בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי אליכם

walking dead
לפני 15 שנים • 17 בדצמ׳ 2008

Re: איך עשיתם את זה?

walking dead • 17 בדצמ׳ 2008
תמי1 כתב/ה:
ואיך את מוותרת או שאת עושה דברים מהצד בהסכמה שלו?

שוב - כל מערכת יחסים והדינמיקה שלה. יכול להיות שמה שמתאים לנו לא מתאים למערכות יחסים אחרות אך בכל מערכת יחסים קיים שביל הזהב בו מגיעים שני הצדדים להסכמה והנאה, תוך התפשרויות וויתורים אם יש צורך.
בן זוגי ואני כן משלבים בדס"מ בפעילויותנו - אך רק ברמה בה שנינו נהנים. אנחנו לא מנסים לשבור "שיאים" או לעשות וי על איזשהי רשימה של פעילויות בדס"מיות אלא פשוט עושים מה שכיף לנו ועושה לשנינו טוב. אז אני התפשרתי על מעט בדס"מ לעומת פעם, והוא הסכים להתנסות ולחוות דברים חדשים ואף גילה שהשד לא נורא כלל icon_smile.gif .
תמי1

מה למשל?

תמי1 • 17 בדצמ׳ 2008
סליחה אשני נכנסת לך לתחתונים אבל אני גם רוצה לנוסת לספק את בן זוגי בתחום זה, עד כמה שאני יכולה ומסקרן אותי לדעת מה אני כן יכולה לעשות. אם לא בא לך לכתוב בפורום אז את יכולה לשלוח לי הודעה פרטית.
נוריתE

Re: הסבר קטן

נוריתE • 17 בדצמ׳ 2008
תמי1 כתב/ה:
אני לא בקטע, בן זוגי בקטע ובגלל שאני לא בקטע הוא רוצה לצאת מזה, כי איתי הוא לא יכול לעשות את מה שעשה בעבר. הוא אמר לי שהחליט עם עצמו שהוא מפסיק עם זה אבל- אני יודעת שעדיין יש לו מחשבות ופנטזיות כאלה. הוא אורמ ששולט בזה ולא עושה איתן כלום. אבל אני תוהה האם זה אפשרי- האם מי שהיה פעם בקטע יכול לצאת ממנו בהחלטה שלו?

זה יישמע אולי מאוד מוחלט וקצת לא נחמד, אולי
אבל בנאדם בוגר צריך ליצור ל עצמו סדר עדיפויות
את, ניכנסת לקטע בגללו ובשבילו והוא, עכשיו רוצה לצאת מהקטע בגללך ולמענך
נישמעים לי שני בני אדם בוגרים, אבל האמת, הזמן יגיד וייעשה את שלו
ולדעתי, למרות ואף על פי שאני "בקטע" כבר הרבה שנים
ובגלל זה
אני יכולה להגיד לך רק שזוגיות טובה ואהבה וחברות וכל מה שכרוך בזה,
שוות "הקרבה".
ואולי יהיו פה כאלו שלא יסכימו איתי שצריך לוותר ולהקריב
אבל אילו צריכים לחשוב מה אנחנו מקריבים ועל מה אנחנו מוותרים בשביל ובגלל סגנון החיים הזה ש,איך להגיד, נחוץ לנו..

ואפשר ,אם רוצים ,אז אפשר.