגובתך, חוץ משלחרר לחץ מסויים שכנראה הצטבר אצלך,
לא ענתה במאום על נושא השרשור,
אז איב יקירה, הנה הפרוטות:

השרשור אינו על מי שרוצה להיות מנוצל.

השרשור אינו סנגוריה על החלשים והמנוצלים (בדיחה טובה אגב)

השרשור אינו נסיון להצמיח נרקיסים בביצה המקומית (למרות שזה לא רעיון רע,
אולי אנשים מסויימים יתחילו לשם שינוי להדיף ריח טוב).

השרשור אינו גם לבעלי קשיים בהבנת הנקרא.

השרשור הינו שעשוע ציני ובוז על כאלו שתחת איצטלה בדסמית מחפשים
על גב מי יעשו מנוי זהב ואף מתנים מנוי זה כתנאי ראשוני לתקשורת
עימם.

ולפני שאת קופצת (שוב) אני אנסה לכתוב אף יותר ברור עבורך,
לא מעניינותי הפטיש של אף אחד,קרי, אלו האוהבים להיות מנוצלים, חלשים,
כספומטים, נשלטים,שולטים מזוכיסטים,סדיסטים או כל
פטיש בדסמי אחר-זה בדיוק העולם עבור זה, אך מה שכן מעורר
בי בוז, אלו אנשים המאמצים ומנצלים תחת האיצטלה הבדסמית
את פטיש הניצול ,כאשר אצלהם זו חומרניות פרופר ללא קשר כלל
לבדסמ, לעומת "הכספומטים" למינהם שאצלהם זה בא מפטיש בדסמי כזה או אחר.

סורי שטרפתי לך את קלפייך, איני דון קישוטית ואף לא סנגורית ציבורית,
ואם הרעדתי לך את מיימי ביצתך, כל מה שיכולה לאחל לך זה שתהני
מהגלים(:
PoiSon EvE

רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
PoiSon EvE כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

טוב נו איב אם את מתעקשת ומבקשת כל כך יפה
אפרוט לך את דברי לפרוטות, עמ"נ שתביני את נושא הפוסט ואולי,רק אולי,
תביני שתגובתך, חוץ משלחרר לחץ מסויים שכנראה הצטבר אצלך,
לא ענתה במאום על נושא השרשור,
אז איב יקירה, הנה הפרוטות:

השרשור אינו על מי שרוצה להיות מנוצל.

השרשור אינו סנגוריה על החלשים והמנוצלים (בדיחה טובה אגב)

השרשור אינו נסיון להצמיח נרקיסים בביצה המקומית (למרות שזה לא רעיון רע,
אולי אנשים מסויימים יתחילו לשם שינוי להדיף ריח טוב).

השרשור אינו גם לבעלי קשיים בהבנת הנקרא.

השרשור הינו שעשוע ציני ובוז על כאלו שתחת איצטלה בדסמית מחפשים
על גב מי יעשו מנוי זהב ואף מתנים מנוי זה כתנאי ראשוני לתקשורת
עימם.

ולפני שאת קופצת (שוב) אני אנסה לכתוב אף יותר ברור עבורך,
לא מעניינותי הפטיש של אף אחד,קרי, אלו האוהבים להיות מנוצלים, חלשים,
כספומטים, נשלטים,שולטים מזוכיסטים,סדיסטים או כל
פטיש בדסמי אחר-זה בדיוק העולם עבור זה, אך מה שכן מעורר
בי בוז, אלו אנשים המאמצים ומנצלים תחת האיצטלה הבדסמית
את פטיש הניצול ,כאשר אצלהם זו חומרניות פרופר ללא קשר כלל
לבדסמ, לעומת "הכספומטים" למינהם שאצלהם זה בא מפטיש בדסמי כזה או אחר.

סורי שטרפתי לך את קלפייך, איני דון קישוטית ואף לא סנגורית ציבורית,
ואם הרעדתי לך את מיימי ביצתך, כל מה שיכולה לאחל לך זה שתהני
מהגלים(:

חייכת אותי רחפנית!
הצעת לי פרוטות (כמשמעו ולא, אין כאן בעיה בהבנת הנקרא) ואת אינך בעניין של פזרנות וניצולים כספיים.

עוד דבר, וזה ברצינות על אף הנימה המחוייכת בדבריי ..
האם יש לך ידע מקצועי פורמאלי ומוכח אשר בעזרתו את מאבחנת כאן ? אני תוהה כיצד הרשית לעצמך לאבחן אצלי "לחצים מצטברים" מבלי להכירני כלל. עוד משהו מהשרוול שלך, העמוס לעייפה?
האם בעיית הבנת הנקרא היא משהו שאבחנת גם אצלך היות ואת המילה "ביצה" כתבתי בהקשר אחר, משום מה בחרת לייחס אותו אליי. שוב אבחון קלוקל של מי שמתיימר להיות ואיננו ?

סביר להניח שהפינג פונג התגובתי הזה יפסק כאן, מבחינתי לפחות icon_smile.gif

הייתי רוצה שתקחי את דבריי למקום בונה ולא כמי שבאה להוכיח אותך על אף שחשת כך קודם לכן והגבת בתוקפנות עטופה בחיוך מריר.

אשמח להניח לנושא ולו בכדי ששאר הקוראים לא יחושו את תחושת החלחלה אשר עולה משרשור לא מוצלח - רק כי זו שפתחה אותו אמרה משהו וחזרה בה בדרך מתנגחת עם מי שבאה ושיקפה לה את שאמרה.

שבת מבורכת, הבמה שלך! אני , אמרתי דיי. icon_wink.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בנות, בבקשה...

בלוסום​(לא בעסק) • 14 בנוב׳ 2008
POISON EVE אמרה:

"סביר להניח שהפינג פונג התגובתי הזה יפסק כאן, מבחינתי לפחות"

בבקשה אל תריבו...זה מעכיר את האווירה והורס לי את השבת...אז פוס, מה אתן אומרות?

(ידעתי שתסכימו...) icon_chickkiss.gif