אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנסו ותראו איפה אתם מבלים

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 20 בדצמ׳ 2008

Re: פשוט עלוב

נילי ונילי • 20 בדצמ׳ 2008
ה ת נ ש מ ת כתב/ה:

אורלי מנהלת הליין... ולא אף אחד אחר.
ואורלי אכן מדהימה ולא רבב.

עם זה אין לי ויכוח. אורלי בהחלט מדהימה ומדיניות האפס סובלנות שהיא מנהיגה כלפי הטרדות מיניות במועדון היא מקור השראה לכולנו. הלוואי שהיתה מעבירה את המסיבות המעולות שלה למקום שבעליו אינו אנס מורשע ואסיר משוחרר. בינתיים, הוא רואה כסף ומרוויח מפרי עמלה.
bael{בורדו בי}

bael{בורדו בי} • 20 בדצמ׳ 2008
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

אני את הכסף שלי אמשיך לתת למנהלי הליין שהם אנשים מדהימים וללא רבב.

זו כנראה הגדרה לשונית חדשה ומעניינת ל"ללא רבב" שטרם נתקלתי בה. במילון שאני משתמשת בו, הרשעה קודמת בעבירת מין היא בהחלט "רבב". אתה בטוח שאתה סגור על משמעות הביטוי?

לפני שאת מגיבה תבדקי את העובדות.....מנהלי הליין הם אלו שמתפרנסים מערבי שישי והם אכן ללא רבב.

ועל דבריך נשאר לי רק לצטט מתוך שירת הסטיקר של הדג נחש....

"כמה רוע (כמה רוע רוע)
אפשר לבלוע (אפשר לבלוע לוע)
אבא תרחם אבא תרחם"

והוא מסתיים בבית הזה:
"לחסל, להרוג, לגרש, להטעות
להדביר, להסגיר, עונש מוות, no fear
להשמיד, להכחיד, למגר, לבער
הכל בגללך, חבר "
נילי ונילי

נילי ונילי • 20 בדצמ׳ 2008
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

זו כנראה הגדרה לשונית חדשה ומעניינת ל"ללא רבב" שטרם נתקלתי בה. במילון שאני משתמשת בו, הרשעה קודמת בעבירת מין היא בהחלט "רבב". אתה בטוח שאתה סגור על משמעות הביטוי?

לפני שאת מגיבה תבדקי את העובדות.....מנהלי הליין הם אלו שמתפרנסים מערבי שישי והם אכן ללא רבב.

"כמה רוע (כמה רוע רוע)
אבא תרחם אבא תרחם"

והוא מסתיים בבית הזה:
הכל בגללך, חבר "

לא הבנתי, זה איזשהו איום?
אם יש לך משהו להגיד, אל תתחבא מאחורי הדג נחש, פשוט תגיד אותו וזהו.
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 20 בדצמ׳ 2008
יש לי דז'ה וו..
יכול להיות שניהלנו את הויכוח הזה מס' פעמים בעבר?
icon_rolleyes.gif
ג'ולי​(לא בעסק)

ג'ולי​(לא בעסק) • 20 בדצמ׳ 2008
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

"כמה רוע (כמה רוע רוע)
אבא תרחם אבא תרחם"

והוא מסתיים בבית הזה:
הכל בגללך, חבר "

ביום שאתה תסכים להשאיר את הבת שלך

תחת השגחתו של הרוני הנ"ל

או שיוכח שאורלי לא משלמת בשום צורה לנ"ל

אני אשקול את דעתי.

עד אז, ההכנסות של הליין המכובד לכל הדעות של אורלי,

נכנסות לכיסו הבלתי מכובד בעליל של אדם שהורשע באונס.

תנסה לדמיין...

מישהו תופס אותך, הופך אותך ומזיין אותך. ללא הסכמתך

(מקווה שזה היה גרפי מספיק כדי שתוכל לדמיין את מה שעבר על האישה/נשים הנאנסות)
bael{בורדו בי}

bael{בורדו בי} • 20 בדצמ׳ 2008
ג'ולי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:

"כמה רוע (כמה רוע רוע)
אבא תרחם אבא תרחם"

והוא מסתיים בבית הזה:
הכל בגללך, חבר "

ביום שאתה תסכים להשאיר את הבת שלך

תחת השגחתו של הרוני הנ"ל

או שיוכח שאורלי לא משלמת בשום צורה לנ"ל

אני אשקול את דעתי.

עד אז, ההכנסות של הליין המכובד לכל הדעות של אורלי,

נכנסות לכיסו הבלתי מכובד בעליל של אדם שהורשע באונס.

תנסה לדמיין...

מישהו תופס אותך, הופך אותך ומזיין אותך. ללא הסכמתך

(מקווה שזה היה גרפי מספיק כדי שתוכל לדמיין את מה שעבר על האישה/נשים הנאנסות)

ניסיתי לדמיין.....לא נראה לי שכל כך יצליח לו.
ג'ולי מאחר ואני מאוד מעריך ומכבד אותך אותך אני אעצור בשלב הזה.
שיהיה לכולנו שבוע טוב...ללא תאונות דרכים ושאר מרעין בשין.
עטלפית על{לאסי}

הוי, בנות יענה

עטלפית על{לאסי} • 20 בדצמ׳ 2008
היה צריך לקרוא לשרשור הזה - "כנסו כנסו - ככה מתנהגות בנות יענה" (תודה פרלין, זה היה כל כך מדויק!)

גם אני הייתי שמחה מאוד לבוא לליין השווה של אורלי, רק במקום אחר שהיה מפרנס אדם הגון, או לפחות כזה שלא הורשע בעבירה מינית, אבל זה לא המצב כרגע. ואין לי שום מניות בספייס ואפילו לא עלה על דעתי הקשר הזה, אז עשו טובה ושחררו את ההקשר.

