צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש אהבה בבדסמ?

Ulver
לפני 20 שנים • 17 בדצמ׳ 2003

come on

Ulver • 17 בדצמ׳ 2003
בוא נשאל גם אם בדסמ זה לסוטים האלו של המופרעים של הסאדו?

או אולי אם בדסמ זה מכות רצח??

או אולי אם סשן זו אלימות בלי טעם?

לא התקדמנו קצת?? קצת?? אני בטוח שכן...
אנדרפוט
לפני 20 שנים • 17 בדצמ׳ 2003
אנדרפוט • 17 בדצמ׳ 2003
יש בהחלט מקום לשאלות "פרימיטיביות" משום שחלק מהאנשים שמגיעים לכאן באמת לא יודעים כלום על הנטיה של עצמם וחשוב להיות סבלניים כלפיהם.

לגבי אהבה - זה נושא שלעולם הוא לא ברור. אני בטוח שרוב האנשים שגולשים פה לא חוו מערכת זוגית שמשלבת בדסמ, כל מה שהם יודעים על הפטיש שלהם מגיע אליהם מהפורנו - שלא מציג את האהבה כחלק מהעניין, מהפנטזיות - שהן מיניות בעיקרן וללא עומק רגשי וממערכות יחסים ווניליות - שאמנם נוגעות באהבה אבל בלי קשר לבדסמ.

וחוץ מזה - נטיה מינית שבה צד אחד משפיל ומכאיב לצד השני, היא בהחלט נטיה שמעלה באופן תמידי את שאלת האהבה בין בני הזוג. אולי לא השאלה האם קיימת אהבה שם, אלא תהיות לגבי הדינמיקה של האהבה, האיזון בין הפעילות המינית לבין היחסים ועוד.

תמיד זה מעודד אותי לקרוא על זוגות שחיים ביחד ומכים האחת את השני - יום יבוא ואולי גם לי תהיה אהבה שתדע איך לפורר אותי לחתיכות אבל להשאיר אותי שלם.
Ulver
לפני 20 שנים • 18 בדצמ׳ 2003

i wish

Ulver • 18 בדצמ׳ 2003
you honest love mixed with bdsm
אבל יודע מה?
אני מעדיף לאחל לך אהבה טהורה בלי בדסמ כהתחלה.
אנדרפוט

been there, done that

אנדרפוט • 18 בדצמ׳ 2003
אהבה טהורה היא כיף אמיתי וריגוש לגבות, אבל כימיה מינית שלא עובדת יכולה להרוס כל קשר, לפחות אצלי. יש משהו מתסכל בלאהוב אדם שלא יכול לספק אותך מינית ועם התסכול באה מרירות, וכשיש מרירות כבר אין טוהר. בקושי יש אהבה.

אבל תודה בכל אופן, אני קולט מאיפה אתה בא ומעריך את זה.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 18 בדצמ׳ 2003
yair20 כתב/ה:
יש לי רק חבר שסיפר לי שהזוגיות והאהבה הרסו לו את החוויה המינית.
.

חבר שלך,אחד לאלף לא?
אנדרפוט
לפני 20 שנים • 19 בדצמ׳ 2003

אחד מאלף

אנדרפוט • 19 בדצמ׳ 2003
יכול מאוד להיות, אני לא יודע. הוא פשוט סיפר לי שבהתחלה אשתו היתה משפילה אותו עם הרגליים שלה - כמו שהוא אוהב. וכשהוא היה ילד רע אז היא הייתה מצליפה בו כי ידעה שהוא לא אוהב את זה. השילוב של ענישה וכפות-רגליים ריגש אותו מאוד אבל ככל שהזמן עבר והאהבה פרחה, זה פחות עבד. עכשיו נולד ילד קטן והיא כבר קצת עייפה מהקטע אבל הוא עדיין חרמן ומפנטז.
מזל שהיא מרשה לו ללכת למועדון.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2003
אני נשואה לאדם מקסים,16 שנה.
הוא אהובי,חברי והסאב שלי וגם לאחר כל השנים האלו ושלושת ילדים
שהגיעו בדרך....כלום לא השתנה. בעצם כן השתנה,זה משתבח עם השנים
דני בוי
דני בוי • 19 בדצמ׳ 2003
שוקולית יקירתי }{

אל תשכחי רק שבמקרה שלך עם בעלך (שהוא גם סאבך icon_smile.gif ) כמו גם אצל כמה זוגות נוספים בקהילה נשואים או לא יש את החופש לשלב במערכת הזוגית צלעות נוספות בדמות שפחה/עבד או שניהם יחדיו מה שמגביר את עוצמת הריגוש,החוויה,האהבה והקשר בין שני בני הזוג במיוחד אם שניהם בתוך הקטע ועולם הבדס"מ.
אם הייתם מצדדים בקשר מונוגמי בלבד, האם ייתכן שאולי פני הדברים היו מתפתחים אחרת עם יד על הלב ? אולי עוצמת הריגוש ומי יודע גם האהבה הייתה דועכת לה או יותר נכון פוחתת ?
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2003
דניאל יקר.
כשהכרתי את מוטי,הייתי בת 17 והוא היה בן, 20.
לו לא הייתי רואה בו,פוטנציאל לסאב לא הייתי ממשיכה את הקשר איתו.
כי,ידעתי אז שבדסמ בשבילי זה לא פעם בחיים,האדם שאיתי יהיה חייב להיות
נשלט.
כמובן שמוטי,לא התנסה בשום דבר שקשור לבדסמ. ניסיתי,גיריתי,הראתי לו,
דיברתי איתו ו......לשמחתי הוא זרם איתי.

לו הייתי מתחתנת עם אדם,שלא היה בקטע לא הייתי חיה בשלום עם עצמי.
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003
ים_yam​(לא בעסק) • 25 בדצמ׳ 2003
הגעתי אל עולם הבדסמ מתוך אהבה. את האדון שלי הכרתי כחבר טוב עוד לפני והוא הביא אותי להציץ ולהפתח על העולם הזה. הוא הכיר ביני לבין מלכתי בערב לפני יום הולדתי ובערב יום ההולדת עשינו שלושתינו את הסשן הראשון שלנו יחד ואת הסשן הראשון שלי בחיי. כל זה לא היה קורה ללא אהבה. את ABYSS אהבתי כבן אדם עוד לפני שהכיר לי את הבדסמ ואת בטי בום אהבתי מהרגע שנפגשנו.
האהבה הזו אולי אינה אהבה רומנטית רגילה ואינה אהבה רומנטית ונילית כמו שהכרתי ב"גלגול הקודם" שלי אבל אין ספק שזו אהבה גדולה ואמיתית.
אנחנו שם תמיד אחד בשביל השני באש ובמים גם מעבר לסשנים, אנחנו מעורים ומעורבים בחיי היומיום אחד של השני, הדאגה והאכפתיות והרצון להיות יחד קיים כמו בכל סיפור אהבה.
אני, שכל חיי הייתי בקשרים ונילים של אחד על אחד מצאתי את עצמי נאהבת ואוהבת גבר ואשה בו זמנית, אנחנו מפרגנים אחד לשני ופתוחים לכל דבר שעושה לכל אחד מאיתנו טוב.
מעולם לא הרגשתי אהבה כל כך גדולה כמו שאני מרגישה דווקא עכשיו, כאן בעולם החדש והנפלא שנפתח בפני.
ABYSS, בטי - אוהבת אתכם יותר ממה שמילים יכולות לתאר ויותר ממה שהלב יכול להכיל בלי לעלות על גדותיו מאושר.
וגם אתכם, חברי החדשים בקהילה אני מאוד אוהבת!
}{