הבנאדם הורשע בעבר ומואשם שוב באותה העבירה. דהה?? אור אדום, מישהו? אם אתם כל כך מאמינים בחפותו, חכו שהיא תוכח לפחות, לפני שאתם ממשיכים לתת לו יד.

ונקודה למחשבה - יוסי בובליל, עם סיפור שלא היה ברור אם הוא המצאה או אמת, קיבל פה הוקעה בראש חוצות, אבל בנאדם, שראבק, הורשע בעבר, עליו אין עוררין ועוברים בשתיקה לסדר היום העיקר שאפשר יהיה להמשיך ולחסות תחת צל קורתו? יש פה הרבה מאוד אנשים שאני ממש מחזיקה מהם ובעניין הזה ממש סובלים מבליינד ספוט רצינית. אני מקווה שתתעוררו.
!fetish!
לפני 15 שנים • 21 בדצמ׳ 2008
!fetish! • 21 בדצמ׳ 2008
לא נותר לי אלא רק לשבת עם חיוך מאוזן לאוזן icon_smile.gif כל כאלב ביג'י יומו...
Halrloprillalar

מה הקשר ?

Halrloprillalar • 21 בדצמ׳ 2008
אני מזהה איזה שהיא נטייה לשייך דברים בלתי קשורים. מה הקשר בין אופיו של בעל המועדון לבין ההחלטה לבקר באותו מועדון ? מה, אני הולך ללימיט בגלל רוני גלילי והתכונות שלו ? אני הולך כדי להתחכך בקהילה. החלטה לבקר שם נובעת מסוג האנשים שאני פוגש והאווירה השוררת במקום.
לאן זורם הכסף ואת מי הוא מפרנס הוא שיקול לגמרה לא רלוונטי, והייתי אומר גובל בעזות המצח של המבקרים. אין זה עינינו של אף אחד לדחוף את האף בכיסו של מי שהוא אחר. אני יכול להצטער המידה מסוימת שהמועדון מפרנס אדם פסול, אבל להשליך מכך שאין זה ראוי לבקר באותו מועדון ? אני לא מבקר שם בגללו, לכן גם אין שם סיבה שאפסיק. בדיוק באותה מידה כמו שלא שקלתי לרדת מהארץ כשידעתי שכספי המסים שלי מממנים את משכורתו של משה קצב.

המחאה הצרכנית המתנהלת כאן בשרשור אינה במקומה כי עוסקת בביקורת על אופי הבעלים ולא על טיב המוצר. אוהבים את הקהל ? את הצוות ? את המוסיקה ? את הפעילות ? תמשיכו לבוא. לא אוהבים את הבעלים ? פשוט תתרחקו ממנו. רק בבקשה אחת – אל תתחילו לספור כסף של מי שהוא אחר ולהסביר מדוע לא ראוי לבקר במקום זה או אחר כי הכסף אנחנו משלמים הולך אל ...
קליבר​(שולט)

Re: ואם הייתם בודקים בציציות של ..

קליבר​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2008
tranny boi כתב/ה:
Dan Kap כתב/ה:

כי בפעם שעברה היו כמה אנשים עם המשפט השחוק "שילם את חובו לחברה" - http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=247478#247478

דן, אנשים תמיד ימצאו משפטים שחוקים להתלות עליהם:

קליבר כתב/ה:

אני מבקש מכל הצדקנים כאן להמתין להכרעת בית המשפט אם תהיה . , עד לצליבתו של האדם ( או תליתו או עריפת ראשו מה שתבחרו ) .

קליבר, הוא כבר הורשע באונס אחד, זה לא מספיק?
עדיף שאנס מורשע ששילם את חובו לחברה ימצא עבודה אחרת מניהול מועדון חילופי זוגות, שינהל בנק, מסעדה, מכולת, כל דבר שלא קשור לסקס, ועדיף מקום שאין בו נשים בכלל, בטח ובטח לא נשים שעובדות עבורו. קהילה בדס"מית לא יכולה להרשות לעצמה את הקירבה המסוכנת הזו בין בדס"מ לאלימות אמיתית. דווקא כאן צריך לבדוק בציציות, ואם יש ספק - אז אין ספק. הבעלים של מועדון בדס"מי לא רק שהוא צריך להיות כשר בכל הנוגע לעבירות מין, הוא צריך להיות גלאט-כשר למהדרין שבמהדרין. דווקא אנחנו צריכים לשים קו ברור וחד ... מה אני מדבר? לא קו, אלא, פס עבה אדום וברור, שמפריד בין בדס"מ ויחסי שליטה, לבין אונס ותקיפה מינית ללא הסכמה.

אם היה מדובר באדם שמעל בכספים ושילם את חובו לחברה אני בספק אם הייתם מתלהבים מזה שהוא ינהל את תיק ההשקעות שלכם. גם אם הוא היה נחמד, היתה לו אישה נחמדה והוא היה מזמין אתכם לדרינקים ומחייך.

אני שואל את עצמי שוב ושוב - איך זה יתכן שמועדון הבדס"מ היחיד בארץ, יפה ומושקע ככל שיהיה, מנוהל ע"י אנס מורשע? מה זה אומר עלינו?

התגובה היא לטראני , ואם המורשע הוא נניח רואה חשבון או בעל מסעדה המעסיק נשים , רבות או בעל מתפרה ( שאלה לצערי כבר נדירות בארצנו ) וכוחו על עובדותיו רב וגדול , והוא עם הרשעות בעבירות מין ?
אם היית יודע כמה פדופילים מורשעים עובדים עם נוער וילדים , למשל בתור נהגי הסעות , היית מתפלץ.